Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2023 The Future Past Tour **SPOILERS**

2023 The Future Past Tour **SPOILERS**

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: 2023 The Future Past Tour **SPOILERS**

Poslaťod zdenoeddie v Štvrtok Jún 15, 2023 10:02 pm

Crusader píše:Ale me nikdo nevynasel!

Neber to doslovne, ani ako urazku, jednoducho "vynaset" znamena u mna ze si presiel cez barieru von, ako si pisal dalej.

... A abych tam byl jen proto, ze by se mi mohl jeden dezolat, co zdravi kamose pozdravem "na straz", je presvedcen ze za vsechno zlo sveta muzou USA a generuje jednu perlu za druhou poskleboval? No to nasrat...

Mne je to jasne, ak narazas na cloveka co ma podobne meno ako ja, tak to si musis riesit s nim :) Ja nemam nic proti tomu to vzdat a odist. Sam som isiel na FTTB s tym, ze ked to bude kurva zly, tak sa na to vyserem (uz som sa raz, v 2018 v Prahe, ked trebalo na slnku odstat 7 hodin do koncertu... po 3 hodinach som to vzdal a siel chrapat dozadu k zvukarovi, a postavil som sa az ked zacali Maiden). Ale ako uz som pisal na fb, uz po tych par koncertoch, nielen Maiden som sa ustalil na nejakej vybave, ktora mi zatial stale pomohla aj tlaky atd. zvladnut, a vyzera ze to funguje. Jasne, je ine s mat coho chytit (bariery) ako len volne stat, tomu ja vsetkemu rozumiem.

Ty si mel stesti, ze proti Gersovi je ten boj vzdycky nejmensi, vcera jsem to sledoval z nadhledu a opet proti Janickovi to bylo celkem v pohode, ale uprostred a vlevo to bylo jak ocean... v kterem bylo prubezne 6-7 mosh pitu (ale v tech je to paradoxne nejvic v pohode, protoze te nikdo nedrti - za to drti ty pred nimi smerem k bariere).

No z toho co som videl ked som mal moznost sa otocit, tak najhorsie to vyzeralo v strede. Demonaz by urcite rad k tomu nieco povedal ked tu zavita.
Niekedy aj napravo to nebola ziadna slast, v Prahe som tiez stal na tejto strane, a bolo to ovela lepsie. Radsej 10x Prahu :)


Tohle se v UK nebo Nemecku (pokud to neni Frankfurt a neni tam polaku jak nasrano) nestane ... proc? Proc jsou polaci a rekove takova hovada? Maji nejake mindraky

Tak stale je to o de-mentalite naroda. A oni su taki. Beriem to ako fakt.

Kazdopadne je to uz pase, IM to maji za par...

Citim to rovnako. Max 5 rokov a konec.
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: 2023 The Future Past Tour **SPOILERS**

Poslaťod Demonaz v Piatok Jún 16, 2023 10:41 am

Ty si mel stesti, ze proti Gersovi je ten boj vzdycky nejmensi, vcera jsem to sledoval z nadhledu a opet proti Janickovi to bylo celkem v pohode, ale uprostred a vlevo to bylo jak ocean... v kterem bylo prubezne 6-7 mosh pitu (ale v tech je to paradoxne nejvic v pohode, protoze te nikdo nedrti - za to drti ty pred nimi smerem k bariere).


No z toho co som videl ked som mal moznost sa otocit, tak najhorsie to vyzeralo v strede. Demonaz by urcite rad k tomu nieco povedal ked tu zavita.
Niekedy aj napravo to nebola ziadna slast, v Prahe som tiez stal na tejto strane, a bolo to ovela lepsie. Radsej 10x Prahu :)



Ako som už spomínal, v strede to bolo strašné a miestami nebezpečné, keďže som pár krát skoro spadol na zem. Tie vlny tam boli také, že keď som bol namačkaný na ľuďoch, tak mi vyslovene dochádzal dych a musel som sa dávať na špičky aby som sa nadýchal aspoň malého množstva vzduchu, ale ako som spomínal, už teraz sa na tom všetkom len usmievam, ale moje telo je na tom dosť biedne po tom koncerte :lol:
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: 2023 The Future Past Tour **SPOILERS**

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Júl 02, 2023 7:32 pm

"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2023 The Future Past Tour **SPOILERS**

Poslaťod Demonaz v Piatok August 04, 2023 3:07 pm

Tak EU turné nám dnes končí na Wackene. !-!

Za mňa musím povedať, že veľmi podarené turné s parádnym setlistom a užil som si všetky koncerty na ktorých som bol, teda okrem Poľska :lol: .
Bol som na 5tich koncertoch a boli to super strávené časy 8) .

Uvidíme keby sa chalani vrátia do EU a vlastne dokedy ešte vôbec budú hrať, keďže včerajšie info ohľadom Nicka ma dosť zaskočilo a som rád, že za taký krátky čas sa dokázal dať dokopy a hral pre nás všetkých najlepšie ako vedel -!- . Hlavne nech sú všetci zdraví a vidíme sa zase niekde na turné.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: 2023 The Future Past Tour **SPOILERS**

Poslaťod Dragontears v Nedeľa August 13, 2023 1:53 pm

Demonaz píše:Tak EU turné nám dnes končí na Wackene. !-!

Za mňa musím povedať, že veľmi podarené turné s parádnym setlistom...


Byla to nádhera a to jak loňské, tak i to letošní. Každému z nás to dalo určitě spoustu skvělých okamžiků či vyjímečných momentů z některého koncertu (a je úplně jedno, jestli jste byli přímo u toho osobně.)
Přesto bych ráda vypíchla jeden, který podle mně je naprosto vyjímečný a to je ten úplně první, kdykoliv si vzpomenu na tour 2022-2023 tak mi naskočí husí kůže (zimomriavky) nejen z toho, jak Bruce na první pokus excelentně Senjutsu odzpíval, ale vůbec s jakou profesionalitou to všichni odehráli... až se vás někdo bude ptát, proč jste se stali fanoušky IM nebo čím vás oslovili, tohle mu pusťte. Pokud nemá místo hlavy zelí, nemusíte vysvětlovat nic víc -!-

Senjutsu Performed for the First Time – Front Row Zagreb Croatia May 22nd 2022
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2023 The Future Past Tour **SPOILERS**

Poslaťod zdenoeddie v Utorok August 15, 2023 3:19 pm

Pre mna osobne to bolo asi naj turne co sa tyka zazitkov. 2x stretko so Steveom, raz s Daveom (ale to bola ozaj sekunda, potvrdilo sa ze nema rad velku spolocnost), a cele to zaklincovalo potitko od Stevea (konecne!) na mojom poslednom koncerte. -!-
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 102 hostia

cron