Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - LEAD-VOCALISTS alebo SPEVáCI

LEAD-VOCALISTS alebo SPEVáCI

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Kto bol/je podµa vás najlep?ím spevákom IRON MAIDEN?

Hlasovanie končí za Streda Máj 18, 2005 10:02 pm

Paul Day
0
Nehlasovalo
Dennis Wilcock
0
Nehlasovalo
Paul di Anno
1
20%
Bruce Dickinson
4
80%
Blaze Bayley
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 5

Poslaťod Dragontears v Utorok Október 24, 2006 7:46 pm

Belenor píše:Že vůbec otevírám toto mrtvé téma - sehnal jsem si Silicon Messiah a The Tenth Dimension a utvrdilo mě to v mém názoru, že je Blaze minimálně stejně dobrý jako Bruce.....

tohle snad nemuzes myslet vazne :D i kdyz pokud porovnavas jen studiove nahravky .... pak muzes k Brucovi prirovnavat treba i Samera :mrgreen:
neni to o showmanstvi, je to predevsim o umeni zpivat, a to jaksi Bayley - na rozdil od Bruce - neumi :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod PesZ v Utorok Október 24, 2006 9:30 pm

Dragontears> nesouhlasim :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Famine v Utorok Október 24, 2006 9:32 pm

Podla mna z Blayza ide taky rešpekt, z Bruceho nie. Ale určite je tak isto dobry spevak ako Bruce, Steve si vždy vedel vybrat dobrych spevakov
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Crusader v Streda Október 25, 2006 12:19 am

Belenor píše: že je Blaze minimálně stejně dobrý jako Bruce.


takze si chtel napsat ze lepsi ? Jake drogy beres ? Ale ne, ted vazne, bud jsem hluchej ja, nebo ty ... skutecne jsem se zasmal, protoze blaze je mimoradne slabej zpevak a to co "vyplodil" ve studiu rozhodne NEBERU jako objektivni hodnoceni jeho zpevu ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Crusader v Streda Október 25, 2006 12:21 am

Famine píše:Podla mna z Blayza ide taky rešpekt, z Bruceho nie. Ale určite je tak isto dobry spevak ako Bruce, Steve si vždy vedel vybrat dobrych spevakov



hahaha vzdy blaze je parodie na frontmana ... videl si ho zive ? stoji jako ocas, rval porad come on a image zleho muze muze vyvolat respekt jen u retardovane casti lidstva ... stejnej respakt jako ma arnie ;)))))

Co me tady jeste ceka ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Belenor v Streda Október 25, 2006 8:41 am

Hehe, zřejmě typický Blazebasher, ne? :-)

No, souhlasím, že živě je Bruce zábavnější.

Co se týče zpěvu, asi bychom se hádali donekonečna, předpokládám, že tu nikdo z nás není odborník přes zpěv, takže hovoříme spíše pod vlivem osobního vkusu, který mi diktuje pořadí 1. Blaze, 2. Paul, 3. Bruce, kteréžto pořadí se samozřejmě většině fandům IM nemůže líbit. Omlouvám se všem Blazebasherům, že jsem si dovolil je takto inzultovati :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Streda Október 25, 2006 10:14 am

Já to vidím takto.Paul se bezproblémově hodí na první dvě alba, dodává jim takovou správnou drzost. Za to Blaze má hlas opravdu děsný a naživo je to doopravdy hrůza. Děsné vystupování poznám i z těch videjí proč tam proboha stojí jak velkej drsňák, přitom jde bezproblémů poznat jak je vyklepanej. Takže u mě vede naprosto s přehledem Bruce s hlasem anglického gentlemana říznutým leteckou sirénou :wink:
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Poslaťod IMS v Streda Október 25, 2006 11:54 am

Kto dava Blaze na prve mieto, nie je podla mna sudny. Hodnotite tu len podla toho, co sa vam paci, ale jednoducho nemozete mysliet vazne, ze Blaze je lepsi spevak ako Bruce. Neberiem vam to, ze si to mozete mysliet, ale piste radsej, ze mne sa viac paci Blaze ako Bruce, ale hovorit, ze je lepsi Blaze ako Bruce :shock: To by som rad vedel, v com je teda lepsi?
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Jevo v Streda Október 25, 2006 1:38 pm

Bruce rulezz sakra :!: :twisted:
To asi fakt nemyslite vazne ze Blaze je lepsi spevak. Ked porovnavam veci, ktore studiovo naspieval Blaze a tie iste veci potom Bruce zaspieval nazivo ooovela lepsie. Osobne sa mi Blazeho hlas skoro vobec nepaci, aj ked sa k niektorym songom hodi, ale Bruce sa predsa narodil aby spieval v IM :P
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod PesZ v Streda Október 25, 2006 4:58 pm

Bel> To je přesně to, o čem jsem mluvil. Už chápeš? .-)
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Zdeno v Streda Október 25, 2006 5:50 pm

Paul bol fajn, ale povedat, ze Bruce nezaspieva veci z jeho ery tak dobre ako on nie je uplne koser lebo podla mna taky phantom of the opera alebo killers v jeho podani ma o hodne lepsiu atmosferu, co sa tyka Blaza.. on niektore veci dokonca aj na studiovkach spieval falosne ale na druhu stranu Bruce nikdy nemoze zaspievat Lord of the Flies tak ako Blaze z jednoducheho dovodu-ma ovela vyssie polozeny hlas, osobne mam radsej verziu s Blazom. Ale kazdopadne je Bruce bezkonkurencne najlepsi spevak akeho kedy Maiden mali IMHO.
Zdeno
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sobota Október 14, 2006 9:41 am

Poslaťod zdenoeddie v Streda Október 25, 2006 10:35 pm

Mne sa najviac paci Bruce,ale myslim ze je aj najlepsi a nenahraditelny spevak IM.

P.S.
Zdeno píše:Paul bol fajn......mali IMHO.

To kazdy fanda IM za vola zdeno?Uz si treti na tomto fore ak sa nemylim. :wink:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Zdeno v Štvrtok Október 26, 2006 8:30 am

Zda sa to divne ale je to tak, akurat sa mi fakt nechcelo vymyslat nejaky nick.. :lol:
Zdeno
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sobota Október 14, 2006 9:41 am

Poslaťod rapid fire v Štvrtok Október 26, 2006 11:49 am

Jak vidim rozjela se tu zajimava diskuze :D Tak ja k tomu taky neco reknu. Nejdriv chci rict ze nemam nic proti Blazovi ani Paulovi, ale osobne si myslim ze ke stylu IM se hodi nejvic Bruce. Jak hlasove tak chovanim a vystupovanim (na koncertech je oproti Blazovi a Paulovi neprekonatelny, dokaze si ziskat publikum, vyhecovat atd.) Rozhodne prvni dve alba jsou skvela, mam je moc rad, ale kdyby pokracovali ve stejnem stylu (s paulovym hlasem a jeho nedisciplinovanosti na koncertech, nebo jak bych to rekl) tak je v '85 po Maiden (podrobnosti o Paulovi viz biografie Run To The Hills). A prvni Blazeuv pocin s Maiden (The X factor) je taky jedno z mych oblibenych alb. Mam vsak k dispozici taky bootleg z tour '95 a to uz rozhodne takova slava neni. O Virtual XI (osobne nejvetsi zklamani v diskografii Maiden) tady nebudu mluvit o tour '98 (mam naky bootleg) uz vubec ne. Nejvic za vsechno mluvi Rock In Rio kde Bruce zaspival s velkym prehledem (a 100× lip) jak Sign of the Cross, tak The Clansman, a Wrathchild a dalsi (z Paulovi ery) jakbysmet. Zjednodusene bez Bruce jsou Maiden polovicni
:wink:
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

Poslaťod Jevo v Štvrtok Október 26, 2006 2:48 pm

Bruce ma takisto najlepsiu solovu karieru zo vsetkych IM spevakov. Teda aspon podla mna :wink:
A o Wrathchild na RIR sa bavit nemusime... tak by to nezaspieval ani Paul
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron