Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Dive! Dive! Dive!

Dive! Dive! Dive!

Všetky zaujímavé veci na stiahnutie

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Crusader v Utorok Február 14, 2006 7:21 pm

Kdyz chces prudit, tak za PRVE - zakon si tu porusil TY, NEJDE o to, ze si jako spravnej krestan, TO ze krades ZDUVODNIS .. jde o to, ze neni piratstvi jako piratstvi ... jsou meze, po ktere se to TOLERUJE (diky ruznym KRYPLUM, jsem parkrat byl jako svedek na policii, takze o tom DOKONCE neco vim). TY jsi ty MEZE prekrocil, misto toho abys to uznal se jeste hadas ... je mi te lito, a preju ti, aby ti to brzy nejaky pravnik vysvetlil ...

K tem klipum, to ze jsou oficialne zverejnene je jen v PORADKU, ale opet to neznamena ze je muzes sirit dal ...

A s harrisem opet NEMAS uplne pravdu, majitel autorskych prav muze udelovat VYJIMKY ... viz Brucovo vyzva, aby si lidi nahravali Wildest Dreams a sirili ho po netu .... ale to uz zabredavas ad absurdum, podle me oficialni veci siri jen hovada a tecka. K bootlegum, neco jineho je porizeni, neco jineho volna distribuce a neco jineho ho PRODAVAT, ty prvni dve veci se toleruji bez vyhrad ... ten prodej zatim take ... otazka je jak dlouho.

Pis si co chces, ale jestli tu budes sirit oficialni veci jsi u me obycejnej ZLODEJ ... kapisto ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Famine v Utorok Február 14, 2006 9:03 pm

Ka?lite na to na internete nikdy nikto nikoho nepresved?il svojim názorom.
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

...

Poslaťod sheryl1 v Utorok Február 14, 2006 9:14 pm

Crusader píše:.. viz Brucovo vyzva, aby si lidi nahravali Wildest Dreams a sirili ho po netu ....

mozem sa spytat ze preco? :roll:
I will not make any deals with you. I will not be pushed, filed, stamped, indexed, briefed, debriefed or numbered. MY LIFE IS MY OWN!!!
Obrázok užívateľa
sheryl1
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pondelok Október 17, 2005 7:52 pm
Bydlisko: silent planet

...

Poslaťod sheryl1 v Utorok Február 14, 2006 9:31 pm

Crusader píše:, to kurva nechapes, ze SIRIT to co se PRODAVA je HNUS

mi chces povedat ze ked som par kamosom napalila OFICIALNE cd maiden som spravila daco zle? tych chalanov to potom naozaj chytilo, hudba zeleznej panny, a potom si dodatocne kupili vse co len mohli od IM... keby neni mojich kopii, maiden maju o par fans menej..lebo uznaj, ked ti niekto odporuci nejake cd tak ho hned nepobezis kupit ked to vobec nepoznas...v tomto smere je podla mna tych par kopii neskodnych pre samotnu kapelu... uz druha vec je, ked na tom ten dotycny zaraba...v tom s tebou suhlasim, je hnus ked dakto zaraba na niecom co on nevytvoril... osobne nechapem dost dobre tvoje ooobrovske rozculenie ohladne tych linkov co sem dal M666 na dickinsonove vecicky...sak ked su dostupne na stiahnutie aj na oficialnom webe bruca tak je to v pohode...a nemyslim ze na tom ked sem dal link nejak zarobil...
a ja osobne si myslim ze keby steve vie ako daktory ludia kseftuju s nahravkami co si sami spravili na koncerte, zmenil by nazor... :roll:
I will not make any deals with you. I will not be pushed, filed, stamped, indexed, briefed, debriefed or numbered. MY LIFE IS MY OWN!!!
Obrázok užívateľa
sheryl1
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pondelok Október 17, 2005 7:52 pm
Bydlisko: silent planet

Poslaťod Crusader v Utorok Február 14, 2006 9:45 pm

Dalsi nechapava ... je mi JEDNO, kdyz si to nekdo pali pro sebe nebo sve zname, ale vadi mi, kdyz se to siri verejne ... zduraznuji to slovo VEREJNE, protoze kdyz ti to posle soukrome, nikoho tim neprovokuje ... me, riu, emi ... ja komukoli cokoli dam (vyjma ofic veci) nic za to nechci, ale VEREJNE sem nedam nikdy nic ...!

A cti poradne, maja sem zdrbal za OFICIALNI VHS video Dive Dive Live, to ze jsem dal odkaz na forum, kde jsou klipy verejne je naprosto V PORADKU !
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: ...

Poslaťod Crusader v Utorok Február 14, 2006 10:12 pm

sheryl1 píše:
Crusader píše:.. viz Brucovo vyzva, aby si lidi nahravali Wildest Dreams a sirili ho po netu ....

mozem sa spytat ze preco? :roll:


Prave kvuli reklame ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: ...

Poslaťod Crusader v Utorok Február 14, 2006 10:17 pm

sheryl1 píše:mi chces povedat ze ked som par kamosom napalila OFICIALNE cd maiden som spravila daco zle? tych chalanov to potom naozaj chytilo, hudba zeleznej panny, a potom si dodatocne kupili vse co len mohli od IM... keby neni mojich kopii, maiden maju o par fans menej..lebo uznaj, ked ti niekto odporuci nejake cd tak ho hned nepobezis kupit ked to vobec nepoznas...


Asi takhle ... prijdes do obchodu, koupis kolac, zjistis ze je skvely a chces aby ho ochutnali i kamosi ... takze co udelas ? Pujdes a ukradnes pro kazdeho jeden ? Nebo jim das ochutnat ze sveho ?

Tim chci rict, ze spravne by bylo jim tve cd PUJCIT a ne jim delat kopie, kazdopadne kdyz uz KRADES, chlubis se tim verejne ? Ukradnes bednu kolacu, a pujdes je pred obchod rozdavat co ? :-)

Vim neni to mozna dobry priklad, ale presne to vystihuje PRINCIP
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Zdenius v Streda Február 15, 2006 10:19 am

nie fakt, crusader ma pravdu, je to oficialny zivak vydany pod EMI a to je akoby dal niekto na net Live After Death.. s tym ze sa tato nahravka dnes tazsie zhana, to je pravda, ale napr. Dive Dive.. by malo byt na pripravovanom DVD Brucea cele...
mne to je aj trochu jedno ze si to tam dal, iked ak sa nad tym zamyslam tak si nakoniec asi nic zle neurobil. :lol: zda sa mi ze koncert to nie je cely (a predpokladam ze sa o tom vadite celu dobu, necital som si to tu cele, a pritom to cely koncert asi nie je ) a mozno je to akurat len jeden klip nemam pravdu? a co sa tyka zverejnovania klipov tak to si myslim ze je uplne v pohode a dokonca MTV pustalo nejake live skladby z tohoto koncertu a nie som si isty ci nahodou nie aj skladbu Dive! Dive! Dive! takze ja by som to klasikoval ako upload klipu a vybavene a si v pohode :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Crusader v Streda Február 15, 2006 10:24 am

Ono principialne ani ty klipy nesmis sirit, ale muzes davat samozrejme odkazy (jak to majo udelal) na mista kde jsou legalne ke stazeni ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Zdenius v Streda Február 15, 2006 10:38 am

ja by som sa na to vyprdol, tam nech poluju v kosiciach a rusku na vypalnikov CD a zo sirenia klipu nech sa veda nerobi. uz mi lezu krkom tie ceny za ktore sa predavaju napr. veci na ebayi, ake prachy sa tocia v hudobnom priemysle, ja to sam berem ako maly druh reklamy a basta.
mozu byt len radi, nedavno sa ma chlapik pyta kde by sa dostal k nejakym skladbam Die Happy tak som surfoval po nete a skoro nic! na to odpovedal ze si nieco najde na p2P a uz stahoval. na ofic. stranke poriadne nic a co bolo tak to mu neslo pustit. sam som napr. nedavno hladal jeden album Judas Priest na nete - len sample - a aj s tym som mal problem. ja si proste neurobim mienku po vypocuti 40 sekundoveho samplu kde pocujem akurat nejaky uvod.. jednoducho ho mam doma original americke promo a chcel som si par skladieb vypocut v praci a hovno. na druhy den som si ho doniesol do prace a zhodou nahodou mi zrovna vtedy menili DVDromku a cd som si v nej zabudol a odniesli mi ho prec :lol: a tak som si pon zas musel zajst do servisu.. zabava. ak nepouzivam p2p, co nepouzivam, tak inac neviem ako by som sa ku kope veci dostal. .. bla bla bla
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Crusader v Streda Február 15, 2006 10:47 am

:-)

ono asi tak, kdyz si udelas svoji stranku, tak si uploaduj co chces, kdyz se neco stane odseres si to ty, ale kdyz to cpes k nekomu, tak vetsinou zprudi spravce fora ... proste o cenach se toho reklo celkem dost, ale kdyz uz kradete, tak civilizovane! :-)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Zdenius v Streda Február 15, 2006 10:49 am

:wink:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: ...

Poslaťod sheryl1 v Streda Február 15, 2006 6:18 pm

Crusader píše:
sheryl1 píše:mi chces povedat ze ked som par kamosom napalila OFICIALNE cd maiden som spravila daco zle? tych chalanov to potom naozaj chytilo, hudba zeleznej panny, a potom si dodatocne kupili vse co len mohli od IM... keby neni mojich kopii, maiden maju o par fans menej..lebo uznaj, ked ti niekto odporuci nejake cd tak ho hned nepobezis kupit ked to vobec nepoznas...


Asi takhle ... prijdes do obchodu, koupis kolac, zjistis ze je skvely a chces aby ho ochutnali i kamosi ... takze co udelas ? Pujdes a ukradnes pro kazdeho jeden ? Nebo jim das ochutnat ze sveho ?

Tim chci rict, ze spravne by bylo jim tve cd PUJCIT a ne jim delat kopie, kazdopadne kdyz uz KRADES, chlubis se tim verejne ? Ukradnes bednu kolacu, a pujdes je pred obchod rozdavat co ? :-)

Vim neni to mozna dobry priklad, ale presne to vystihuje PRINCIP

jj, uz chapem.... :oops:
I will not make any deals with you. I will not be pushed, filed, stamped, indexed, briefed, debriefed or numbered. MY LIFE IS MY OWN!!!
Obrázok užívateľa
sheryl1
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pondelok Október 17, 2005 7:52 pm
Bydlisko: silent planet

Predchádzajúci

Späť na Download

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron