Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vam najsympatickejsi clen?

Vam najsympatickejsi clen?

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Ktory zo sucasnych clenov IM je vam najsympatickejsi?

Steve
22
23%
Bruce
28
30%
Dave
11
12%
Nicko
10
11%
Adrian
11
12%
Janick
12
13%
 
Celkom hlasov : 94

Poslaťod Brighter v Nedeľa Máj 27, 2007 9:43 pm

ja nedam asi nikomu..mal by som potom pocit ze som ostatnym ukrividil :oops: , oni proste idu jako celok to sa neda hodnotit na casti
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: a

Poslaťod Pilgrim v Utorok Máj 29, 2007 12:08 pm

jason46 píše:
Brighter píše:
Painkiller03 píše:Ja si myslim ze taka kapela ako je IM uz nikdy nevznikne .... no mozna myslim pesimisticky, ale tak pohromade skvelych muzikantov a chlapov tu uz nebude
nech im to vydrzi dlhoooooooooooooo


ten nazor mam aj ja.su to ozaj seriozny chlapici.ale neviem si predstavit, ze jedneho dna skoncia, ze jedneho dna nahraju posledny album,vydaju poslednu vyberovku a zahraju posledny koncert (tipol by som ze v londyne)..ale aj tak sa na nich nezabudne a v nasich srdciach a srdciach nasich metalovych potomkoch budu navzdy..tomu verim ze nikdy nezahynu


tak to teda ano to urciteasdf

tiez si to myslim a dufam ze este ani zdaleka neskoncili a este sa urcite mame na co tesit!!! zdar
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Re: a

Poslaťod Pilgrim v Utorok Máj 29, 2007 12:13 pm

je to fakt uzasna skupina len ma mrzi ze za celu karieru mali tolko zmien a to hlavne ze docasne odisiel ADRIAN :( !!!
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Re: a

Poslaťod Jevo v Utorok Máj 29, 2007 12:41 pm

Pilgrim píše:je to fakt uzasna skupina len ma mrzi ze za celu karieru mali tolko zmien a to hlavne ze docasne odisiel ADRIAN :( !!!


Ale vzdy lepsie ako vraviet to, ze odisiel navzdy ;)
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod PesZ v Utorok Máj 29, 2007 1:35 pm

Já jsem rád, že odešel Adrian, protože by neměli Janicka a ani 3 kytary.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Brighter v Utorok Máj 29, 2007 1:38 pm

ja si myslim ze keby neodisiel ani adrian ani bruce ze by to neboli ti mejdni co teraz, ked sa vratili tak to bol velky boom, navrat a to ich nakoplo si myslim, keby neodisli tak by podla mna pomaly upadali :roll:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod klinec92 v Utorok Máj 29, 2007 4:29 pm

ja nemam oblubeneho clena, vlastne ani neviem ako sa volaju ale paci sa mi ich hudba a rad ju pocuvam...
klinec92
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Nedeľa Máj 27, 2007 6:40 pm

Poslaťod dzuso v Utorok Júl 10, 2007 10:15 am

Mne je najmenej sympaticky Adrian a najviac Janick to je taký Vlasáč, Showmanisko jak sa patrí!! :)
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod phoenix v Utorok Júl 10, 2007 4:39 pm

dave na mna zaposobil v ostrave este viac ako doteraz. to je asi najcharizmatickejsi clen :D
Obrázok užívateľa
phoenix
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Štvrtok Marec 15, 2007 12:13 pm

Poslaťod BruceD v Utorok August 07, 2007 1:05 pm

Všechny mám moc rád, jsou super...Bruce je skvělej zpěvák showman i skladatel, Steve- to je jasný, to je prostě frajer, Nico´to je takovej usměvavej ďáblik-pan exces:D...Janick jak říkáte showman atd, Dave to je skvělej muzikant, kterej je mi opravdu sympatickej.Na závěr si nechávám toho, kterýmu jsem dal hlas...je to mistr H.-podlě mě naprosto úžasnej kytarista, charizmatickej chlapík...prostě super.Sice nelítá na podiu jako Jan, ale na druhou stranu na rozdíl od Janicka nedělá chyby a jeho sola jsou naprosto autentický...navíc písničky který složil potří mezi moje nejoblíbenější...navíc je součástí úžasnýho skladateskýho tria Smith/Harris/Dickinson...takže prostě Adrian is best!
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod PesZ v Utorok August 07, 2007 11:28 pm

BruceD> Pro tebe je Adrian nejlepší, a proto máš nick Bruce :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod BruceD v Streda August 08, 2007 8:00 am

PesZ píše:BruceD> Pro tebe je Adrian nejlepší, a proto máš nick Bruce :-).



Jo, vypadá to blbě já vim...Adrian je můj kytarovej vzor, ale Bruce jsem měl rád vždycky...navíc mám už tak pět let vedenej mail, nick v Call of Duty a spoustu dalších věcí, dokonce mi tak říkaj i některý kámoši:D...(teda ne BruceD ale Bruce):)...navíc jednoho Adriana tu stejně už máme,. ne?:)
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Brighter v Streda August 08, 2007 11:54 am

BruceD píše:
PesZ píše:BruceD> Pro tebe je Adrian nejlepší, a proto máš nick Bruce :-).



Jo, vypadá to blbě já vim...Adrian je můj kytarovej vzor, ale Bruce jsem měl rád vždycky...navíc mám už tak pět let vedenej mail, nick v Call of Duty a spoustu dalších věcí, dokonce mi tak říkaj i některý kámoši:D...(teda ne BruceD ale Bruce):)...navíc jednoho Adriana tu stejně už máme,. ne?:)


ja mam na taketo veci iny nazor. nehovorim len o tebe.ale napriklad moj vzor je nicko.myslim to tak ze ho obdivujem.a brucea tiez.ale jednoducho ja som ja a chcem zostat sam sebou, nechcem byt len nickov tien, nikoho napodobenina jednoducho ja som brighter a nikto iny!! som len jeden a original :D moj pohlad na toto :o
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Brighter v Streda August 08, 2007 11:57 am

a konecne som sa rozhodol.hlasoval som za nicka, je v kapele dlho, stale vysmiaty a dobry clovek.podrzal kapelu v horsich casoch a stale je jej verny.paci sa mi ako hra na bicich, jednoducho hra srdcom a uplne sa v tom vyziva :P davam nicka! :D
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod hallowed v Streda August 08, 2007 1:40 pm

to je tak zatraceně blbá otázky až to bolí , jak vůbec může někdo takhle známkovat , oni jsou opravdu užasní a je podle mě fakt sprosté to takhle hodnotit. to je můj názor . Miluju je všechny, a nikdy bych neohodnotila 1 .

A jinak k tomu , že už nevznikne taková skupina , máte určitě pravdu. Maiden se nikdy nikdo nevyrovná. Ale nejvíc mě užírá ta představa konce. . . ten zkurvený boj s časem . . .Všichni víme že to nejde dělat do nekonečna ale naše Maidenovské srdce bude vždycky věřit . . .
hallowed
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Streda August 08, 2007 12:30 pm
Bydlisko: Česká republika , Ostrava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia

cron