Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Metal vs cirkev

Metal vs cirkev

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod dzuso v Pondelok Júl 23, 2007 10:10 am

Tiež nechápem to vypaľovanie kostolov, hlavne v časoch minulých! Chúďatka vypálili 3! kostoly a chceli tým zničiť všetky znaky ktoré zanechalo kresťanstvo v Nórsku!! Gorgoroth a pod. kapely!??! hudbu im celkom žeriem akurát tie názory!! To si nevšímajte,to vypúšťajú keď sú sfetovaný!!
Nemám celkom rád reči farárov o tvrdom rocku, preto ma to s tým BS dosť nasralo! Ale inak cirkev si celkom vážim! Ďalľšia vec Sokol? no chlapi asi neni taký turbo sprostý aby ako kňaz šiel naschvál do ŠTB,určite robil čo mohol,len teraz sa nejaký debili čo nemajú doma čo robiť snažia očerniť všetkých kňazov a ukázať čo robili (NEDOBROVOĽNE) za komunizmu!
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Ruun v Pondelok Júl 23, 2007 5:58 pm

Presne tak Sokol nemusel ale chcel :evil: a teraz jebe do BS a podobne.
Nech ho bere čert :twisted:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Poslaťod dzuso v Utorok Júl 24, 2007 11:53 am

Pozor! Ja som nepovedal že nemusel ale chcel! Ja som povedal že určite nebol taký sprostý aby tam chcel ísť! Určite ho tam donútili a on robil čo mohol, ale asi sa nedalo,tak!! :) tak aby sme si rozumeli
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Brighter v Utorok Júl 24, 2007 2:18 pm

Ruun píše:Presne tak Sokol nemusel ale chcel :evil: a teraz jebe do BS a podobne.
Nech ho bere čert :twisted:


dokaz to ze chcel.a on o BS nic nehovoril
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod tiffani v Utorok Júl 24, 2007 2:49 pm

Brighter píše:
Ruun píše:Presne tak Sokol nemusel ale chcel :evil: a teraz jebe do BS a podobne.
Nech ho bere čert :twisted:


dokaz to ze chcel.a on o BS nic nehovoril


nedokazes, ze chcel, ale ani to, ze nechcel
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Poslaťod Painkiller03 v Štvrtok Júl 26, 2007 4:34 pm

fuha nejak sa to tu rozbehlo :lol: :lol: no najskor k tomu Sokolovi - urcite nebol nejak nuteny do STB mne sa tento chlapik raz nepozdava uz len podla vyzoru sa mi zda ze je to taky dvojtvarny clovek ..neuznavam ho ale serte nanho
stale je to o jednotlivcoch ktory kazia meno cirkvi ale nie je ich az tak vela , ale to sa nikdy nezmeni- ked jeden deges nieco zle spravi tak stale sa to nafukne na celu organizaciju
a k tym vypalovanim kostolov - to uz je debilita, sice niesom pobozny ale uz z kulturneho hladiska som proti tomu ...
s nicim by sa nemalo prehanat pretoze to nikdy nedopadne dobre - to plati aj o nabozenstve aj v inom-napr tie nazi kapely,skinheadi a tak
ziadny extremizmus este nic dobre nevykonal
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Painkiller03 v Štvrtok Júl 26, 2007 4:41 pm

THE TROOPER píše:No ,kriziacke vypravi boli na zaciatku len o tom aby rytiery chranili veriacich na puti do "Svetej zeme" dokonca myslim ,ze respektovali moslimov aj ich zvyky, len potom prislo nieco comu sa hovory peniaze a moc, co sa europskym slachticom pacilo a zacalo zabijanie, nie kvoli Bohovi ale kvoli peniazom. A to vyuzivali ty mudrejsi a nahovarali ludi aby sli do Jeruzalema a zabijali v mene boziom pohanov ,co vraj nie je zlocin.Kto bol chudobny v Europe vo Svetej zemi bol bohac :wink: no tak mate chvilku dejepis
no ja som si to uz celkom nastudoval mas pravdu na 99 % ...len jedna podla mna chybicka nielen europskym slachticom sa to pacilo ale v prvom rade hlavne skorumpovanym cirkevnym hodnostarom kt z toho ked verbovali do svatej zemi vojakov a vymyvali im mozog im riadne kaplo do vrecka napr. touto frazou citujem "zabit pohana nieje cestou do pekla ale je to cesta do nebies" nejak tak bola ta fraza
ale samozrejme to bolo hlavne o peniazoch
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Demonaz v Piatok December 12, 2008 2:10 am

Frontman Behemoth, Adam "Nergal" Darski, podal žalobu kvôli urážke na cti na vedúceho Poľskej komisie pre obranu voči sektám, Ryszarda Nowaka. Nergal tvrdí, že Nowak ho nazval v rozhovore pre Gazeta Swietojanska kriminálnikom. Žiada po ňom ospravedlnenie a odškodné vo výške asi tisíc dolárov, ktoré chce Nergal venovať zvieraciemu útulku v Ciapkowe. Nowak sa však v žiadnom prípade nechce ospravedľniť a zdôvodňuje to tým, že by to bola zelená pre hudobníkov uznávajúcich Satana a mohli by si potom robiť čo by chceli (ako pálenie Bibile, útoky na kresťanov apod.).

Prvé súdne pojednávanie sa konalo 8. decembra v Gdansku. Proces bol odložený na 11. marca. O odloženie požiadal Nergalov právnik, ktorý si chce pripraviť odpovede na Nowakove argumenty. Nergal je šokovaný aktivitou úradov o snahu zakázať Behemoth v Poľsku. Behemoth hrajú po celom svete a nikde nemali takéto problémy. Podľa Nergala by sa úrady v Poľsku mali zaoberať dôležitejšími vecami. Celý tento proces spustilo vystúpenie Behemoth v Poľskom meste Gdynia v roku 2007, kde Nergal slovne útočil na kresťanov a počas vystúpenia pálil Bibliu.

zdroj - metalirium.com
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod zdenoeddie v Piatok December 12, 2008 3:04 am

"Burn it,
fuck it,
piss on it!"
Zdroj: nemenovany zaznam koncertu Behemoth, spevak/gitarista trhajuc pocas tychto slov bibliu.

Viacmenej suhlasim :!:

To iste by som urobil s Koranom, Torou a inymi "svatymi" knihami.
Jebat vsetkych bohov, prorokov, mesiasov a inych saskov, kolko vojen, zla a nenavisti sa kvoli nim udialo, deje a este bude diat! Nech si to vyriesia sami medzi sebou, a neskryvaju sa za take bytosti ako sme MY. Ak existuju nech sa paci, nech ukazu, ze oplati sa pre ne umriet. Zatial to ani jeden neukazal a MY blbci im sluzime atd.....
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Crusader v Piatok December 12, 2008 11:11 am

Pokud nejak neomezuji me, nemam duvod proti nim bojovat ... jinak bych byl stejnej ksindl jako oni ... rika se tomu tolerance a jsou mi s jejich biblemi a korany ukradeni, na Slovensku je to ovsem horsi .. kdyz jste ten krestansky stat :)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod gog&magog v Piatok December 12, 2008 12:52 pm

Myslim, ze to o tom krestanskom state prestava platit. Mozno na vidieku je to ine, ale ja zijem vo velkom meste a tu je hlasenie sa ku krestanstvu v generacii mojich rodicov uz skor len formalne a v mojej generacii uz ani to.

A osobne nemam rada akukolvek cirkev. S nabozenstvom to je inak. Ak sa dostanes k prapovodnej podstate kazdeho nabozenstva, tak zistis, ze to vzdy zacalo akousi filozofiou dobra. A potom tu mame ludi a vznikaju cirkvi - a zacina problem. S krestanstvom a v podstate s akymkolvek nabozenstvom je to rovnake ako trebars s komunizmom - pekne myslienky, len bohuzial zabudli vziat do uvahy povahu cloveka, predovsetkym jeho slepu posadnutost peniazmi a mocou. Ak zaratame aj to tak zistime, ze v praxi je ovela lepsi kapitalizmus alebo trebars satanizmus. A asi jedine co s tym mozme spravit my je to co bolo spúomenute vyssie - pokial nas nijako neobmedzuju budme tolerantni.
Aj ked ako vieme oni si cirkvi si vzdy radi rypnu - ale to je znova o tom, ze ak si chcu udrzat ovecky potebuju nepriatela - a myslim, ze palenim biblie a podobnymi hovadinami im len davame do ruk silne argumenty. Nepaci sa mi to rovnako ako ked oni palia trebars hudobne nahravky.

Takze zdenoeddie tie vojny, zlo a nenavist sa neudiali kvoli nejakym bohom, alebo kniham - trebars taka biblia je skvelou knihou - ale kvoli ludom, ktori sa za tieto knihy schovavali.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Dr.Drak v Piatok December 12, 2008 9:16 pm

Všetky náboženstvá začali s "dobrou" ideológiou, ale v momente keď sa tam dostala moc a peniaze sa to začalo uberať vlastným smerom a aha kde sme dospeli :roll: ...ale kresťanský štát je kresťanský štát, to sa musí nechať, je to pekný biznis skrytý pod rúškom služby "Bohu", len si prajem, aby sa raz ten kresťanský štát spamätal a oddelil Cirkev od štátu...idú im ťažké peniaze , pritom som presvedčený že by sa vedeli o seba pokojne postarať, len by si už nemohli stavať fary na každom kroku, kupovať pravidelne nové oltáre...peniaze ktoré sa tak vyhadzujú von oknom by sa mohli investovať tam, kde je toho treba a kde by to pomohlo. A tí tukom obrastení svätí otcovia by si mohli spomenúť na to, že BY MALI žiť skromne, pomáhať ľudom, ísť ostatným príkladom....
Miesto toho sa len kontroluje a zakazuje čo sa im nepáči ( a že toho je naozaj dosť) a sračky v ktorých chodia prejdú mlčaním...
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Crusader v Piatok December 12, 2008 9:28 pm

proste s tim nic nenadelame, jen se muzeme bavit ..... http://www.youtube.com/watch?v=-HvQ8gmF_b4
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Sobota December 13, 2008 12:46 am

Crusader píše:proste s tim nic nenadelame, jen se muzeme bavit ..... http://www.youtube.com/watch?v=-HvQ8gmF_b4


:lol: :lol: konečně už je to potvrzený:))
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Gumolit v Piatok Január 02, 2009 5:53 pm

Crusader píše:proste s tim nic nenadelame, jen se muzeme bavit ..... http://www.youtube.com/watch?v=-HvQ8gmF_b4

budem sa snazit zit v nadeji, ze to bolo zinscenovane a ze ten farar nebol fararom, ved ja som nikdy nebol zneuzity a dufam ze ani nebudem, dufam ze to nie je pravda, co tam natarali, ved aj keby to bola pravda, ale pochybujem, ze by sa papez k tomu pisomne priznal a este by sa pod to aj podpisal, podla mna je to zinscenovane, ved kto by sa zaujimal o fungovanie katolickej cirkvi, keby nevedel, co mu povedia..., ale zasmial som sa na tom, aj ked je to vazne
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia