Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483
• Zobrazenie témy - El Dorado vyhralo Grammy Award

El Dorado vyhralo Grammy Award

Krátke zprávy zo sveta Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

El Dorado vyhralo Grammy Award

Poslaťod Dragontears v Pondelok Február 14, 2011 3:21 am

"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: El Dorado vyhralo Grammy Award

Poslaťod Zdenius v Pondelok Február 14, 2011 7:43 pm

asi keby prisli mimozemstania a udelili Maidenom nejake ocenenie tak to som nou nieco urobi, inak absolutny nezaujem. kua, teraz v kazdom casaku o tom bude zmienka, na ofic. stranke velky oznam, na kazdy koncertny poster to dodatocne dolepia a prinajlepsom este nastriekaju na trup lietadla v-v-v
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: El Dorado vyhralo Grammy Award

Poslaťod Dragontears v Pondelok Február 14, 2011 7:47 pm

a ty jim zavidis vid, nemas letadylko na ktere by ti to taky namalovali :mrgreen:
ne sorry ale fakt me jina reakce na toto nenapada, ja to nijak neprecenuju to oceneni, ale rict tohle co ty ? hmmm
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: El Dorado vyhralo Grammy Award

Poslaťod Zdenius v Pondelok Február 14, 2011 10:39 pm

jj nebud uz tak prekvapena. Rebricky, ktore som si ako mlady tak horlivo vystrihoval a posielal hlasy a ak sa Maideni neumiestnili niekde, alebo ziskali miesta ako SKLAMANIE hned som do redakcie pisal horlive listy.

a dnes ked mam vsetky casaky od ich zaciatkov a vidim to, co som nejak nikdy nevnimal. ked nebol album, maideni akoby neexistovali. a o rok zas hup na prve miesto. a tak..

a dnes co to leti svetom: "Fraška? Filmových porotcov zažalovali za branie úplatkov"

Mna vobec neprekvapuje, ze Maideni ziskali toto ocenenie. tak ako muselo byt snad kazdemu jasne, ze s Ed Force One poletia na Brit Awards. To bolo az tak jasne, ze dakovacku natocili este pred uzavretim hlasovania, ako letelo sietou.

takze sa nehadajme, ty teda beries na ocenenia nejaky zretel dajme tomu este, pricom ja uz absolutne nie (tak ako Crusader moze mat koncert bez kulis - co aj ja, ale ked vidim, ze maju komercne najuspejsie turne a ich produkcia sa zmensuje, tak sa nebojim cosi utrusit). A celkovy moj odpor pada jedine na tych sakáčov, ktori to vsetko ovladaju. Ty si myslis, ze Maideni mali nejaku Grammy ziskat az teraz? si zober za kolko rokov ju ziskala Metalika. Maideni ju mali ziskat uz davno minimalne za nejake ich mamutie turne. pozri si 10 rokov dozadu rockove nominacie a zdvihne sa ti zaludok !-!

To ako pred rokom vyhrala Marta skokana roku na Nove. Doposial o nej skoro nikto nepocul, na koncertoch sa nas tlacilo par stoviek a zrazu sup do Superstar a hned Skokan Roku s tym, ze ju planovali dat do dalsej superstar, co odmietla tesne pred aktualnym ocenovanim, kde mala predavat cenu za Skokana sama a hned ju odvolali.
Ja byt manager uz davno ovladam odovzdavania cien, co je najvacsia reklama aka moze byt. A verim, ze oni to uz robia tiez. Maideni neboli nikdy taky priechodny ako dnes. Tak uz sa to podarilo. zasmial som sa, akej kritike celil Kerrang v 1984 kedy maideni vyhrali snad vsetko a potom cislo s vysledkami tvorila asi polka clanky o Maiden. v dalsom uz zverejnovali listy adresovane Rodovi, kolko ho to vsetko stalo :)

Stevea som videl prist na ocenovanie myslim len raz. a to bolo za jeho prinos hudbe. asi ma na to tiez svoj nazor. Nezabudajme na ten jeho "usmev" z Brit Awards :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=4QVszdciE4c

srat na rebricky, my vieme kto je najlepsi! a kamaratom ne-metalistom a rodicom som potreboval dokazovat vyhrami v rebrickoch, ze Maideni su no1 niekedy na zakladke :twisted:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: El Dorado vyhralo Grammy Award

Poslaťod Dragontears v Pondelok Február 14, 2011 11:30 pm

ja o voze, ty o koze .... ne neboj nepriletela jsem z vesmiru a vim jak funguje tento svet, i ten hudebni, ano vcelku chapu kdo kdy a za jakych okolnosti tyto ankety vyhrava :roll: ani mi neni 10, abych z nich byla podelana. Jen mne vzdy dostava, jakym stylem jsi schopnej o sve TOP skupine verejne psat - ted te treba sere, ze to budou mit zduraznene na plakatech a webu, a to byl presne ten moment, na ktery jsem zareagovala
Mozna je ti to divne, ale krome planeho plkani se tady snazim ostatni lidi informovat a to byl duvod, proc jsem to sem napsala. Nic vic, nic min za tim nehledej ... ale slibuju, ze se polepsim a priste tve invektivy prehlednu bez povsimnuti :lol:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: El Dorado vyhralo Grammy Award

Poslaťod Zdenius v Utorok Február 15, 2011 8:50 am

tak verme, ze ziskom dalsieho ocenenia nebudu pytat este viac za listky :D tak aj Bruce bol clenom IM a ako na nich nadaval, nie kazda vec sa kazdemu moze pacit

myslite ze Maideni boli dnes v novinach? 2 stranky o Grammy a ani zmienka o Maiden. Druhe noviny, obalka + 2 strany s rozpisom vyhercov. myslite, ze tam zmienili nejaku METAL PERFORMANCE? Fuck grammy. aby maideni zapasili s nejakymi Lamb Of God? nasrat
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: El Dorado vyhralo Grammy Award

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Marec 03, 2011 6:42 pm

najvacsiu spravu o tom, ze maideni maju grammy som nasiel asi v nasom Rock Harde. Dokonca taky Rock and Pop cesky o nich napisal dve stranky a myslite, ze tam spomenuli Maidenov? absolutne chaba naplast a teraz maju maidenov akoze z krku cele Grammy. takze som rad, ze som napisal co som napisal a utvrdzuje ma aj ako to maideni oznamili na svojej stranke. Ziskat Grammy a este s El Doradom, to by ma v zivote nenapadlo :roll:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia


Späť na Maiden news

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron