Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

Poslaťod mickey.r v Utorok December 16, 2014 2:23 pm

Crusader píše:
mickey.r píše:Len na okraj. Na koncerte na ktorom som bol ja spieval skladby z X-FACTOR a VIRTUAL, posledná skladba bola IM a nepamätám, že by ich zaznelo viac mimo jeho kariéry v IM. Čiže hral to, čo tvoril. Ale chýbala mi jeho tvorba, čo ma mrzí, lebo zopár songov má vcelku dobrých.



Proti jeho songum nemam nic (i kdyz i mnohe sve u IM prasil statecne), jen mi vadi, kdyz zpiva Brucovo veci.


To čo sa počúvať nedá, nepočúvam. Načo sa rozčulovať?
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Utorok December 16, 2014 5:37 pm

mickey.r píše:
Crusader píše:
mickey.r píše:Len na okraj. Na koncerte na ktorom som bol ja spieval skladby z X-FACTOR a VIRTUAL, posledná skladba bola IM a nepamätám, že by ich zaznelo viac mimo jeho kariéry v IM. Čiže hral to, čo tvoril. Ale chýbala mi jeho tvorba, čo ma mrzí, lebo zopár songov má vcelku dobrých.



Proti jeho songum nemam nic (i kdyz i mnohe sve u IM prasil statecne), jen mi vadi, kdyz zpiva Brucovo veci.


To čo sa počúvať nedá, nepočúvam. Načo sa rozčulovať?



Tak to když byl třeba Crusader, nebo někdo, na koncertu Maiden ještě s Blazem, tak měl dycky odejít, když prznil ty písničky nazpívaný Brucem, a pak se vrátit, a pořád dokola, ne ? :P Jasně, přitáhl jsem to trošičku za vlasy, ale přišlo mi to tak..... :lol:
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Re: BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

Poslaťod Crusader v Utorok December 16, 2014 7:26 pm

jo a mel jsem pozadovat kompenzaci ze vstupenky :-P kazdopadne jestli si pamatujete na predkapelu ZEUS z 93, tak jejich frontman D.Krob v Praze v 95 z koncertu po 1. songu skutecne odesel ... a to ani neslysel velePEKELNOU THE EVIL THAT BLAZE DO :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

Poslaťod 1979 v Sobota Január 31, 2015 1:03 pm

KUBBA-BRUCE-ARRY píše:Áno, je sice demokracia....ale mě jako fanouška Iron Maiden uráží, že někdo takhle, opravdu doslova kurví moje oblíbený songy!! :x Tuhle jsem slyšel verzi troopera jstou jeho slovenskou superskupinou, a bylo to naprosto otřesný!!!! Hrůza i hudebně!! To i samice z Iron Maidens to zahrajou 1000x líp!!! :-P A oni jsou tady ještě tací, co se toho individua bez talentu, a jediný jiskřičky charismatu budou zastávat! Nepochopím nikdy! :lol:


keby si bol na koncertoch v roku 2014, kde hral so Slovenskou kapelou, vedel by si, ze nehral ziadne piesne z Bruceho cias! Jedina "ina" skladba bol Iron Maiden z Paulovho obdobia a na troch zastavkach aj Black Night od Deep Purple...
Z vlasnej skusenosti mozem povedat, ze to bolo viac nez dobre, co dokazovala aj slusna navstevnost a odozva.

K sudnosti mozem povedat len tolko, ze skladbu Trooper odspieval v Klatovoch s Ceskou predkapelou, ktora ho o to ziadala. Ich produkcia je presne ceska, ala Kabat ci Alkehol... a to, ze to, ze sa dal nahovorit jesmutne, ale urobil to zadarmo.
1979
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sobota November 10, 2012 7:40 pm

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod fender22 v Nedeľa Jún 07, 2015 8:18 pm

19.6.2015 sobota Blaze Bayley Liptovský mikuláš :)
Obrázok
Scream For Me Prešov

27.6.2013 Piešťany Topfest
Obrázok užívateľa
fender22
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Streda Jún 26, 2013 8:47 pm

Re: BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

Poslaťod Pilgrim v Piatok Jún 19, 2015 4:12 pm

tak som zvedavy co dnes Blaze predvedie, ukaze sa tam niekto z fora?
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Re: BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

Poslaťod Dragontears v Pondelok Január 11, 2016 3:51 pm

jak by rekla moje babi, svet se v pr**l obraci kdyz jsem to ja, kdo sem dava tuto zpravu :mrgreen:

British heavy metal vocalist Blaze Bayley (IRON MAIDEN, WOLFSBANE) will release his eighth solo album, "Infinite Entanglement", on March 1, 2016. The first trailer for the CD has just been released and can be seen below...

http://www.blabbermouth.net/news/ex-iro ... m-trailer/
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

Poslaťod Famine v Pondelok Január 02, 2017 12:10 am

som si pozerl rebričky albumov za rok 2016 a na prvom mieste u isteho recenzenta bol najnovší album od Blayza Bayleho Infinite Entanglement. Toto neviem ako mi mohlo ujsť tak isto ako aj vám!

Infinite Entanglement
https://www.youtube.com/watch?v=CCXpqkK8i1Y
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

Poslaťod Zdenius v Utorok Január 17, 2017 10:24 pm

hmmm najskor som nevedel o com hovoris, ale uz viem. uz ani ja nestiham sledovat a pamatat si vsetko, kto co vyda, resp posledny album Blazea. ten album je skvely. ked som ho prvy krat pocul, hroza. hrozna produkcia, ale potom ako ide a ide sa lepsi a je fakt dobry. naj album 2016 neviem.. nestiham uz sledovat scenu.. blaze si ale skutocne zasluzi co naj respekt, ze to vobec robi a robi to fakt dobre
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

Poslaťod Famine v Pondelok Apríl 24, 2017 6:38 pm

Tí ktorí nejdete toto turne na koncert Iron Maiden nezúfajte! Lebo v Bratislave bude legendárny hlas Iron Maiden Blayze Bayley!!! V piatok v mestskej časti Dubravka rock café https://www.facebook.com/events/767011356795620/
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Predchádzajúci

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron