Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Adrian Smith alebo Dave Murray?

Adrian Smith alebo Dave Murray?

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Kto je podµa tba lep?í gitarista?

Adrian Smith
29
38%
Dave Murray
47
62%
 
Celkom hlasov : 76

Poslaťod BruceD v Utorok August 07, 2007 2:06 pm

dal jsem hlas Adrianovi(jako skoro ve všech anketách:D ), protože...prostě mi sedí víc.Dave i Janick jsou super...ale Adrian to je nádhera...krásný melodie, skvělá technika(např tapping) a ten bluesovej feeling...A ještě k tý naučenosti-osobně preferuju to, když slyšim stejný solo jako na albu, protože je aspoň vidět, že to je opravdu schopnej bez problémů zahrát...s kapelou jsme dělali demo a není to p*del nahrát solo uplně přesně.Spousta kytaristů ho udělá klidně na třikrát a pak se to poslepuje.Takže pro mě ta je to "našprcení" jedině důkaz kytarového skillu.Dave ma silný a rychlý prsty, ale v málokterym sólu má tak krásný melodie jako Adrian( např.Stranger in the stranger land)...Adrian je prostě bůh :twisted:
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Gumolit v Utorok August 07, 2007 2:12 pm

BruceD píše:dal jsem hlas Adrianovi(jako skoro ve všech anketách:D ), protože...prostě mi sedí víc.Dave i Janick jsou super...ale Adrian to je nádhera...krásný melodie, skvělá technika(např tapping) a ten bluesovej feeling...A ještě k tý naučenosti-osobně preferuju to, když slyšim stejný solo jako na albu, protože je aspoň vidět, že to je opravdu schopnej bez problémů zahrát...s kapelou jsme dělali demo a není to p*del nahrát solo uplně přesně.Spousta kytaristů ho udělá klidně na třikrát a pak se to poslepuje.Takže pro mě ta je to "našprcení" jedině důkaz kytarového skillu.Dave ma silný a rychlý prsty, ale v málokterym sólu má tak krásný melodie jako Adrian( např.Stranger in the stranger land)...Adrian je prostě bůh :twisted:


s tym Adrianom s tebou suhlasim a nemam rad, ked na koncertoch menia sola, ale co sa tyka Dave-a, s tym by som suhlasil pred 6-timi mesiacmi, ale vsimol som si, ze keby boli Dave-ove sola hrane pomaly, boli by uzasne, ale rychlostou stracaju caro, vsimni si solo vo Flight of Icarus, ani by som nepovedal, ze je Dave-ove. -ale je!
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

a

Poslaťod jason46 v Utorok August 07, 2007 2:38 pm

Gumolit píše:
BruceD píše:dal jsem hlas Adrianovi(jako skoro ve všech anketách:D ), protože...prostě mi sedí víc.Dave i Janick jsou super...ale Adrian to je nádhera...krásný melodie, skvělá technika(např tapping) a ten bluesovej feeling...A ještě k tý naučenosti-osobně preferuju to, když slyšim stejný solo jako na albu, protože je aspoň vidět, že to je opravdu schopnej bez problémů zahrát...s kapelou jsme dělali demo a není to p*del nahrát solo uplně přesně.Spousta kytaristů ho udělá klidně na třikrát a pak se to poslepuje.Takže pro mě ta je to "našprcení" jedině důkaz kytarového skillu.Dave ma silný a rychlý prsty, ale v málokterym sólu má tak krásný melodie jako Adrian( např.Stranger in the stranger land)...Adrian je prostě bůh :twisted:


s tym Adrianom s tebou suhlasim a nemam rad, ked na koncertoch menia sola, ale co sa tyka Dave-a, s tym by som suhlasil pred 6-timi mesiacmi, ale vsimol som si, ze keby boli Dave-ove sola hrane pomaly, boli by uzasne, ale rychlostou stracaju caro, vsimni si solo vo Flight of Icarus, ani by som nepovedal, ze je Dave-ove. -ale je!


praveze mne sa lubi na Dave-ovich solach ze su rychle...vtedy su praveze dobre..naco ich hrat pomaly ked napr bicie su rychle??na nic..ta rychlost je na tom to dobre a tym prave Dave vynika si myslim-tymi rychlymi solami,tvorivostou,usmevom a co ja viem cim este :wink: 8)
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod BruceD v Utorok August 07, 2007 3:13 pm

to máš asi pravdu...Dave je super, proti tomu žádná...ale občas mám prostě pocit, že by místo toho trilkování občas něškodilo do toho dát víc melodie...Jako třeba v out of the shadows, tam me Davey fakt potěšil.Nádherný sólo:)Ale to možná říkám protože mi víc sedí ten styl, co hraje Adrian (bohužel občas se mnou moje prsty nesouhlasej a hrajou jaksi Daveovsky:D )...Podle mě má Adrian uplně úžasný sólo má v sea of madness...rychlý a přitom tak melodický...hlavně live verze je super!Trochu si tam pozmění konec toho pomalýho sóla a to je BOŽSKÝ!
http://youtube.com/watch?v=ZPIdeY8gg7Y (je to zhruba ve 3:12)
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Brighter v Utorok August 07, 2007 4:20 pm

to solo som kukol..je fakt skvele :!: :!:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

a

Poslaťod jason46 v Utorok August 07, 2007 4:22 pm

Brighter píše:to solo som kukol..je fakt skvele :!: :!:

su aj lepsie :D nehovorim ze je spatne ale su aj lepsie :D
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod strevo v Utorok August 07, 2007 5:05 pm

jednoznačne hlas pre Davea, páči sa mi že veľa improvizuje. Tým jeho sóla nebudú tak skoro opočúvané a môžu vždy prekvapiť. Improvizáciou sa podľa mňa dá pekne vidieť kto hrá na pódiu spontánne a kto sa to musel drillovať... A k tomu sa Dave super xixhtí s otvorenou hubou ako ryba :git: :D
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

a

Poslaťod jason46 v Utorok August 07, 2007 5:50 pm

strevo píše:jednoznačne hlas pre Davea, páči sa mi že veľa improvizuje. Tým jeho sóla nebudú tak skoro opočúvané a môžu vždy prekvapiť. Improvizáciou sa podľa mňa dá pekne vidieť kto hrá na pódiu spontánne a kto sa to musel drillovať... A k tomu sa Dave super xixhtí s otvorenou hubou ako ryba :git: :D


sak aspon vidno jako si to vychutnava aj moj kamarat to obcas spravi...ja sa len zasmejem ale on jakosi nie :lol: :D
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: a

Poslaťod strevo v Utorok August 07, 2007 9:05 pm

jason46 píše:
strevo píše:jednoznačne hlas pre Davea, páči sa mi že veľa improvizuje. Tým jeho sóla nebudú tak skoro opočúvané a môžu vždy prekvapiť. Improvizáciou sa podľa mňa dá pekne vidieť kto hrá na pódiu spontánne a kto sa to musel drillovať... A k tomu sa Dave super xixhtí s otvorenou hubou ako ryba :git: :D


sak aspon vidno jako si to vychutnava aj moj kamarat to obcas spravi...ja sa len zasmejem ale on jakosi nie :lol: :D


hej hej :) kazdy koncentrujuci sa gitarista ma svoj charakteristicky usklabok, aj ja ked sa niekedy neustrazim tak pri hrani otvorim papulu :D
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Painkiller03 v Utorok August 07, 2007 10:43 pm

Adrian !!!! kvoli jeho presnej hre a krasnych solach
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Jevo v Streda August 08, 2007 9:23 pm

Suhlasim, na svete nie je ziaden gitarista, ktory by vedel zahrat Adrianove sola tak ako ich vie zahrat Adrian sam. Prikladom je napr. Wasted Years. Zniet to mozno môze rovnako, ale ten Adrianov feeling nebude mat nikdy nikto
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Brighter v Streda August 08, 2007 9:52 pm

ja som dal davea, obaja hraju uzastne, skvele sa doplnaju.dal som ho len preto ze ostal v kapele :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Predchádzajúci

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron