Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Judas Priest

Judas Priest

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Painkiller03 v Utorok Júl 10, 2007 8:44 pm

dzuso píše:Album Painkiller nie je možno najlepší od Judas Priest ale za to je to jeden z najzásadnejších metalových albumov aké kedy boli! Takisto ako aj jeden z vrcholov NWOBHM album British Steel! Hovorte si tu o svojích hard rockoch koľko chcete! Judas sú proste Metal Gods!! :)
nielen JP ale aj IM su gods of metal pretoze su vzorom pre skoro kazdu novu metalovu kapelu ....bez nich by to neslo
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Gumolit v Utorok Júl 10, 2007 9:45 pm

Painkiller03 píše:
dzuso píše:Album Painkiller nie je možno najlepší od Judas Priest ale za to je to jeden z najzásadnejších metalových albumov aké kedy boli! Takisto ako aj jeden z vrcholov NWOBHM album British Steel! Hovorte si tu o svojích hard rockoch koľko chcete! Judas sú proste Metal Gods!! :)
nielen JP ale aj IM su gods of metal pretoze su vzorom pre skoro kazdu novu metalovu kapelu ....bez nich by to neslo


ale aj napriek tomu, ze nerad pocuvam judas, ale rad pocuvam maiden, musim uznat, ze judas su pre nove kapely lepsim vzorom. Napr na IM vyrastali aj Slipknot a Metallica. Ale na Judas vyrastali Hammerfall, Helloween, Iced Earth a mnoho inych kvalitnych kapiel. Je to asi tym, ze maiden najviac uspokojuju fanusikov, pricom ti co pocuvaju judas, pocuvaju aj mnoho inych kapiel, o ktorych sme my ani nepoculi. A preto, lebo posluchaci maidenov nemusia pocuvat ine kapely(na kolko ich maiden uspokojuje najviac), nezvyknu mat o klasickom heavy metale taky rozhlad, ako posluchaci judasu.
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod dzuso v Streda Júl 11, 2007 10:31 am

Samozrejme Iron je Iron! Je to skvelá skupina,ale treba zobrať na ohľad jednu vec! Keď Iron vydal svoj prvý album Judas už mal na konte päť albumov a boli už ostrieľaní heavíci! Neviem či sa niečo niekde také uvádza ale je možné že Iron mali za vzor aj Judas! toto fakt neviem, mohli by ste sa vyjadriť!
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Ano

Poslaťod The_Qwertz v Streda Júl 11, 2007 11:29 am

Ano, to teda rozhodne. Ved koniec koncov Ironi robili Judasu predkapelu na turne...
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Painkiller03 v Streda Júl 11, 2007 12:08 pm

Gumolit píše:
Painkiller03 píše:
dzuso píše:Album Painkiller nie je možno najlepší od Judas Priest ale za to je to jeden z najzásadnejších metalových albumov aké kedy boli! Takisto ako aj jeden z vrcholov NWOBHM album British Steel! Hovorte si tu o svojích hard rockoch koľko chcete! Judas sú proste Metal Gods!! :)
nielen JP ale aj IM su gods of metal pretoze su vzorom pre skoro kazdu novu metalovu kapelu ....bez nich by to neslo


ale aj napriek tomu, ze nerad pocuvam judas, ale rad pocuvam maiden, musim uznat, ze judas su pre nove kapely lepsim vzorom. Napr na IM vyrastali aj Slipknot a Metallica. Ale na Judas vyrastali Hammerfall, Helloween, Iced Earth a mnoho inych kvalitnych kapiel. Je to asi tym, ze maiden najviac uspokojuju fanusikov, pricom ti co pocuvaju judas, pocuvaju aj mnoho inych kapiel, o ktorych sme my ani nepoculi. A preto, lebo posluchaci maidenov nemusia pocuvat ine kapely(na kolko ich maiden uspokojuje najviac), nezvyknu mat o klasickom heavy metale taky rozhlad, ako posluchaci judasu.
no ja si to tiez myslim ale JP su vzorom pre mnohe kapely pretoze je to v podstate jednoduchsia hudba ako IM cosa tyka herne aj pocuvatelne
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod iamrockerfun v Streda Júl 11, 2007 2:47 pm

IM boli predskokani tzv. zahrievacia banda v 80tom pred KiSS.
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod dzuso v Streda Júl 11, 2007 6:06 pm

nevie niekto aký ma vlastne JP predaj nosičov, približne?? :roll:
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod iamrockerfun v Streda Júl 11, 2007 7:41 pm

samozrejme ze sa neda porovna s IM. :?
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod dzuso v Štvrtok Júl 12, 2007 4:09 pm

to mi je jasné maiden má okolo 85 mil. alebo tak nie, ale si myslím že takých 20 by mohli mať!!
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Painkiller03 v Štvrtok Júl 12, 2007 9:02 pm

dzuso píše:to mi je jasné maiden má okolo 85 mil. alebo tak nie, ale si myslím že takých 20 by mohli mať!!
mne sa zda ze som niekde cital ze maju okolo 60 mil ale nevravim to na 100% ....
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok Júl 16, 2007 9:36 pm

fans JP mam otazocku ....
poznate solovu tvorbu Glenna Tiptona ? ma vlastne iba 2 albumy:

1.Baptizm Of Fire - 1997 vydane v tom roku ako Jugulator cize podobny styl len spev sa razne odlisuje -a su tu 2 bonusy -New Breed -tento song zlozil so svojou dcerou a Himalaya - tu mu hral syn na bicich - tento song sa mi strasneee paci


2.Tipton,Entwistle & Powell - Edge Of the World-7th Marca 2006


dost malo ludi pozna tieto albumy mne sa velmi pacia ,ked si to niekto vypocuje najma BoF nech tu hodi daku recenziu :wink:
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Prisoner v Utorok Júl 17, 2007 10:51 am

Painkiller03 píše:fans JP mam otazocku ....
poznate solovu tvorbu Glenna Tiptona ? ma vlastne iba 2 albumy:

1.Baptizm Of Fire - 1997 vydane v tom roku ako Jugulator cize podobny styl len spev sa razne odlisuje -a su tu 2 bonusy -New Breed -tento song zlozil so svojou dcerou a Himalaya - tu mu hral syn na bicich - tento song sa mi strasneee paci


2.Tipton,Entwistle & Powell - Edge Of the World-7th Marca 2006


dost malo ludi pozna tieto albumy mne sa velmi pacia ,ked si to niekto vypocuje najma BoF nech tu hodi daku recenziu :wink:


no já je mám oba a to druhý mi přijde spíš tak na oddych, ale poslouchá se to příjemně
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod agdabavipain v Utorok Júl 17, 2007 1:39 pm

dzuso píše:to mi je jasné maiden má okolo 85 mil. alebo tak nie, ale si myslím že takých 20 by mohli mať!!


oproti Maiden priblizne tretinovy. takze ked hovorite o "gods of metal", prihliadajte aj na toto. v interview z 98 roku som cital, ze "iba" nejakych 30 milionov. a akurat citam, ze nejakych 35 melonov
http://en.wikipedia.org/wiki/Judas_Priest
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Ruun v Utorok Júl 17, 2007 7:49 pm

Toto som utržil na koncerte v Prahe :arrow:

Obrázok

:wink:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Poslaťod Painkiller03 v Utorok Júl 17, 2007 9:15 pm

Prisoner píše:
Painkiller03 píše:fans JP mam otazocku ....
poznate solovu tvorbu Glenna Tiptona ? ma vlastne iba 2 albumy:

1.Baptizm Of Fire - 1997 vydane v tom roku ako Jugulator cize podobny styl len spev sa razne odlisuje -a su tu 2 bonusy -New Breed -tento song zlozil so svojou dcerou a Himalaya - tu mu hral syn na bicich - tento song sa mi strasneee paci


2.Tipton,Entwistle & Powell - Edge Of the World-7th Marca 2006


dost malo ludi pozna tieto albumy mne sa velmi pacia ,ked si to niekto vypocuje najma BoF nech tu hodi daku recenziu :wink:


no já je mám oba a to druhý mi přijde spíš tak na oddych, ale poslouchá se to příjemně
jj ten 2. je kludnejsi ale 1. sa mi paci viac ma nieco do seba
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron