Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vzrastajúca popularita metalu

Vzrastajúca popularita metalu

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

a

Poslaťod jason46 v Sobota Október 13, 2007 11:17 pm

PesZ píše:jason> mno, jde o to, že existují i třeba folkaři, technaři, jazzmani, popaři... Žes celou množinu posluchačů rozdělil pouze na hopery a metalisty, což je experimentálně sporem vyvráceno :-).


ja som nicnerozdelil len vravim ze isto poznas aj ty niekoho kto pocuva nieco ine a pritom by si to vobec nepovedal...ja viem ze existuju aj ine styly neboj :lol: 8)
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod May v Sobota Október 13, 2007 11:42 pm

ja mam metal od otca takze v rodine to uz mame
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod zdenoeddie v Nedeľa Október 14, 2007 12:15 am

Michael píše:jak já v matyce :
no myslim ze nielen matika je tvoja silna stranka :lol:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod steveharris v Nedeľa Október 14, 2007 12:53 am

zdenoeddie píše:
Michael píše:jak já v matyce :
no myslim ze nielen matika je tvoja silna stranka :lol:


LOL :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Michael v Nedeľa Október 14, 2007 11:58 am

steveharris píše:
zdenoeddie píše:
Michael píše:jak já v matyce :
no myslim ze nielen matika je tvoja silna stranka :lol:


LOL :lol: :lol: :lol: :lol:


ha! :D tak to jste mě dostali :) :oops: 8)
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Gangland v Nedeľa Október 14, 2007 4:23 pm

May píše:ja mam metal od otca takze v rodine to uz mame


to máš super......ja si na metale frčím sám v rodine, aj v celom baráku hádam :( ani v triede nikto.......všetci len komerčnú hudbu počúvajú a taký pop rock maximálne, od tohto idú bokom.....zato na základke, tam sme boli aspoň 6.....vekom sa to dáko kazí, hádam neprejdem aj ja k dákym pop vŕzganinám :evil: :lol: :shock:

_________________
Dead men - tell no tales
In Gangland - murders up for sale
Dead men - tell no tales
In Gangland - where jail birds die
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod May v Nedeľa Október 14, 2007 5:08 pm

Gangland píše:
May píše:ja mam metal od otca takze v rodine to uz mame


to máš super......ja si na metale frčím sám v rodine, aj v celom baráku hádam :( ani v triede nikto.......všetci len komerčnú hudbu počúvajú a taký pop rock maximálne, od tohto idú bokom.....zato na základke, tam sme boli aspoň 6.....vekom sa to dáko kazí, hádam neprejdem aj ja k dákym pop vŕzganinám :evil: :lol: :shock:

inak raz sa pamatam ze ked este somnou byval tak sme pozeraly Rock in rio a tak sme to maly nahlas ze matka musle ist sa von prejst :D
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod Gangland v Nedeľa Október 14, 2007 5:20 pm

May píše:
Gangland píše:
May píše:ja mam metal od otca takze v rodine to uz mame


to máš super......ja si na metale frčím sám v rodine, aj v celom baráku hádam :( ani v triede nikto.......všetci len komerčnú hudbu počúvajú a taký pop rock maximálne, od tohto idú bokom.....zato na základke, tam sme boli aspoň 6.....vekom sa to dáko kazí, hádam neprejdem aj ja k dákym pop vŕzganinám :evil: :lol: :shock:

inak raz sa pamatam ze ked este somnou byval tak sme pozeraly Rock in rio a tak sme to maly nahlas ze matka musle ist sa von prejst :D


zasa to ja vypekám iba keď nikoho doma nieto, no občas ani to......lebo ocove reakcie "to sú rachoty" :twisted: :D ....a mama to ani nehovorím.....príde mi do izby a hneď "daj si to tichšie"....tak stíšim, odíde a hneď pridám :git: 8) :twisted:
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod zdenoeddie v Nedeľa Október 14, 2007 5:25 pm

Ja sa len tesim az dokoncim svoj 40W elektronkovy zosilovac......to bude rachotu v dome :twisted: :twisted: :twisted: 8) uz sa na to tesim!
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Gangland v Nedeľa Október 14, 2007 5:30 pm

zdenoeddie píše:Ja sa len tesim az dokoncim svoj 40W elektronkovy zosilovac......to bude rachotu v dome :twisted: :twisted: :twisted: 8) uz sa na to tesim!


pre boha men bohate 20W stačí :D .....a to mám tak do polovice hlas.....viac nejdem.....to už problémy sú potom....minule kamoš si dal naplno a ja v kuchyni iba cítim dáke dunenie a to on že ladí gitaru :D :D
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Irons heart v Nedeľa Október 14, 2007 7:57 pm

Michael píše:Madness : :lol: tak taku rodinu bych fakt chtěl mít :D .. mno ségru jsem nakazil metalem již před pár roky, ale taky tata na staré roky jde od metalu na klidnější a komerčnější hudbu :? a mama se v hudbě vyzná, jak já v matyce :lol: .. ale ono taky není dobré, kdyby pořád někdo něco pouštěl.. takhle mám aspoň často volnou věž s pořádným výkonem, myslím, že sousedí už znají některé maiden songy nazpaměť :lol: :D :twisted:


to se taky musím přidat , mám stejnej problem ..... jednou , už to je pár let, sem poslouchal Matallicu Masters ... máti přišla domů s práce ( čehoš sem si samozřejmě všiml až po skončení písničky :lol: ) a hned na mě začala volat ať vypnu ten Maiden .... to my vyrazilo dech .... :lol: :lol: :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod May v Nedeľa Október 14, 2007 8:55 pm

Irons heart píše:
Michael píše:Madness : :lol: tak taku rodinu bych fakt chtěl mít :D .. mno ségru jsem nakazil metalem již před pár roky, ale taky tata na staré roky jde od metalu na klidnější a komerčnější hudbu :? a mama se v hudbě vyzná, jak já v matyce :lol: .. ale ono taky není dobré, kdyby pořád někdo něco pouštěl.. takhle mám aspoň často volnou věž s pořádným výkonem, myslím, že sousedí už znají některé maiden songy nazpaměť :lol: :D :twisted:


to se taky musím přidat , mám stejnej problem ..... jednou , už to je pár let, sem poslouchal Matallicu Masters ... máti přišla domů s práce ( čehoš sem si samozřejmě všiml až po skončení písničky :lol: ) a hned na mě začala volat ať vypnu ten Maiden .... to my vyrazilo dech .... :lol: :lol: :lol:


no mne by vyrazilo dych uz len keby matka povedala ze maiden nie to este na metallicu maiden :D
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod zdenoeddie v Nedeľa Október 14, 2007 9:37 pm

Gangland píše:
zdenoeddie píše:Ja sa len tesim az dokoncim svoj 40W elektronkovy zosilovac......to bude rachotu v dome :twisted: :twisted: :twisted: 8) uz sa na to tesim!


pre boha men bohate 20W stačí :D .....a to mám tak do polovice hlas.....viac nejdem.....to už problémy sú potom....minule kamoš si dal naplno a ja v kuchyni iba cítim dáke dunenie a to on že ladí gitaru :D :D

no ono na tych 20W tranzistorovych by mi stacil aj taky 10W elektronkovy,ale kedze som elektrotechnik tak chcem postavit nieco poriadne!urcite to vyuzijem ako pripravu na koncert v prvej linii :lol: (40W elektronkoveho zosilovaca = asi 100W klasickeho tranzistoroveho :lol: :lol: :lol: )
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Painkiller03 v Nedeľa Október 14, 2007 9:40 pm

zdenoeddie píše:
Michael píše:jak já v matyce :
no myslim ze nielen matika je tvoja silna stranka :lol:
:lol: :lol: :lol: ja sa tiez v tom pravopise stasne vyznam :lol:
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Painkiller03 v Nedeľa Október 14, 2007 9:45 pm

zdenoeddie píše:
Gangland píše:
zdenoeddie píše:Ja sa len tesim az dokoncim svoj 40W elektronkovy zosilovac......to bude rachotu v dome :twisted: :twisted: :twisted: 8) uz sa na to tesim!


pre boha men bohate 20W stačí :D .....a to mám tak do polovice hlas.....viac nejdem.....to už problémy sú potom....minule kamoš si dal naplno a ja v kuchyni iba cítim dáke dunenie a to on že ladí gitaru :D :D

no ono na tych 20W tranzistorovych by mi stacil aj taky 10W elektronkovy,ale kedze som elektrotechnik tak chcem postavit nieco poriadne!urcite to vyuzijem ako pripravu na koncert v prvej linii :lol: (40W elektronkoveho zosilovaca = asi 100W klasickeho tranzistoroveho :lol: :lol: :lol: )
no to si mozme u teba spravit koncert potom :lol: 40 w "je uz docela slušna kadence" - tu frazu mam z najlepsej hry Mafia :lol: :lol:
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron