Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Úspech sólovej tvorby Brucea

Úspech sólovej tvorby Brucea

Diskusia na tému Bruce Dickinson

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

ad

Poslaťod PesZ v Nedeľa Júl 23, 2006 7:40 pm

Crusader> Ne, ját o ymslel tak, že mi envadí, že tu tvorbu neznám, ne že bych to odsuzoval na základě jedný písničky. Ta písnička se mi i docela líbí (Tears Of Dragon, se jmenuje).
Já nemám totiž moc čas shánět novou hudbu, popř. kupovat. Na to nemám finanční zdroje.
Teďka jste mě sice docela navnadili, že si možná od někoho aspoň jendo album pučim, ale já v poslední době nám na seznamu sehnání hlavně Dark Tranquilllity a Soilwork, jelikož melodeath mám velice rád :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Jevo v Utorok Október 03, 2006 12:54 am

PesZ>> To by si mal pocut Man of Sorrows, alebo Abduction, to su dve uplne odlisne pesnicky, Abduction zachadza pomaly az do Speedu a MOS je nadherny sladacik s vybornym gitarovym solom
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod agdabavipain v Utorok Október 03, 2006 10:41 am

poznam vsetko od Brucea ako aj od vsetkych byvalych a buducich clenov IM. k Bruceovi len tolko: pacia sa mi jeho progresivne veci, s ktorymi doniesol do hudby nieco nove. ale posledny album je fakt totalne odflaknuty. po zvukovej stranke je to proste demo. s Royom Z mal skoncit spolupracu po Balls To Picasso. Accident aj Chemical su skvele, ale tak ako spolupraca s Royom Z bola na zaciatku progres, dnes je to stagnacia
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Zdenius v Utorok Október 03, 2006 12:59 pm

agdabavipain píše:poznam vsetko od Brucea ako aj od vsetkych byvalych a buducich clenov IM. k Bruceovi len tolko: pacia sa mi jeho progresivne veci, s ktorymi doniesol do hudby nieco nove. ale posledny album je fakt totalne odflaknuty. po zvukovej stranke je to proste demo. s Royom Z mal skoncit spolupracu po Balls To Picasso. Accident aj Chemical su skvele, ale tak ako spolupraca s Royom Z bola na zaciatku progres, dnes je to stagnacia


.. vsetko oficialne vydane.. :wink:
(zbytocna poznamka ale aspon si zvysim skore prispevkov :roll: :wink: )

ps - keby skoncil spolupracu z Royom nikdz by nebol Accident pretoze napad na Accident je z Royovej hlavy a on prisiel s prvymi skladbami v dobe kedy Bruce prezival tazke obdobie po neuspechuSkunkworks a hlavne v stadiu kedy sa chcel zbavit HM ulity..
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod combat v Streda Október 04, 2006 4:54 pm

Solova tvorba ma moc nezaujimala, terz vravite ze acident je do progresu? No to si ho na skusku musim stiahnut a od Brucea je naj album??? :idea:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod Madness v Streda Október 04, 2006 5:13 pm

Bruce ma vsetkx solove pocinx skvele :!: ja napr.milujem komlet vsetko bez rozdielu,--Txrannx of souls,Skunkworks,Balls to Picasso,Accident of Birth je podla mna uz do progresu su tam tam tazke a temne podladene gitarx...najviac "funkx" je ale asi tattooed millionaire,och jo netreba zabudnut na Chemical Wedding to je tiez progres jak rit. :)
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod combat v Streda Október 04, 2006 5:24 pm

Tak to musim trochu poskusat a popocuvat, mozno to bude v pohode, netrba veci dopredu odmietat...no ne?
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod Jevo v Streda Október 04, 2006 7:31 pm

Mne sa osobne najviac paci Balls a Tatooed... ale vazne, vsetky albumy ma super... taky Chemical Wedding mi tak trochu pripomina grunch 8)
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

bruce

Poslaťod Atttila v Streda Október 04, 2006 7:47 pm

myslim ze jeho tvorba je urcite zajimava a vyjimecna pac se tu teprve pozna jaky je zpevak protoze dostava spousty prostoru zato v maidnej je casto kryty perfektnimi kytarami atd..tam je to vse dobry ale tu vynikde hlavne bruce.mam rad chemical weading a accident to birth :lol:
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Poslaťod agdabavipain v Štvrtok Október 05, 2006 11:04 am

tak to si asi myslite slovicka. progres znamena nieco ine ako accident. v ramci jeho tvorby a aj tvorby maiden boli najvacsim progresom balls, skunkworks, chemical bol zas velmi zaujimavio zovrety.

vsetky albumy su fasa, ale tie hoere uvedene rezu mne najviac. a to ani nespominam tanecne "diskohity", ktore mal v ere "Balls..." na B-stranach singlov, parada!
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod combat v Pondelok Október 09, 2006 9:55 am

Ja som stiahol Balls, no velmi cudna muzika na moj vkus a pritom mozem aj progres. metal, ale to je nieco, no prosre ma to nechitilo, vraj je najlepsi Accident...
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Iron maiden

Poslaťod jason46 v Sobota Október 14, 2006 9:07 am

jeho tvorba je fakt dobra ma tem velmi vela rychlych,,,pomalych a aj takych skladieb co bych na nho nepovedal take tvrde co mieria do neviem akeho stylu :twisted:
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod combat v Pondelok November 13, 2006 9:47 pm

este sa vratim k jeho solovke, tak sa mi podarilo zaobstarat si accident..., no a som skutocne priemne prekvapeny, je to podla mna velmi dobra muzika a to po vsetkych strankach, pre niekoho mozno trochu pomale, ale inak velmo gut... :twisted: :twisted: :twisted:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod Rick v Streda Január 03, 2007 3:06 pm

Zdenius píše:ja neviem ci som proste taky zaslepeny fanatik, alebo je solova tvorba nielen brucea, ale aj vsetkych clenov IM taka dobra. asi som este na ziadnu solovku nepovedal nic zle, mozno Skunkworks. Dianno mal neskutocne albumy, ten sa nepresadil tiez, ASAP sa mi velmi paci, Psycho Motel bola kvalitka, Wolfsbane sa tiez dalo pocuvat, Elixir bol skvely album s Cliveom, .. :twisted:

a ten crusaderov nazov so sanctuary asi je najpravdivejsi


myslim,ze keby bruce vtedy neodisiel,bol by imidz kapely ovela dokonalejsi,blaze sa nanho totiz nechyta,i ked niektore piesne ma celkom dobre.. :twisted: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :P 8) :o :lol: :D :shock: 8) :twisted:
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod combat v Nedeľa Január 07, 2007 1:12 am

ja si myslim ze je dobre ze odišiel, asi citil ze nastava odliv dobrych napadov, lepsie na cas skoncit ako stale tlacit na pilu a potom kapely vykradaju sami seba
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Predchádzajúci

Späť na Bruce Dickinson rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron