Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Moderovanie fora

Moderovanie fora

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Crusader v Štvrtok December 28, 2006 1:58 pm

GOOD. tady se cenzuruje i kos ... a co tam to smazat cele ? stejne je to o hovne ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majo v Štvrtok December 28, 2006 2:35 pm

Crusader píše:GOOD. tady se cenzuruje i kos ... a co tam to smazat cele ? stejne je to o hovne ...



O hovne su detinske a homofobicke hadky, ktore sa tu vedu.

A to ma v poslednej dobe nasralo, tak som to zmazal :twisted:
Obrázok užívateľa
Majo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Piatok Jún 23, 2006 9:33 am

Poslaťod Crusader v Štvrtok December 28, 2006 2:59 pm

tak si to mel smazat cele a poradne, takove mazani jen neceho je vylozene debilni ... za tim si stojim, je to stejne, jako kdyz ty smejdi v tv vystrihavaji co nekdo rekl a vytrhavaji veci z kontextu ... proste bud NIC NEBO VSECHNO ... jinak je to dost trapne

Spis asi nemas co na praci, kdyz cenzurujes kos co ? :D

takze pane PESZ .. jen HOUST a VIC :evil:
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majo v Štvrtok December 28, 2006 3:49 pm

Crusader píše:tak si to mel smazat cele a poradne, takove mazani jen neceho je vylozene debilni ... za tim si stojim, je to stejne, jako kdyz ty smejdi v tv vystrihavaji co nekdo rekl a vytrhavaji veci z kontextu ... proste bud NIC NEBO VSECHNO ... jinak je to dost trapne

Spis asi nemas co na praci, kdyz cenzurujes kos co ? :D

takze pane PESZ .. jen HOUST a VIC :evil:


Kos niekos, hadky si rieste cez sukromne spravy. Pokial na hociktorom mieste na tomto fore uvidim, ze sa z temy stala slovna prestrelka medzi dvoma uzivatelmi, tak to budem mazat. Hovor tomu cenzura, ak chces, ale z kontextu som nic nevytrhol.
Naposledy upravil Majo dňa Štvrtok December 28, 2006 5:30 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Majo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Piatok Jún 23, 2006 9:33 am

Poslaťod Crusader v Štvrtok December 28, 2006 4:36 pm

spis se starej o to, aby na foru bylo min sracek, pak nebude na zadne vymeny nazoru duvod ... a nerikej tomu hadky, zbytecne to zase hrotis ... ono po bitve je kazdej general, takze radsi poradne moderuj a pak bude klid. A ne kdyz jsem po tydnu prijdu, tak zjistim ze 90% zprav je SENO ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Dragontears v Štvrtok December 28, 2006 5:22 pm

tady se vedly nejake hadky ? ja videla jen reakce na to, co v posledni dobe sere Tibora .... a kdyz to Majo chces brat takto, pak by nemelo smysl na cokoliv reagovat, nebot kazda debata je svym zpusobem "slovna prestrelka medzi dvoma uzivatelmi" :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Crusader v Štvrtok December 28, 2006 6:21 pm

Samozrejme, jen skoda, ze se s nama radsi nezapojuje do diskuzi o IM ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod IMS v Piatok December 29, 2006 2:02 am

Ani neviem, preco to bolo zmazane... Cely den som tu nebol, tak ani neviem, co sa tam pisalo, hmm :roll:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Crusader v Piatok December 29, 2006 2:10 am

Dovolil jsem si napsat, ze mam averzi na prispevky typu ... aj ja, blabla, ja take, suhlasim ... etc ... nemam jen ja a aby se chlapec mirnil, a hned jsem byl zprazen a obvinen z homofobnich hadek ... ale me fakt PRUDI, kdyz se sem po tydnu dostanu a 90% veci je balast, jen proto, ze nekteri jedinci nejsou schopni zapojit autocenzuru ... resp vlastni SOUDNOST, to si tu brzo fakt muzeme psat, kdo se kde vykalil, jak moc se poblil, jestli se i neposral, jestli ... blablabla ... ale tohle je fakt HLAVNE forum o maiden a pokud nekdo chce tlachat ... tak prosim ... www.pokec.sk ...

Sakra chci tak moc, aby se tu psalo o maiden ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Jevo v Piatok December 29, 2006 7:32 pm

Mna ty hnusni spameri stvu. Ak im ide len o to mat co viac prispevkov nech sa idu..........

Ma nastval prispevok Jasona, kde sa v diskusii o novom cisle Spark pytal DragonTears co bude v nom bude? To je debilita alebo co? Naco ma ten clovek internet? O Googli ani nehovorim :roll: :roll: :roll:

Takisto neznasam prispevky typu, ano, suhlasim, aj mne sa to tak strasne paci. Ja tu uz ani nepisem ak nemusim
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod hellpatrol v Piatok December 29, 2006 7:42 pm

>>> Absolutne nechapem preco boli vymazane prispevky v teme Uz len tie peniaze... kde sme sa bavili o albumoch Virtual XI a The X Factor :!: :!:

Nic v zlom, ale moznoze by sa nad sebou mali zamysliet admini stranky a trochu popremyslat nad tym co vymazuju, pretoze to nebolo nic co by bolo v rozpore s pravidlami tohto fora :idea:
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod IMS v Piatok December 29, 2006 8:00 pm

hellpatrol píše:>>> Absolutne nechapem preco boli vymazane prispevky v teme Uz len tie peniaze... kde sme sa bavili o albumoch Virtual XI a The X Factor :!: :!:

Nic v zlom, ale moznoze by sa nad sebou mali zamysliet admini stranky a trochu popremyslat nad tym co vymazuju, pretoze to nebolo nic co by bolo v rozpore s pravidlami tohto fora :idea:


Tak ale nehnevaj sa, ale ked je tema o Iron Maiden a o peniazoch, ktore im hudba prinasa, nebudem citat to, ze Blaze na albume spieva v rozsahu jednej oktavy a ze nejakymu ****** sa paci album Virtual a druhemu nie. Takze ja sa zamyslat nemusim, pretoze viem co do akej temy pisem...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod hellpatrol v Piatok December 29, 2006 8:14 pm

IMS >> Lenze skoro kazda tema sa nakoniec zvrtne v debatu o niecom inom ako bola povodna tema ...... takze pokial je to o Iron Maiden tak je to podla mna v pohode a je to aj v sulade s pravidlami tohto fora ........ a nemusi sa to hned mazat.
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod IMS v Piatok December 29, 2006 8:55 pm

hellpatrol píše:IMS >> Lenze skoro kazda tema sa nakoniec zvrtne v debatu o niecom inom ako bola povodna tema ...... takze pokial je to o Iron Maiden tak je to podla mna v pohode a je to aj v sulade s pravidlami tohto fora ........ a nemusi sa to hned mazat.


A naco myslis, ze su asi tie temy? Ked je tu tema o "Blazeovi a jeho vykonoch na dvoch albumoch..." a ked je tu tema XX, tak nechapem, preco niektore individua pise o Blazeovych vykonoch do temy XX a nie do temy "Blaz....."

Tak neviem, co sa stale stazujes. Pre mna je to uplne pochopitelne. Jasne, ze sa to kolkokrat odchyli, ale snazim sa, aby to malo uroven...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod IMS v Sobota December 30, 2006 12:57 pm

Tak teraz som uz skutocne vytoceny. Vcera som tu pisal pre niektore individua tento prispevok http://forum.ironmaiden.sk/viewtopic.php?t=467

Pisal som to preto, aby to uz konecne niektori pochopili a nemuseli sme po kazdom ich blbom prispevku reagovat v danej teme, ze su off.

Mily Crusader zmazal som to prave pre toto, ako pisem. Jasne som dal na javo nas postoj, ked chces niekoho buzerovat kludne to rob vo vyssie uvedenej teme, nato je, aby niektore individua zacali chapat. Ale nechcem, ako pisem, aby v kazdej teme za kazdym druhym prispevkom bolo, ze je niekto dement, lebo ani na stokrat nedokaze pochopit, ze pise blbosti, alebo ze je uple OT.

A pockal som, nech si to dane individuum precita, a potom som to zmazal. Taktiez teraz "buzerovala" Dragontears, pockam, nech si to dany precita a z temy to zmazem.

Dufam, ze je to jasne a nebudeme tu mat zbytocne konfiklikty... Buzeruj ****** a nie mna, zato ze sa snazim udrzat poriadok :lol:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Ďalší

Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia