Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Doug Sampson,Clive Burr alebo Nicko McBrain

Doug Sampson,Clive Burr alebo Nicko McBrain

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

AHA!!!!

Poslaťod The_Qwertz v Piatok Január 19, 2007 1:53 pm

Madness píše:
Brighter píše:nicko je podla mna najlepsi bubenik na svete.sledujem uz neaky ten cas bubenikov vsetkych moznych kapiel na svete...je na nom vidiet ze palicky mu idu odruky a hra srdcom.okrem toho jeho prava noha robi
vrasky na cele mnohyyym bubenikom :roll: (aj mne :D ). Kto iny utiahne take songy ako Wickerman, Dream of Mirrors, Caught somewhere in time,
TROOPER z DOTR alebo jeho konce hallowed... atd. nevravim ze je to nemozne...ak niekto vie ako to robi tak nech sa mi okamzite ozve! a okrem toho je to super chlap a srandista :D :lol: :D :lol: 8) ...Clive je tiez vinikajuci bubenik porovnatelny s nickom...skoda tej choroby :( keby mal cas bol by podla mna 1 z najlepsich bubenikov.Niektore pesnicky sa mi pacia viac v jeho podani ako v nickovom...napr Prisoner...A o dougovi neviem dokopy nic...cize nicko!!!!!!!! :twisted: :twisted: :shock: :D



napr ja.. :D zaram bez problemov tie veci co si pisal...ked hras nejaky cas....obycajny virbel...samozrejme treba sa to naucit..hehe..Osobne zahram od Maiden spustu sklatieb doverne...ale Where Eagles Dare mam trochu stale problem.A samozrejme je tu refren vo Wicker Man to je cista utopia 8)

Madness sa naucil PISAT !!!! Konecne !!!
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Re: Doug Sampson,Clive Burr alebo Nicko McBrain

Poslaťod Pilgrim v Utorok Júl 03, 2007 2:44 pm

pre mna je uplny sef NICKO,chcel by som ale pocut ako by zneli albumi na ktorych nie je.mohlo by to byt zaujimave...
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Poslaťod PesZ v Utorok Júl 03, 2007 7:03 pm

Nicko jednoznačně. Vlastně to je můj nejoblíbenější bubeník ze všech kapel, co poslouchám.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod thomason v Utorok Júl 03, 2007 7:14 pm

Nicko is the Best :wink:
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Poslaťod I love Maiden v Utorok Júl 03, 2007 8:15 pm

Breeg píše:Maidenov milujem a mam od nich uplne vsetko ale treba priznat ze ich hudba nepatri medzi najtazsie na zahratie /vynimkou su niektore gitarove sola/


Hochu myslim ze sa pletes v tom jejich zanru kdo hraje tezsi vecci??to bych chtel vedet..... :roll: a to NEKTERE SOLA je do nebes volajici!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

Re: a

Poslaťod jason46 v Utorok Júl 03, 2007 8:20 pm

I love Maiden píše:
Breeg píše:Maidenov milujem a mam od nich uplne vsetko ale treba priznat ze ich hudba nepatri medzi najtazsie na zahratie /vynimkou su niektore gitarove sola/


Hochu myslim ze sa pletes v tom jejich zanru kdo hraje tezsi vecci??to bych chtel vedet..... :roll: a to NEKTERE SOLA je do nebes volajici!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


asi mysli tich hudobnikov ktori len "trieskaju"do strun a neskutocne "prasia" po prazcoch cize to znie nehorazne rychlo a podobne...Maiden maju skor take rytmicke alebo melodicke sola si myslim..ale mas pravdu treba uznat ze NIEKTORE(velmi vela) su teda dost tazke....aj ked priamo na gitare nehram tak to poznam a viem aj od kamaratov :wink: :roll:
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Doug Sampson,Clive Burr alebo Nicko McBrain

Poslaťod Brighter v Utorok Júl 03, 2007 9:07 pm

Pilgrim píše:pre mna je uplny sef NICKO,chcel by som ale pocut ako by zneli albumi na ktorych nie je.mohlo by to byt zaujimave...


tak nad tymto som velakrat rozmyslal.a rozmyslal som aj nad tym co keby zostal clive v kapele.clive bol velmi kvalitny ale svojou presnostou a disciplinou mi pripomina nemecko :D neviem preco.chyba mi u neho taka stava.ale casom by sa podla mna o dost zlepsil :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod rapid fire v Utorok Júl 03, 2007 9:41 pm

Tak abych se taky pridal do diskuze o bubenicich, myslim ze je to jedna z mala veci, ktery rozumim. Hodne sem se zasmal u vyroku Madness. Myslim, ze zahrat virbl z kterekoliv ze skladeb maiden je hracka, ale jak si pan Madness myslel ze tu nejsou zadni bubenici kteri by rozumeli jeho prispevku, tak to je na omylu. Byla tam rec o kopaku, ne o virblu, udrzet staly tempo skaldeb Maiden na virblu je pohodicka, ovsem dat to dokopy s Nickovym kopakem to uz je dost slozity + jeho ride a je to nemozny. Tim chci rict ze zahrat verne jakoukoliv Nickovu skladbu napr ze Somewhere In Time to neexistuje. Neznam nikoho kdo by alespon z poloviny tak dobre odehral jeho pisnicky a to se v bubnovani pohybuju celkem dlouho a znam kopu hoodne dobrejch bubeniku.
Pokud me to pan Madness chce vyvratit tak at poskytne nakou svoji vernou :P nahravku maiden
:wink:
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

Poslaťod gregg v Utorok Júl 03, 2007 10:22 pm

gregg
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Utorok Júl 18, 2006 4:32 pm
Bydlisko: chelmsford

Poslaťod gregg v Utorok Júl 03, 2007 10:24 pm

gregg
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Utorok Júl 18, 2006 4:32 pm
Bydlisko: chelmsford

Poslaťod Painkiller03 v Utorok Júl 03, 2007 10:37 pm

Breeg píše:Maidenov milujem a mam od nich uplne vsetko ale treba priznat ze ich hudba nepatri medzi najtazsie na zahratie /vynimkou su niektore gitarove sola/
no skus si stiahnut nejake taby od maiden a uvidis ci je to jednoduche :lol: ako kamarat velmi mudro povedal citujem "maiden maju v jednej pesnicke tolko napadov ze ina kapela by z toho spravila cely album " ...
ak bubenikom .... ja som obycajny konzument takze do hry na bicich sa absolutne nevyznam ale keby ze nicko nebol taky skvely clovek a soumantak by sa mi viac pacil Clive ale ked to berem ako celok tak Nicko je n1
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod PesZ v Streda Júl 04, 2007 12:51 am

No, některý kytarový sóla zahraju i po roce a půl učení se na elektriku (ještě předtím jsem teda hrával na španělu a trochu na banjo, ale to jsem moc necvičil). Ale zas na druhou stranu jsou sóla, jako třeba v Sign of the Cross, který jsou šílený. Maiden si nehrajou na virtuózy a preferují to, aby se sólo k písni hodilo a ne to, aby se ukázali, jaký jsou machři.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod rapid fire v Streda Júl 04, 2007 12:44 pm

Nevim co chtel rict gregg tema videama sol Mr. Weckla a Buddyho Riche? To je zas trosku jinsi konec pisnicky, to jsou jazzovy hraci, a to je zas uplne neco jinsiho. Jazz je hlavne o feelingu aby to melo svou tvar + skvela technika (v pripade dvou zminovanych hracu). Nicko ma neco z obou ma skvelou techniku a taky feeling, je to proste v metalu (nevim jestli se tak da Maidenum rikat) ojedinelej hrac, skvelej showman.

Nicko rulezz
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

Poslaťod clansman88 v Streda Júl 04, 2007 5:00 pm

PesZ píše:Maiden si nehrajou na virtuózy a preferují to, aby se sólo k písni hodilo a ne to, aby se ukázali, jaký jsou machři.
jj to je pravda nekedy je menej viac , dobree solo nemusii byt extremne tazke.
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

NICKO n.1

Poslaťod clansman88 v Streda Júl 04, 2007 5:02 pm

a este k teme- podla mna jednoznacne nicko skvely bubenik+ skvely showman+ skvely clovek = n.1
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron