Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - metalisti

metalisti

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Jak se oblékáte?

Sem metalista tělem i duší
30
57%
metal miluju ale nevypadám tak
20
38%
hip-hop
2
4%
jiné
1
2%
 
Celkom hlasov : 53

metalisti

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 02, 2007 12:46 am

Bohužel , je to kruté , ale je to tak . . . možná se mnou tenhle názor nesdílíte , ale snad mě alespoň pochopíte. Žijeme v generaci, kde nás obrovským způsobem obklopují různé hudební a i modní styly,což nikomu neberu , je to dobrý když se člověk nestydí za to co má v srdci . . . ale je tu jedna věc , kterou od srdce nenávidím a netoleruju je tak jako oni nás metalisty. A je to čím dál větší a silnější hip-hop…nechci tu zavádět debatu typu anti-hip-hop ale poslouží mi to jako dobrý příklad. Vyjdu před barák a na každém rohu vidím bandy vypatlaných a sprostých hoperů , s IQ bublajícího bahna . . .na jakoukoli slečnu která projde zařvou ,,hej kundo, poď zašukat !! “ slečna povětšinou neodpoví takže se ozve něco jako ,, hej more pičo,dylino . . . a k tomu nějaký cikánský pokřiky kterým ( žádná škoda ) nerozumím. Pak jdu dál míhajíc se davem dalších hoperů slyším jak si někdo fluše do ruky a má radost s toho když to vydává aspoň jakýsi náznak melodie,nebo rytmu…a o oblečení raději nebudu ani začínat (když vidim ten velkej plechovej americkej dolar na krku mám strupy na zádech ). A tak jdu pořád dál a dál s pocitem naděje že potkám alespoň jednoho jediného človíčka s delším vlasy , ryflovou vestou s nášivkami ( nejlépe nějakej ten Eddie :twisted: ) ,tričkem oblíbené skupiny,opaskem s kovovými pyramidkami a příjemným výrazem (tím nechci říct , že metalista který nemá na sobě zrovna toto , je pro mě špatný :wink: ) ale najít někoho takového je jak hledat jehlu v kupce sena nebo spíše v seníku . . .
Chci jen znát váš názor na tohle všechno, co si o tom myslíte. A jestli jste metalisti ( což ve větším případě asi ano :wink: ) jde to na vás vidět ?Oblíkáte se tak ? za každého člověka, který má to jedinečné metalové srdce děkuju,sme tu a vždycky budeme. Možná je to tím , že tam kde bydlím bych metalisty spočítal na prstech jedné ruky nebo se možná pletu , je to jen můj názor . . .
Forum sem četl a věci který se toho týkají sou snad jen v tématu ,,vzrůstající popularita metalu " ale přece jen je to trochu jiná otázka , ale jestli se tu už o tom debatovalo , tak se omlouvám a prosím o smazání :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod blaznivymetalista v Nedeľa September 02, 2007 2:55 am

Nazdar, to ja mam asi podobny nazor na tych hopperov ako ty. Niekedy mi dost lezu na nervy. Sice nevypadam jak metalista, ale som nim celou dusou.
Zvyknem nosit tricko Maiden, ale u nas v okoli som rad ked aspon raz za tyzden stretnem niekoho kto ma nieco podobne na sebe. Mam doma aj zopar nasiviek a chystam si ich dat na moju staru riflovu bundu, ale az ked ich budem mat viac. Ked ide okolo hudobnim, vzdy sa stavim pokukat ci maju nejake tie nasivky. Raz ked som tam bol ich mali plno ale vtedy som u seba nemal prachy. Teraz si nechavam narast aj vlasy, nech nejak vyzeram.
Metalu ZDAR
Obrázok užívateľa
blaznivymetalista
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Utorok December 20, 2005 4:42 pm
Bydlisko: Kendereš

Poslaťod clansman88 v Nedeľa September 02, 2007 9:10 am

no ja som na 100 % metal pozitivny :) takze nosim zvacsa cierne veci uz aj z internetu mam nake maiden tricka no a vlasy? tie uz rastu uz sa newiem dockat :D :twisted: :twisted:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Gumolit v Nedeľa September 02, 2007 9:22 am

neviem, ci sa mi to len zda, ale odkedy pocuvam maiden, som lepsim clovekom, ale obliekam sa skor ako amatersky inzinier, ale videl som jedneho hip-hopera, a ten bol celkom v pohode, dokonca aj oblecenie sa mi pacilo, ale hiphoperi maju hudbu primitivnu, a aj ked ma melodiu, urcite ju nevymysleli oni, takze ak chcem pocuvat hudbu, pocuvam METAL.
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod Ruun v Nedeľa September 02, 2007 9:49 am

:twisted: Metal forever :!:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Poslaťod clansman88 v Nedeľa September 02, 2007 10:28 am

Gumolit píše:neviem, ci sa mi to len zda, ale odkedy pocuvam maiden, som lepsim clovekom, ale obliekam sa skor ako amatersky inzinier, ale videl som jedneho hip-hopera, a ten bol celkom v pohode, dokonca aj oblecenie sa mi pacilo, ale hiphoperi maju hudbu primitivnu, a aj ked ma melodiu, urcite ju nevymysleli oni, takze ak chcem pocuvat hudbu, pocuvam METAL.
nie nezda sa ti to :D:D :twisted: :twisted:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Famine v Nedeľa September 02, 2007 1:16 pm

riflovu bundu mám niekedy s ňou idem na koncert alebo po vonku, mam aj flanelovú košeľu, keď si tam našijem nové nášivky na bundu tak hodím sem aj foto :) inak chcel by som aj také napasované rifle, mrkvaky či ako sa tomu hovori. Ale neviem kde také zohnať, neviete náhodou kde hľadať? Si predstavte že by som išiel do kenvela a vyjsť na predavačku s otázkou nemáte náhodou mrkvaky :D
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

r

Poslaťod stahl.1 v Nedeľa September 02, 2007 2:40 pm

Famine píše:riflovu bundu mám niekedy s ňou idem na koncert alebo po vonku, mam aj flanelovú košeľu, keď si tam našijem nové nášivky na bundu tak hodím sem aj foto :) inak chcel by som aj také napasované rifle, mrkvaky či ako sa tomu hovori. Ale neviem kde také zohnať, neviete náhodou kde hľadať? Si predstavte že by som išiel do kenvela a vyjsť na predavačku s otázkou nemáte náhodou mrkvaky :D


Mam take rifle kupil som ich v BENE v Ziline.Dost drahe 3000sk ale maju tam este take ale je to iba v Ziline.Znacka HIS
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Poslaťod dzuso v Nedeľa September 02, 2007 3:11 pm

No u nás to možno nie je také hrozné,ale aj tak samozrjeme väčšina hoperov! Ale napr. dnes som sa dobre porozprával s jedným kamarátom o metale! No ja nosím vlasy kučeravé nie sú až také že po plecia ale dlhé sú!
Mám nejaké tie tričká čierne nejaké tie čierne nohavice takže tak chodím ako metalista, snažím sa!! Som telom aj dušou!!Ja nikoho do metalu nenútim,radšej nie ako počúvať od niekoho debilné predsudky!
Zase by nebolo dobré keby sa metal dostal do mainstreamu,trocha sa môže rozšíriť,ale metal v pozícii dnešného hip-hopu no tak to neviem.
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 02, 2007 5:30 pm

Názor že od té doby co poslouchám metal , sem lepší člověk je vážně perfektní , taky souhlasím :D já si snad můžu dovolit říct že jako metalista vypadám i navenek , oblečením určitě , ty mrkváče mám ( už ani nevím odkuď ) a riflová vesta s nášivkama ( hlavně Maiden :D ) spolu s tričkem oblíbení skupiny ( v nejčastějším případě také Maiden ) je moje nejoblíbenější oblečení :) vlasy mám dlouhé tak pod lopatky a jinak převážně chodim v černých věcech. Prostě klasický metalista 8) Ale taky bych nechtěl aby byl metal na pozici dnešního hip-hopu , jen nechci aby byl hip-hop tím co vládne . . .
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod strevo v Nedeľa September 02, 2007 5:40 pm

z čiernych veci ma lakajú už len tričká, ale vlasy mám dlhé jak treba :) keď už propagujem metal tak skôr tým ze ho hrám na gitare
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 02, 2007 6:00 pm

a taky mám ještě jednu věc, které mě už fakt sere ...... nevim jestli ste si toho všimly i vy ,ale mám takový pocit , že například v TV berou metalisty za uplný debili , blbečky negramotné . . . čumim na tv a dávali zrovna ten seriál krok za krokem kde se objevili 2 metalisti . . . nevim jestli ty herce vyhrabali z jekehosi ustavu pro mentálně postužené nebo co , ale vydět ty 2 poslintané postavy , s debilním učesem , které koktali a byly tak nějak pošahaní v tričku Metallici a AC/DC a mluvili tam něco o metalu že dou někam na nějakej koncert ( bylo to docela dávno , takže nevim co to přesně říkali ) mě docela urazilo ( navíc Metallicu i AC/DC mám rád ). Netrvalo to tak dlouho a zase v jiném seriálu se taky oběvil metalista , to byl zase nějakej blbeček v kompletně latexovém oblečení ve kterem vypadal jako buzík než jako metalista , a ten byl zase trošku nadrženej . . . a pak sem se díval na ten klip o kterem tu byla řeč . myslím to teenge dirtbag kde se ten postižený chlapec v zimním kabátu,kulichem a tričkem Iron Maiden ( klip se odehrává v létě ) balí jakousí holku.... a ta když mu pak donese ty lístyky to spíš vypadá že Iron Maiden je jakejsi popíček . . . a to už je fakt moc :!: docela mě to nasralo . . . pro pána boha , vždyt metalisti sou tak inteligentí lidi oproti těm hoperským sračkám . . . celá metalová hudba je něco tak dokonalého a dělat ji může jen velmi inteligentní a schopný člověk, metal to je umění které okolí nevidí . . . nebo spíš nechápe :cry:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Madness v Nedeľa September 02, 2007 6:07 pm

Beavis and Butt-Head v tom kroku za krokom... :) to je celkom haluska neviem ci to poznas je to kresleny serial co bezal davno na MTV :lol:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 02, 2007 6:12 pm

Madness píše:Beavis and Butt-Head v tom kroku za krokom... :) to je celkom haluska neviem ci to poznas je to kresleny serial co bezal davno na MTV :lol:


Tak to mi vážně nic neříká , o co tam jde ?
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod dzuso v Nedeľa September 02, 2007 7:04 pm

Veď to hej !! Staré babky to zase vedia okomentovať takto: To sú tí rokeri,urvidrúti joj chúďatká pozri vyzerajú jak keby mali depresie a pod. hlody!
Zcela nemám proti nikomu nič nenavážam do hip - hoperov ale keď už mi niekto surovo povie ty je****ý feťák tak vážne problém je sa ovládnuť!
A ďaľšia vec že hoperi oveľa viac fetujú ako my , mám dojem!
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia

cron