Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Megadeth

Megadeth

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod TheClansman1 v Streda Apríl 04, 2007 8:28 pm

Megadeth vo Viedni??? ... nie nahodou Metallica? ale asi nie ved ty metallicu neznasas tak na nu by si urcite nesiel, ale o tom koncerte Megadeath vo Viedni to uz je potvrdeny? pocul som iba ze sa daco sepka , ale nie je to 100 % iste takze teraz neviem :roll:

btw .... na DT urcite nie... ako povedal Alexi laiho... Dream Theater to nie je hudba ale sport :lol:
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Zdenius v Streda Apríl 04, 2007 8:31 pm

pokial viem je to sto pro, ale pocul som aktualne booty megadeth a mustaine uz pekne hnusne spieva co ma dost odradza.. no uvidim este
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Famine v Štvrtok Apríl 05, 2007 6:23 pm

na hlavnej stranke megadeth je už ta Vieden potvrdena, aj sa listky predavaju
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Vaskooo v Sobota Apríl 07, 2007 10:34 am

Keby bol Megadeath vacsina skladieb z Coundtow to exitinetion tak by sa mozno oplatilo ,ale ostatok podla mna za vela nestoji.
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back.
Obrázok užívateľa
Vaskooo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 9:22 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod TheClansman1 v Sobota Apríl 07, 2007 2:11 pm

Vaskooo píše:Keby bol Megadeath vacsina skladieb z Coundtow to exitinetion tak by sa mozno oplatilo ,ale ostatok podla mna za vela nestoji.


Vsetky stare albumy su super... podla mna iba posledny album nestoji za vela, ale to uz ani "neni" megadeth ... bez Nicku Menza, Elefsona a Friedmana by som to skor nazval solovym projektom Davea Mustaine aj ked je pravda ze vacsinu skladieb zlozil prave Mustaine, teda skoro vsetky, ale prave Friedman, menza a elefson obohatili tieto skladby o super sola (Tornado Of Souls friedmanove solo..., Ashes In Your Mouth Menzove drum' solo na konci pesnicky...) Kazdopadne som zvedavy aky bude ich novy album, kedze pesnicka Sleepwalker je velmi dobra... toť moj nazor :wink:
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod hellpatrol v Sobota Apríl 07, 2007 5:10 pm

Vaskooo píše:Keby bol Megadeath vacsina skladieb z Coundtow to exitinetion tak by sa mozno oplatilo ,ale ostatok podla mna za vela nestoji.


Megadeth je trashovska klasika ...... nielen album Countdown To Extinction ale aj Peace Sells... But Who's Buying, So Far, So Good... So What!, Rust In Peace, Youthanasia, Cryptic Writings, The World Needs A Hero to su klasiky najmä prve styri menovane. Aj ked dnes to uz nie je stary Megadeth z cias najväcsej slavy v zostave Mustaine, Ellefson, Friedman, Menza stale tam je vodca a mozog skupiny autor vsetkych skladieb Dave Mustaine.
Velmi rad by som na nich isiel ale kedze idem na Iron Maiden do Ostravy a este nejaky ten fest tak to by som financne nevystacil ale mozno sa zrieknem festivalu a nejak sa do tej Viedne dostanem uvidime......
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Madness v Sobota Apríl 07, 2007 5:30 pm

hellpatrol píše:
Vaskooo píše:Keby bol Megadeath vacsina skladieb z Coundtow to exitinetion tak by sa mozno oplatilo ,ale ostatok podla mna za vela nestoji.


Megadeth je trashovska klasika ...... nielen album Countdown To Extinction ale aj Peace Sells... But Who's Buying, So Far, So Good... So What!, Rust In Peace, Youthanasia, Cryptic Writings, The World Needs A Hero to su klasiky najmä prve styri menovane. Aj ked dnes to uz nie je stary Megadeth z cias najväcsej slavy v zostave Mustaine, Ellefson, Friedman, Menza stale tam je vodca a mozog skupiny autor vsetkych skladieb Dave Mustaine.
Velmi rad by som na nich isiel ale kedze idem na Iron Maiden do Ostravy a este nejaky ten fest tak to by som financne nevystacil ale mozno sa zrieknem festivalu a nejak sa do tej Viedne dostanem uvidime......


kto ti to tam dole trepe makovicou Hetfield :?: :oops: :lol:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod hellpatrol v Sobota Apríl 07, 2007 5:44 pm

Madness >> to je Dimebag Darrel jeden z najlepsich gitaristov ....... REST IN PEACE
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Madness v Sobota Apríl 07, 2007 5:49 pm

hellpatrol píše:Madness >> to je Dimebag Darrel jeden z najlepsich gitaristov ....... REST IN PEACE


tak tak :( nejde to moc rozoznat kedze trepe makovicou..jak Hetfield v dobe justice for all presne..
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod hellpatrol v Sobota Apríl 07, 2007 6:01 pm

Madness píše:
hellpatrol píše:Madness >> to je Dimebag Darrel jeden z najlepsich gitaristov ....... REST IN PEACE


tak tak :( nejde to moc rozoznat kedze trepe makovicou..jak Hetfield v dobe justice for all presne..


Ale tak na Hetfielda sa moc nepodoba ...... uz len ta cervena brada a navyse ma gitaru Dean Guitar ktoru pouzival Dimebag......
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod hellpatrol v Sobota Apríl 07, 2007 6:26 pm

Hele co som nasiel za foto Bruce Dickinson a Dave Mustaine
Obrázok
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod eddie.sk v Sobota Apríl 07, 2007 9:51 pm

Moj najoblubenejsi album je Youthanasia a potom vsetky, na ktorych sa autorsky podielal Marty Friedman, ale na koncert by som asi nesiel. Videl som jeden ich koncert na DVD a pri jeho pozerani som sa nudil. Pripadalo mi to ako vystupenie komorneho quarteta. Vsetci stali na podiu ako prikovani, takmer vobec sa nehybali... show nic moc, takze v polovici ma to prestavalo bavit :cry:
UP THE IRONS !
Obrázok užívateľa
eddie.sk
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Utorok Júl 18, 2006 10:09 am
Bydlisko: Kosice

Re: Megadeth

Poslaťod Trooper93 v Piatok Október 03, 2008 4:49 pm

presne tak Dave je chuj teraz vyhodil všetkych ale RUST IN PEACE je album čo za dačo stojí
Trooper93
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pondelok September 22, 2008 7:44 pm
Bydlisko: Rabča

Re: Megadeth

Poslaťod kamzo v Utorok Október 28, 2008 3:21 pm

Megadeth mozem a hlavne Yothanasia a Countdown To... Crypting... maju neskutocne dobre a tvrde skladby! :twisted:
Na konéé..Nemáme...Tak utekajméé!!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia