Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Doug Sampson,Clive Burr alebo Nicko McBrain

Doug Sampson,Clive Burr alebo Nicko McBrain

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Doug Sampson,Clive Burr alebo Nicko McBrain

Poslaťod Rick v Štvrtok Január 18, 2007 4:27 pm

NO u mna je to nicko ale len o nieco,lebo aj clive bol dobry,napr.the number of the beast.
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod Jevo v Štvrtok Január 18, 2007 5:54 pm

No jeho bubenicke sola co som pocul z Bootov pocas Number Of The Beast tour, tak tie stoja fakt za to !-!
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Poslaťod jason46 v Štvrtok Január 18, 2007 5:59 pm

no Clive bol velmi dobry........!!!!!!!!!!!!!!!!ale Nicko je aj tak podla mna lepsi...to co stale taha a hra tak to fakt klobuk dole... :shock:
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Železná Panna v Štvrtok Január 18, 2007 6:28 pm

Nicko :) aj pre jeho hru na bicie ale aj pre jeho charizmu :)))
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Poslaťod Madness v Štvrtok Január 18, 2007 6:28 pm

jason46 píše:no Clive bol velmi dobry........!!!!!!!!!!!!!!!!ale Nicko je aj tak podla mna lepsi...to co stale taha a hra tak to fakt klobuk dole... :shock:


Nicko je super ale Clive mal neskutocny cit pre rytmus a super napady

vzdy prinisol nieco nove a bol to masaker vid Gangland,Run to the Hills,Number,Total Eclipse,Killers. :evil: :evil: :twisted: :idea: :!:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

aaaaaaaaa

Poslaťod jason46 v Štvrtok Január 18, 2007 6:31 pm

jason46 napísal:
no Clive bol velmi dobry........!!!!!!!!!!!!!!!!ale Nicko je aj tak podla mna lepsi...to co stale taha a hra tak to fakt klobuk dole...


Nicko je super ale Clive mal neskutocny cit pre rytmus a super napady

vzdy prinisol nieco nove a bol to masaker vid Gangland,Run to the Hills,Number,Total Eclipse,Killers.

to ano to su skladby!!!!ale aj Nickove dream of Mirrors...Fortunes of War...BNW a podobne..tam ide tiez neskutcne :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Brighter v Štvrtok Január 18, 2007 6:58 pm

nicko je podla mna najlepsi bubenik na svete.sledujem uz neaky ten cas bubenikov vsetkych moznych kapiel na svete...je na nom vidiet ze palicky mu idu odruky a hra srdcom.okrem toho jeho prava noha robi
vrasky na cele mnohyyym bubenikom :roll: (aj mne :D ). Kto iny utiahne take songy ako Wickerman, Dream of Mirrors, Caught somewhere in time,
TROOPER z DOTR alebo jeho konce hallowed... atd. nevravim ze je to nemozne...ak niekto vie ako to robi tak nech sa mi okamzite ozve! a okrem toho je to super chlap a srandista :D :lol: :D :lol: 8) ...Clive je tiez vinikajuci bubenik porovnatelny s nickom...skoda tej choroby :( keby mal cas bol by podla mna 1 z najlepsich bubenikov.Niektore pesnicky sa mi pacia viac v jeho podani ako v nickovom...napr Prisoner...A o dougovi neviem dokopy nic...cize nicko!!!!!!!! :twisted: :twisted: :shock: :D
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Madness v Štvrtok Január 18, 2007 7:05 pm

Brighter píše:nicko je podla mna najlepsi bubenik na svete.sledujem uz neaky ten cas bubenikov vsetkych moznych kapiel na svete...je na nom vidiet ze palicky mu idu odruky a hra srdcom.okrem toho jeho prava noha robi
vrasky na cele mnohyyym bubenikom :roll: (aj mne :D ). Kto iny utiahne take songy ako Wickerman, Dream of Mirrors, Caught somewhere in time,
TROOPER z DOTR alebo jeho konce hallowed... atd. nevravim ze je to nemozne...ak niekto vie ako to robi tak nech sa mi okamzite ozve! a okrem toho je to super chlap a srandista :D :lol: :D :lol: 8) ...Clive je tiez vinikajuci bubenik porovnatelny s nickom...skoda tej choroby :( keby mal cas bol by podla mna 1 z najlepsich bubenikov.Niektore pesnicky sa mi pacia viac v jeho podani ako v nickovom...napr Prisoner...A o dougovi neviem dokopy nic...cize nicko!!!!!!!! :twisted: :twisted: :shock: :D



napr ja.. :D zaram bez problemov tie veci co si pisal...ked hras nejaky cas....obycajny virbel...samozrejme treba sa to naucit..hehe..Osobne zahram od Maiden spustu sklatieb doverne...ale Where Eagles Dare mam trochu stale problem.A samozrejme je tu refren vo Wicker Man to je cista utopia 8)
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

aaaaaaaaaaaa

Poslaťod jason46 v Štvrtok Január 18, 2007 7:07 pm

napr ja.. zaram bez problemov tie veci co si pisal...ked hras nejaky cas....obycajny virbel...samozrejme treba sa to naucit..hehe..Osobne zahram od Maiden spustu sklatieb doverne...ale Where Eagles Dare mam trochu stale problem.A samozrejme je tu refren vo Wicker Man to je cista utopia

ale na 1-kopaku nie na dvojkopaku... :evil: :evil: jak hras napr Caught Somewhere in Time na 1 tak ti asi neuveriml ebo to je pomerne nemozne:))
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Brighter v Štvrtok Január 18, 2007 7:13 pm

Madness napisal:
napr ja.. zaram bez problemov tie veci co si pisal...ked hras nejaky cas....obycajny virbel...samozrejme treba sa to naucit..hehe..Osobne zahram od Maiden spustu sklatieb doverne...ale Where Eagles Dare mam trochu stale problem.A samozrejme je tu refren vo Wicker Man to je cista utopia

tak mi pls povedz ako to robis ak to hras na jednoslapke...
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

aaaaaaaaaaaa

Poslaťod jason46 v Štvrtok Január 18, 2007 7:13 pm

Madness napisal:
napr ja.. zaram bez problemov tie veci co si pisal...ked hras nejaky cas....obycajny virbel...samozrejme treba sa to naucit..hehe..Osobne zahram od Maiden spustu sklatieb doverne...ale Where Eagles Dare mam trochu stale problem.A samozrejme je tu refren vo Wicker Man to je cista utopia

tak mi pls povedz ako to robis ak to hras na jednoslapke...

nemoze.....:))neni sance :evil: :evil: tak je ale mala sanca velmi mala......... :lol: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: aaaaaaaaaaaa

Poslaťod Madness v Štvrtok Január 18, 2007 7:14 pm

jason46 píše:napr ja.. zaram bez problemov tie veci co si pisal...ked hras nejaky cas....obycajny virbel...samozrejme treba sa to naucit..hehe..Osobne zahram od Maiden spustu sklatieb doverne...ale Where Eagles Dare mam trochu stale problem.A samozrejme je tu refren vo Wicker Man to je cista utopia

ale na 1-kopaku nie na dvojkopaku... :evil: :evil: jak hras napr Caught Somewhere in Time na 1 tak ti asi neuveriml ebo to je pomerne nemozne:))


ty asi nehras na bicie vsak :wink: saomozrejme zo hovorim o jednom kope..je to bezproblemov zahrat ver tomu par rokov hrania ti k tomu staci zalezi jak si zdatny... hovori ale o wicker man refrene tak to je hustota ze to zahral s jednym..ale virbel v DOM alebo Caught somewhere in time je pohoda....
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

aa

Poslaťod jason46 v Štvrtok Január 18, 2007 7:16 pm

ty asi nehras na bicie vsak saomozrejme zo hovorim o jednom kope..je to bezproblemov zahrat ver tomu par rokov hrania ti k tomu staci zalezi jak si zdatny... hovori ale o wicker man refrene tak to je hustota ze to zahral s jednym..ale virbel v DOM alebo Caught somewhere in time je pohoda....

hral som ale to len chvilku....no tak ja neviem ale ti 3-kopy mi aj tak nejdu do hlavy
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Madness v Štvrtok Január 18, 2007 7:16 pm

Brighter píše:Madness napisal:
napr ja.. zaram bez problemov tie veci co si pisal...ked hras nejaky cas....obycajny virbel...samozrejme treba sa to naucit..hehe..Osobne zahram od Maiden spustu sklatieb doverne...ale Where Eagles Dare mam trochu stale problem.A samozrejme je tu refren vo Wicker Man to je cista utopia

tak mi pls povedz ako to robis ak to hras na jednoslapke...


je to cit to je vdetko musis vediet jak na to.
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod PesZ v Štvrtok Január 18, 2007 11:00 pm

Nicko! Jendoznačně ;-). To co předvádí je fantastický :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Ďalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia