Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2021 New Album Senjutsu

2021 New Album Senjutsu

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Júl 22, 2021 9:58 am

Bruce vyzerá super !-!
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Štvrtok Júl 22, 2021 10:39 am

Super rozhovor! A Bruce nám zreje ako vínko :D Len nech sa chlapi držia čo najdlhšie :git:

A žeby sme sa fakt dočkali turné, na ktorom odohrajú opäť komplet album??? :roll:
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Mustanq v Piatok Júl 23, 2021 1:02 pm

Tak pridám svoje dojmy aj ja, už keď to tu stále sledujem :)

Ohlásenie nového albumu ma potešilo, už bol najvyšší čas :D TWOTW sa mi dosť páči, síce som ju počul len z youtube, neviem teda porovnať tú zvukovú kvalitu, každopádne zmena producenta im podľa mňa mohla len prospieť. No nič s tým nenarobíme :) Klip je inak pecka, keď prvýkrát nastúpil Eddie samuraj počas toho gitarového sóla, juj to boli zimomriavky :)
Veľmi oceňujem všetko okolo Belshazzar´s Feast a tých všetkých odkazov na sociálnych sieťach, fotkách, videách atď. Detaily a tajomno, to patrí k Maiden, som rád, že aj na "staré kolená" sa vedia pre niečo takto nakopnúť. Hovoril som si - Belshazzar´s Feast, to by bol fasa názov albumu. Divný, ale inovatívny, nečakaný, nič tradičné. Hlavne som dúfal, aby sa album nevolal The Writing on the Wall, predsa len, to by bolo také vlažné. Nakoniec - Senjutsu - prekvapil riadne :D Ale pozitívne.
Inak s tým "hajpovaním" pred ohlásením súvisí aj moje očakávanie obalu, ktorý by sa trochu vrátil k starým dobrým 80s. Množstvo detailov, odkazov, možno kreslený Eddie?? Jasné, obal SiT sa už asi nezopakuje, ale myslím, že takto ladený obal by bol skvelým darčekom pre fanúšikov. Hlavne keď vezmeme do úvahy ako dobre vyzerá artwork novinky od Helloween. Nakoniec, Eddie samuraj, pokračovanie v štýle Book of Souls. Boli aj lepšie, boli aj horšie (najmä prvoaprílový Dance of Death :D ), ale čím viac naňho pozerám, tým viac sa mi páči. Už sa neviem dočkať LPčka, aj keď objednávam len klasický čierny vinyl. 65€ za "marbled" verziu ma odfajčilo, asi pokoronové ceny alebo čo :D

Inak očakávanie sprevádzajú trošku aj obavy. Musím povedať, že aj keď v čase vydania som BOS velebil, časom som vychladol a ten album u mňa dosť klesol. Podla mňa je strašne dlhý, s čím súvisí veľa partov, ktoré sa len opakujú, niektoré skladby by som vyhodil úplne (napríklad úplne strašnú prestrašnú Speed of Light), iné skrátil - napr. Empire of the Clouds, z ktorej vôbec nie som nadšený ako väčšina fanúšikov, práve naopak, a to mám Bruca veľmi rád. Taká Eternity z jeho pera je snáď najlepšia skladba na albume. Preto sa bojím ako dopadne Senjutsu, keď vidím tú dĺžku - 82 minút. Aj keď tá záverečná trojica Harrisoviek... možno sa nakoniec dočkáme fakt epických kvalitných vecí :D

Inak Bruce sa podieľal len na troch skladbách, z toho trošku naivne usudzujem - čo ak sa skladateľsky vyčerpal na svojej sólovke? :D Ohlásenie ďalšieho albumu Bruca by ma potešilo možno ešte o kúsoček viac :?: !-!
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Piatok Júl 23, 2021 1:32 pm

som rád, že sa do diskusie pridal ďalší človek :) , dúfam, že to to mu pomaly ožije a poriadne sa to tu rozbehne -v-

čo sa týka TWOTW na youtube, tak že vraj to už zmenili a teda aj na youtube to už znie dobre 8)
Názov albumu Belshazzar´s Feast, by sa aj mne veľmi páči, lebo všetky tie veci okolo toho sú fakt zaujímavé a mohlo by z toho byť dobré koncepčné dielo :).....Senjutsu veru poriadne prekvapil, ale hneď ako som zbadal obal a názov, tak som sa proste potešil a opadla zo mňa nejaká neistota, alebo strach, že či sa mi to bude páčiť, takže za mňa spokojnosť......tá dĺžka albumu je celkom masaker, ale tak verím, že tie songy si tie časy obhája a bude to super !-!
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod 666Balu666 v Piatok Júl 23, 2021 8:44 pm

Demonaz píše:
666Balu666 píše:Akurát som pozeral na EMP deluxe box set a ze 99 € :o trosku strelili cenu :D


Hej cena je vysoká na to, čo to obsahuje, ale tak keď si porovnáš v iných obchodoch, tak je to ešte okej, zatiaľ najlacnejšie čo som videl...
dnes ráno som z EMP objednával standard CD, Deluxe CD, Black Vinyl, Red Vinyl, Deluxe box set a cena mi ukázala 250,94€ :lol:....a včera mi prišiel mail od IM, že exkluzívne pre členov FC budú mať ten Deluxe box set, ale bude vyrobený z dreva a bude obsahovať nejaké iné veci, ktoré zatiaľ nepovedali, tak som zvedavý čo to bude a hlavne koľko to bude stáť :D


Akurát teraz som pozeral mail :D 3esteze som nepredobjednaval, ja počkám na FC exclusive, snáď sa podarí uchmatnut aj keď sa ceny bojím :lol:
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Piatok Júl 23, 2021 9:17 pm

666Balu666 píše:Akurát teraz som pozeral mail :D 3esteze som nepredobjednaval, ja počkám na FC exclusive, snáď sa podarí uchmatnut aj keď sa ceny bojím :lol:


Cena už je - 400€ a bude to limitované na 2021 kusov.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Piatok Júl 23, 2021 9:32 pm

Wau tak to je už riadna pálka :shock: čakal som niečo okolo 200 max. 250 €. Vieme už aj čo tam bude navyše?
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod 666Balu666 v Piatok Júl 23, 2021 10:17 pm

Mustanq píše:Tak pridám svoje dojmy aj ja, už keď to tu stále sledujem :)

Ohlásenie nového albumu ma potešilo, už bol najvyšší čas :D TWOTW sa mi dosť páči, síce som ju počul len z youtube, neviem teda porovnať tú zvukovú kvalitu, každopádne zmena producenta im podľa mňa mohla len prospieť. No nič s tým nenarobíme :) Klip je inak pecka, keď prvýkrát nastúpil Eddie samuraj počas toho gitarového sóla, juj to boli zimomriavky :)
Veľmi oceňujem všetko okolo Belshazzar´s Feast a tých všetkých odkazov na sociálnych sieťach, fotkách, videách atď. Detaily a tajomno, to patrí k Maiden, som rád, že aj na "staré kolená" sa vedia pre niečo takto nakopnúť. Hovoril som si - Belshazzar´s Feast, to by bol fasa názov albumu. Divný, ale inovatívny, nečakaný, nič tradičné. Hlavne som dúfal, aby sa album nevolal The Writing on the Wall, predsa len, to by bolo také vlažné. Nakoniec - Senjutsu - prekvapil riadne :D Ale pozitívne.
Inak s tým "hajpovaním" pred ohlásením súvisí aj moje očakávanie obalu, ktorý by sa trochu vrátil k starým dobrým 80s. Množstvo detailov, odkazov, možno kreslený Eddie?? Jasné, obal SiT sa už asi nezopakuje, ale myslím, že takto ladený obal by bol skvelým darčekom pre fanúšikov. Hlavne keď vezmeme do úvahy ako dobre vyzerá artwork novinky od Helloween. Nakoniec, Eddie samuraj, pokračovanie v štýle Book of Souls. Boli aj lepšie, boli aj horšie (najmä prvoaprílový Dance of Death :D ), ale čím viac naňho pozerám, tým viac sa mi páči. Už sa neviem dočkať LPčka, aj keď objednávam len klasický čierny vinyl. 65€ za "marbled" verziu ma odfajčilo, asi pokoronové ceny alebo čo :D

Inak očakávanie sprevádzajú trošku aj obavy. Musím povedať, že aj keď v čase vydania som BOS velebil, časom som vychladol a ten album u mňa dosť klesol. Podla mňa je strašne dlhý, s čím súvisí veľa partov, ktoré sa len opakujú, niektoré skladby by som vyhodil úplne (napríklad úplne strašnú prestrašnú Speed of Light), iné skrátil - napr. Empire of the Clouds, z ktorej vôbec nie som nadšený ako väčšina fanúšikov, práve naopak, a to mám Bruca veľmi rád. Taká Eternity z jeho pera je snáď najlepšia skladba na albume. Preto sa bojím ako dopadne Senjutsu, keď vidím tú dĺžku - 82 minút. Aj keď tá záverečná trojica Harrisoviek... možno sa nakoniec dočkáme fakt epických kvalitných vecí :D

Inak Bruce sa podieľal len na troch skladbách, z toho trošku naivne usudzujem - čo ak sa skladateľsky vyčerpal na svojej sólovke? :D Ohlásenie ďalšieho albumu Bruca by ma potešilo možno ešte o kúsoček viac :?: !-!


Ja si myslím, že čierne LP budú v lepšej kvalite, tam je písaných 180g a pri ostatných nebola váha, tak neviem... A zo skúsenosti picture LP a takéto LP s efektom nemajú zvukovú kvalitu klasických čiernych :git: ja si objednám isto len cierne
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod 666Balu666 v Piatok Júl 23, 2021 10:26 pm

Demonaz píše:
666Balu666 píše:Akurát teraz som pozeral mail :D 3esteze som nepredobjednaval, ja počkám na FC exclusive, snáď sa podarí uchmatnut aj keď sa ceny bojím :lol:


Cena už je - 400€ a bude to limitované na 2021 kusov.


Video som si nekukol hneď, no tak to si ešte budem musieť rozmyslieť :lol: to je celkom palka
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Streda Júl 28, 2021 5:47 pm

podľa tohto bude asi druhý singel song Stratego. Objavilo sa to na Amazone, ale už to stiahli, tak uvidíme -v-

Obrázok
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod jason46 v Piatok Júl 30, 2021 8:36 pm

Mne ľudia zvykli hovoriť fanatik, ale asi ich odkážem na im.sk :lol: Mne stačí a som rád, že je nová hudba a verím, že sa po 2 rokoch dočkáme živých vystúpení a je mi v princípe jedno, kde to bude, pretože treba dobehnúť zameškané roky. Keby bolo niečo na jeseň, tak ešte lepšie, dal by som to na "Crusader" štýl - 10 a viac :D
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Utorok August 03, 2021 9:12 pm

túto jeseň tomu moc nedávam, tak ako som už písal, tak budúce leto dokončia LOTB a podľa mňa na jeseň pôjdu na turné k Senjutsu....

inak zverejnili jednu vec z toho exkluzívneho FC boxu.
Exclusive Mark Wilkinson print, signed and stamped by the man himself.
Obrázok

vyzerá to veľmi pekne, ale radšej by som bral niečo podpísané samotnými chalanmi.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod eddie.c v Streda August 04, 2021 8:05 am

Ty jo! Hezké pozadí na tom printu :!: Až mi začíná trochu vadit, že to nedali i na obálku alba :lol: :lol: :lol: Ale ne, i tak je OK :git: No bude to hezká exkluzivní záležitost i přes tu přemrštěnou cenu. Nezbývá než věřit, že se opravdu dostane na každého, kdo o to bude mít zájem. :roll:
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Štvrtok August 05, 2021 6:00 pm

Včera na podujatí An Evening with Bruce... v Salforde Bruce naznačil, že nabudúci rok počas LOTB tour plánujú zaradiť do setlistu TWOTW a titulnú pieseň, čiže Senjutsu. Senjutsu tým pádom asi zariadia medzi vojnovú tému (namiesto ktorej?) .... a Writing ako prídavok? ... Necháme sa prekvapiť :git:
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Štvrtok August 05, 2021 7:03 pm

grmi666 píše:Včera na podujatí An Evening with Bruce... v Salforde Bruce naznačil, že nabudúci rok počas LOTB tour plánujú zaradiť do setlistu TWOTW a titulnú pieseň, čiže Senjutsu. Senjutsu tým pádom asi zariadia medzi vojnovú tému (namiesto ktorej?) .... a Writing ako prídavok? ... Necháme sa prekvapiť :git:


dnes som to čítal na FC fóre. Na jednu stranu to je super, ale na druhú stranu podľa mňa prídeme o jednu dlhšiu skladbu a keďže sa to týka vojny, tak to bude asi Clansman alebo FTGGOG. Nechcel by som prísť ani o jednu, ale ak by som si mal vybrať, tak radšej nahradiť Clansman, lebo FTGGOG je srdcovka. Najradšej by som samozrejme nahradil Troopera alebo 2 minutes, ale to sa nestane.....noo a TWOTW niekde v prídavku by bol dosť reálny a tam asi nahradia The Evil....noo uvidíme
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron