Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 1993-1999 Maiden vs. Dickinson

1993-1999 Maiden vs. Dickinson

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

co bolo podla vas lepsie od odchodu Bruce-a z kapely?

Iron Maiden
30
52%
Bruce Dickinson
28
48%
 
Celkom hlasov : 58

Poslaťod Jevo v Štvrtok August 02, 2007 11:23 am

Neide o to koho mam radsej, ale o to co sa mi z tych cias viac paci. Preto volim Bruceovu tvorbu
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Madness v Štvrtok August 02, 2007 5:52 pm

Jevo píše:Neide o to koho mam radsej, ale o to co sa mi z tych cias viac paci. Preto volim Bruceovu tvorbu


Bruce isiel naisto ,vedel co chce ked odchadzal z Maiden.A podla mna kazdy jeho pocin je neskutocny.Maiden boli otraseny Brucom a jeho odchodom takzer sa to odrazilo aj v hudbe..v hudbe sa odraza vsetko..i ked The X-Factor a Virtual milujem.
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Michael v Štvrtok August 02, 2007 6:01 pm

tady pozor.. na X Factor se velkou měrou podepsal jako vždy Steve Harris, který ale jasně říká v biu RTTH, že se na temnosti a někdy až smuteční náladě některých pasážích skladeb podepsalo to, že neprožíval moc štastné období života, způsobené rozchodem se svojí manželkou
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

a

Poslaťod jason46 v Štvrtok August 02, 2007 6:11 pm

Michael píše:tady pozor.. na X Factor se velkou měrou podepsal jako vždy Steve Harris, který ale jasně říká v biu RTTH, že se na temnosti a někdy až smuteční náladě některých pasážích skladeb podepsalo to, že neprožíval moc štastné období života, způsobené rozchodem se svojí manželkou


ano je smutne co prezival ale preco to my mame brat nejako tragicky..je to jeho zivot a dolezite je nech uz bolo vtedy zlozenie alebo situacia hocijaka tak ten album je skvely 8) :roll:
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Madness v Štvrtok August 02, 2007 6:35 pm

Michael píše:tady pozor.. na X Factor se velkou měrou podepsal jako vždy Steve Harris, který ale jasně říká v biu RTTH, že se na temnosti a někdy až smuteční náladě některých pasážích skladeb podepsalo to, že neprožíval moc štastné období života, způsobené rozchodem se svojí manželkou


ano a do toho vsetkeho Brucov odcho :( :wink: precitaj si knihu este raz.

sam priznal ze v dobe pisania x factor mal v hlave same "sracky".

ale album sa rozhodne kurva podaril a to je zaklad :git:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod mickey.r v Štvrtok August 02, 2007 10:40 pm

Keď som videl IM s Blazeom v Žiline bol som v šoku a vtedy som vedel, že je to koniec Maiden, našťastie nebol. IM bez Adriana a Brucea nie je plnohodnotná kapela. Super Dickiho hlas a perfektná gitara Adriana (ten poliak čo si furt gitaru strká do riti mu nesiaha ani po členky) ako aj ich skladateľská tvorba sú geniálne.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod May v Sobota August 04, 2007 1:00 am

podla mna Bruce pretoze ma nenapodobitelny a perfektny hlas.aj ked tie gitary tam robia svoje ale IRon bez Bruca to je ako Hokej bez hokejky
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod The Andrew v Nedeľa August 05, 2007 8:53 pm

Me se Blaze v Maiden libil, ale jen ve skladbach ktere vznikly v jeho obdobi, ve skladbach ktery driv zpival Bruce a ted je zpival on je ve vetsine pripadu hroznej, ale je to tim ze na to nema hlas a proste to neuzpiva, svetla vyjimka je snad Afraid to shoot strangers ktera se mi v jeho podani moc libi mozna vic nez s Brucem, ale to je fakt asi jedina co si ted vybavuju. Ovsem alba XF a V11 sou velice dobry alba kde sou songy ktery sou siti na jeho hlas a ktery on paradne zazpiva, pecky typu Fortunes of war, When two world colides , The clansman, Lord of the flies pravda v poslednich dvou to Bruce se svym hlasem pojal lip, fakt se mi ty alba libej. Takze hlas pro Maiden
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod mickey.r v Pondelok August 06, 2007 12:51 pm

clansman88 píše:
mickey.r píše:
strevo píše:Myslim ze kazdy gitarista by uznal ze janick je super. Kydat na nho je znakom neznalosti... a to znizenie popularity nema nic s janickom, ide o to ze vseobecne v tej dobe poklesol zaujem o metalovu hudbu, hlavne v USA.


Ja na neho nekydám ak si si nevšimol tak som sa jeho ega nijako nedotkol, iba vyslovujem názor, že sa mi do Maiden nehodí. A čo sa týka tej neznalosti, možno som Maiden počúval o mnoho skôr, teda takmer od počiatku a tak viem veľmi dobre posúdiť vývoj kapely ako i vnútorné víry. A chápem aj to, že raz si hore raz dole (napr AC/DC sú živým príkladom) a myslím, že Gers hoci bol prijatý kapelou, tak mne sa nehodí. Pusti si Tattoed millionare a potom porovnávaj.
ok rozumiem ze sa ti tam nehodi ale za to netreba hovorit ze si tu gitaru strka niekam... da sa to vyjadrit aj inak


No ja to iba hovorím (navyše som to videl), človeče, ale on to robí !
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod strevo v Pondelok August 06, 2007 8:39 pm

Brousitch píše:Když jsem si poprvé pustil Live at Donington, píseň Hallowed. Jak se to rozjíždí do těch sol a během Daveova sola jak Janick vyběhne na bedny a pak seběhne dolu. ... :roll: :shock: :shock: řikal jsem si kdo tohle dokáže? Písničce to během klipu dává úplně jinej rozměr.


Donnigton je pecka, ale Rock in Rio je podľa mna ešte väščia šupa :) Tam sa mi jeho hra páči ešte o niečo viac, pri hallowed sole som proste žasol... :shock: :D :git:
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dragontears v Pondelok August 06, 2007 8:44 pm

v debate o Janickovi pokracujte pls zde
http://www.forum.ironmaiden.sk/viewtopic.php?t=1492
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Gangland v Streda Október 10, 2007 2:56 pm

no ťažko povedať, pretože Bruce mal ozaj výborné albumy až na skunworks, tam som si teda skoro nič nenašiel a tiež ani na Balls To Picasso, zdajú sa mi oba dosť o ničom a asi aj preto som dal Maiden, tam proste nenájdem zlú alebo slabú skladbu 8)
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Belenor v Streda Október 10, 2007 3:22 pm

Iron Maiden

The X Factor si pustím spíš než Brucovy sólovky.
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Errinka v Štvrtok Október 11, 2007 1:25 pm

Podle me je to nastejno. Ale radsi Maiden.
Errinka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 87
Registrovaný: Utorok September 26, 2006 4:09 pm

Re: 1993-1999 Maiden vs. Dickinson

Poslaťod The-X-Factor-Blaze v Sobota December 05, 2009 2:25 pm

Iron maiden bez reči a zbytočného rozoberania
Obrázok
Obrázok užívateľa
The-X-Factor-Blaze
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 142
Registrovaný: Sobota August 08, 2009 8:00 pm
Bydlisko: Ja Bývam tu

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron