Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - LEAD-VOCALISTS alebo SPEVáCI

LEAD-VOCALISTS alebo SPEVáCI

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Kto bol/je podµa vás najlep?ím spevákom IRON MAIDEN?

Hlasovanie končí za Streda Máj 18, 2005 10:02 pm

Paul Day
0
Nehlasovalo
Dennis Wilcock
0
Nehlasovalo
Paul di Anno
1
20%
Bruce Dickinson
4
80%
Blaze Bayley
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 5

Poslaťod Inferno v Utorok Máj 31, 2005 3:09 pm

no ak je to ten isty Dave, co na tych fotkach, tak potom tomu verim... :lol: :lol: :lol:
You should never underestimate the predictability of stupidity.
Obrázok užívateľa
Inferno
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Štvrtok Október 07, 2004 1:07 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod SPECIAL v Utorok Máj 31, 2005 6:04 pm

NAOZAJ JE TO DAVE. Fakt. vravím Ti FAKT :!: :!: :!:
Keby to nebol on, na?o by som sem posielal tie fotky :roll: :roll: :roll: :?: :idea: :?:
SPECIAL
Obrázok užívateľa
SPECIAL
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Nedeľa Apríl 24, 2005 12:07 pm
Bydlisko: Selcianska cesta 607 - 976 11 - Selce

Poslaťod Inferno v Utorok Máj 31, 2005 8:59 pm

ani za tu p.i.c.u. ...
You should never underestimate the predictability of stupidity.
Obrázok užívateľa
Inferno
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Štvrtok Október 07, 2004 1:07 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod SPECIAL v Utorok Máj 31, 2005 10:02 pm

Fakt to nie je on... :roll: :roll: :oops: :roll: :oops: :oops: .
Je to daky typek z USA, ale fakt sa trochu podoba. Sorry, neviem ako som sa mohol tak drbnute pomylit, naozaj sorry, chlapi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :idea: :oops: :oops: :roll: :oops: :oops: :oops:
SPECIAL
Obrázok užívateľa
SPECIAL
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Nedeľa Apríl 24, 2005 12:07 pm
Bydlisko: Selcianska cesta 607 - 976 11 - Selce

Poslaťod Belenor v Streda August 30, 2006 9:15 am

To je zase anketa...

Paul - hmm, myslím, že Killers je perfektní album, jeho zpěv se mi asi líbí více než Bruce.

Bruce - z trojice asi nejlepší showman, ale přiznám se, že mi jeho hlas není na uši tak příjemný, jako ostatních dvou.

Blaze - hehe, zatracovaný chudák. Asi udělali Maiden chybu, že ho vzali, nasrali fandy. Ale co měli dělat? Vzít zpěváka z nějakého revival bandu? Nebo to zabalit? Ve své následující kariéře, pokud vím, ukázal, že je dobrý, ač jsem jeho věci neslyšel. Dvě alba s ním - no - XF jedno z mých nejoblíbenějších, VXI už méně.

No, pro kapelu je jednoznačně nejlepší Bruce. Pro mě? Heh, já si nemůžu pomoct, prostě jsem začínal s XF, mám nejradši SOTC, Bruce vyhypovanej, Paul pankáč...
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod hammerheart v Streda August 30, 2006 11:09 am

Povedal by som, ze pre kazde obdobie ich tvorby bol najlepsi prave ten, co sa tam vtedy nachadzal. Dickinson ked spieva DiAnnove veci, tak to absolutne nema ten "drive" a o Blazeovych skladbach uz ani nehovorim - tie mu nesadnu uz vobec. V opacnom pripade by to bolo urcite rovnako.
Kazdopadne ale z celkoveho pohladu na vec je Bruce jediny vhodny spevak pre tak spickovu skupinu, akou je Maiden!
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod PesZ v Streda August 30, 2006 11:32 am

Jj, taky si myslim, že každej je nejlepší v tom "svým".
Ale hlas DiAnna se mi nelíbí.
Bruce má asi nejkvalitnější hlas a myslim, že to, co zpívá z období jinejch zpěváků není nijak zlý.
Blaze - "jeho" písničky super, ale gdyž zpíval písničky z jinejch období, taxem nevěděl, jestli se smát nebo brečet. Tím ho nechci nijak zatracovat, chtěl bych slyšet nějakou jeho sólovku, ta by mohla bejt dobrá.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod IMS v Streda August 30, 2006 11:35 am

hammerheart píše: Dickinson ked spieva DiAnnove veci, tak to absolutne nema ten "drive" a o Blazeovych skladbach uz ani nehovorim - tie mu nesadnu uz vobec.


No s tym Blazeom by som nesuhlasil. Pretoze si myslim, ze taka skladba Sign Of The Cross dostala nevidany rozmer prave ked ju spieval bruce na BNW Tour
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod PesZ v Streda August 30, 2006 11:38 am

IMS> Jo. A myslim si, že Lord of the Flies na Death on the Road taky nebyla špatná.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod IMS v Streda August 30, 2006 11:48 am

hammerheart píše:Povedal by som, ze pre kazde obdobie ich tvorby bol najlepsi prave ten, co sa tam vtedy nachadzal.


S tym plne suhlasim, ved ked pisu album tak prisposobuju piesne pre svojho spevaka.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod PesZ v Streda August 30, 2006 11:50 am

Taky to je tím, že třeba na X Factor dost písní pomáhal Blaze vymejšlet.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod hammerheart v Streda August 30, 2006 11:54 am

Osobne si nemyslim, ze Dickinson tie Blazeove skladby nejako moc vylepsil - ba priam naopak. To co urobili s LOTF ja ukazka toho, ako sa Dickinson nasilu snazil skladbu spievat o oktavu vyssie, ale aj napriek tomu, ze ju hrali o cely ton nizsie je jasne pocut, ze sa neskutocne trapi ... tak by som to radsej nechal v povodnej verzii. Taktiez v skladbe Sign Of The Cross ma Blaze daleko vacsi drive a hlavne aj cit pre tuto vec ... pocut to najlepsie v refrene - prave tu Blazeov hlas priam krasne zvoni, kdezto Bruceove prevedenie posobi dostlezernym dojmom. Pozeram sa na to sice ako spevak amater, no nemozem si pomoct:-)
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Belenor v Streda August 30, 2006 12:01 pm

Tady se taky přikláním k tomu, že to Bruce moc nezvládl. Man on the Edge vůbec nezvládá a kolikrát skočí o oktávu níž, aby neplival hlasivky. Sign of the Cross jakž takž zvládl, nicméně u koncertní verze z Ria nezvyšuje kvalitu Bruce, ale ostatní, protože to hrajou rychleji, mi to přijde. Kdyby to takhle hráli na studiovce s Blazem, tak by to teprve byla pecka. Od Bruce snesu Clansmana, to mu vyšlo.
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Madness v Streda August 30, 2006 4:46 pm

Bruce je neskutocnx spevak aj moji rodicia ho maju z trojice najradsej.
Ale je mi luto Bruce uz nema davno takx hlas ako kedxsi co mu sa niet divit nedavno oslavil 49 :!: a ma zasebou kopec albumov ci solovo alebo s Maiden.A o koncertoch ani nehovorim co odspieval.
U mna bude vzdx no1.Ale nedokaze prijat fakt ze starne a hlas spolu snim!!!!V nejakom rozhovore ku Txrannx of Souls,vxhlasil ze momentalne spieva 100x lepsie jak volakedx.Txrannx(2005).
Mxslim ze nemal celkom pravdu,samozrejme ze je to stale neskutocnx( :!: )spevak,ale viac da uz v nizsich polohach ako vo vxssich,ked je moc hore trapi sa a to dost.Este na Brave new World nebolo poznat.az na Dance som si to vsimol,hopr na Brave som si to vsimol pri refrene The Nomad.
A na Dance sa to uz stupnovalo,pochopitelne na Txrannx a aj na Death on the road mal v Lord of the Flies v refrene--neskutocne problemx :cry:
A aj na new albume tomu nieje inak vo vxssich castiach,hold ale je to legenda a vzdx ho budem mat najradsej.Odkaz pre Brucea odo mna :davaj na svoj hlas bacha mas v hrdle zlato,ESTE STALE :!: :wink:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

hm...

Poslaťod The_Qwertz v Streda August 30, 2006 5:02 pm

priklanam sa k nazoru ze Paulov hlas Brucovi nesedi. Killers je super album, asi treti najlepsi ktory zrobili. Ma neskutocnu energiu a zaujimave texty. Vysky uz Brucovi nejdu ako kedysi, ale ani nizka farba hlasu neni zla, hlavne v refrenoch. No nic, ziadny hlas nemoze "posluchat" donekonecna.
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron