Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2022 Legacy of the Beast World Tour

2022 Legacy of the Beast World Tour

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: 2022 Legacy of the Beast World Tour **SPOILERS**

Poslaťod Dragontears v Piatok Jún 24, 2022 9:47 pm

ja se bavila uz jen tim, ze tam muzu byt, ac to tak jeste v pondeli dopoledne nevypadalo :P
listek jsem sehnala v poledne, do ruky se mi dostal 2 hodiny pred koncertem, proste spravne blazniva akce to byla - cimz zdravim predevsim Akyho a pak taky Tomase a jeho kamarady - pokud chcete mezi nas, budete vitani !

my byli cca 3 metry pred zvukarem, zvuk se mi misty zdal dost divny (hlavne prvnich par songu, pak se to ustalilo) ale vse vyrovnal vykon tech nasich oblibencu :wink: moc se mi libila tato recenze, obvzlaste pasaz zacinajici slovy Á propos ... myslim vystihuje presne to, proc tak radi na jejich koncerty jezdime. Mrazeni v zadech, kdyz zacalo Senjutsu je proste neprekonatelne -!-

s rychlosti, jakou jsem se ocitla na koncerte je bohuzel spojene to, ze nebyl cas organizovat jakekoliv setkani, coz mne opravdu hodne mrzi :roll: sice jsem mela snahu po skonceni koncertu kohokoliv z vas v kotli najit, ale nevyslo to ... neva, budeme se tesit na priste v-v-v
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2022 Legacy of the Beast World Tour **SPOILERS**

Poslaťod live after death v Sobota Jún 25, 2022 3:08 pm

V Budapešti za mňa skvelý koncert akurát som v ten deň mal aj meniny.Pre mňa to bol môj tretí koncert Maiden a verím že nie posledný.Naposledy to bolo v žiline pred 6timi rokmi.Uchvatili ma nové piesne na živo a hlavne titulna skladba ,super začiatok koncertu za mňa nesklamali do Pešti to máme od nás 100km ale boli sme tam už od 3tej :)troška pivko a tak odniesol som si domou aj tričko Aces high v zelenom prevedeni Super zážitok len to Tak rychlo prejde že človek ani nevie a ach už je koniec ale odchádzal som šťastný keby bolo viac financi šiel by som aj do prahy ale čo uz šetrím na budúci rok dúfam že bude turné k novému Albumu -!-
Obrázok užívateľa
live after death
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Sobota December 26, 2009 10:34 am
Bydlisko: velký krtíš

Re: 2022 Legacy of the Beast World Tour **SPOILERS**

Poslaťod Demonaz v Streda Jún 29, 2022 12:55 pm

Dragontears píše:ja se bavila uz jen tim, ze tam muzu byt, ac to tak jeste v pondeli dopoledne nevypadalo :P
listek jsem sehnala v poledne, do ruky se mi dostal 2 hodiny pred koncertem, proste spravne blazniva akce to byla - cimz zdravim predevsim Akyho a pak taky Tomase a jeho kamarady - pokud chcete mezi nas, budete vitani !

my byli cca 3 metry pred zvukarem, zvuk se mi misty zdal dost divny (hlavne prvnich par songu, pak se to ustalilo) ale vse vyrovnal vykon tech nasich oblibencu :wink: moc se mi libila tato recenze, obvzlaste pasaz zacinajici slovy Á propos ... myslim vystihuje presne to, proc tak radi na jejich koncerty jezdime. Mrazeni v zadech, kdyz zacalo Senjutsu je proste neprekonatelne -!-

s rychlosti, jakou jsem se ocitla na koncerte je bohuzel spojene to, ze nebyl cas organizovat jakekoliv setkani, coz mne opravdu hodne mrzi :roll: sice jsem mela snahu po skonceni koncertu kohokoliv z vas v kotli najit, ale nevyslo to ... neva, budeme se tesit na priste v-v-v


fuuu, tak to len tak tak :D , ako to vlastne, že si Ty si nemala normálne kúpený lístok??? 8)

Bol som v druhej rade a zvuk vpredu bol úplne v pohode, by ma zaujímalo ako to znelo na tribúnach. Senjutsu ako začiatok koncertu je veru super a teším ako to ešte okorenia, keď pôjdu turné k albumu.

My sa s chalanmi (Ja, Jason, Brighter a Pilgrim + moji bráchovia a kamoši) už tak klasicky vždy po koncerte stretneme a odfotíme sa, takže ak nás niekedy uvidíš, kľudne sa pridaj, budeme len radi 8)

Budapešť
Obrázok

Praha
Obrázok
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: 2022 Legacy of the Beast World Tour **SPOILERS**

Poslaťod Demonaz v Sobota Júl 09, 2022 4:31 pm

Tak čo ľudkovia, s kým sa zajtra vidíme vo Viedni??? 8)
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: 2022 Legacy of the Beast World Tour **SPOILERS**

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Júl 10, 2022 9:45 am

Demonaz píše:

fuuu, tak to len tak tak :D , ako to vlastne, že si Ty si nemala normálne kúpený lístok??? 8)

Bol som v druhej rade a zvuk vpredu bol úplne v pohode, by ma zaujímalo ako to znelo na tribúnach. Senjutsu ako začiatok koncertu je veru super a teším ako to ešte okorenia, keď pôjdu turné k albumu.

My sa s chalanmi (Ja, Jason, Brighter a Pilgrim + moji bráchovia a kamoši) už tak klasicky vždy po koncerte stretneme a odfotíme sa, takže ak nás niekedy uvidíš, kľudne sa pridaj, budeme len radi 8)



jo tak presne po te kabelove chranicce, na ktere stojite, jsem dosla az k podiu ... ale hned jak to skoncilo, bylo tam jeste dost lidi a vy se fotite kdyz uz je malo tam lidi, tak jsem asi sla moc brzy. Ale na fotce uz mne mate z minula, to staci :lol:
a proc nebyl listek? bohuzel uplne jednoduchy duvod, prvni kolo prodeje jsem tentokrat nejak prosvihla (coz by nebyl problem, pac listek se vzdy nejak dodatecne sezene) jenze prisel covid a behem te doby i muj zdravotni problem, ktery se zda byt dlouhodobejsi nez zpocatku, v podstate az v to pondeli jsem usmlouvala ze nakonec muzu jet na otocku na koncert do Prahy -!-

a dnes uvidime, jestli budeme mit na sebe stesti :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2022 Legacy of the Beast World Tour **SPOILERS**

Poslaťod Demonaz v Nedeľa Júl 10, 2022 10:52 am

Dragontears píše:jo tak presne po te kabelove chranicce, na ktere stojite, jsem dosla az k podiu ... ale hned jak to skoncilo, bylo tam jeste dost lidi a vy se fotite kdyz uz je malo tam lidi, tak jsem asi sla moc brzy. Ale na fotce uz mne mate z minula, to staci :lol:
a proc nebyl listek? bohuzel uplne jednoduchy duvod, prvni kolo prodeje jsem tentokrat nejak prosvihla (coz by nebyl problem, pac listek se vzdy nejak dodatecne sezene) jenze prisel covid a behem te doby i muj zdravotni problem, ktery se zda byt dlouhodobejsi nez zpocatku, v podstate az v to pondeli jsem usmlouvala ze nakonec muzu jet na otocku na koncert do Prahy -!-

a dnes uvidime, jestli budeme mit na sebe stesti :wink:


Áno áno, my najprv ešte pokecáme a potom sa fotíme :D
No jasné máme :?

Ooo, tak verím, že zdravotný problém nie je nič vážne :roll:
Jasné, dnes bude pravdepodobne ten istý scénar, tak tam niekde budeme !-!
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: 2022 Legacy of the Beast World Tour **SPOILERS**

Poslaťod Pilgrim v Sobota Júl 23, 2022 11:28 am

Zdar, tak co, zajtra stretavka s niekym vo Varsave po koncerte pod podiom?
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Re: 2022 Legacy of the Beast World Tour **SPOILERS**

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Júl 24, 2022 4:53 pm

Band members arrive at Stadium Wiener Neustadt 1/2
Band members arrive at Stadium Wiener Neustadt 2/2

treba je pro nekoho zajimave vedet, jak dlouho pred koncertem jsou na miste :git:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2022 Legacy of the Beast World Tour **SPOILERS**

Poslaťod Pilgrim v Štvrtok Júl 28, 2022 9:29 am

Uuuufff tak Varsava bola ina supa! Bol som v kotli pod podiom a teda bol to riadny bordel :D zatial tento rok za mna najlepsia atmosfera. Uvidime co v nedelu Lisabon, stretneme sa s niekym? Letime uz zajtra a budeme do utorka, takze pripadne aj nejake pifko stihame :wink:
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Re: 2022 Legacy of the Beast World Tour **SPOILERS**

Poslaťod Dragontears v Piatok Júl 29, 2022 3:39 pm

Senjutsu Performed for the First Time – Front Row Zagreb

vzdy kdyz si jdu sednout k pc, ze neco udelam, tak nejpozdeji do minuty se pristihnu, ze jen ziram a posloucham ...
cim dal vice jsem presvedcena, ze ten demon nepochazi z nasi planety :mrgreen:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron