Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Iron Maiden bootlegs

Iron Maiden bootlegs

Všetky zaujímavé veci na stiahnutie

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Iron Maiden bootlegs

Poslaťod Majusko666 v Piatok Október 28, 2005 1:43 pm

http://maidennorway.proboards58.com/

Zaregistrujte sa a stahujte do zblbnutia... je tam aj Bratislava 1993 a ine rarity...

Ak by tam niekto nasiel pesnicku Beehive Boogie, tak mi dajte vediet... pripadne, ak ju niekto ma, bol by som velmi stastny, keby mi ju poslal... 'kujeeem!
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Piatok Október 28, 2005 1:57 pm

to co je Beehive Boogie? :)

no musim sa hrdo prihlasit ze Blavu 1993 som nasiel ja, mal ju isty stary chlapik niekde od Ziliny a isiel tam jeho brat alebo kto na koncert a mali diktafon a tak mu povedal ze nech to nahra a stalo sa. poslal mi pasku a dal som to na cd 8) rozhodil som vsemozne inzeraty a chytil na nakoniec uplne na moje stastie. Zilinu 1995 ale uz sakra neviem od koho som ziskal :( Bansku to uz som nahraval ja :lol:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Piatok Október 28, 2005 1:59 pm

Zdenius píše:to co je Beehive Boogie? :)

no musim sa hrdo prihlasit ze Blavu 1993 som nasiel ja, mal ju isty stary chlapik niekde od Ziliny a isiel tam jeho brat alebo kto na koncert a mali diktafon a tak mu povedal ze nech to nahra a stalo sa. poslal mi pasku a dal som to na cd 8) rozhodil som vsemozne inzeraty a chytil na nakoniec uplne na moje stastie. Zilinu 1995 ale uz sakra neviem od koho som ziskal :( Bansku to uz som nahraval ja :lol:


To je B strana z Rhythm Of The Beast od Nicka McBraina. Prisiel mi domov vinyl, len to chcem v cd kvalite. Niekde som to mal, ale za pana si nemozem spomenut, kde...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Piatok Október 28, 2005 2:00 pm

hmmm ja mam ten singel ako shaped picture disc a uz si ani nespominam ze take becko tam je :shock: :(
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Piatok Október 28, 2005 7:57 pm

Zdenius píše:hmmm ja mam ten singel ako shaped picture disc a uz si ani nespominam ze take becko tam je :shock: :(


Na shaped picture disc tato pesnicka nie je. Je to iba na 7" singli.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Majusko666 v Sobota November 05, 2005 9:19 pm

Zdenius píše:to co je Beehive Boogie? :)


Uz som to na nete nasiel... pekny kusok :P

Uz len video k tomu niekde stiahnut...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Štvrtok November 10, 2005 11:42 pm

dnesne nove prirastky.. Bologna 81 DVD, St John 99 DVD, Bremen 1990 DVD, NY 1982 DVD. ked tam sledujem niektore tie DVDcka tam doma mam omnoho lepsie kopie na VHS, napr. chudaci daju na Bolognu 81 az 2 verzie od roznych ludi a ja mam doma omnoho lepsiu.. uz by som si mohol kupit ten dvd rekorder, svet ma potrebuje :wink: :P
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Piatok November 11, 2005 4:08 pm

Zdenius píše:dnesne nove prirastky.. Bologna 81 DVD, St John 99 DVD, Bremen 1990 DVD, NY 1982 DVD. ked tam sledujem niektore tie DVDcka tam doma mam omnoho lepsie kopie na VHS, napr. chudaci daju na Bolognu 81 az 2 verzie od roznych ludi a ja mam doma omnoho lepsiu.. uz by som si mohol kupit ten dvd rekorder, svet ma potrebuje :wink: :P


Dnesny prirastok 1 - video z koncertu v New Yorku, kde nejaky magor hodil na podium petardu, vsetci sa zlakli a Bruce odmietol spievat...

Dnesny prirastok 2 - video z Chile, kde z davu cez The Trooper na Blazeho a Steva niekto naplul (?). Pesnicku sice dokoncili, ale Blaze tomu chlapikovi riadne vyfakoval. Steve tiez odhodil basu a zacal mu nadavat... neviem, o co tam presne islo. Nevie to nahodou niekto?

...ja viem, Zdenius, ze na tvoje sa to nechyta (pravdepodobne oba videa mas uz par rokov), ja som sa len chcel pochvalit :D
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Crusader v Piatok November 11, 2005 7:09 pm

A ty se divis ze na blaze plivali ? Vzdyt za to co tam predvadel bych si odpliv i ja .... to bylo neco TAK strasnyho, ze se divim, ze ho nekdo nenakopal do prdele ...

nejakej chudak v chile da majlant za koncert na kterej pul roku setri a pak ma poslouchat takovou hruzu ... bylo skvele videt jaky jsou blaze a steve nervaci a zurivci ...

jinak i na real live tour v 93 nekde v milane uplne stejne dopadl bruce ;)
zpival tak STRASNE, ze to nekdo nevydrzel a plivl na nej ... pak to dozpival steve a bylo to jeste horsi ;)))
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majusko666 v Piatok November 11, 2005 7:19 pm

Crusader píše:A ty se divis ze na blaze plivali ? Vzdyt za to co tam predvadel bych si odpliv i ja .... to bylo neco TAK strasnyho, ze se divim, ze ho nekdo nenakopal do prdele ...

nejakej chudak v chile da majlant za koncert na kterej pul roku setri a pak ma poslouchat takovou hruzu ... bylo skvele videt jaky jsou blaze a steve nervaci a zurivci ...

jinak i na real live tour v 93 nekde v milane uplne stejne dopadl bruce ;)
zpival tak STRASNE, ze to nekdo nevydrzel a plivl na nej ... pak to dozpival steve a bylo to jeste horsi ;)))


he-he... som mal dojem, ze ked bol Blaze tak nasrany, tak aj trochu lepsie spieval :)
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Piatok November 11, 2005 9:49 pm

to bol strasny pohlad na to chile... hold na blazea toho bolo moc a to turne bolo dlhe a prejavilo sa to na jeho hlase, koniec koncertu uz nezvladal, ale kludne to mohlo byt aj koli niecomu inemu, mozno..

niektore booty z 1993 radsej nepocuvam, lebo to su momenty kedy na brucea nemozem povedat nic dobre... strasne co predvadzal :oops:

tych zlych momentov je viac, pisem o tom v IM Specialy, mohol by som doplnat, je z coho, urcite este nieco hodim. aky koncert je ten s tou petardou? myslim ze ten mi este unika.. alebo ho mam ale mi to uniklo..

zohnal som rozhovor s kapelou natoceny asi po prvom koncerte v 1999 a steve tam rozprava o tom ze pravdepodobne by chceli vydat nieco live, maju vela stareho materialu napr. Hammersmith a Reading... ze uvidia casom... viete na co narazam, to bolo v 1999 a nakoniec tu mame eddieho archiv... :) nikdy predtym som o tom nepocul ani zmienku.

dnes nejake veci od nejakeho 14 rocneho fanusika z UK a tiez nejake CDcka Nightwish, Mercyful Fate a Lacuna Coil, ale este som pre to nebol :cry:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Crusader v Nedeľa November 13, 2005 11:59 am

No to zase nesouhlasim, real live death neni tak spatne - vybrali ze vsech koncertu to lepsi, ale mel i vylozene skvele koncerty ... napr berlin ... naprosto dokonale ! V Ostrave zacal zpivat skvele az po pulce koncertu .... take se neda rict ze vy to bylo cele spatne, ale cim mizernejsi naladu mel, tim horsi vykony podaval ... mozna bych ho chapal ze je na steva nasranej, ale aby to odsirali fans ... to bylo docela neprofesionalni.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa November 13, 2005 11:07 pm

Crusader píše:No to zase nesouhlasim, real live death neni tak spatne - vybrali ze vsech koncertu to lepsi, ale mel i vylozene skvele koncerty ... napr berlin ... naprosto dokonale ! V Ostrave zacal zpivat skvele az po pulce koncertu .... take se neda rict ze vy to bylo cele spatne, ale cim mizernejsi naladu mel, tim horsi vykony podaval ... mozna bych ho chapal ze je na steva nasranej, ale aby to odsirali fans ... to bylo docela neprofesionalni.


V oficialnej biografii o tom hovoria.... Bruce koncerty fakt odsraval, to priznal. Pretoze ho to uz nebavilo a vedel, ze odchadza. Preto na podium chodieval ako posledny a ako prvy z neho odchadzal, maval samostatnu satnu, necestoval v buse s kapelou... Ale na druhu stranu na koncertoch, ktore boli vyznamnejsie, ako ine (napr. Pariz, Berlin, Londyn, Donnington atd...) sa sakra snazil. O tom svedci aj spomenuty RDO, alebo klipy ako Fear of the Dark, alebo Hallowed Be thy name...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Streda November 16, 2005 11:45 am

majusko: no pred rokom mi uz domov chodili pasky a to fakt len napisal do zoznamu a zalozil co uz som bol taky vyhorety ze vidiet po sebe 20ty koncert toho isteho turne bolo trochu moc... ale co uz... :) teraz ma to zas chyta iked casu ubuda ale snazim sa

co sa tyka Behind the Iron Cutrain DVD, vcera som kusok videl a je tam scena ked bruce ma davea na ramenach a bezia a bruce sa podkne a spadnu :lol: sakra, vzdy som si hovoril ci sa to stalo niekedy a stalo sa :lol: viem viem ze som ti to uz mal poslat, uz to bude :oops: :wink:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Iron Maiden bootlegs

Poslaťod Famine v Piatok Marec 03, 2006 5:22 pm

majusko666 píše:http://maidennorway.proboards58.com/

Zaregistrujte sa a stahujte do zblbnutia... je tam aj Bratislava 1993 a ine rarity...

Ak by tam niekto nasiel pesnicku Beehive Boogie, tak mi dajte vediet... pripadne, ak ju niekto ma, bol by som velmi stastny, keby mi ju poslal... 'kujeeem!
Teraz tam je Banska 2000
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Ďalší

Späť na Download

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron