Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Trivium

Trivium

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Trivium

Poslaťod Majusko666 v Utorok November 24, 2015 6:32 pm

Pocuva niekto Trivium?

Co hovorite na novy album Silence In The Snow?

Vcera som ho kupil a fachcim na nom uz 36 hodin skoro vkuse.

Obrázok
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: Trivium

Poslaťod jason46 v Piatok November 27, 2015 8:17 pm

Počúvam dlhé roky, ale priznám sa toto mi zatiaľ uniká a nemal som možnosť to pustiť. Názory ľudí sa hlavne po Crusade albume rozchádzajú a poväčšinou počúvam "hate" od každého, osobne ale oceňujem všetko, čo vyprodukovali a všetko má niečo do seba, vytratila sa možno agresivita, ale nahradila ju vyzretosť/vyhranosť.
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Trivium

Poslaťod Famine v Sobota December 05, 2015 7:52 pm

S touto kapelou tu na tomto fore plnou Iron Maiden fanatikov nepochodíš pretože nebola toho hodna predskakovať Iron Maiden. Tak ako predkakovala v roku 2006 a Iron Maiden fanatikom iba liezla na nervy pri čakaní na ich milovanu kapelu tak ako každa ina kapela ktora predskakovala Iron Maiden či už to bol Ghost alebo Lauren, Bulet for My Valentine atd.... Myslím že pre 99% fanatikov Iron Maiden su všetky metalove albumy ktore vyšli po roku 2000 okrem Iron Maiden nepočuvatelne a vynimkou nieje ani tento. Iron Maiden fanatici ešte prekusnut kapely ktore su vo veku Iron Maiden alebo stihli vydat svoj prvy album pred rokom 2000 ale tieto su dobre na to aby si počas ich setu zbehli po pivo
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Trivium

Poslaťod Dragontears v Sobota December 05, 2015 10:06 pm

Famine píše:S touto kapelou tu na tomto fore plnou Iron Maiden fanatikov nepochodíš pretože nebola toho hodna predskakovať Iron Maiden. Tak ako predkakovala v roku 2006 a Iron Maiden fanatikom iba liezla na nervy pri čakaní na ich milovanu kapelu tak ako každa ina kapela ktora predskakovala Iron Maiden či už to bol Ghost alebo Lauren, Bulet for My Valentine atd.... Myslím že pre 99% fanatikov Iron Maiden su všetky metalove albumy ktore vyšli po roku 2000 okrem Iron Maiden nepočuvatelne a vynimkou nieje ani tento. Iron Maiden fanatici ešte prekusnut kapely ktore su vo veku Iron Maiden alebo stihli vydat svoj prvy album pred rokom 2000 ale tieto su dobre na to aby si počas ich setu zbehli po pivo

WTF? :twisted:
snaha za kazdou cenu vyprovokovat reakci ? beru, ale proc jsi aspon k tomuto zbytecne utocnemu OT nepripojil svuj postreh k Trivium?

btw urcite nejsem sama, ktera nastesti patri mezi to zbyvajici 1% tudiz jsem v klidu :wink: zajima mne spousta kapel, i hodne tech, ktere nejsou v duchodovem veku - namatkou co predskakovali Maiden treba takovi Avenged Sevenfold at jsme konkretni. Trivium jsem slysela parkrat, proto tu nehodnotim
... a Lauren? no to jsi mne fakt predmikulassky pobavil :lol:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Trivium

Poslaťod Crusader v Pondelok December 07, 2015 9:40 pm

No asi byl ozralej :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Trivium

Poslaťod Majusko666 v Pondelok December 07, 2015 10:02 pm

Famine píše:S touto kapelou tu na tomto fore plnou Iron Maiden fanatikov nepochodíš pretože nebola toho hodna predskakovať Iron Maiden. Tak ako predkakovala v roku 2006 a Iron Maiden fanatikom iba liezla na nervy pri čakaní na ich milovanu kapelu tak ako každa ina kapela ktora predskakovala Iron Maiden či už to bol Ghost alebo Lauren, Bulet for My Valentine atd.... Myslím že pre 99% fanatikov Iron Maiden su všetky metalove albumy ktore vyšli po roku 2000 okrem Iron Maiden nepočuvatelne a vynimkou nieje ani tento. Iron Maiden fanatici ešte prekusnut kapely ktore su vo veku Iron Maiden alebo stihli vydat svoj prvy album pred rokom 2000 ale tieto su dobre na to aby si počas ich setu zbehli po pivo


Trochu podcenujes ludi na tomto fore :D

Mozne ze tu je 99 % IM fanatikov, ale to neznamena, ze ich hudobny obzor je zamerany len na Maiden. Ak mas, napriklad, pracu, ktora ti dovoluje denne pocuvat hudbu, tak by ta po kazdodennom pocuvani Maiden asi trafilo. Teda mna urcite.

Co keby si tomu dal sancu a vypocul si par piesni od Trivium (staci ist na YouTube, nemusis kupovat) a potom nieco k teme napisal? Kludne aj negativne, od tohto tu toto forum mame. Myslim, ze je tu vacsina ludi, ktori kritiku svojich 'oblubencov' zvladnu.

Alebo sa mozno sa pochvalil so svojou hudobnou preferenciou?
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: Trivium

Poslaťod Famine v Utorok December 08, 2015 10:05 pm

Trivium sa mi páči novy album som počul iba raz. Predchádzajuci som počul dve piesne na slovensku ho neviem zohnať. a naviac sa mi pači the Crusade ktorý mam doma japonske vydanie aj s bonusmi ^-^ bol som na nich na nova rock a a v Bratislavskom randali čo bolo super. Často prichádzam do styku s Iron Maiden fanatikmi a true metalistami čo odsudzuju moju zalubu pre moderne metalove kapely tak som to napísal, ale nenapísal som nič proti a ani za Trivium ktorý mám rád len ma tak nebere ten vysielačkovy efekt cez ktorý občas spieva.
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Trivium

Poslaťod mato Kreator v Štvrtok December 10, 2015 2:48 pm

jason46 píše:Počúvam dlhé roky, ale priznám sa toto mi zatiaľ uniká a nemal som možnosť to pustiť. Názory ľudí sa hlavne po Crusade albume rozchádzajú a poväčšinou počúvam "hate" od každého, osobne ale oceňujem všetko, čo vyprodukovali a všetko má niečo do seba, vytratila sa možno agresivita, ale nahradila ju vyzretosť/vyhranosť.

Hate je aj zasluzeny cela ta oblbovacka zacala cca pred 10 rokmi( a ktomu im pomohol aj Metal Hammer,kerrang) a total plagiatorsky oznacenie NWOAHM ma vytacalo .Jedine kto ma zaujal ako tak boli Mastodon su kreativnejsi a instrumentalne silnejsi Trivium som nikdy nemusel ale celkovo som k mladsim kapelam kriticky za to ako sa prizivuju natom co uz bolo a nic nove nerobia+ katastrofalna dynamika vsetko je len hlucne a "umele"..
04.28.17. Frankfurt,GER
04.29.17. Frankfurt,GER
05.04.17. Nottingham,UK
05.08.17. Manchester,UK
05.10.17. Sheffield,UK
05.14.17. Newcastle,UK
05.20.17. Liverpool,UK
05.21.17. Birmingham,UK
Obrázok užívateľa
mato Kreator
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 281
Registrovaný: Štvrtok November 22, 2012 1:09 pm
Bydlisko: 22Acacia Banska Bystrica

Re: Trivium

Poslaťod Famine v Štvrtok Júl 07, 2016 12:26 pm

Minulý týžden som bol na koncerte Trivium v Bratislavskom MMC a tu su moje postrehy:V Bratislave nemaju zrejme velku fanušikovskú základnu na Anthraxe bolo čo sa týka počtu o čosi viac. Tak isto sa tam pogovalo, pre mna nezvyk pretože na koncertoch Iron Maiden sa zásadne nepoguje a ma to aj vytáčalo že sa tam okolo mna začali buchať do seba. Spevák Matt Heafy sa naučil zopár fráz po slovensky a medzi piesnami bolo počuť od neho: DAKUJEM, DOBRE! A uistoval divákov že sa možu vyblázniť ako len chcu. Znelo mi to sterilne, hrali piesne tak aby ulahodili tým čo si pomýlili koncert s telesnou výchovou, pre nás čo máme skôr radi piesne kde sa opakuje 4 krat opakuje refren nehrali a pritom Trivium má dosť takych piesni. Koncert ma nenadchol aj z toho dôvodu že som bol den predtým na Black Sabbath vo Viedni a to sa mi zdal lepší koncert. :git:
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Trivium

Poslaťod Crusader v Piatok Júl 08, 2016 10:57 am

Pro me je to jen prekapela IM, ktera se dala vydrzet, ale nicim me to nezaujalo - ale je fakt, ze jsem je videl pred 10 lety.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm


Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron