Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Iron Maiden alebo Metallica

Iron Maiden alebo Metallica

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Iron Maiden alebo Metallica

Poslaťod IMS v Piatok Marec 25, 2005 11:32 pm

Co si myslite, je podla vas v dnesnej dobe popularnejsia metallica alebo Iron Maiden?
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Grapow v Nedeľa Marec 27, 2005 11:08 am

Jednoznacne Ironi
Bright eyes
blinded by fear of life
no Merlin is by my side
Obrázok užívateľa
Grapow
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Sobota Január 15, 2005 10:23 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Marec 31, 2005 3:44 pm

metalli-kto???!!! :lol:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod IMS v Piatok Apríl 01, 2005 3:22 pm

No zalozil som tuto diskusiu aj preto, lebo samotny Bruce priznal, ze ich najvacsim konkurentom je Metallica. Ale samozrejme, ze Iron Maiden forever
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Inferno v Piatok Apríl 01, 2005 6:36 pm

jednoznacne Maiden. a na tomto fore asi ani nikto iny nazor mat nebude...
You should never underestimate the predictability of stupidity.
Obrázok užívateľa
Inferno
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Štvrtok Október 07, 2004 1:07 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Pondelok Apríl 04, 2005 3:33 pm

No na vase urcite velke prekvapenie som prisiel hajit farby metallici ale nie preto ze potrebuje surne niekoho nastvat :wink: ale uprimne mam velmi rad metallicu a pre mna je lepsia ako iron maiden.
V kazdom pripade Maiden rullz takisto a nemyslim si ze sa tieto kapely odpudzuju alebo co , skor ze spolu vladnu metalovej hudbe. Je to perfektne ze Maiden po tolkych rokoch stale existuje a koncertuje . Fakt sa tomu tesim. Vyrasatal som na oboch tychto kapelach a nikdy ma nenapadlo ich proti sebe staviat neviem naco :?: . A dalsia vec ze je to podla mna dost ako porovnavat hrusky s jablkami. Co je lepsie? Nic ved to je neporovnatelne pretoze obe kapely su o niecom inom nie? A preto ze je to neporovnatelne tak tu mozeme iba hovorit svoje osobne nazory na to ktora je lepsia a kedze pisem do fora o Ironoch tak necakam ze date metallice sancu 8)
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod IMS v Pondelok Apríl 04, 2005 6:12 pm

Kirk_Lee_Hammett píše:No na vase urcite velke prekvapenie som prisiel hajit farby metallici ale nie preto ze potrebuje surne niekoho nastvat :wink: ale uprimne mam velmi rad metallicu a pre mna je lepsia ako iron maiden.
V kazdom pripade Maiden rullz takisto a nemyslim si ze sa tieto kapely odpudzuju alebo co , skor ze spolu vladnu metalovej hudbe. Je to perfektne ze Maiden po tolkych rokoch stale existuje a koncertuje . Fakt sa tomu tesim. Vyrasatal som na oboch tychto kapelach a nikdy ma nenapadlo ich proti sebe staviat neviem naco :?: . A dalsia vec ze je to podla mna dost ako porovnavat hrusky s jablkami. Co je lepsie? Nic ved to je neporovnatelne pretoze obe kapely su o niecom inom nie? A preto ze je to neporovnatelne tak tu mozeme iba hovorit svoje osobne nazory na to ktora je lepsia a kedze pisem do fora o Ironoch tak necakam ze date metallice sancu 8)


No cielom tejto diskusie nebolo porovnavat, ktora diskusia je lepsia. Moja prvotna otazka bola, ktora kapela je znamejsia. Diskusiu som zalozil preto, aby ludia vyjadrili svoj nazor podobnym sposobom, ako ty a nie, aby proti sebe stavali Mettalicu a Iron Maiden. Treba si precitat celu diskusiu a nie len jej nazov... :roll:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Grapow v Pondelok Apríl 04, 2005 6:13 pm

Inferno píše:jednoznacne Maiden. a na tomto fore asi ani nikto iny nazor mat nebude...


A aj tak sa jeden nasiel :roll:
Bright eyes
blinded by fear of life
no Merlin is by my side
Obrázok užívateľa
Grapow
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Sobota Január 15, 2005 10:23 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Pondelok Apríl 04, 2005 6:55 pm

:idea: :lol:
Hmmmm no taktiez neviem ako sa objektivne da povedat ktora kapela je znamejsia . Mozno myslim ze len malo ludi na severnej pologuli nepozna nazvy ako Iron Maiden ci Metallica. Mozno niekde na Sibiri alebo daleko v Aziii ale inac ...
Mozno by bolo predsa zaujimave porovnat si par cisel.
Ja som sa zacal o Iron Maiden z pohladau fanatika (fanatik nechapte prosim negativne ale ako ze zacal sa zaujimat o fakty ,cisla, datumy a tak) len nedavno ale mozem poskytnut par veci o Metallice a vy by ste potom mohli par o Iron Maiden a snad dojdeme k nejakemu zaveru na otazku (a temu 8) ) tejto diskusie.
Takze Metallica:

Trocha viac ako 90 milionov predanych albumov.
Cca 1500 koncertov. (najdlhsie turne trvalo nieco okolo 300 koncertov)
Najvacsi koncert Monsters of Rock 1991 v Moskve pre 550 000 ludi .
Asi 4X oceneni grammy (mozno viac).
vr. 2003 boli uvedeni do MTV siene slavy.
Za posledne turne zarobili 50 miliónov dolárov (bolo to cca 120 koncertov) takze na koncert im to vychadza asi 42 000USD.
A este na nasom fanpage o metallice (www.metallica.sk) sme mali taku zaujimavu ideu ze porovnat kapely podla poctu najdenych stranok na google.com takze
Metallica - 5 680 000
"Iron Maiden" - 1 200 000
iron+maiden - 2 400 000
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod Zdenius v Utorok Apríl 05, 2005 10:43 am

a zas. som odjakziva sledoval metaliku a nikdy ma nechytila. za vsetkym vidim len snahu dostat sa pred Iron Maiden. jak sa snazili mat viac koncertov na turne a podobne. ABSOLUTNE sa mi to x krat uz nechce vyjadrovat.
Su to americania, su to osoby ktorim neverim ani makke F a v dnesnej dobe uz absolutne, a to ze su furt na MTV a maju nejaku Grammy to ma nikdy netrapilo a vysvetlit si to tu mozeme aj tym ze su americani. Urobil to vsetko jeden album, ktory ich dostal do takeho zvlastneho povedomia a koniec. dalsie albumy fanusikovia beru ale predsa uz o nich nikdy nebudu moct nic extra vyhlasit. bla bla bla
5 000 000 stranok.. zaujimave ze som nenasiel ani jedneho cloveka ktory by zbieral materialy o metalike, ako napr. magaziny. moje inzeraty boli z par for absolutne zmazane. z toho su 4 000 000 shit stranok, ktore by som najradsej zmazal. ale to je problem internetu. ked uz tak poriadne stranky a nie ze si kazdy urobi vlastnu stranku. neviem co je na tych 5000000 strnkach. to ze bruce povedal ze metalika je najvacsi konkurent neviem, ale stali sa velkym problemom zas a zas len po ciernom albume, predsa. To bola doba 1993 a dalej, ktoru by som z hudobneho sveta vymazal, pretoze co vtedy vypuklo bol totalny shit. ale zas sa mi to tu vseliak miesa, proste nad tymto uz nerad rozmyslam...
Metalika je kapela ktora keby ostala hrat to co hrala tak by sme sa asi tak o nej dnes nerozpravali, urobili boom jednym albumom a jednym turne a potom uz teda neviem cim tak strasne ohurovali. grammy, to ich strasne turne a par tych milionov je vsetko zasluha jedneho albumu.
Sien slavy MTV, pre boha!!!!!!!!! dufam ze tam maideni nikdy nebudu!!!!
tuto temu tu musim ignorovat a vsade inde, lebo je to strata casu. tazko som znasal ako decko v tej dobe (a zas 92-95) jak o metalike vsade pisali a neviem co, ze su z jedneho dna na druhy bohovia, som rad ze dnes o nej pocujem cim dalej tym menej a ked uz nieco sa dozviem tak sa len zasmejem (vydavanie koncertov, vydanie ich FILMU...).
nie nie nie
ich photo sessions to bolo len napodobnovanie vieme koho, ich "maskoti" a obaly hlavne singlov nikdy nemali ani hlavu ani patu a tie ich macherske vyjadrovania, snake pit... z toho mi bolo vzdy uprimne zle

ja som vzdy hovoril a hovorim aj ked ma to uz nezaujima, SMRT METALLIKE
:roll:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Zdenius v Utorok Apríl 05, 2005 10:50 am

a samozrejme vieme kto ma loajalnejsich fans, samozrejme vieme aku silnu ma selloutica zakladnu hlavne v USA, samozrejme vieme aky fans su americania, takze nic pre co by som nemohol spavat a na ich grammy za radio-friendly (dalsi rok to hadam nejaka nirvana dostala alebo kto a potom zas soundgarden alebo kto), MTV Icon (kde sa im klanali napr. Avril Lavignue ci ako sa pise a dalsie big stars of USA) predsa kazdy METALISTA musi srat :roll:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Utorok Apríl 05, 2005 2:05 pm

Zdenius pravdu povediac cakal som ze s autorom jednej inteligentnej web stranky sa bude aj inteligentne a konstruktivne porozpravat a ze tie tvoje "genialne" prispevky na metallica.sk su len take podpichovanie no ale akosi to tak nevyzera.
Porzi ako ja som sa len snazil napisat par cisel a faktov aby sme si to mohli porovnat a od teba som necakal ze zacnes nadavat na vsetco co ti napadne.
Pre mna nie je problem uznat ze Iron je v tom alebo v tom lepsi. Len k tomu by sme sa museli dopracovat dialogom na trocha vyssiej urovni ako tym ze si tu budeme vymienat odkazy typu : "Iron rullz , Tallica sucks" alebo opacne.
Pozri pre zaciatok by sme sa mohli dohodnut ze tak ako ja neurazam Ironov ty by si mohol ktorit svoje vasne voci Metallice.
A tym by som sa chcel vratit k tomu ze si mi akosi nenapisal ziadne relevantne fakty o Iron Maiden.
Ja som sa vazne len snazil o komperativnu metodu diskuzie. Pre mna za mna mozeme dojist k zaveru ze Metallica sa stale opakuje po Iron Maiden ale dopracujme sa k tomu nejak tak aby to vyplinulo z diskusie (lebo toto je diskusne forum nie?) .
Ja by som ti mohol vyvratit par faktov ktore si napisal aby zbytocne nevznikali nedorozumenia:

Lar Ulrich - Dán . Narodený v Kodani .
Robert - Mexický Indián alebo co ale isto nie American.
Kirk - Hispanec s korenami v Spanielsku (nie som isty ci presne v Spanielsku len som pocul tak.)
James Hetfield - Pravy Amík :D co uz.

Oni su zozbierani z celeho sveta . Neviem preco ich vinis za to ze posobia v
USA.

Neviem co je zle na snake pite-u , osobne by som sa rad zucastnil na koncerte Ironov co najblizsie pri podiu a snake pit je doslova V podiu takze to je dost dobre podla mna.

SKOM- to bola vlastne sucast ich terapie , pretoze oni sa vazne rozpadali a vela im k tomu nechybalo. Tam je iba realita nic viac. A ze to predavaju - no komercia komercia komercia. To je najhorsia vec co sa metallice stala. Ze sa skomercnili ako nikto iny. A s tym aj vypliva ten velky pocet web stranok.

Uff no bol by som rad keby si mi napisal nieco o Iron Maiden aby sme konecne mohli prestat kidat jeden na druheho a zacali diskutovat.
Ak sa to na tejto stranke da tak budem rad a ak nie tak som tu asi zabludil lebo som hladal nieco ine.
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

metallica vs iron maiden

Poslaťod menofwar v Utorok Apríl 05, 2005 11:24 pm

no.... :shock: ..pozerám, ?e to tu je na no?e.
ja budem rad?ej k téme :wink: ....kto je dnes známej?í? Metallica.
pre?o? Lebo je komer?nej?ia, zvýraznila sa najmä posledným albumom, ?ím si nabalila "deti"....mohli by rozpráva» o "teens public relations". Za?ínal som s Metallicou. Prvých pä» albumov je super. Viac nemusím. Stratili "ultras" fanú?ikov, lebo sa tro?ku...hm...skurvili. Ich tvorba stojí za hnedý bobek. A ?o sa týka MTV, súhlasím so Zdeniusom...dúfam, ?e tam Iron Maiden nikdy nebudú. A je mi jedno, ?e Metallica má ?o to spolo?né s MTV. Metallica má iných fans ako Ironi. Ur?ite ovplyvnitelnej?ích, nie skalných. ?es» výnimkám. A teraz k Iron Maiden. Fans sú super. Radím sa medzi nich aj ja (s dovolením). Ur?ite sú to fans star?ieho vydania :-). Iron Maiden je známa kapela. Asi nie viac ako Metallica, ale to nemení ni? na skuto?nosti, ?e IM máme v?etci radi. A ke? sa povie medzi µu?mi, ktorí ?o to znamenajú (a poznám ich osobne) v hudbe (bu? rôzny gitaristi, u?itelia hudby a pod. star?ieho vydania) metallica, povedia ....hm...fajn, ke? sa v?ak povie Iron Maiden...povedia...super vec, paráda, páni muzikanti a pod. Dream Theater....tu?ím Mike Portnoy povedal, ?e Iron Maiden ich v?etkých ovplivnil...?o je ú?asné, preto?e páni z DT sú naozaj páni muzikanti. Iron Maiden je kultová vec. Kúpil som si v?etky ?túdiové albumy a dvd len preto, aby som si ich za 30 rokov mohol pusti» a ukáza» de»om. Metallica...zapadne prachom. Ni? proti Metallice :D
menofwar
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pondelok Január 24, 2005 1:50 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod menofwar v Streda Apríl 06, 2005 12:50 pm

to kirk

tak, ako si si zistil fakty o Metallice, tak si mô?e? zisti» fakty o Iron Maiden.
menofwar
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pondelok Január 24, 2005 1:50 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Streda Apríl 06, 2005 7:51 pm

No tak si to sam zistim , sam porovnam , vyvodim zaver a necham si to pre seba. A o com tu potom chcete diskutovat? :roll:
Ci nechcete? Potom bolo dost zbytocne vytvarat tuto temu ci nie?
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Ďalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia

cron