Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - NASE GITARY!!!nasi bojovnici....

NASE GITARY!!!nasi bojovnici....

Rozhovor o hudobných nástrojoch hracích technikách a všetkom, čo s tvorbou hudby súvisí.

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Famine v Pondelok Júl 02, 2007 9:14 am

ja sa toto leto chystam na brigadu aby som si kupil neaku lepsiu gitaru, ale este ked nebrigadujem tak mam na nu dost času :wink:
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Brousitch v Pondelok Júl 02, 2007 11:45 am

andrew: sežeň si nějaký setík za 4000,-...projeď si shopy..třeba ten muziker nebo kytary.cz...budeš tam mít všechno..15W kombo stačí na doma, když k tomu přikoupíš pozdějc krabičky (třeba ProCo RAT) tak to bude nej...já mam doma kombo 15W a hraju na Volume 2 z 10 na trojku je to už pořádnej řev..

ještě si pamatuju jak jsem poprvé zahrál Run to The Hills...já hraju skoro rok ale solo z Afraid ještě fakt neumim, na sola si netroufam. spíš jen doprovod. jediný co jsem si nemoh odpustit tak byl hallowed, ten sem drtil dny a noci. :wink:
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod The Andrew v Pondelok Júl 02, 2007 7:09 pm

Brousitch píše:andrew: sežeň si nějaký setík za 4000,-...projeď si shopy..třeba ten muziker nebo kytary.cz...budeš tam mít všechno..15W kombo stačí na doma, když k tomu přikoupíš pozdějc krabičky (třeba ProCo RAT) tak to bude nej...já mam doma kombo 15W a hraju na Volume 2 z 10 na trojku je to už pořádnej řev..

ještě si pamatuju jak jsem poprvé zahrál Run to The Hills...já hraju skoro rok ale solo z Afraid ještě fakt neumim, na sola si netroufam. spíš jen doprovod. jediný co jsem si nemoh odpustit tak byl hallowed, ten sem drtil dny a noci. :wink:


jo přesně o takovym setíku sem uvažoval..
já budu rád když z toho vyloudim nějakej smysluplnej ton 8)
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod The Andrew v Pondelok Júl 02, 2007 9:22 pm

http://eshop.kytary.cz/DIMAVERY-Kytarov ... lety:0:1:0 asi to padne na tuhle...jinak jak často měníte struny?
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod tailgunner v Pondelok Júl 02, 2007 9:44 pm

The Andrew píše:http://eshop.kytary.cz/DIMAVERY-Kytarova-sada-DIMAVERY-DELUXE-DVD-zdarma/81482/?0106:Kytarove-komplety:0:1:0 asi to padne na tuhle...jinak jak často měníte struny?


jednoznacne neodporucam packy gitara + kombo. je to cinsky smejd (nie len tento ale vsetky). zober do uvahy: cele to stoji dokopy 3600kc, a to sa musi logicky odzrkadlit na kvalite. drevo je priserne, krk ani nehovorim, snimace maximalne brumia a najhorsie ze to ani neladi :D co sa tyka komba: no comment 6" reprak vravi za vsetko :D toto su vyhodene peniaze, poobzeraj sa radsej po nejakej squier affinity strat alebo lacnejsej ibanez, esp, jackson. su sice drahsie a len samotna gitara, ale taky smejd z packu ta iba odradi od gitary. dalsia moznist je najst nieco pouzivane, niekedy sa da najst fakt dobra gitka za paradnu cenu, ale treba hladat.

a co sa tyka strun: ja menim vacsinou tak za 2 mesiace, ale to zalezi dost od toho ako vela hras, ci sa ti potia ruky... ale oplati sa pouzivat na struny string kondicioner napr. fast fret alebo dunlop69
Obrázok užívateľa
tailgunner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Piatok Marec 02, 2007 2:21 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Brousitch v Pondelok Júl 02, 2007 9:57 pm

neber DiMAVERY ani STAGG,TENSON!!! to je to nejhorší.na tom se nenaučíš...zkus jakoukoliv jinou firmu
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod I love Maiden v Pondelok Júl 02, 2007 10:04 pm

Ja mam SG G400 barva je temne cervena az finova............a u kobilky mam snimmace ,ktery nevim jak se menujou ale napodobujou Adrianum zvuk.......a kdyz se veme dobry kombo.......tak hraje SLUSNE...........nebudu rikat dobre ...protoze dobre hrajou opravdu vynikajici drahe kytary :D
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok Júl 02, 2007 10:17 pm

Brousitch píše:andrew: sežeň si nějaký setík za 4000,-...projeď si shopy..třeba ten muziker nebo kytary.cz...budeš tam mít všechno..15W kombo stačí na doma, když k tomu přikoupíš pozdějc krabičky (třeba ProCo RAT) tak to bude nej...já mam doma kombo 15W a hraju na Volume 2 z 10 na trojku je to už pořádnej řev..

ještě si pamatuju jak jsem poprvé zahrál Run to The Hills...já hraju skoro rok ale solo z Afraid ještě fakt neumim, na sola si netroufam. spíš jen doprovod. jediný co jsem si nemoh odpustit tak byl hallowed, ten sem drtil dny a noci. :wink:
hmm ten afraid nieje tazky pretze to nieje na vela prazcoch pomerne lahke to je dobre na prsty len ten rytmus musim doladit ale inak odporucam a ten hellowed sa ucim teraz je to fakt narez... dalsi lahky song bez sol samozrejme je ghost of navigator a brave new world ....
hra tu zvas niekto Blood brothers ? krasne solicka pre 2voch 3roch :) to je krasa
a k tomu kombu ja mam 25 w a hram na jednej palicke :lol:
tie gitar seti ... ja som rozmyslal niekedy ze berem taky pack ale som nemal tu odvahu pretoze ta cena 4000 sa ti niekde prejavy najskor na kombe alebo snimacoch :roll:
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok Júl 02, 2007 10:24 pm

mam otazocku ... ako casto ladite ked pouzivate tremolo?
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Majusko666 v Pondelok Júl 02, 2007 11:15 pm

Painkiller03 píše:mam otazocku ... ako casto ladite ked pouzivate tremolo?


Az pokial som nepresiel na Rotosoundy, tak som ladil skoro po kazdej hodine. Pouzivam teraz Super Light #9 a vydrzia bez ladenia dobrych 5 - 6 hodin hrania. S tremolom mozno take 3. Zavisi od agresivity pouzivania tremola.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Faki v Utorok Júl 03, 2007 11:24 am

ja mám na Cort X11 uzamykanie celkom kvalitné, takže s tremolom môžem narábať o dušu. Na druhý deň len jemne doladím a môžem pokračovať. Inak mám ešte Cort M520 (taká LesPaul verzia) a má v podstate kvalitnejší zvuk. Struny používam 9 - 9,5...
21/10/1995 Žilina, športová hala Bôrik
06/06/2000 Banská Bystrica, amfiteáter
21/10/2003 Banská Bystrica, zimný štadión
12/08/2008 Budapest, Szigetfesztival
14/08/2010 Budapest, Szigetfesztival
27/06/2013 letisko Piešťany
06/07/2016 letisko Žilina
Obrázok užívateľa
Faki
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 3:20 pm
Bydlisko: Loochenez/Tomashovze

Poslaťod PesZ v Utorok Júl 03, 2007 7:11 pm

Já když používám páku, tak ladim furt.
Jinak struny měnit tak po půl roce, pak už to je fakt znát.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod I love Maiden v Utorok Júl 03, 2007 8:06 pm

Podle mne je totalne nejtezsi pasaz..........kdyz si pustite Live After death ...pisnicku Powersalve.......u prostred se to pekne zlomi , pak se hraje basa kytara ze jo...a pak se ozve Adrian....a az o chvilku dyl...ty neskutecne rychli trilky to je mazec......vim jak to hraje.....ja to taky zahraju...na CD snim jo ale proste na LAD snim ani nahodou :( :( :( :( :(
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod I love Maiden v Utorok Júl 03, 2007 8:09 pm

PesZ píše:Já když používám páku, tak ladim furt.
Jinak struny mìnit tak po pùl roce, pak už to je fakt znát.


Struny je lepsi menit podle intenzity hry ne podle case.....a podle mne kytary s pakou a bez zamku stojej za hovno........na koncert stim nemuzes jit ani nahoudou
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Painkiller03 v Utorok Júl 03, 2007 10:14 pm

no mne by uz bolo vymenit struny bo uz mam take rihy v nich ale bojim sa to sam menit ... ake mate skusenosti s vymenou strun ?a ake pouzivate? ja som kupil Ernie Ball ze su celkom good
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

PredchádzajúciĎalší

Späť na Miestnosť pre hudobníkov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron