Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Predkapely v Ostrave, čo vy nato?

Predkapely v Ostrave, čo vy nato?

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Ste spokojný s vystúpením predkapiel v Ostrave?

Perfektné
0
Nehlasovalo
Dalo sa
6
22%
Priemer
7
26%
Otrasné
14
52%
 
Celkom hlasov : 27

Poslaťod Daan v Sobota Jún 09, 2007 3:09 pm

Hlasoval som za priemer... Bolo to sice dost otrasne, ale tak...aspon sa snazili... :lol:
Spevak Gate Crasher mal podla mna aj celkom dobry, silny hlas, lenze styl hudby a hlavne tie texty boli totalne, ale totalne odveci... xD

Co sa tyka Lauren, tak musim suhlasit, ze na tento styl hudby sa vobec nehodi... Ale zvysok jej kapely bol skvely (hlavne ten gitarista a basak) 8)
Take a look in the pool and what do you see..
In the dark depths there faces beckoning me..
Can't you see them it's plain for all to see..
They were there, oh I know you don't believe me.
Obrázok užívateľa
Daan
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Nedeľa Apríl 29, 2007 7:21 pm
Bydlisko: Brezno

Poslaťod The Andrew v Sobota Jún 09, 2007 5:07 pm

Ztráta času....ikdyž sem se na Lauren rád podíval (nemá nic společnýho s hudbou 8) ) , tak za ty 2 hodiny zbytečnýho stání to nestojí, záda bolely neskutečně...
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

predkapely

Poslaťod hedviga3 v Sobota Jún 09, 2007 6:54 pm

Takže idem sa vyjadriť k predskokanom v Ostrave. Prvá skupina otras. A čo Lauren? Bola veľmi pekná - preto sa ľudia nudili. Keby tomu tak nebolo - určite by ju vypískali. Nebolo to ani o hudbe, ani o speve. A čo si myslím o snahách detí slávnych hudobníkov? Prosím nerobte to! Potom to tak aj vyzerá (mimochodom taký istý názor mám aj na dcéru Ozzyho Osbourna). :( :( :(
hedviga3
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pondelok Apríl 30, 2007 1:04 pm

Re: predkapely

Poslaťod Painkiller03 v Sobota Jún 09, 2007 9:46 pm

hedviga3 píše:Takže idem sa vyjadriť k predskokanom v Ostrave. Prvá skupina otras. A čo Lauren? Bola veľmi pekná - preto sa ľudia nudili. Keby tomu tak nebolo - určite by ju vypískali. Nebolo to ani o hudbe, ani o speve. A čo si myslím o snahách detí slávnych hudobníkov? Prosím nerobte to! Potom to tak aj vyzerá (mimochodom taký istý názor mám aj na dcéru Ozzyho Osbourna). :( :( :(
no nepovedal by som ze otras pretoze chlapci z Gate crushers hrat vedia len mne sa to nelubilo lebo to nieje moj styl -premna to bolo dost monotonne ale podla mna neboli otras ....a k Lauren -hmm pekne dievca :) hlasok taky detsky proste sa k tomu vobec nehodi ale o zbytku kapely -napr sologitarista bol podla mna skvely a ja som ho sledoval s uzasom ... 100 ludi 100 chuti :)
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Jevo v Nedeľa Jún 10, 2007 12:22 am

Suhlasim s tym, ze spevak Gate Trasher bol dobry. Mne sa fakt ten jeho hlas pacil. Narozdiel od uskriekanej Lauren :lol: :roll:
Hudobne vsak nic moc teda. Ale pacil sa mi zaver pesnicky "Mrcho jedna"... ze "Pičóóóó!!!" 8) :lol: :lol:
Fakt originalne
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod PesZ v Nedeľa Jún 10, 2007 1:24 pm

Jevo> hm, tak to může pobavit leda pubertálního vyznavače punku. Mně to přišlo spíš trpaný. Jako celej GC.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Ruun v Nedeľa Jún 10, 2007 2:02 pm

Hm.. to že je Iron kapela ktorá pritiahne ludí je známe ale zneužívať ju na propagáciu takto shitovej musice ako v predstavení predkapiel je smutné.
Som mal dojem že si niekto robí prdel s nás :evil:

Ale čo prežil som aj horšie a IRON bol náplasť na dušu :twisted:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Predchádzajúci

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia