Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Nej front albumu nebo singelu

Nej front albumu nebo singelu

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod thomason v Streda Október 10, 2007 8:14 pm

mne sa jednym slovom pacia Vsetke, vyhrady mam akurat k No Prayerr For The Dying, The X Factor a Virtual XI...
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Re: Nej front albumu nebo singelu

Poslaťod May v Streda Október 10, 2007 8:53 pm

Madness píše:Mne sa moc paci Powerslave,Somewhere in Time,Fear of the Dark,The Number of the Beast a celkom aj Eddie "pankáác na Iron Maiden :twisted: 8)

presne to iste :)
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod Irons heart v Streda Október 10, 2007 9:48 pm

Mě se líbí snad uplně všecko :) nejvíc asi ..no...to nejde !!! :lol: takže zkusím napsat albumy a singly při kterých mi obal nějak nesed ..... nejpodivnější mi příde asi Virtual XI , působí na mě takovým chladným nic moc neříkajícím dojmem , Factor X je zas hodně zajímavý , musím říct že se mi doopravdy líbí akorát mi připadá trochu moc morbidní ... no ale i toho je někdy třeba takže v pohodě :) dále asi Live At Donington ( chybí mi tam normální Eddie ) .... ( což samozřejmě neplatí u AMOLAD , ten je perfektní , nádherný a dokonalí :P )
a co se singlů týče tak The Angel and The Gambler .... ani obal a ani ten singl nemám rád

Ale obaly Maiden pro mě sou a vždycky budou nejlepší :lol: vždycky to má nápad , nějakou myšlenku a člověk se fakt kochá už jen pohedem :) Ať už s Derekem nebo bez , a to i přes podivný virtuální DoD který si nakonec taky zamylujete :) ( teda aspoň já :wink: ) budou stále bezkonkurenční mezi všemi ostatnímy :twisted:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod The Andrew v Streda Október 10, 2007 10:05 pm

Irons heart píše:Mě se líbí snad uplně všecko :) nejvíc asi ..no...to nejde !!! :lol: takže zkusím napsat albumy a singly při kterých mi obal nějak nesed ..... nejpodivnější mi příde asi Virtual XI , působí na mě takovým chladným nic moc neříkajícím dojmem , Factor X je zas hodně zajímavý , musím říct že se mi doopravdy líbí akorát mi připadá trochu moc morbidní ... no ale i toho je někdy třeba takže v pohodě :) dále asi Live At Donington ( chybí mi tam normální Eddie ) .... ( což samozřejmě neplatí u AMOLAD , ten je perfektní , nádherný a dokonalí :P )
a co se singlů týče tak The Angel and The Gambler .... ani obal a ani ten singl nemám rád

Ale obaly Maiden pro mě sou a vždycky budou nejlepší :lol: vždycky to má nápad , nějakou myšlenku a člověk se fakt kochá už jen pohedem :) Ať už s Derekem nebo bez , a to i přes podivný virtuální DoD který si nakonec taky zamylujete :) ( teda aspoň já :wink: ) budou stále bezkonkurenční mezi všemi ostatnímy :twisted:


Mě se song The Angel and The Gambler líbí docela dost, a hlavně má super klip 8)
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod Irons heart v Streda Október 10, 2007 10:36 pm

Irons heart píše:Mě se líbí snad uplně všecko :) nejvíc asi ..no...to nejde !!! :lol: takže zkusím napsat albumy a singly při kterých mi obal nějak nesed ..... nejpodivnější mi
Mě se song The Angel and The Gambler líbí docela dost, a hlavně má super klip 8)


Jo , na klipu se shodnem :wink: :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Dragontears v Streda Október 10, 2007 11:48 pm

Irons heart píše: ... taky zamylujete ...

jezis ty si darek :D
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Irons heart v Štvrtok Október 11, 2007 2:47 pm

Dragontears píše:
Irons heart píše: ... taky zamylujete ...

jezis ty si darek :D


Jéé , tak mi ještě nikdo nikdy neřek :oops:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: Nej front albumu nebo singelu

Poslaťod Mustanq v Nedeľa Október 12, 2008 10:01 pm

Mne sa najviac páčia Powerslave, Live After Death a Somewhere In Time. Mám proste rád také covery, na ktorom je veľa detailov a tak :wink: Čo sa týka singlov tak asi Running Free, Stranger In a Strange Land a Sanctuary :D
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: Nej front albumu nebo singelu

Poslaťod metalmesiah v Štvrtok August 12, 2010 11:33 am

mne osobne najviac sedi killers, ta sekerka a ta ruka co taha tricko nema chybu.... zo zivakov LAD to je proste Eddie s velkym E :)))
A single... dame Breega nech je aj daco novsie :D
There are a lot of great bands... but IRON MAIDEN is the greatest...
and always will be...
metalmesiah
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Streda August 27, 2008 2:17 pm

Re: Nej front albumu nebo singelu

Poslaťod live after death v Utorok December 28, 2010 5:01 pm

mne sa páčia všetky po areal live dead one.
a singel can i play with madness
Obrázok užívateľa
live after death
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Sobota December 26, 2009 10:34 am
Bydlisko: velký krtíš

Predchádzajúci

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron