Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Album IM ktory prave najviac pocuvate...

Album IM ktory prave najviac pocuvate...

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Železná Panna v Sobota December 23, 2006 1:32 am

spoluziacke, co je pre nu metal spanielska dedina, som pozicala diskografiu IM a doteraz mi vravi ze jedine co pamata si s tamad co sa jej najviac pacilo je sign on a cross :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod PesZ v Sobota December 23, 2006 8:12 am

Sign of the Corss je bomba :-).
Btw jak jsem již říkal, mně se víc líbí současnej zpěv pana Dickinsona, než ten v 80. letech.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Železná Panna v Sobota December 23, 2006 4:22 pm

PesZ píše:Btw jak jsem již říkal, mně se víc líbí současnej zpěv pana Dickinsona, než ten v 80. letech.

aj mojmu bratovi, hehe
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Faki v Štvrtok Február 15, 2007 4:43 pm

...neviem, či vôbec existuje album od IM, ktorý by som nepočúval... Možno No Prayer... počúvam o niečo menej ako ostatné. Ale v poslednom čase jasne vedie AMOLAD -!-
Obrázok užívateľa
Faki
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 3:20 pm
Bydlisko: Loochenez/Tomashovze

Poslaťod hellpatrol v Štvrtok Február 15, 2007 5:46 pm

Faki píše:...neviem, či vôbec existuje album od IM, ktorý by som nepočúval... Možno No Prayer... počúvam o niečo menej ako ostatné. Ale v poslednom čase jasne vedie AMOLAD -!-


V Sparku pred dvoma rokmi bol rozhovor s Dickinsonom kde sa vyjadroval ku kazdemu albumu a na album No Prayer.. povedal ze: su tam dobre pesnicky ale cele do kopy to znie ako pytel sracek. :roll:
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Vaskooo v Štvrtok Február 15, 2007 6:59 pm

Ja počúvam teraz najmä Powerslave a ešte som neprestal počúvať Number of the beast.........
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back.
Obrázok užívateľa
Vaskooo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 9:22 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Jevo v Štvrtok Február 15, 2007 7:09 pm

hellpatrol píše:
Faki píše:...neviem, èi vôbec existuje album od IM, ktorý by som nepoèúval... Možno No Prayer... poèúvam o nieèo menej ako ostatné. Ale v poslednom èase jasne vedie AMOLAD -!-


V Sparku pred dvoma rokmi bol rozhovor s Dickinsonom kde sa vyjadroval ku kazdemu albumu a na album No Prayer.. povedal ze: su tam dobre pesnicky ale cele do kopy to znie ako pytel sracek. :roll:


To som necital, ale podla mna mas pravdu. Ked si chcem vypocut nieco z toho albumu, tak max. 3 pesnicky (Holy Smoke, Bring Your... a Hooks In You). Pokope to nie je to co Powerslave, alebo vlastne cokolvek ine... vynechajuc snad len Virtual IX
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

aaaaaaa

Poslaťod jason46 v Štvrtok Február 15, 2007 8:07 pm

teraz letiiiim na X-Factore....na zaciatku sa mi vobec nepacil ale casom zistujem ze je CELKOMdobry!!!niektore pesnicky nist moc ale NIEKTORE su fakt Pecky!! :wink: :wink: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod PesZ v Štvrtok Február 15, 2007 10:36 pm

Co máte furt proti X Factor a Virtual XI? Já mám obě tyhle alba velmi rád :-).
Mno, ale zase se mi moc nelíbí Somewhere, 7th son... :-)

A jak jsem již několikrát říkal, podle mě je nejlepší album od IM AMOLAD. Jediný, kde se mi líbí opravdu všechny písničky a je takový nejprogresivnější :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod hellpatrol v Piatok Február 16, 2007 12:42 am

Jevo píše:
hellpatrol píše:
Faki píše:...neviem, či vôbec existuje album od IM, ktorý by som nepočúval... Možno No Prayer... počúvam o niečo menej ako ostatné. Ale v poslednom čase jasne vedie AMOLAD -!-


V Sparku pred dvoma rokmi bol rozhovor s Dickinsonom kde sa vyjadroval ku kazdemu albumu a na album No Prayer.. povedal ze: su tam dobre pesnicky ale cele do kopy to znie ako pytel sracek. :roll:


To som necital, ale podla mna mas pravdu. Ked si chcem vypocut nieco z toho albumu, tak max. 3 pesnicky (Holy Smoke, Bring Your... a Hooks In You). Pokope to nie je to co Powerslave, alebo vlastne cokolvek ine... vynechajuc snad len Virtual IX


Koncepcie albumov ako celkov sa skoncili albumom No Prayer ........ ale napr. taky FOTD mam velmi rad je to jeden z mojich best albumov maiden nevadi ze to nie je celok ako Powerslave hlavne ze su tam super hity :!:
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod hellpatrol v Piatok Február 16, 2007 12:46 am

Jevo píše: To som necital, ale podla mna mas pravdu. Ked si chcem vypocut nieco z toho albumu, tak max. 3 pesnicky (Holy Smoke, Bring Your... a Hooks In You). Pokope to nie je to co Powerslave, alebo vlastne cokolvek ine... vynechajuc snad len Virtual IX


Koniec velkych konceptov zacal album No Prayer ........ ale napr. taky FOTD mam velmi rad je to jeden z mojich best albumov maiden nevadi ze to nie je celok ako Powerslave hlavne ze su tam super hity :!:
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Gumolit v Nedeľa Február 18, 2007 12:32 am

ja si myslimm, ze vsetky skladby z NPFD su obstojne a vsetky sa daju pocuvat. Ale spolu sa na album nehodia. skladba No Prayer for Dying pasuje do albumu najmenej. mimochodom podoba sa velmi na: Wasting love, Fear of the Dark, Afraid to shoot stranger. A este neviem na co, takze by som ju dal skor na nasledujuci album. je to klasika a ostatne skladby na NPFD maju kvalitu singlov.
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

jj

Poslaťod matii v Nedeľa Február 18, 2007 1:20 am

Somewhere in Time = Nr.1 (to album nemá chybu)
Wasted Years = nejlepší song od IM

A teď kamenujte.. :D
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Re: jj

Poslaťod zdenoeddie v Nedeľa Február 18, 2007 12:59 pm

matii píše:Somewhere in Time = Nr.1 (to album nemá chybu)
Wasted Years = nejlepší song od IM

A teď kamenujte.. :D

ja si do teba nehodim lebo aj mne sa paci WY.a celkovo SIT.takze staviam sa k tebe budeme 2 kamenovani :)
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron