Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vzrastajúca popularita metalu

Vzrastajúca popularita metalu

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Famine v Nedeľa Október 14, 2007 9:50 pm

Gangland píše:
May píše:
Gangland píše:
May píše:ja mam metal od otca takze v rodine to uz mame


to máš super......ja si na metale frčím sám v rodine, aj v celom baráku hádam :( ani v triede nikto.......všetci len komerčnú hudbu počúvajú a taký pop rock maximálne, od tohto idú bokom.....zato na základke, tam sme boli aspoň 6.....vekom sa to dáko kazí, hádam neprejdem aj ja k dákym pop vŕzganinám :evil: :lol: :shock:

inak raz sa pamatam ze ked este somnou byval tak sme pozeraly Rock in rio a tak sme to maly nahlas ze matka musle ist sa von prejst :D


zasa to ja vypekám iba keď nikoho doma nieto, no občas ani to......lebo ocove reakcie "to sú rachoty" :twisted: :D ....a mama to ani nehovorím.....príde mi do izby a hneď "daj si to tichšie"....tak stíšim, odíde a hneď pridám :git: 8) :twisted:
to moj takto kecol pri pocuvani Grave Digger ze: vypni tu hitlerovu hudbu:D brat mi povedal zazitok pri pocuvani Ensiferum ci CHOB mu kolega povedal to čo je za boží rev:D
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod May v Nedeľa Október 14, 2007 9:57 pm

Famine píše:
Gangland píše:
May píše:
Gangland píše:
May píše:ja mam metal od otca takze v rodine to uz mame


to máš super......ja si na metale frčím sám v rodine, aj v celom baráku hádam :( ani v triede nikto.......všetci len komerčnú hudbu počúvajú a taký pop rock maximálne, od tohto idú bokom.....zato na základke, tam sme boli aspoň 6.....vekom sa to dáko kazí, hádam neprejdem aj ja k dákym pop vŕzganinám :evil: :lol: :shock:

inak raz sa pamatam ze ked este somnou byval tak sme pozeraly Rock in rio a tak sme to maly nahlas ze matka musle ist sa von prejst :D


zasa to ja vypekám iba keď nikoho doma nieto, no občas ani to......lebo ocove reakcie "to sú rachoty" :twisted: :D ....a mama to ani nehovorím.....príde mi do izby a hneď "daj si to tichšie"....tak stíšim, odíde a hneď pridám :git: 8) :twisted:
to moj takto kecol pri pocuvani Grave Digger ze: vypni tu hitlerovu hudbu:D brat mi povedal zazitok pri pocuvani Ensiferum ci CHOB mu kolega povedal to čo je za boží rev:D

ked niekde hraju rammstein tak sestra na to hovori ze taka fasisticka hudba..neviem preco
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod DaveMurray66 v Pondelok Október 15, 2007 8:31 am

to je celkom sranda, ja som prednedávnom zistil, že moja matka kedysi počúvala maidnov.. :shock: ...a jej oblúbená je journeyman...
Obrázok užívateľa
DaveMurray66
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Piatok Apríl 13, 2007 10:01 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Dragontears v Pondelok Október 15, 2007 10:12 am

DaveMurray66 píše:to je celkom sranda, ja som prednedávnom zistil, že moja matka kedysi počúvala maidnov.. :shock: ...a jej oblúbená je journeyman...

mas-li v krvi metal a v srdci maiden, tak to nezmeni nic do konce zivota :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Michael v Pondelok Október 15, 2007 11:46 am

moje ségra vždycky strašně nadávala na Maiden a hlavně na Bruce, když viděla třeba Rock In Rio, tak říkala, že se chová jak buzík :twisted: .. čas tomu ovšem dal a mé časté poslechy maiden jí natolik omámily, že ted už několik let Bruce doslova miluje :lol: :D .. inu tak to často bývá 8)
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Gangland v Pondelok Október 15, 2007 3:33 pm

Famine píše:
to moj takto kecol pri pocuvani Grave Digger ze: vypni tu hitlerovu hudbu:D brat mi povedal zazitok pri pocuvani Ensiferum ci CHOB mu kolega povedal to čo je za boží rev:D


:D :D :D :D :D boží rev.....tak slabo :D :D to by som umieral v kŕčoch od smiechu, keby mi to niekto povedal :) :D :D :D
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Gangland v Pondelok Október 15, 2007 3:38 pm

Michael píše:moje ségra vždycky strašně nadávala na Maiden a hlavně na Bruce, když viděla třeba Rock In Rio, tak říkala, že se chová jak buzík :twisted: .. čas tomu ovšem dal a mé časté poslechy maiden jí natolik omámily, že ted už několik let Bruce doslova miluje :lol: :D .. inu tak to často bývá 8)


dúfam, že si jej to osladil za toho buzika :evil: .......alebo prevychoval :)
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Irons heart v Pondelok Október 15, 2007 8:50 pm

(píšu jen proto že sem podplatil svou malou sestřenku ať mě alespoň na chvíli pustí k netu .... :lol: heh , dal sem jí čokoládku a slíbil ji že až ke mě někdy přijede , naučim ji hrát na kytaru .... sám to neumím,jen pár akordů ... :) ) Dneska se mi stala věc .... jdu si po městě , oproti mě klasika ..... 2 hopeři , klidnej den , slunce svítilo , ptáci zpívali .... když ale ke mě ti hopeři přišli blíš , ten jeden začal s plného hrdla řvát ,,Iron Maden !!! Iron Maiden styl !!!! " a to sem na sobě neměl ani jejich triko :lol: byl sem docela v šoku , to jde tak moc poznat pro koho mi srdce tluče ? :lol:

Jinak ja sem z naší rodiny výjmaka , spíš považován jako za černou ovci klanu .... především babička ... hlavně když sem byl na škole , furt mě buzerovala že chodim jak koště s těma dlouhyma vlasama :D :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod DaughterSlaughter v Pondelok Október 15, 2007 9:59 pm

Irons heart píše:(píšu jen proto že sem podplatil svou malou sestřenku ať mě alespoň na chvíli pustí k netu .... :lol: heh , dal sem jí čokoládku a slíbil ji že až ke mě někdy přijede , naučim ji hrát na kytaru .... sám to neumím,jen pár akordů ... :) ) Dneska se mi stala věc .... jdu si po městě , oproti mě klasika ..... 2 hopeři , klidnej den , slunce svítilo , ptáci zpívali .... když ale ke mě ti hopeři přišli blíš , ten jeden začal s plného hrdla řvát ,,Iron Maden !!! Iron Maiden styl !!!! " a to sem na sobě neměl ani jejich triko :lol: byl sem docela v šoku , to jde tak moc poznat pro koho mi srdce tluče ? :lol:

Jinak ja sem z naší rodiny výjmaka , spíš považován jako za černou ovci klanu .... především babička ... hlavně když sem byl na škole , furt mě buzerovala že chodim jak koště s těma dlouhyma vlasama :D :lol:


No jo Ládiku , ty si průhlednej jak sklo co se týče Maiden , to nezapřeš ani když na sebe hodíš americkej dolar, NY mikinu , gatě po dědovy a čepku jak pro debila ..... :lol: :D taky si zapoměl podotknout jak tě kdysy babi buzerovala za ty ohavné trika co nosíš :lol: :wink: hlavně LAD nenáviděla .... :lol:

Já to taky nemám s hudbou lehký ... :( v rodině jedinej metalák , matka hudbu nemá ráda a hlavně nesnese moje ,,repračky" :lol: .... takže jedině když sem doma sama ... to si člověk stejně nejlíp vychutná :) samozřejmě i sousedi musí nedobrovolně prožívat mé ,,orgie" .... na jakési schůzi obyvatelů našeho baráku byly dokoce stížnosti za narušování klidu .... tak akorát nasrat a přidat volume .... :lol:
I've got to keep running the course,
I've got to keep running and win at all costs,
I've got to keep going, be strong.
DaughterSlaughter
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štvrtok Október 11, 2007 8:13 pm
Bydlisko: Ostravský kraj

Poslaťod Belenor v Utorok Október 16, 2007 8:08 am

Přidat volume - pak se není proč divit, že je názor na posluchače metalu takový, jaký je, když nedokážou brát ohled na své okolí. Metal je sice nejlepší nahlas, ale nesmí se to přehánět. Jednou jsem už i nevydržel a vypnul sousedům pojistky. Pravda, nehráli metal, buďto to bylo techno nebo Michal David, nevím, ale případ stejný, netolerance k sousedům. Nejhlasitěji mívám hudbu v autě, doma výjimečně.
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Michael v Utorok Október 16, 2007 1:33 pm

my to máme v baráku naprosto v klidu, soused pod námi dává repráky občas hodně nahlas.. :? (hlavně kdysi), takže pak když si dám něco já hlasitěji, nemusím mít výčitky svědomi, protože mu to jen vracím.. :) :twisted: ale nepatřím k těm, co si dávají volume nějak extrémně hlasitě :wink:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod DaughterSlaughter v Utorok Október 16, 2007 3:48 pm

Belenor píše:Přidat volume - pak se není proč divit, že je názor na posluchače metalu takový, jaký je, když nedokážou brát ohled na své okolí. Metal je sice nejlepší nahlas, ale nesmí se to přehánět. Jednou jsem už i nevydržel a vypnul sousedům pojistky. Pravda, nehráli metal, buďto to bylo techno nebo Michal David, nevím, ale případ stejný, netolerance k sousedům. Nejhlasitěji mívám hudbu v autě, doma výjimečně.


To je samozřjmě myšleno s nadsázkou .... :lol: nejsem takovej provokatér .... :lol: no ale musím se obhájit protože téměř každou noc , naši milí tmavší susedé rádí trsají na takové to cikánské disko a to je fakt utrpení .... takže v tom nejedu sama .... :wink:
I've got to keep running the course,
I've got to keep running and win at all costs,
I've got to keep going, be strong.
DaughterSlaughter
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štvrtok Október 11, 2007 8:13 pm
Bydlisko: Ostravský kraj

Poslaťod Irons heart v Utorok Október 16, 2007 5:52 pm

DaughterSlaughter píše:
Belenor píše:Přidat volume - pak se není proč divit, že je názor na posluchače metalu takový, jaký je, když nedokážou brát ohled na své okolí. Metal je sice nejlepší nahlas, ale nesmí se to přehánět. Jednou jsem už i nevydržel a vypnul sousedům pojistky. Pravda, nehráli metal, buďto to bylo techno nebo Michal David, nevím, ale případ stejný, netolerance k sousedům. Nejhlasitěji mívám hudbu v autě, doma výjimečně.


To je samozřjmě myšleno s nadsázkou .... :lol: nejsem takovej provokatér .... :lol: no ale musím se obhájit protože téměř každou noc , naši milí tmavší susedé rádí trsají na takové to cikánské disko a to je fakt utrpení .... takže v tom nejedu sama .... :wink:


Ha ... znám tu tvoji nadsázku .... není to tak dávno kdy byla celá Ostrava nucena poslouchat Duellists :lol: ... ne ale fakt , tohle šlo vážně slyšet hodně daleko , sám sem toho svědkem .... možná by neuškodilo to alespoň malinko stišit ... :wink: nebo ti Verunko naše za chvíli nebudou stačit ani ty fajne repračky co máš doma :wink:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Belenor v Utorok Október 16, 2007 8:17 pm

Michael píše:... soused pod námi dává repráky občas hodně nahlas.. :? (hlavně kdysi), takže pak když si dám něco já hlasitěji, nemusím mít výčitky svědomi, protože mu to jen vracím...


Tak v tomto případě ano :-) Ráno jsem pak vzal kombo, namířil ho na strop, a opřel se do strun :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Irons heart v Utorok Október 16, 2007 8:26 pm

Belenor píše:
Michael píše:... soused pod námi dává repráky občas hodně nahlas.. :? (hlavně kdysi), takže pak když si dám něco já hlasitěji, nemusím mít výčitky svědomi, protože mu to jen vracím...


Tak v tomto případě ano :-) Ráno jsem pak vzal kombo, namířil ho na strop, a opřel se do strun :-)


:lol: heh , a bylo vymalováno ..... díky za radu tohle se může hodit :lol: :wink:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

cron