Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Najlepší slaďák IM

Najlepší slaďák IM

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Najlepší slaďák IM

Strange World
15
23%
Prodigal Son
2
3%
No Prayer For The Dying
6
9%
Wasting Love
14
22%
Como Estais Amigos
6
9%
Journeyman
22
34%
 
Celkom hlasov : 65

Re: Journeyman

Poslaťod zdenoeddie v Piatok December 28, 2007 1:02 am

The_Qwertz píše:Journeyman, ale hlavne z koncertu... ta studiovka je az prilis uhladena na moj vkus... ale zato si mohol mysliet na

Afraid To Shoot Strangers

aspon raz sa nase nazory stretli :wink:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod clansman88 v Piatok December 28, 2007 9:49 am

Journeyman pre mna najoblubenejsia "pomalsia" vec od mejdnov (vyberame len s tych ktore su k dispozicii :) inak by bolo 1.Afraid a potom Journeyman :twisted:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod stahl.1 v Piatok December 28, 2007 10:43 am

keby tu bolo afraid tak je urcite 1
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Poslaťod Michael v Piatok December 28, 2007 5:18 pm

no, tak ani jedna to není jak píšete typický slaďák, protože slaďák v pravém slova smyslu by Steve nikdy na Maiden album nedal.. :) ale taková klidnější a melodicky hladivá je pro mě Journeyman :wink:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod strevo v Piatok December 28, 2007 5:59 pm

ked sladak tak urcite Wasting Love podla mna... :)
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Igorqo v Piatok December 28, 2007 7:57 pm

Inac ked uz sme pri tych pomalsich melodiach... Preco nikdy Como estais amigos nehrali na koncerte?
Podla mna to je fakt vydareny song. Cely mi vyznieva velmi silno, uvod, sola a hlavne ten gitarovy riff co nastupuje koncom 2. minuty fakt zeriem. Taky.. atmosfericky, nieco z neho fakt vyzaruje, proste nielen strojene vytvoreny riff na dalsi album ale tak pocitovo, precitene mi to vyznieva a to je to co na Maidenoch zboznujem :) mozno som to moc umelecky napisal, ale viete dufam na co zhruba myslim :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Igorqo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Štvrtok Február 08, 2007 11:56 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Crusader v Piatok December 28, 2007 9:26 pm

Igorqo píše:Inac ked uz sme pri tych pomalsich melodiach... Preco nikdy Como estais amigos nehrali na koncerte?
Podla mna to je fakt vydareny song.


Podle Steva zjevne ne ... navic se Blaze vyjadril ze ho prakticky splacali jen tak do poctu - na druhou stranu par veci (tusim 3) ktere na Virtual nedal pak dal na BNW ... takze ze by cekal na Bruce ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod peko20 v Piatok December 28, 2007 10:30 pm

Afraid to shoot Strangers hlasujem zato aj ked to tam neni x)
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Poslaťod Gangland v Sobota December 29, 2007 2:25 pm

som bol po štefanskej :lol: tak ma nebite 8)
Look for the truth
Deepest cut of all from you
Knife of the truth
Blade of hatred slicing through
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod clansman88 v Sobota December 29, 2007 2:27 pm

Igorqo píše:Inac ked uz sme pri tych pomalsich melodiach... Preco nikdy Como estais amigos nehrali na koncerte?
Podla mna to je fakt vydareny song. Cely mi vyznieva velmi silno, uvod, sola a hlavne ten gitarovy riff co nastupuje koncom 2. minuty fakt zeriem. Taky.. atmosfericky, nieco z neho fakt vyzaruje, proste nielen strojene vytvoreny riff na dalsi album ale tak pocitovo, precitene mi to vyznieva a to je to co na Maidenoch zboznujem :) mozno som to moc umelecky napisal, ale viete dufam na co zhruba myslim :D
Como estais amigo je skvely song super riffy aj blazov spev tam sadne...podobne ako Aftermath a 2.A.M.. podla mna je blaze super spevak :wink:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod peko20 v Sobota December 29, 2007 2:38 pm

clansman88 píše:
Igorqo píše:Inac ked uz sme pri tych pomalsich melodiach... Preco nikdy Como estais amigos nehrali na koncerte?
Podla mna to je fakt vydareny song. Cely mi vyznieva velmi silno, uvod, sola a hlavne ten gitarovy riff co nastupuje koncom 2. minuty fakt zeriem. Taky.. atmosfericky, nieco z neho fakt vyzaruje, proste nielen strojene vytvoreny riff na dalsi album ale tak pocitovo, precitene mi to vyznieva a to je to co na Maidenoch zboznujem :) mozno som to moc umelecky napisal, ale viete dufam na co zhruba myslim :D
Como estais amigo je skvely song super riffy aj blazov spev tam sadne...podobne ako Aftermath a 2.A.M.. podla mna je blaze super spevak :wink:

jj 2.A.M. dobry song a podla mna dobre naspieval aj Sign Of the Cross... celkovo ten album X factor je v pohode ^^ 8)
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Poslaťod Gangland v Sobota December 29, 2007 2:49 pm

peko20 píše:
clansman88 píše:
Igorqo píše:Inac ked uz sme pri tych pomalsich melodiach... Preco nikdy Como estais amigos nehrali na koncerte?
Podla mna to je fakt vydareny song. Cely mi vyznieva velmi silno, uvod, sola a hlavne ten gitarovy riff co nastupuje koncom 2. minuty fakt zeriem. Taky.. atmosfericky, nieco z neho fakt vyzaruje, proste nielen strojene vytvoreny riff na dalsi album ale tak pocitovo, precitene mi to vyznieva a to je to co na Maidenoch zboznujem :) mozno som to moc umelecky napisal, ale viete dufam na co zhruba myslim :D
Como estais amigo je skvely song super riffy aj blazov spev tam sadne...podobne ako Aftermath a 2.A.M.. podla mna je blaze super spevak :wink:

jj 2.A.M. dobry song a podla mna dobre naspieval aj Sign Of the Cross... celkovo ten album X factor je v pohode ^^ 8)


oba jeho albumy sú premakané a prvá ma chytila como estais amigos 8) asi preto, lebo som si ju vtedy prvú pustil :D ale najviac frčím na When Two Worlds Collide tie medzihry sú proste dokonalé :twisted: :twisted:
Look for the truth
Deepest cut of all from you
Knife of the truth
Blade of hatred slicing through
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod steveharris v Sobota December 29, 2007 3:40 pm

Gangland píše:
peko20 píše:
clansman88 píše:
Igorqo píše:Inac ked uz sme pri tych pomalsich melodiach... Preco nikdy Como estais amigos nehrali na koncerte?
Podla mna to je fakt vydareny song. Cely mi vyznieva velmi silno, uvod, sola a hlavne ten gitarovy riff co nastupuje koncom 2. minuty fakt zeriem. Taky.. atmosfericky, nieco z neho fakt vyzaruje, proste nielen strojene vytvoreny riff na dalsi album ale tak pocitovo, precitene mi to vyznieva a to je to co na Maidenoch zboznujem :) mozno som to moc umelecky napisal, ale viete dufam na co zhruba myslim :D
Como estais amigo je skvely song super riffy aj blazov spev tam sadne...podobne ako Aftermath a 2.A.M.. podla mna je blaze super spevak :wink:

jj 2.A.M. dobry song a podla mna dobre naspieval aj Sign Of the Cross... celkovo ten album X factor je v pohode ^^ 8)


oba jeho albumy sú premakané a prvá ma chytila como estais amigos 8) asi preto, lebo som si ju vtedy prvú pustil :D ale najviac frčím na When Two Worlds Collide tie medzihry sú proste dokonalé :twisted: :twisted:


Aj ja si myslim ze obidva Blazeove albumy su perfektne..nechapem preco ich vela ludi odsudzuje....podla mna mal X Factor paradnu atmosferu......Blaze bol nahodou tiez dobry spevak...sice nejake Brucove nevladal, ale pri svojich znie pekne.....mne sa dost lubi aj Futureal..taka klasicka skladba...pecka
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod mickey.r v Sobota December 29, 2007 4:24 pm

Michael píše:no, tak ani jedna to není jak píšete typický slaďák, protože slaďák v pravém slova smyslu by Steve nikdy na Maiden album nedal.. :) ale taková klidnější a melodicky hladivá je pro mě Journeyman :wink:


...ALE DAL. Veľmi približne k tomuto pomenovaniu a aj dostatočne nehodiaca sa skladba k Maidnom, je bezpochyby Wasting Love. Som presvedčený, že to bolo na Dickiho naliehanie. Harris takéto skladby nepíše. A táto je aj od Dickiho dosť nepodarená. V jeho sólovej tvorbe takýchto skladieb nájdeme viacero, ale omnoho kvalitnejších.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Dr.Drak v Nedeľa December 30, 2007 10:04 am

Mne slovo Iron Maiden a slaďák nejdú dohromady
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron