Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Metal v nasich zivotech ...

Metal v nasich zivotech ...

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Metal v nasich zivotech ...

Poslaťod Crusader v Utorok Máj 18, 2010 11:16 pm

Co se clovek nedozvi, ze ho hned neuznavam ... pouze ho neuctivam a nejsem z nej na "vetvi". Mam jine favority ... tak uz doufam ze je to vsem jasne. CDcka jsem si vzdy kupoval, jen ne vzdy jsem umel anglicky tak, abych vedel o cem presne zpivaji. A nemam ve zvyku je vyhazovat. Stalo se mi u nekolika kapel, ze kdyz jsem jim zacal rozumnet, tak me nejak pustily - judas, manowar apod. ...

Fantasy jsem nikdy nemusel, proto tezko me tyhle texty ohromi. Stejne jako pozy typu devil horns a podobne pozy. Bude to znit nechutne klisovite, ale z tohohle jsem davno vyrostl, nebo na to zestarl, to je v dusledku jedno. Ale to prece neznamena, ze to nekomu beru ! Tak to nestavte tak, ze kdyz to zrovna nebere me, tak o tom automaticky tvrdim ze je to spatne. Navic si nemyslim, ze ma az tak velke zasluhy, jake tu napsal Petr WH, to me proste prijde nadnesene nekriticke a prilis okazale adorovani. Ale opet to je jen muj nazor a kecy o neucte si nechte do kostela. Z podobnych duvodu neuctivam mistni cirkveni autority i kdyz se to jejich oveckam asi nelibi :D ... Ani krestanstvi a ani Heavy metal NEJSOU ma nabozenstvi :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod eddie.c v Streda Máj 19, 2010 9:15 am

Jo! tak teď už jsem na to konečně přišel proč se v tomhle názorově rozcházíme. Pro mě "JE" Heavy metal náboženství, životní cesta, nebo jiskra světla v temnotě života, na názvu nesejde, čím větší klišé tím líp :P a proto zřejmě pro mě lidé jako DIO a jemu podobní znamenají něco víc než obrázek v bookletu CD. (neber si to osobně Crusader,tohle myslím všeobecně) Takhle se mi to líbí, tak myslím že asi budu i nadále žít v téhle bublině ve které se cítím jistý v kramflecích.PS: CD Dia samozřejmě mám, ale bohužel pálenky. Bohužel jsem stále ještě chudý student,který veškeré své finanční prostředky rve do MAIDENího materiálu,což je má priorita. Ale příjde čas a prostředky a já MAGICE pořídím originální bratříčky,žádný strach !-!
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Crusader v Streda Máj 19, 2010 9:45 am

Ja si to osobne neberu, v 17ti jsem to bral taky jinak nez ted. Tak ti preji at ti to hodne dlouho vydrzi, ale stejne drive nebo pozdeji budes mit dulezitejsi zivotni priority nez metal (pokud zrovna nebudes tezky asocial). Zajimave kam sme se dostali a to jsem se v podstate pouze pozastavil nad tim, ze je zvlastni, ze zatimco smrt Petera Steela nezaskocila zde ani v beznych mediich nikoho (nechcete snad tvrdit ze byl uplna NULA), tak z Ronieho tu vsichni vyplakavaji jako by mu umreli rodice. Brecet podle toho jake ma kdo zasluhy mi prijde zvlastni. V obou pripadech se v prvni rade jednalo o dobre lidi, kteri delali dobrou muziku, tak proc resit kdo za pozornost stoji a kdo uz ne, kdo tu diky komu je a podobne zbytecne blbosti. Ja muzu tvrdit ze kdyby nebyli lide jako Bach, Bethoven nebo Mozart (potazmo obecne klasicka muzika), tak neni zadny metal, protoze se nema kde inspirovat ... a zkuste mi to vyvracet.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod PesZ v Streda Máj 19, 2010 10:25 am

Zrovna tady Eddie.C má dobrou Heavy Metalovou kapelu, které velmi přeji, aby trochu prorazili a je na nich vidět, že kapele věnují všechno, co můžou, takže vlastně heavymetalem žije už teď. Trochu mi připomíná mladého Steva :-).
(Tím chci říci, že mít jako prioritu kapelu přece není asociální, no ne? Samozřejmě, že by asi nebylo správné, aby měla kapela přednost před rodinou atd., ale asi to nebylo myšleno tak doslova.)
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Crusader v Streda Máj 19, 2010 10:48 am

Podivne je, kdyz je pro nekoho metal nabozenstvim i po 30-tce, tj kdy vse ostatni jde stranou. Dotycny chodi jen chlastat a na koncerty a za pokriku Mejdn, Metaaal pyco se upravuje i tam ... po ostatnich caka pivo a sermuje jim zhavym cigarem pred ksichtem. Tyhle typci byli hlavne mysleni temi asocialy a bohuzel jich u nas neni malo, staci se treba na koncertu maiden poradne rozhlidnout. Pokud jde o muzikanty, je to vec jina - ale co si budeme povidat, kolik kapel u nas se hudbou i uzivi ? Kolik kapel znaji lidi za Rozvadovem ? Ani Kabat ne ... Takze je to krasne hobby, ale spis se tim neuzivis a proto te okolnosti donuti delat i jine veci - tzn. prehodnotit priority.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod SPAJDY666 v Streda Máj 19, 2010 11:24 am

Crusader píše:Podivne je, kdyz je pro nekoho metal nabozenstvim i po 30-tce, tj kdy vse ostatni jde stranou. Dotycny chodi jen chlastat a na koncerty a za pokriku Mejdn, Metaaal pyco se upravuje i tam ... po ostatnich caka pivo a sermuje jim zhavym cigarem pred ksichtem. Tyhle typci byli hlavne mysleni temi asocialy a bohuzel jich u nas neni malo, staci se treba na koncertu maiden poradne rozhlidnout. Pokud jde o muzikanty, je to vec jina - ale co si budeme povidat, kolik kapel u nas se hudbou i uzivi ? Kolik kapel znaji lidi za Rozvadovem ? Ani Kabat ne ... Takze je to krasne hobby, ale spis se tim neuzivis a proto te okolnosti donuti delat i jine veci - tzn. prehodnotit priority.


nezbyva nez souhlasit vidim to taky tak
Obrázok užívateľa
SPAJDY666
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 201
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 5:15 pm
Bydlisko: Frenštat

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod eddie.c v Streda Máj 19, 2010 12:29 pm

SPAJDY666 píše:
Crusader píše:Podivne je, kdyz je pro nekoho metal nabozenstvim i po 30-tce, tj kdy vse ostatni jde stranou. Dotycny chodi jen chlastat a na koncerty a za pokriku Mejdn, Metaaal pyco se upravuje i tam ... po ostatnich caka pivo a sermuje jim zhavym cigarem pred ksichtem. Tyhle typci byli hlavne mysleni temi asocialy a bohuzel jich u nas neni malo, staci se treba na koncertu maiden poradne rozhlidnout. Pokud jde o muzikanty, je to vec jina - ale co si budeme povidat, kolik kapel u nas se hudbou i uzivi ? Kolik kapel znaji lidi za Rozvadovem ? Ani Kabat ne ... Takze je to krasne hobby, ale spis se tim neuzivis a proto te okolnosti donuti delat i jine veci - tzn. prehodnotit priority.


nezbyva nez souhlasit vidim to taky tak


Dobře, ale mimo ty asociály jsou tu i normální lidé,kteří metalem žijou dnes a denně a vůbec bys to do nich neřekl. Je mi jasné, že na firemní prezentaci nemůžeš přijím v triku MAIDEN a s nábojnicovým pásem,ale myslel jsem ten typ lidí,kteří se snaží navštěvovat co nejvíce koncertů,pravidelně si kupovat CD,DVD.Sledovat novinky co se v hudebním světě děje atd. Do práce civil, ve volnu metal. Tahle rovnice funguje. Zvláště když máš partnerku naladěnou na stejné vlně. Potom se nemusíš vzdávat toho co tě baví víc než cokoli jiného. No myslím že už jsme hodně off topic :D Snad jen ještě tohle:Kapela tě u nás neuživí,to je fakt (pokud nemáš primitivní české hospodské texty v-v-v )ale když k tomu přidáš ještě něco co s hudbou úzce souvisí (třeba agentura,grafické služby kapelám,našlo by se toho víc) tak se to zvládnout dá. Tudy snad vede cesta pro lidi jako jsem já. Uvidíme...
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Crusader v Streda Máj 19, 2010 5:55 pm

Jsme offtopic, ale to se pri diskuzi obcas stava, ze se stoci nekam jinam, vsak nam to Dragontears nekam odsune (diky!) :D

Tak ti drzim palce at nedopadnete jako nedavno zminovane kapely, ktere taky vyrustali na maiden a nakonec hrajou komercni sracky - Desmod, Gladiator, Horkyzeslize apod. Ti kteri zapomneli proc zacali hrat a uz to delaji jen pro penize.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod eddie.c v Štvrtok Máj 20, 2010 9:30 am

Crusader píše:Jsme offtopic, ale to se pri diskuzi obcas stava, ze se stoci nekam jinam, vsak nam to Dragontears nekam odsune (diky!) :D

Tak ti drzim palce at nedopadnete jako nedavno zminovane kapely, ktere taky vyrustali na maiden a nakonec hrajou komercni sracky - Desmod, Gladiator, Horkyzeslize apod. Ti kteri zapomneli proc zacali hrat a uz to delaji jen pro penize.


Díky. tohle se myslím nikdy nestane. :wink: Mimochodem příští týden hrajeme v Ostravě s BLAZEm,tak se těším že ho zase po roce uvidím. :git:
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: Metal v nasich zivotech ...

Poslaťod PesZ v Štvrtok Máj 20, 2010 3:00 pm

Nojo, jsem tam chtěl zajet, ale povinnosti mi to nedovolí, tak na něj půjdu do Prahy.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: Metal v nasich zivotech ...

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Máj 20, 2010 9:31 pm

Ako piše Crusader...čim je človek starší pozerá inak na tento svet a ine veci sa mu stavaju prioritou...No niekedy by som iste veci aj chcel vratit spat :wink: ale to uz nejde...Metal mi sprijemnuje chvile ked mam na ne cas, ked som nasraty, štastny,ked si chcem na nieco zaspominat, ale uz mi z toho nehrabe ako kedysi, nezbieram uz tolko toho ako predtym(i ked to boli palenice :D )...Ked cloveku prestanu platit rodicia studentsky zivot, pivo...atd. tak si priority svojho zivota usporiada trochu v inom poradi...ale tym si musi prejst asi kazdy... :wink:
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Metal v nasich zivotech ...

Poslaťod zdenoeddie v Piatok Máj 21, 2010 5:15 pm

Tu musim s Crusaderom suhlasit. Ano, ked som bol mladsi, sral som na vsetko, priorita bolo pre mna novy album niecoho, cierne rifle, bunda s nasivkou. Tak prisli realnejsie problemy, a aj ked stale je hudba v mojom zivote na vrchole, ale uz davne nie na 1. mieste.... Bez hudby umieram, ale zase nemam potrebu robit to co sa pisalo vyssie. A to si nechcem predstavit ako to bude o 5, 10, 15,.. rokov.
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: Metal v nasich zivotech ...

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 24, 2010 3:28 pm

proste nasrat na vsetky tieto tezy. to zalezi ako si mal rad tu hudbu v mladosti a potom kolko pre teba teda znamena a ci sa o nu mozes opriet a tak. kto chce byt asocialom nech si je. to musi ist aj bez toho. nie ze hned pri prvom probleme vsetko hodite za hlavu, vyhodite cdcka alebo ich predate. a ked vas to zas chyti za rok? treba tieto veci len umerne odsuvat stranou, pokial fakt nejde o zivot a podla mna je to dobra neutralna vec dobra na psychyku (pokial nepocuvate napr. black metal, death, trance, alebo.... Motorhead :lol: ) a da sa pri nej odreagovat aj managerom :roll: To ako recicky mam skusku tak mesiac nejdem nikde. hanba. za 18 rokov mi doslo ze 2 dni pred skuskou sa hovno naucim, tak co skusit ist sa zabavit a mozno ma to uvolni? a opat, nejde o zivot -v- taky ludia uz v rannom veku naznacuju kam sa uberie ta laska k hudba za par rokov :lol: :git:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Metal v nasich zivotech ...

Poslaťod Crusader v Pondelok Máj 24, 2010 5:19 pm

Vsak pockej az ti to ta tva holubicka zatrhne a rozproda, to se asi urechtam k smrti :D A pis si ze ti tyhle kecy pripomenu.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Metal v nasich zivotech ...

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 24, 2010 5:53 pm

Crusader píše:Vsak pockej az ti to ta tva holubicka zatrhne a rozproda, to se asi urechtam k smrti :D A pis si ze ti tyhle kecy pripomenu.


neboj, stiahnem ta na dno so sebou :lol:

neboj ved naposledy to bolo o par tisicoch fotkach istej herecky ktore mam v pc aj to som ustal a nedam sa. pretoze pokial to ide normalne vysvetlit tak som ochotny sa o tom bavit, inak som ako skala. a myslim ze o vsetko v tejto teme sa da vzdy normalne vysvetlit, takze by nemal byt problem a ja budem dalej vzorny partner. mne proste prijde zvlastne hodit to za hlavu, lebo tym sa hodia aj tie roky a vsetko s tym spojene, vzdy verim ked uz je zle na moznost odlozit to najeky cas k ladu. a tomu uplnemu odlozeniu sa tiez nebranim, ale ako som povedal, ked ide o zivot. to ako pripad tych fotiek. proste ked sa naserie, ze mas v PC tisice fotiek nejakej herecky, iked su to fotky napr z tlacoviek podotykam, tak ich v zachvate nezmazem. Slovnte to urovnat, fotky zazalohovat na CD (ked to inac nejde tak tajne) a ideme dalej a trosku podobne aj so zbierkami a hudbou postupovat :)
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron