Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vzrastajúca popularita metalu

Vzrastajúca popularita metalu

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Brighter v Pondelok August 06, 2007 2:37 pm

v poslednej dobe si zacinam vsimat,ze tu v nasom meste omnoho viac ludi nosi metalove tricka, nasivky atd. trva to uz nejaky ten mesiac a fakt som s toho milo prekvapeny.aj ja som zacal nosit svoje veci naplno aby som propagoval moju hudbu.ked nejaky sprosty hiphoperi nosia na pleci cez mesto radio na plne gule preco by som ja nemohol mat tricko! musim propagovat moju hudbu! a tesi ma ze tu u nas uz vidavam aj skupinky tak 5-15 ludi odetych v metalovych trickach, v ciernom a s dlhymi vlasmi co som za cely zivot tu nevidel. a kazdy den tu vidim minimalne 1 cloveka v nejakom tricku.najcastejsie samozrejme Iron Maiden. a ako je to u vas??? :shock: :D :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Brousitch v Pondelok August 06, 2007 2:42 pm

U nás na škole (alespoň to takhle bylo před prázdninami) poslouchají metal pouze 4 lidi a to počítam sebe a kamaráda. Jinak samý šampon, nebo hlavně punker (viz.totální nasazení, E!E,atd.)
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod Brighter v Pondelok August 06, 2007 2:45 pm

je to mozno aj tym ze sa zacinaju metalisti viac ukazovat,teda zaciname viac ukazovat.ale urcite nas je viac.dufam ze to takto pojde dalej.v nasom regione k tomu moze dopomoct kapela Made by.su tu od nas z pb a su tu velmi oblubeny a znami.hraju trash metal a covery od KoRn napr. teraz niekedy maju vydat novy album, tesim sa na ich koncert maju byt v bunkri. velmi im fandim 8)
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Michael v Pondelok August 06, 2007 4:55 pm

u nás často potkám nějakého metalistu v tričku, ale přece jen těch zasr**** hip-hoperů je furt ještě na oko daleko víc.. ale možná to je fakt tím, že možná málo metalistů si zebere na sebe trika.. těžko říct :?:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod I love Maiden v Pondelok August 06, 2007 6:19 pm

Metal ( vyjimka spinavy , smradlavy ochlastove s mastnyma vlasama ) poslouchaji podle mne pomerne inteligentni lidi , kteri nemaji zapotrebi za kazdou cenu ukazovat do poslouchaji!! Staci kdyz na svoji oblibenou kapelu pridou obleceni v metalovim....jen sila davove psychozi ted je IN nosit cepici nakrivo , vyplandany kalhoty a ani nevim o cem zpivaj a ani to ze to zpivaj otroci dovezeni z Afriky do Ameriky! uz jen proto mam rad HeavyMetal protoze neni nic nikomu .....at si k nemu kazdy najde cestu sam......ja sem si ji nasel a sem za to rad!...........abych to shrnul....metlaistu je vic jen nepotrebujou byt videt......ja taky kazdej den nevidu ven s trickem Iron Maiden , Helloween , GammaRay apod.......
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Zdenius v Pondelok August 06, 2007 7:14 pm

v metalovych trickach uz tiez moc von nechodim ale na koncerty inac nejdem ale neodpustim si do prace alebo minimalne raz za tyzden nejake dat von, sice vzdy v praci niekto nieco utrusi alebo si urcite pomysli ale hold co mu mam povedat ze to triko stalo viac ako ta jeho upotena kosela? :roll:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Famine v Pondelok August 06, 2007 8:45 pm

no tie heavymetalove trika pomenej nosíte asi preto lebo ste už z toho vyrástli a vediete už dospelý život :wink:
Ale ja tiež vídavam dosť heavymetalovych fanúšikov, dokonca mladších odo mňa. A myslím že heavy metal nezačínajú metalisti počˇuvať kvôli tomu že to je in alebo videli v telke, v mnoho prípadoch sa dostali k heavy metalu pozičianou paskou alebo platnou od kamaráta alebo brata, takto treba šírit tuto skvelu hudbu. Trickom tazko navnadis niekoho aby objavil tuto hudbu, to si musi clovek vypocut tu hudbu a nie pozriet obrazok na tricku aby to zacal pocuvat
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Brighter v Pondelok August 06, 2007 8:55 pm

ako I love Maiden spominal, je to sveta pravda.zatial co tie sracky, ta hudba co hraju v radiach pride k ludom sama a vlastne sa vryje tym ludom do usi a sama sa im ponukne, tak metal si musi clovek najst, vypocut a zamilovat sa do neho sam.to je na tom uzastne a preto si tych ludi vazim :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Dragontears v Pondelok August 06, 2007 8:59 pm

Brighter píše:ako I love Maiden spominal, je to sveta pravda.zatial co tie sracky, ta hudba co hraju v radiach pride k ludom sama a vlastne sa vryje tym ludom do usi a sama sa im ponukne, tak metal si musi clovek najst, vypocut a zamilovat sa do neho sam.to je na tom uzastne a preto si tych ludi vazim :wink:

hmm vryje se do usi ... ale na jak dlouho ? Dospet k dobre hudbe da trosku namahy, ale na rozdil od tech sracek laska k metalu pretrvava na cely zivot :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Brousitch v Pondelok August 06, 2007 9:16 pm

Já chodim v černym triku taky často..sice maji ve třídě často kecy tipu jestli mam i jiný trika než ty dvě co mam ale jak řikal Zdenius ty trika jsou dražší než kdejaký triko s krátkym rukávem a obrázkem Che Guevary. :roll: Furt lepší mít vlastní styl než se přizbůsobovat Hopu, Emu a všelijakejm havětím.
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod dzuso v Pondelok August 06, 2007 9:29 pm

Mám tri metalové tričká, a snažím sa v nich ako tak chodiť! :)
Na ZŠ som bol v triede sám a v iných triedach tak 1-2 metalisti! takže ???
Na strednej no niečo lepšie ale stále je viac oveľa hip-hoperov a pod. Ja som skoro radšej keď metal zostane v Undergrounde a nebudem jedným z 1 000 000 ľudí v SR,lebo ja od metalu nezdrhnem! je dobré keď sa mám s kým v triede aj porozprávať o hudbe ale zase aby sme tam boli 15 dlhovlasý,asi by mi to prekážalo! :wink:
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Brighter v Pondelok August 06, 2007 9:42 pm

dzuso píše:Mám tri metalové tričká, a snažím sa v nich ako tak chodiť! :)
Na ZŠ som bol v triede sám a v iných triedach tak 1-2 metalisti! takže ???
Na strednej no niečo lepšie ale stále je viac oveľa hip-hoperov a pod. Ja som skoro radšej keď metal zostane v Undergrounde a nebudem jedným z 1 000 000 ľudí v SR,lebo ja od metalu nezdrhnem! je dobré keď sa mám s kým v triede aj porozprávať o hudbe ale zase aby sme tam boli 15 dlhovlasý,asi by mi to prekážalo! :wink:


mas pravdu.ale zas pozri, hiphoperi davaju velmi o sebe vediet ako svoju hudbu miluju a nadavaju na vsetko ostatne ale mne sa uz podarilo mojho dobreho a riadne zatateho kamarata prestelovat z rytmusa na death metal.totalne na moju hudbu nadaval a teraz je to uplne naopak.dalsi kamarat na to prisiel sam a teraz mi hovoril ako bol na masters of rock.jednoducho kto pride k metalu uz pri nom aj ostane.cosi na tom bude :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok August 06, 2007 10:07 pm

u nas sme v drtivej mensine ale samozrejme mame tu vlacov a tak ale zvacsa punkeri ....
no k tym hip hoperom -teraz je pre niektorych moda nosit nohavice velke ako spacák ale to znaci o zivotnej urovni tych dotycnich - myslim ze ty hoperi si vacsina nevedia presadit svoj nazor a prisposouju sa vacsine - co leti u niekoho a tak
a kyt trickam - ja ich mam uz hodneee takze asi ani v inom nechodim :)
kupil som si tricko vlastne 3 tricka v Polsku za 100 sk na trhu ale vzadu ziadna podtlac ale ta vpredu stoji za to ....cize ked si spravite z toho nasivku tak je to OK
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok August 06, 2007 10:10 pm

Dragontears píše:
Brighter píše:ako I love Maiden spominal, je to sveta pravda.zatial co tie sracky, ta hudba co hraju v radiach pride k ludom sama a vlastne sa vryje tym ludom do usi a sama sa im ponukne, tak metal si musi clovek najst, vypocut a zamilovat sa do neho sam.to je na tom uzastne a preto si tych ludi vazim :wink:

hmm vryje se do usi ... ale na jak dlouho ? Dospet k dobre hudbe da trosku namahy, ale na rozdil od tech sracek laska k metalu pretrvava na cely zivot :wink:
no presne je to tak ... -v- az naveky :lol:
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok August 06, 2007 10:14 pm

Brighter píše:
dzuso píše:Mám tri metalové tričká, a snažím sa v nich ako tak chodiť! :)
Na ZŠ som bol v triede sám a v iných triedach tak 1-2 metalisti! takže ???
Na strednej no niečo lepšie ale stále je viac oveľa hip-hoperov a pod. Ja som skoro radšej keď metal zostane v Undergrounde a nebudem jedným z 1 000 000 ľudí v SR,lebo ja od metalu nezdrhnem! je dobré keď sa mám s kým v triede aj porozprávať o hudbe ale zase aby sme tam boli 15 dlhovlasý,asi by mi to prekážalo! :wink:


mas pravdu.ale zas pozri, hiphoperi davaju velmi o sebe vediet ako svoju hudbu miluju a nadavaju na vsetko ostatne ale mne sa uz podarilo mojho dobreho a riadne zatateho kamarata prestelovat z rytmusa na death metal.totalne na moju hudbu nadaval a teraz je to uplne naopak.dalsi kamarat na to prisiel sam a teraz mi hovoril ako bol na masters of rock.jednoducho kto pride k metalu uz pri nom aj ostane.cosi na tom bude :wink:
no mna tiez dostal k metalu moj velmi dobry kamos ale to som pocuval Imt smile ci ak sa to pise a zvacsa melodicku zvacsa gitarovu hudbu ale moj uspech je tiez ze som naucil sestru na metal a dokonca aj mamu - kazdy den jej v radiu aj v aute vyhrava IM a najradsej ma song Journeyman :lol: a Can i Play with Madness (zasadne z Death on the road) takze je to pravda ze pomalicky sa nam to tu rozrasta ...
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Ďalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia

cron