Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Rumunsko setlist, video, foto

Rumunsko setlist, video, foto

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Romania voľné miesta v aute - nabidka

Poslaťod Zdenius v Štvrtok August 19, 2010 12:46 pm

hned ti poviem prve, svedsko nebol lebo tam prsalo. finsko duplom, este mali 2 hodinove meskanie. :mrgreen:
a never to tak doslova, nie vzdy je NAJ - NAJ, alebo NAJ nad vsetkymi. Rumunsko bolo tentokrat nieco ako Banska v roku 2000. Proste specialita. To ako by tvoja kapela , ktoru mas a mame dokazdy (posleme ti onedlho fotku vasho albumu ktory sme nasli na Szigete), mala skladbu "Plasy" a niekedy ste tam vystupovali. to proste bude koncert o niecom inom a ti ludia si to uvedomuju ako aj kapela a proste sa sami pricinia o to, ze to bude skvele
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Romania voľné miesta v aute - nabidka

Poslaťod Crusader v Štvrtok August 19, 2010 1:07 pm

Zdenius píše:hned ti poviem prve, svedsko nebol lebo tam prsalo. finsko duplom, este mali 2 hodinove meskanie. :mrgreen:
a never to tak doslova, nie vzdy je NAJ - NAJ, alebo NAJ nad vsetkymi. Rumunsko bolo tentokrat nieco ako Banska v roku 2000. Proste specialita. To ako by tvoja kapela , ktoru mas a mame dokazdy (posleme ti onedlho fotku vasho albumu ktory sme nasli na Szigete), mala skladbu "Plasy" a niekedy ste tam vystupovali. to proste bude koncert o niecom inom a ti ludia si to uvedomuju ako aj kapela a proste sa sami pricinia o to, ze to bude skvele



Ale hochu .... Banska 2000 ? to bylo prece cele svedsko, tam stejne jako v BB prselo cely den a pred maiden PRESTALO :) a po nich zase zacalo ... uplna paralela. Svedsko bylo, je a bude specialitka vzdy protoze sam nejlip vis, kde maji nejvic FANs v Evrope ... prave na severu. Pokud jde o samotne maiden, trvam na tom ze NEJ koncerty jsou v Brixton Academy a Hammersmith ODEON ... prave tou svoji komornosti.

Maiden maji taky pesnicku Alexander The Great ... prozradis nam kde ji asi tak a hlavne KDY zahraji ? :D

Je skvele ze si odhalil ze mam kapelu, aspon se konecne dozvim, s kym si me ti madari porad pletou :mrgreen:
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Romania voľné miesta v aute - nabidka

Poslaťod Crusader v Štvrtok August 19, 2010 9:00 pm

medulka píše:
Tak toto sa až zle číta, normálne som naštvatá sama na seba, že takéto veci mi unikajú. Keď je človek mladý má kopu času a energie a nemá záväzky chýbajú mu peniaze na takéto akcie, a keď sú už peniaze, nemá zase ani padrť voľného času aby tam šiel.



Jaky si to udelas, takovy to mas ... ja uz mam cas i penize :D (cas se da udelat vzdy, je to jen o prioritach ... ale nekdo se radsi 14 dni vali u more, tim nemyslim zrovna tebe). Takovy Bruce Air je lepsi nez vsechny dovolene u more dohromady za cely zivot :wink: Proto pristi rok letim znova !
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rumunsko setlist, video, foto

Poslaťod Dragontears v Štvrtok August 19, 2010 10:22 pm

for gog&magog: prejmenovala jsem tvuj thread, nejak samovolne doslo k jeho zvrhnuti :D tak snad neva ...

btw a co takhle setlist, nikdo ze zucastnenych nepohodi ? no dobra, zkusim zitra pohledat nekde :roll:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Rumunsko setlist, video, foto

Poslaťod Zdenius v Piatok August 20, 2010 7:51 am

aha, skopiruj sem predsa bezny setlist, snad si nemyslis ze by zahrali notu navyse :roll: :wink:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Rumunsko setlist, video, foto

Poslaťod Dragontears v Piatok August 20, 2010 8:07 am

ale tak prece dobre vis, ze to sem neflaknu jen tak, bez overeni :wink:
takze timto jsi potvrdil a muzeme dat

setlist
The Wicker Man
Ghost Of The Navigator
Wrathchild
El Dorado
Dance Of Death
The Reincarnation Of Benjamin Breeg
These Colours Don't Run
Blood Brothers
Wildest Dreams
No More Lies
Brave New World
Fear Of The Dark
Iron Maiden

The Number of the Beast
Hallowed Be Thy Name
Running Free
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Romania voľné miesta v aute - nabidka

Poslaťod medulka v Piatok August 20, 2010 2:41 pm

Mato.123 píše:
metalmesiah píše:Na Slovensku mali mat ako Eddie zabija Janosika valaskou :)



Na slovensku by mohli dať jak Eddie zabíja kontrafakta sekerou :D


Každopádne tých kanditátov na SK by sa našlo viac, a nielen z hudobnej scény :mrgreen:
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: Romania voľné miesta v aute - nabidka

Poslaťod medulka v Piatok August 20, 2010 2:45 pm

Crusader píše:
medulka píše:
Tak toto sa až zle číta, normálne som naštvatá sama na seba, že takéto veci mi unikajú. Keď je človek mladý má kopu času a energie a nemá záväzky chýbajú mu peniaze na takéto akcie, a keď sú už peniaze, nemá zase ani padrť voľného času aby tam šiel.



Jaky si to udelas, takovy to mas ... ja uz mam cas i penize :D (cas se da udelat vzdy, je to jen o prioritach ... ale nekdo se radsi 14 dni vali u more, tim nemyslim zrovna tebe). Takovy Bruce Air je lepsi nez vsechny dovolene u more dohromady za cely zivot :wink: Proto pristi rok letim znova !


A čo mám doma nechať malé dieťa s nasratým manželom? :mrgreen:
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: Rumunsko setlist, video, foto

Poslaťod Crusader v Piatok August 20, 2010 6:54 pm

Od toho je tvuj manzel, aby pomohl ... taky k cemu sis ho porizovala, kdyz neohlida ani decko a jeste by byl nasranej ? :D Misto aby rekl, ja vim ze se hodne nadres, vezmu to ted za tebe a ty si jed odpocinout na koncert :mrgreen:
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rumunsko setlist, video, foto

Poslaťod medulka v Pondelok August 23, 2010 12:24 am

Crusader píše:Od toho je tvuj manzel, aby pomohl ... taky k cemu sis ho porizovala, kdyz neohlida ani decko a jeste by byl nasranej ? :D Misto aby rekl, ja vim ze se hodne nadres, vezmu to ted za tebe a ty si jed odpocinout na koncert :mrgreen:


:mrgreen: to by asi nešlo, žijeme v tvrdom kapitalizme :mrgreen:
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: Rumunsko setlist, video, foto

Poslaťod gog&magog v Pondelok August 23, 2010 2:32 am

medulka píše: :mrgreen: to by asi nešlo, žijeme v tvrdom kapitalizme :mrgreen:

To znamená, že Tvoj manžel je kapitalista a vykorisťuje ťa, alebo ako je to myslené?

A späť k pôvodnej téme - keďže sem píšem, výlet do "medzi cigánov, medveďov a odňaté eurofondy", ako sme ho pokrstili, som prežila. Neokradli nás ani v noci na prázdnom parkovisku, kdesi medzi dedinami, z ktorých cesty už ďalej nepokračujú. Aj tých škaredých policajtov, ktorým sme nerozumeli ani slovo a on nám len jediné v jedinej otázke "Speed?", sme presvedčili, aby nám nedali pokutu. Je to inak nádherná, romantická krajina, zvlášť vidiek, v mestách už je to samozrejme o niečom inom (McDonalds, KFC, veľké parkoviská...). Naďalej pre mňa ostáva záhadou, prečo sa rumunská mena "lei" označuje "ron". :D
Samotný koncert bol super, dobrý zvuk, dobrá šou, dobrá atmosféra. Strašne ma dojalo také malé, asi osemročné dievčatko, ktoré prišlo zjavne s oboma rodičmi - pospevovalo si refrény a keď vyšiel Eddie, bolo na nej vidieť úžasné nadšenie spojené s tým, že jej evidentne prišiel trošičku strašidelný, taký ten máličko vzrušujúci strach :-).
Aj organizácia bola ďaleko lepšia, než som očakávala. Rozhodne lepšia než tá akú som predviedla ja a priateľ s ktorým som šla. Nebyť jeho múdreho telefónu, ktorý nám v Carei pripomenul, že Rumnsko je v inom časovom pásme, nestihli by sme viac než len predkapelu... :roll:
A mimochodom od tohoto výletu, kde som fungovala ako navigátor, zbožňujem maďarské kruháče. Je génius ten, koho napadlo, že lepšie než pred neho dať jednu tabuľu s označením smerov, je dať tabuľu priamo ku každému výjazdu z neho. Nemusíte si všímať značky po ceste, stačí že vojdete do kruháču a s mapou v ruke sa tam 15 minút točíte, aby ste zistili, ktorý zo šiestich výjazdov je ten správny... :lol:
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Rumunsko setlist, video, foto

Poslaťod Crusader v Pondelok August 23, 2010 10:57 am

medulka píše:
Crusader píše:Od toho je tvuj manzel, aby pomohl ... taky k cemu sis ho porizovala, kdyz neohlida ani decko a jeste by byl nasranej ? :D Misto aby rekl, ja vim ze se hodne nadres, vezmu to ted za tebe a ty si jed odpocinout na koncert :mrgreen:


:mrgreen: to by asi nešlo, žijeme v tvrdom kapitalizme :mrgreen:



Dost spatna vymluva ... nebo chces rict za ja ziju v sociku potazmo komunismu ? :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rumunsko setlist, video, foto

Poslaťod medulka v Pondelok August 23, 2010 11:28 am

Crusader píše:
medulka píše:
Crusader píše:Od toho je tvuj manzel, aby pomohl ... taky k cemu sis ho porizovala, kdyz neohlida ani decko a jeste by byl nasranej ? :D Misto aby rekl, ja vim ze se hodne nadres, vezmu to ted za tebe a ty si jed odpocinout na koncert :mrgreen:


:mrgreen: to by asi nešlo, žijeme v tvrdom kapitalizme :mrgreen:



Dost spatna vymluva ... nebo chces rict za ja ziju v sociku potazmo komunismu ? :D


To neeeee. Len som sa zasmiala, že máš takú predstavu, že to je tak jednoduché :mrgreen: ale teraz vážne: nepatrím medzi tých čo bedákajú len tak pre nič za nič, ale teraz je také obdobie že sa fakt nedá, sadnúť na lietadlo a len tak ísť na výlet na koncert. Okrem toho som baba, a autom ísť do Rumunska sama by som nemala chuť/odvahu. Moje kamošky totiž moju priazeň IM nezdieľajú :lol:
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Predchádzajúci

Späť na 15 August 2010 - Cluj Napoca, Polus Center Mall (Romania)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron