Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Mienka o tejto ?asti fóra

Mienka o tejto ?asti fóra

Ukáž ostatným fanúšikom fotky z koncertov

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

?o upred?ost?ujete na koncerte?

Fotografovanie
9
30%
Náhrávanie zvuku
1
3%
Filmovanie
8
27%
Ni? z toho, beriem zákazy na vedomie
12
40%
 
Celkom hlasov : 30

Mienka o tejto ?asti fóra

Poslaťod SPECIAL v Piatok Máj 27, 2005 9:29 pm

Na koncertoch IRON MAIDEN je zakázané fotografova» :!: Iste?e, nájdu sa odvá?livci, ve? kto by nechcel ma» vlastné fotky z koncertu :mrgreen: , ale v Bystici, sekuri»áci prehµadávali :roll: . Ja osobne, by som nikdy nefotil, re?pektujem tie zákazy :) .
Naposledy upravil SPECIAL dňa Piatok Máj 27, 2005 9:32 pm, celkovo upravené 1
SPECIAL
Obrázok užívateľa
SPECIAL
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Nedeľa Apríl 24, 2005 12:07 pm
Bydlisko: Selcianska cesta 607 - 976 11 - Selce

Poslaťod Ray v Nedeľa Máj 29, 2005 3:12 pm

Mne sa zatiaµ podarilo prepa?ova» fo»ák na ka?dý koncert :D Taraz ma securi»ák vymákol ale nechal ma bez slova prejs» aj s fo»ákom. Nechápem potom tie zákazy :roll:
Obrázok užívateľa
Ray
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 12:05 pm

Poslaťod Inferno v Nedeľa Máj 29, 2005 5:41 pm

ako vam mohla security najst fotak??? to co sa tam jebete so Zenitom??? vsak dnes su tie fotaky take male, ze ho strcis uplne vsade...
You should never underestimate the predictability of stupidity.
Obrázok užívateľa
Inferno
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Štvrtok Október 07, 2004 1:07 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Pondelok Máj 30, 2005 1:27 pm

No dosta» tam fo»ák zvládne aj intelektuálne skromný ?lovek. Presne tak. Str?í? ho v?ade! Ja som napríklad zabalil do alobalu (ako som to cital je to velmi podarena metoda) a pridal k jedlu. Sekuritak akurat popozeral vsetky vrecka batohu (chvala bohu za ten moderny trend = aspo? 10 vreciek musí ma» batoh :D ) a potom ma pustil.
?o je ale horsia vec je to ze aj ked tam ten fotak mam velmi tazko nieco dobre odfotim. Vpredu boli securitas na ka?dom druhom metri . Pokiaµ bolo svetlo tak fotenie absolútne nepripadalo do uvahy. Videl som ako jeden sekuritak zbadal chlapca asi v 7 rade ako vybral fotak. Ten sekuritak sa normalne rozbehol , skocil do publika , predral sa az k tomu chlapcovi a zhabal mu ten fotak. Nechapem preco im na tom tak zalezi , ved tam vpredu pred zabranami boli nejaki VIP ludia ci co (bolo ich asi 10-15) a tí v jednom kuse fotili a fotili. Nemam teraz na mysli profesionálov co pracuju pre noviny a maju ALL ACCESS karticku na krku. To rozni ludia ktori prisli pozriet Maiden rovnako ako my ibaze sa nemuseli tlacit a mohli fotit o 106.
Ja som urobil par zaberov Ironov ale sekuritak ku mne 3X prisiel a posledny krat vyzeral dost seriozne nastvany a tak som s tym prestal. :(
Mozno keby som bol nie v prvom rade tak nieco nafotim ale takto sa to nedalo...
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod Iceripper v Pondelok Máj 30, 2005 8:14 pm

ja som z prvej rady fotil na mobil a fotky mam 640x480 a to mi staci pre spomienky ale potom domna ten blondavy nagelovany kokot picoval ja ze mi telefon zoberie ale to nemoze sak?teda nemal by urcite...poom som to obmedzil...som si natocil videa KREATORU,NW aj Primal aj Maiden aj BEHEMOTH hehe :D
-+--!- SMOKE CRACK & WORSHIP SATAN -!--+-
Obrázok užívateľa
Iceripper
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pondelok Marec 14, 2005 7:41 pm
Bydlisko: Martin-On a Route to Hell

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Pondelok Máj 30, 2005 9:42 pm

ze nemoze? heh...
jeden poliak (moment neviem ci to bol poliak mozno si to bol ty pretoze sme boli v takej casti kde bolo dost slovakov teda) no proste jeden spolubrat tam fotil s fotakom maiden a ten sekuritak as po nom zacal ohanat a vobec nebral do uvahy ze to je telefon aj ked sa mu to ten spolubrat snazil vysvvetlit ...
co uz :roll:
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod Crusader v Utorok Máj 31, 2005 12:43 pm

Ono jim ani nevadi tak foceni jako BLESK ... ti co fotili bez blesku NEVADILI ...
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Zdenius v Utorok Máj 31, 2005 1:23 pm

ja berem co sa da. fotak, kameru, diktafon vsetko :roll:
ja mam svoje metody, vacsinou sa mi dari. do madarska som prepasoval 2 kamery a dva fotaky, bohuzial obe kamery pocas koncertu vystopovali a zobrali kazety . svine madarske. tam sa bootleg na video nada urobit na ziadnom koncerte
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Inferno v Utorok Máj 31, 2005 3:04 pm

Iceripper píše:ja som z prvej rady fotil na mobil a fotky mam 640x480 a to mi staci pre spomienky ale potom domna ten blondavy nagelovany kokot picoval ja ze mi telefon zoberie ale to nemoze sak?teda nemal by urcite...


no ked je raz napisane na vstupenke, ze sa tam nemozu nosit kamery, foataky, atd., popripade robit zvukove a ine zaznamy koncertu, tak by si to robit asi nemal... dokonca sa mi zda, ze keby velmi chceli, tak ta mozu z toho koncertu aj vyhodit... najlepsie je to na akciach, kde nie su security... tam s tym clovek problem nema.
You should never underestimate the predictability of stupidity.
Obrázok užívateľa
Inferno
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Štvrtok Október 07, 2004 1:07 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod Iceripper v Utorok Máj 31, 2005 3:28 pm

hej viem ze mozu vyhodit z koncertu cloveka za to...ale spomienky kt nosim furt v telefone stoja za to :P
-+--!- SMOKE CRACK & WORSHIP SATAN -!--+-
Obrázok užívateľa
Iceripper
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pondelok Marec 14, 2005 7:41 pm
Bydlisko: Martin-On a Route to Hell

Poslaťod IMS v Utorok Máj 31, 2005 4:14 pm

Iceripper píše:hej viem ze mozu vyhodit z koncertu cloveka za to...ale spomienky kt nosim furt v telefone stoja za to :P


Tak nam tie spomienky ukaz. Fotky tu predsa nie je problem dat, ci ano? :shock:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Zdenius v Streda Jún 01, 2005 7:57 am

na Masterplane pred mesiacom nasli jednemu slovakovi kameru a prisiel chlapik, legitimoval sa a zobral mu pasku. na Accepte v cechach vraj ochranka zmlatila nejakeho chlapa co to natacal na video. je to vzdy ine.
na Maidenoch v Stuttgarte 99 sa pocas koncertu prechadzali v kotli ludia s baterkami a kontrolovali... :oops:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Iceripper v Streda Jún 01, 2005 6:09 pm

taketo fotky mam z Primal Fearu napriklad...
Obrázok

ked budem mat cas tak ich tu bude viac
-+--!- SMOKE CRACK & WORSHIP SATAN -!--+-
Obrázok užívateľa
Iceripper
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pondelok Marec 14, 2005 7:41 pm
Bydlisko: Martin-On a Route to Hell

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Streda Jún 01, 2005 7:59 pm

ripper pocuj nestretli sme sa nahodou?
nie si ty ten ciernovlasy chllapec z martina?
pretoze ako pozeram tak si stal presne tam kde my :D
ale presne tam !
to musis byt ty!
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Jún 02, 2005 7:52 am

no tak dufam ze si sakra cas najdes a das sem fotky Maidenov hlavne :wink:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Ďalší

Späť na Tvoje fotky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron