Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2021 New Album Senjutsu

2021 New Album Senjutsu

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Štvrtok August 19, 2021 9:58 pm

Kokos chalani ja som to stále ešte nepočul :lol: , čítam si komentáre a pripravujem sa na to keď pôjdem do postele a udriem si to na slúchadlá :D ...trošku sa bojím toho zvuku, že ten Bruce je trošku utopený ako niektorí hovoria. Na akej platforme to počúvate???, lebo verím tomu, že na youtube to zas bude o hovne.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Štvrtok August 19, 2021 10:08 pm

Demonaz píše:Kokos chalani ja som to stále ešte nepočul :lol: , čítam si komentáre a pripravujem sa na to keď pôjdem do postele a udriem si to na slúchadlá :D ...trošku sa bojím toho zvuku, že ten Bruce je trošku utopený ako niektorí hovoria. Na akej platforme to počúvate???, lebo verím tomu, že na youtube to zas bude o hovne.


Tak šup šup do postele :lol: :lol:
S tým zvukom to nie je nejaká ohromná tragédia, ale myslím, že sa to dalo spraviť aj lepšie ... Počúval som to cez Spotify a na domácom kine :git:
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Štvrtok August 19, 2021 11:31 pm

Tak prieteľku som uložil do postele a ja som si ľahol do obývačky, poriadne som si to vykuroval do slúchadiel a brutálne mi to urvalo vajcia!!! !-! ....ako toto som ozaj nečakal a ten feel BNW tam je ozaj cítiť, hlavne pri tom sóle. Live to bude úplne super a ten refrén :git:
Jediné čo ma fakt mrzí, je ten utopený Bruceho spev. Čo sa tých synťákov týka, tak pri prvom počúvaní, som ich dosť vnímal, ale potom už pohodka.

Fuu no, mám za sebou tretí posluch a idem znova -!- Priateľke som sľúbil, že do 00:00 budem v posleli, tak to ešte musím zopár krát otočiť , lebo ona si myslela, že si to raz pustím a pôjdem spať , zlatá :lol:
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Oniiicek v Piatok August 20, 2021 7:19 pm

Stratego je fajn do auta...štandard, ktory si u Ironu v ich veku predstavujem. Popravde nič nečakám extra, je to moja srdcovka a navždy ostane bez ohľadu, čo vydajú...chlapci si zachovavajú svoj typický štandard...je to Iron, so svojimi linkami a zároveň vždy jemne dodajú niečo nové.
Som rád že budem zas niečo nové počúvať, že mi príde origo CD a že sa mám na čo tešiť...práve toto som posledné mesiace potreboval a takmer zabudol aké to je...

-!- v-v-v :git:
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod jason46 v Sobota August 21, 2021 8:21 am

Oniiicek píše:Stratego je fajn do auta...štandard, ktory si u Ironu v ich veku predstavujem. Popravde nič nečakám extra, je to moja srdcovka a navždy ostane bez ohľadu, čo vydajú...chlapci si zachovavajú svoj typický štandard...je to Iron, so svojimi linkami a zároveň vždy jemne dodajú niečo nové.
Som rád že budem zas niečo nové počúvať, že mi príde origo CD a že sa mám na čo tešiť...práve toto som posledné mesiace potreboval a takmer zabudol aké to je...

-!- v-v-v :git:



Amen :)
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Piatok August 27, 2021 12:55 pm

Recenzií už niekoľko bolo, ale tu je dnešná...veľmi sa na ten album teším -v- , už len týždeň a je to tu :git:
https://thathashtagshow.com/2021/08/27/ ... ic-review/

inak Bruce v rozhovore pre Revolver hovoril, že by možno vyrazili na menšie turné, kde by hrali komplet celý album Senjutsu !-! . Znie to super, čiže tomu albumu fakt veria ako to bolo pri AMOLAD čo mňa veľmi teší, keďže ten album je jeden z mojich obľúbených 8)

inak, už sa naskladňuje :) , myslíte, že to niekto hodí na web ešte pred vydaním a ak áno, vypočujete si to, alebo počkáte až kým Vám to príde???
Obrázok
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Piatok August 27, 2021 10:47 pm

Toto bude neskutočne dlhý týždeň ... :roll: ale to už nejako zvládneme hádam. Recenzia potešila a ešte viac narástli moje očakávania. Jo, vyzerá to, že albumu dosť veria ... bodaj by to tak fakt bolo. Ináč v každom rozhovore o albume buď Bruce, alebo Adrian vyzdvihujú Nickovu hru na bicích, tak som úprimne zvedavý, čo nám to tam nabúchal :lol:

Z internetu si to isto nestiahnem ... ostanem verný svojmu rituálu, ktorý vždy dodržujem, keď výjde niečo nové od IM :D Len dúfam, že mi CD stihne prísť už v piatok, lebo ak nie, tak ma čaka veľmi krutý víkend ... čítať reakcie ľudí a ja nebudem mať vôbec poňatia o čom je reč :cry: :lol:
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod 666Balu666 v Pondelok August 30, 2021 10:27 am

Demonaz píše:Recenzií už niekoľko bolo, ale tu je dnešná...veľmi sa na ten album teším -v- , už len týždeň a je to tu :git:
https://thathashtagshow.com/2021/08/27/ ... ic-review/

inak Bruce v rozhovore pre Revolver hovoril, že by možno vyrazili na menšie turné, kde by hrali komplet celý album Senjutsu !-! . Znie to super, čiže tomu albumu fakt veria ako to bolo pri AMOLAD čo mňa veľmi teší, keďže ten album je jeden z mojich obľúbených 8)

inak, už sa naskladňuje :) , myslíte, že to niekto hodí na web ešte pred vydaním a ak áno, vypočujete si to, alebo počkáte až kým Vám to príde???
Obrázok


Tak to by bola pecka, keby dajú takú tour na komplet album...ja sťahovat z netu nebudem, ale ak mi to nedoručia dovtedy, čo som objednal, tak mi otec hovoril, že na BUDAPEST rock rádiu to bude v piatok o 9, údajne celý album...ešte popočúvam, určite to budú reklamovať....dá sa stiahnuť aj appku BDPST rock ak by niekto chcel, inak tam hrajú super muziku celý deň, odporúčam....a v super kvalite to je :git: :git:

EDIT: počúval som ich a v reklamnom spote hovoria, že bude celý album bez prerušenia -!- -!- -!-
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Streda September 01, 2021 7:22 am

Tak dva dni pred vydaním sú už úniky, hlavne na youtube, kedže v niektorých obchodoch to už predávajú. Ja si to tiež pekne vypočujem až keď mi to príde.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Dragontears v Štvrtok September 02, 2021 8:04 pm

Děcka to je pecka :shock:

-!- -!- -!-

prijde mi to zitra, ale sorry ja to proste nevydrzela :oops: :oops: :oops:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Štvrtok September 02, 2021 9:00 pm

Ahoj Dragon, rád ťa tu vidim :D . Takže je to pecka, to ma teší !-! .
Mne to všetko príde až budúci týždeň, EMP to nejak nevychytali a to ešte pri tých boxoch nastal problém, lebo v CD obale sa nenachádza klasický booklet s textami, ale booklet zo singlu WOTW :roll: , tak že správne booklety budú posielať do dvoch týždňov.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod zdenoeddie v Štvrtok September 02, 2021 9:09 pm

Aj ja mam EMP, ale book verziu, a podla vsetkeho je to odoslane. Ci?
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Štvrtok September 02, 2021 10:43 pm

zdenoeddie píše:Aj ja mam EMP, ale book verziu, a podla vsetkeho je to odoslane. Ci?


V book verzii je všetko okej, v podstate aj v klasickej verzii, akurát v tom boxe tu klasicku verziu dokadili s tým bookletom......a áno EMP to poslali, ale dnes som tam volal a maníčka mi povedala, že to ide z Nemecka, že to príde niekedy budúci týždeň.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Štvrtok September 02, 2021 11:28 pm

Demonaz píše:V book verzii je všetko okej, v podstate aj v klasickej verzii, akurát v tom boxe tu klasicku verziu dokadili s tým bookletom......a áno EMP to poslali, ale dnes som tam volal a maníčka mi povedala, že to ide z Nemecka, že to príde niekedy budúci týždeň.


Som si aj myslel, že to tak bude s tým doručením z EMPu, tak som radšej odtiaľ neobjednával. Zajtra mám nabitý program, takže hneď v sobotu ráno budem utekať do kamennej predajne po nahrávku -!-
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Piatok September 03, 2021 9:21 am

grmi666 píše:Som si aj myslel, že to tak bude s tým doručením z EMPu, tak som radšej odtiaľ neobjednával. Zajtra mám nabitý program, takže hneď v sobotu ráno budem utekať do kamennej predajne po nahrávku -!-


Noo podobne aj dvdbest.sk, tiež až budúci týždeň doručia, takže skúsim zbehnúť zajtra do PantaRhei, či budú mať CD priamo na predajni, aby som si to mohol vypočuť, kým mi všetko príde z EMP.


Inak, kto už album počul, tak sa podelte od dojmy 8)
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia

cron