Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Iron Maiden alebo Metallica

Iron Maiden alebo Metallica

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Crusader v Utorok Apríl 19, 2005 10:49 pm

No nevim ze by metla neco delala a objizdela festy jak v EU tak USA ... takze jednoznacne ted maiden, maji i OZZFEST, co chces vic ... metalika spis zije bulvarem nez ze by ochromila tvorbou, nic naplat leta 80 jsou v prdeli.
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod IMS v Streda Apríl 20, 2005 10:52 am

Crusader píše:No nevim ze by metla neco delala a objizdela festy jak v EU tak USA ... takze jednoznacne ted maiden, maji i OZZFEST, co chces vic ... metalika spis zije bulvarem nez ze by ochromila tvorbou, nic naplat leta 80 jsou v prdeli.


No a to mi chces teraz povedat, ze Iron Maiden to robia kvoli komercii a peniazom? To snad nemyslis vazne. Keby chceli, tak uz do konca zivota nepohnu prstom a mali by klud. Lenze to vsetko robia kvoli fanusikom, aj tie velke festy robia len kvoli tomu, aby boli co najblizsie co najvacsiemu poctu svojich fanusikov. Pre taky isty dovod vydavaju aj DVD The Early Days, z ich strany je to uz skor velka vdaka...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Crusader v Streda Apríl 27, 2005 8:17 pm

IMS píše:
Crusader píše:No nevim ze by metla neco delala a objizdela festy jak v EU tak USA ... takze jednoznacne ted maiden, maji i OZZFEST, co chces vic ... metalika spis zije bulvarem nez ze by ochromila tvorbou, nic naplat leta 80 jsou v prdeli.


No a to mi chces teraz povedat, ze Iron Maiden to robia kvoli komercii a peniazom? To snad nemyslis vazne. Keby chceli, tak uz do konca zivota nepohnu prstom a mali by klud. Lenze to vsetko robia kvoli fanusikom, aj tie velke festy robia len kvoli tomu, aby boli co najblizsie co najvacsiemu poctu svojich fanusikov. Pre taky isty dovod vydavaju aj DVD The Early Days, z ich strany je to uz skor velka vdaka...


Samozrejme ze to delaji kvuli penezum, ono jim ani nic jineho nezbejva kdyz se upsali SMLUVNE, po navratu Bruce se on sam sveril v nejakem rozhovoru ze dostali velkou sumu penez od jakesi financni skupiny predem a na drevo, s tim ze "budouci" zisky prave shrabne ta skupina. O pozadi a proc to udelali muzeme jen spekulovat, jasne je ze ted MUSI jejich akcie vydelavat :) Navic ti co jsou zvykli na vysoky standard maji v vysi svych prijmu i adekvatni vydaje ;-) Kecy ze to delaji pro fans se sice dobre poslouchaji, ale nejsem uz tak naivni abych jim veril - vzpomente si co vykladali o hre Ed Hunter :) Az budou chtit vzdat hold FANS tak na takovy FEST bude vstupne ZDARMA !!!! :-) Kdyz jsou takovy prachaci tak jeden v klidu zasponzoruji ;)
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Inferno v Sobota Apríl 30, 2005 11:17 am

no o tom, ci su bohati sa vyjadril Steve: "Niektorí µudia si myslia, ?e vlastním milióny..." (z clanku na ironmaiden.sk)
You should never underestimate the predictability of stupidity.
Obrázok užívateľa
Inferno
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Štvrtok Október 07, 2004 1:07 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod Zdenius v Streda Máj 11, 2005 8:33 am

hehe, vcera som zrovna cital kerrang s velkym clankom kde sa medzi sebou rozpravaju Steve a Lars Ulrich, este som to nezvladol cele docitat, ak tam budu nejake zaujimave postrehy tak to napisem, ale srandovne sa zacinal ten clanok: nejak tak ze "milionar Steve Harris..." :lol: chlapik z medii sa tam du?oval ze steve priletel Concordom len na toto interview do USA a hned po nom leti do argentiny na koncerty IM... proste si tam neodpustil spomenut financnu situaciu stevea a tiez ulricha :wink: ...
vsak nieco hadam prelozim
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Crusader v Piatok Máj 13, 2005 8:48 am

Vy si vazne myslite ze nemaji miliony ? tech 50 000 000 prodanych desek a vyprodana megaturne je vam malo ? Zkuste pocitat :) Steve je skutecny multiomilionar :) (to koneckoncu vsichni) a to co napsal v tom clanku byl jen obrat ...

Jen co musi mit za skvele prijmy z merchandise ...
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Piatok Máj 13, 2005 9:29 pm

Pre boha µudia!
Ironi sú milionári to je jednozna?né!!!
Ve? oni sú kultové osobnosti hudby! Mega hviezdy!
A za to sa dnes platí! Ve? si to aj zaslú?ia ?i nie?
8)
PS: Chorzow ===>16 dni left :))
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod menofwar v Streda Máj 18, 2005 3:54 pm

pre warlocka

Murray vs Hammett? TO NEMYSLÍ© VÁ®NE...to je ako porovnáva» Hendrixa s Vratkom (iné kafe). Samozrejme to nadná?am....ale gitarista ako je Murray je pán gitarista. ?o sa týka Hammetta....mám 3 kamarátov, ?o vedia hra» jeho sóla lep?ie a rýchlej?ie...Hammet nie je gitarista.

Nemyslím si, ?e Ironi majú ka?dý album alebo "v?etky pesni?ky rovnaké" ako si to ty nazval. U? len prvý album a brave new world...úplne odli?né. Taktie? Killers a napr. The number of the beast....a virtual a x factor...ka?dý album je iný a ka?dá pesni?ka je iná. Samozrejme v niektorých pou?ívajú rovnaké vyhrávky, rify, rovnaké techniky...ale to ka?dý. Ale du?a pesni?ky je v?dy iná. A ?o sa týka toho "experimentovania". Vypo?uj si Dance of Death. Ke? som ho prvý krát po?ul, neveril som, ?e to je Iron Maiden..to je experimentovanie! Experiment sa vydaril....to sa v?ak nedá poveda» o Metallice a ich St. Anger. Dlhoro?ní fanú?ikovia sú fu?.
menofwar
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pondelok Január 24, 2005 1:50 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Streda Máj 18, 2005 8:09 pm

ehm

"Murray vs Hammett? TO NEMYSLÍ© VÁ®NE...to je ako porovnáva» Hendrixa s Vratkom (iné kafe). Samozrejme to nadná?am....ale gitarista ako je Murray je pán gitarista. ?o sa týka Hammetta....mám 3 kamarátov, ?o vedia hra» jeho sóla lep?ie a rýchlej?ie...Hammet nie je gitarista. "


Doká? to ?o on a potom mudruj prosím »a. Myslel som ,?e sme u? ukon?ili rozhovor typu : " jablko je oveµa lep?ie ovocie ako hru?ka".
Existuje milióoon µudí ,ktorí vedia hra» rýchlej?ie ale ?o na tom ke? nikdy nedokázali ani desatinu toho ?o dokázal v hudbe Hammett.

....a to ,?e Hammett nie je gitarista prosím pekne zoberie? spä»!
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod menofwar v Štvrtok Máj 19, 2005 7:06 am

to Kirk_Lee_Hammett - môj otec by povedal: takých gitaristov, ako je Hammett do rána naseriem plný vagón...tak?e asi tak. Ako?e dobre...fajn...vie zahra», aj sólova» vie, ale je to aj tak len gará?ový gitarista. Porovnaj si sóla Murraya a Hammetta....pozri si to a uvidí?, v ?om je rozdiel. Asi taký rozdiel ako sóla Murraya a Petrucciho. Ale Petrucci je King.

to warlock - ide o ?týl hrania sól. Isté techniky by nezahral rýchlej?ie. Asi preto, lebo Sanatana ho tro?ku pozna?il. Tro?ku dos». Vie?, ako viem, pre?o sú dlhoro?ní fans pre?? Lebo mám dos» vela známych, star?ích ako ja, niektorým tiahne na 30.....proste dlhé roky po?úvali Metallicu.....a odvtedy, ako zmenili image a hudbu......si pustia rad?ej nie?o iné. Asi tak. Starým veciam zostávajú verný.....ale to je hudba....kapela ich u? nezaujíma.
menofwar
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pondelok Január 24, 2005 1:50 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Štvrtok Máj 19, 2005 8:11 pm

OMG toto fakt nema ?iadny zmysel.

Ty fakt porovnáva? Hammetta s Murrayom?
Ty skuto?ne porovnáva? Murraya s Pettrucim?
A tebe naozaj z toho vychádza aj nejaký rebrí?ek?

Tak ty si asi nejaký génius.
mohol by si mi tie? urobi» rebrí?ek ovocia?
Máme mango , figu a papáju.
Urob mi prosím rebrí?ek ,?e ktoré je najlep?ie ovocie preto?e ja v tom nemám jasno.
(==ako pre boha mô?e? porovnáva» 3 gitaristov ktorí hrajú totálny iný ?týl a zaoberajú sa totálne inými vecai pri hraní??? To ,?e Hammett nie je ultra rýchly absolvent konzervatória a to ,?e nehrá mega-zlo?ité sonáty neznamená ,?e by ich nezahral. Vie? si predstavi» k hudbe Metallici sóla Murraya? Pochoooop! to porovnávanie A a B! Y a Z! ==)

PS: Ockovi prajem príjemné sranie.
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod menofwar v Piatok Máj 20, 2005 3:34 pm

pre kirka: tak mi vysvetli, na ?o sa robia rebrí?ky gitaristov, bubeníkov a neviem koho. Tie rebrí?ky robia rôzne ?asopisy...na ?o?

nie som génius, ale viem porovna» hru na gitare. Neviem urobi» rebrí?ek ovocia, lebo mango, figu a papáju som e?te nejedol. Ale viem ti urobi» rebrí?ek jablka, pomaran?a a jahôd. Jahody - 1, Pomaran? - 2, Jablko - 3. Je to len môj názor. Ka?dému chutí nie?o iné.

Sná? mi nechce? poveda», ?e Hammett by zahral Petrucciho sóla..nebu? smie?ny prosím »a! Hammett vie hra» len jeden ?týl. Petrucci pou?íva prvky rôznych ?týlov hrania. V tom je rozdiel....vie?? Tak isto, ako viem poveda», ?e môj kamo? vie hra» lep?ie na gitare, lebo zahrá celý master of puppets (aj sóla) a ja zahrám akurát nie?o od IM, Helloweenu, Black Sabbathu a od DT...a to len jednoduché sóla....tak isto viem poveda», ?e Petrucci je lep?í ako Murray a oni dvaja sú lep?í ako Hammett. Je to jednoduché. Pochop to!
menofwar
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pondelok Január 24, 2005 1:50 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Piatok Máj 20, 2005 7:46 pm

Vole tie rebricky su totalna kravina to si si uz mohol vsimnut. Tak ako ten rebricek ovocia je LEN podla teba a inemu mozno chuti mozno najviac Jablko tak rovnako aj tie rebricky su diametralne odlisne pretoze to sa jednoducho neda odmerat ze kto je lepsi gitarista . Ani odstopova» ani nijak inak dat do poradia. Jasne ze sa neda porovnat Brano Mojsej a Dave Murray ale v tej hudobnickej spi?ke predsa nejde vzdy len o to kto rychlejsie zahra co najzlozitejsie solo ale mozno ze ide aj o to co tym chce vyjadrit .

Ked si si tym isty ze Pettruci je lepsi a ze Hammett nie je gitarista tak mi to dokaz ze ako si na to prisiel.
Ja ti neberiem tvoj osobny nazor ze Pettruci je boh ale ci chces ci nechces je to stale iba tvoj nazor a bohuzial nie objektivna realita.
Podla mna neexistuje objedkivna pravda kto z nich je lepsi porovnavat predsa mozes iba podla jednotnych kriterii nie? A ked obaja gitaristi hraju nieco totalne odlisne tak ake kriteria vyberies? Prisiel by nejaky bluseman do fora a posle nas oboch do "zadnice" pretoze jemu nebude "?makova»" ani jeden a co potom urobime? :wink:
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod menofwar v Piatok Máj 20, 2005 8:28 pm

ako mô?e? porovnáva» Bra?a Mojseja a Murraya? Ve? obaja hrajú nie?o iné. .....tak toto je asi to, o ?om tu stále rozpráva?. A predsa to vie? porovna». Asi preto to viem porovna», lebo sa pozriem, ako hrá Petrucci...jeho techniku, rýchlos».....a toto v?etko. Videl si ako "jadzí" po hmatníku? Ako rýchlo? Má na to aj ?kolu. A ?o Hammett? Jeho sóla nie sú vôbec na technickej úrovni Petrucciho. A Hammett by nezahral ani Chopena tak rýchlo, ako ho vie zahra» Petrucci. Tak?e preto to viem. Opýtaj sa hociakého gitaristu (alebo niekoho, kto sa do toho aspo? tro?ku rozumie...a ka?dý ti povie, ?e Petrucci je lep?í) a ?o tak Yngwie Malmsteen? Pre?o o ?om ka?dý hovorí, ?e je najrýchlej?í gitarista na svete? Ja neviem pre?o. Mo?no je najrýchlej?í...ale s Petruccim ho neviem porovna». Ale Hammetta s Petruccim viem porovna».
menofwar
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pondelok Január 24, 2005 1:50 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Piatok Máj 20, 2005 10:13 pm

ale pozri v podstate mojseja neviem porovnat s murrayom ale z toho ako sa prejavuje Mojsej myslim ze nie je schopny zahrat nic viac ako hra.
Pozri poviem ti taku vec ze ten tvoj Pettruci nahodou uznava Metallicu aj Hammetta a nehovori o nom ze je to neschopa. Ale ty o tom zjavne vies viac nez Pettruci a tak sa s tebou nebudem hadat.
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron