Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - -----3 NAJLEPSIE HEAVYMETALOVE SKUPINY-----

-----3 NAJLEPSIE HEAVYMETALOVE SKUPINY-----

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod BruceD v Pondelok December 10, 2007 10:54 am

můj soukromý žebříček

1. Iron Maiden
2. In Flames
3. children of bodom/Edguy/Ozzy:D

samozřejmě že je spousta dobrejch kapel, jenže u většiny z nich je cítit "Vyčpělost"...hlavně třeba u Helloween, Gamma Ray, Hammerfall, Stratowarius a podobný.Všechno je to omílání určitýho konceptu a sám na sobě vidim, že když si pustim jejich CD, tak už mě víc jak polovina písniček prostě nebaví. Naštěstí to není případ výše zmíněných (proto jsou taky v žebříčku):D...Proto si radši než tenhle "moderní metal" poslechnu něco staršího, nejlépe hard rockového.
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod zdenoeddie v Pondelok December 10, 2007 2:56 pm

Nejlepsi kapela?
Urcite MAIDEN! Uz len za tu Prahu dnes huraaaaaaa :!:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod steveharris v Pondelok December 10, 2007 5:52 pm

1. Iron Maiden
2. Metallica
3. Black Sabbath, AC/DC, Judas Priest, Motorhead a kopa dalsich, ale viac uz toho pisat nebudem, lebo to sa neda vzdy povedat
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod I love Maiden v Pondelok December 10, 2007 11:58 pm

1. IM
2. Pagans Mind
3. Rush , Camel , Wakeman , Sonata Artica , Lande
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Dr.Drak v Nedeľa Január 27, 2008 1:16 pm

U mňa sú najlepšie a jednoznačné IM a Black Sabbath( Ozzyho éra, ale aj jeho sólová dráha)
Tretie miesto...to neviem...možno Slayer alebo Motorhead, Children Of BOdom, Megadeth, Death....
Metallica a Judas Priest tu už nepatria, pretože ich staršia hudba je dobrá, ale to súšasné je, mám pocit horšie a horšie...čo je podľa mňa škoda....hoci Metallica ( ktorá vydala podľa mňa jeden z naj HM albumov - Master Of Puppets) si myslím že ešte ako- tak sa dá, ale Judas...to už fakt nie :roll:
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Január 27, 2008 2:20 pm

Iron Maiden
Mercyful Fate
Judas Priest
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Január 27, 2008 2:26 pm

Dr.Drak píše:U mòa sú najlepšie a jednoznaèné IM a Black Sabbath( Ozzyho éra, ale aj jeho sólová dráha)
Tretie miesto...to neviem...možno Slayer alebo Motorhead, Children Of BOdom, Megadeth, Death....
Metallica a Judas Priest tu už nepatria, pretože ich staršia hudba je dobrá, ale to súšasné je, mám pocit horšie a horšie...èo je pod¾a mòa škoda....hoci Metallica ( ktorá vydala pod¾a mòa jeden z naj HM albumov - Master Of Puppets) si myslím že ešte ako- tak sa dá, ale Judas...to už fakt nie :roll:


ale ja ako najvacsi odporca metaliky poviem ze by mozno na jednom z poslednych 2 miest mali byt ale ja som tam dal mercyful, oni oplyvnili vellla, a prisli hlavne s niecim novym a specialnym, metalika okrem toho ze zlozila "vela dobrych skladieb" podla mna s nicim specialnym neprisla a mala z ich sceny najvacsie stastie. tym si u mna minula to druhe miesto a kedze ich neznasam na dalsich poziciach im nedam priestor na ziadnu diskusiu :lol: niekto mi zas moze povedat ze children tiez prisili s niecim specialny ale u MF najdem urcite viac kladov a hold to ze vela ludom proste nesadli je dan za ich vynimocnost lebo vsetko ostatne a hlavne v medziach pocuvatelnosti bolo uz obsadene. :oops: :roll: :P :) :twisted:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Dr.Drak v Nedeľa Január 27, 2008 3:17 pm

Zdenius píše:
ale ja ako najvacsi odporca metaliky poviem ze by mozno na jednom z poslednych 2 miest mali byt ale ja som tam dal mercyful, oni oplyvnili vellla, a prisli hlavne s niecim novym a specialnym, metalika okrem toho ze zlozila "vela dobrych skladieb" podla mna s nicim specialnym neprisla a mala z ich sceny najvacsie stastie. tym si u mna minula to druhe miesto a kedze ich neznasam na dalsich poziciach im nedam priestor na ziadnu diskusiu :lol: niekto mi zas moze povedat ze children tiez prisili s niecim specialny ale u MF najdem urcite viac kladov a hold to ze vela ludom proste nesadli je dan za ich vynimocnost lebo vsetko ostatne a hlavne v medziach pocuvatelnosti bolo uz obsadene. :oops: :roll: :P :) :twisted:


Ja osobne si nemyslím že Metallica mala len šťastie. Robili naozaj kvalitnú hudbu, a ja som presvedčený že veľmi ovplivnili scénu.
Ak si pozrieš rebríčky napr. o najlepšom metalovom albume či songu, vo väčšine je na 1. mieste Master Of Puppets či už song alebo album. To už niečo značí...ak by mali len šťastie tak by sa možno dostali len do 20.
A hoci si ich odporcom, to sa poprieť nedá. Je naozaj škoda ako to všetko nakoniec dopadlo. Ale stále chovám nádej, že nový album bude naozaj dobrý. Metallice narozdiel od Judasu ešte nádej dávam...Nový album Judasu si viem predstaviť...na obale Hafford navlečený zasa v niečom koženom a na motorke len na nej dá "novú" pózu, a hudba...možno ešte trochu "priteplia" a ináč nič nové :roll: .
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod The_Qwertz v Nedeľa Január 27, 2008 4:35 pm

zvlastne, ja si to predstavujem uplne naopak ;)
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Gangland v Nedeľa Január 27, 2008 4:50 pm

The_Qwertz píše:zvlastne, ja si to predstavujem uplne naopak ;)


veru ja tiež nemám z Judasu taký zlý pocit, práve naopak :P skôr Metallica dáko viac a viac upadá :roll:
Look for the truth
Deepest cut of all from you
Knife of the truth
Blade of hatred slicing through
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Dr.Drak v Nedeľa Január 27, 2008 5:20 pm

Vec vkusu. Ja osobne Hafforda dosť nemám rád, hoci spievať vie ale...mám pocit že niekedy už nevie čo so sebou :roll:
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Január 27, 2008 5:28 pm

Dr.Drak píše:
Zdenius píše:
ale ja ako najvacsi odporca metaliky poviem ze by mozno na jednom z poslednych 2 miest mali byt ale ja som tam dal mercyful, oni oplyvnili vellla, a prisli hlavne s niecim novym a specialnym, metalika okrem toho ze zlozila "vela dobrych skladieb" podla mna s nicim specialnym neprisla a mala z ich sceny najvacsie stastie. tym si u mna minula to druhe miesto a kedze ich neznasam na dalsich poziciach im nedam priestor na ziadnu diskusiu :lol: niekto mi zas moze povedat ze children tiez prisili s niecim specialny ale u MF najdem urcite viac kladov a hold to ze vela ludom proste nesadli je dan za ich vynimocnost lebo vsetko ostatne a hlavne v medziach pocuvatelnosti bolo uz obsadene. :oops: :roll: :P :) :twisted:


Ja osobne si nemyslím že Metallica mala len š
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Dr.Drak v Nedeľa Január 27, 2008 5:40 pm

http://www.metal-rules.com/polls/index.php?id=6 tu painkiller je...
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Top_50 ... f_All_Time
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Top_50 ... f_All_Time

Nieje čo poprieť, MOP je skelý album :wink:
A ako vidíš v každom je Painkiller. Hoci , ja by som ho tiež dal o niečo vyššie :wink:
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod PesZ v Nedeľa Január 27, 2008 5:46 pm

No, já kdybych měl volit mezi Judasema a Metallicou, tak volím Metallicu, kvůli S&M, ale bez tohodle počinu by u mě obě skupiny skončily v kanále :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

a

Poslaťod jason46 v Nedeľa Január 27, 2008 5:48 pm

Dr.Drak píše:http://www.metal-rules.com/polls/index.php?id=6 tu painkiller je...
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Top_50 ... f_All_Time
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Top_50 ... f_All_Time


hento sú také rebíčky jak poj ma je.ať doslova..to sú kktiny...a tým že boli na prvom mieste si hádam aj uškodili..dostali sa do telky a všade možne a už o nich každý vedel a každý len metalica metalica ale len kvôli tomu že ich videli na 1 mieste alebo čo..nepatrím k nejakým giga odporcom ich hudby niektoré pesničky sú fakt dobré a stoja za to ale že by som si to doma pustil tak to nehrozí..
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron