Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Ako zmenil Iron Maiden Tvoj život

Poslaťod medulka v Pondelok Január 18, 2010 4:53 am

Crusader píše: Dneska te uz nikdo nezavre za tve nazory, nikdo po tobe nestrili na hranicich a nikdo te nenuti delat veci co nechces, nestane se ze by te policie zmlatila za to, ze si byl na rockovem koncertu ... a NIKDO ti nezakazuje poslouchat IRON MAIDEN, nezakazuje ti nosit jejich tricka ... dokonce muzes jit na jejich koncert ... Rikejte si co chcete, ale dneska si lidi obecne zijou jako prasata v zite ... maji co jist, vsichni jsou obezni, hospody jsou plne a kazdy si vozi prdel v aute, skoro kazdy ma pocitac, internet ... tak na co si sakra stezuji ? Kdo tomu neveri, at se jde podivat do nakupnich center ... chramu dnesniho konzumu. Myslite si ze tohle vsechno by tu bylo za komousu?


V tomto má Crusader úplnú pravdu, veru, komunisti by Maiden hneď zakázali, tomu verte.
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod Crusader v Pondelok Január 18, 2010 11:00 am

Vsak to taky v 88 udelali, meli hrat v Praze na Sparte ... dodnes ten termin figuruje v seznamech jejich tour datumu.

Pokud jste si "nekde" precetli ze tu meli hrat uz v 86, protoze nekdo u nich dal loni na reedici tricka z lonskeho roku napis Czechoslovakia, tak tomu neverte ... na original trickach z 86 zadna Czechoslovakia nikdy nebyla.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod Dragontears v Pondelok Január 18, 2010 4:38 pm

Crusader píše:Vsak to taky v 88 udelali, meli hrat v Praze na Sparte ... dodnes ten termin figuruje v seznamech jejich tour datumu.

Pokud jste si "nekde" precetli ze tu meli hrat uz v 86, protoze nekdo u nich dal loni na reedici tricka z lonskeho roku napis Czechoslovakia, tak tomu neverte ... na original trickach z 86 zadna Czechoslovakia nikdy nebyla.

tak vzhledem k avizovanemu datu (25.8.88) je zcela zrejme, proc koncert nepovolili ... a ze by mel byt koncert uz v 86 slysim poprve, zatim jsem se s touto informaci nikdy nesetkala
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod Crusader v Pondelok Január 18, 2010 8:16 pm

Dragontears píše:
Crusader píše:Vsak to taky v 88 udelali, meli hrat v Praze na Sparte ... dodnes ten termin figuruje v seznamech jejich tour datumu.

Pokud jste si "nekde" precetli ze tu meli hrat uz v 86, protoze nekdo u nich dal loni na reedici tricka z lonskeho roku napis Czechoslovakia, tak tomu neverte ... na original trickach z 86 zadna Czechoslovakia nikdy nebyla.

tak vzhledem k avizovanemu datu (25.8.88) je zcela zrejme, proc koncert nepovolili ... a ze by mel byt koncert uz v 86 slysim poprve, zatim jsem se s touto informaci nikdy nesetkala


No hadej kdo asi s timhle objevem tak mohl prijit :D

Je to stejna kravina, jako kdyz u videa "Behind the Iron Curtain" maji na zacatku taky Czechoslovakia a par dementu ti bude tvrdit ze tu uz hrali i tenkrat, kdyz je to v tom videu, tak je to prece pravda ne ? :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod tiffani v Pondelok Január 18, 2010 9:22 pm

medulka - s tym vekom si sa skoro trafila :-) Ci boli v skolke politicke prednasky, to si nepamatam, nakoniec - stravila som v pripravke len jeden rok a aj to tak, ze od urciteho casu len doobeda, lebo to bolo (asi) povinne. Vdaka starym rodicom som sa vymozenostiam tipu jasle a materska skola vcelku elegantne vyhla.
Ja si zase tak matne spominam na rozpravanie, ako museli prastari rodicia narychlo prerabat dom, lebo mali v jednej casti masiarstvo (prastary otec bol masiar) a aby im to nezabavili alebo tak nejako. Plus vzdy tam visel nejaky ten Damoklov mec, kedze boli Nemci (cize automaticky zli), tak stale bola akoby hrozba, ze im zabavia dom a budu sa musiet vystahovat. Ale to su uz naozaj len velmi matne spomienky.
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod PesZ v Pondelok Január 18, 2010 9:45 pm

Abychom tak řekli, byly to wasted years :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod tiffani v Pondelok Január 18, 2010 11:20 pm

boli a mozno zase budu :-) Aspon podla startreku :-)
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod medulka v Utorok Január 19, 2010 3:26 pm

Dragontears píše:
Crusader píše:Vsak to taky v 88 udelali, meli hrat v Praze na Sparte ... dodnes ten termin figuruje v seznamech jejich tour datumu.

Pokud jste si "nekde" precetli ze tu meli hrat uz v 86, protoze nekdo u nich dal loni na reedici tricka z lonskeho roku napis Czechoslovakia, tak tomu neverte ... na original trickach z 86 zadna Czechoslovakia nikdy nebyla.

tak vzhledem k avizovanemu datu (25.8.88) je zcela zrejme, proc koncert nepovolili ... a ze by mel byt koncert uz v 86 slysim poprve, zatim jsem se s touto informaci nikdy nesetkala


Áno, to sú veĺmi zaujímavé veci a netreba zabúdať ako to naozaj bolo s Maidenom. Ja si tiež na veľa vecí už nespomeniem, ale niečo sa mi marí, že ktosi mi to už v tých časoch spomínal, že Maiden mal byť v Prahe, ale samozrejme to okamžite zakázali. V tých časoch to ale vôbec nebolo na začudovanie, skôr keby to povolili, možno by ani nikto neprišiel, lebo by snáď nikto tomu neuveril. Ono to bolo vtedy také, že už len pohrávať sa s myšlienkou že by mohol byť nejaký koncert zahraničnej (Západnej) navyše metalovej kapely v Československu bolo totálne absurdum.
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod Oniiicek v Utorok Január 19, 2010 3:40 pm

medulka píše:Áno, to sú veĺmi zaujímavé veci a netreba zabúdať ako to naozaj bolo s Maidenom. Ja si tiež na veľa vecí už nespomeniem, ale niečo sa mi marí, že ktosi mi to už v tých časoch spomínal, že Maiden mal byť v Prahe, ale samozrejme to okamžite zakázali. V tých časoch to ale vôbec nebolo na začudovanie, skôr keby to povolili, možno by ani nikto neprišiel, lebo by snáď nikto tomu neuveril. Ono to bolo vtedy také, že už len pohrávať sa s myšlienkou že by mohol byť nejaký koncert zahraničnej (Západnej) navyše metalovej kapely v Československu bolo totálne absurdum.


No koncerty kadejakých skupín máme na Slovensku, ale nejak to, čo hlavne počúvam nie a nie sem príst :? ....Už skupiny ako Gamma Ray, Scorpions, Hammerfall...sú tu každú chvílu bleee...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod Mustanq v Utorok Január 19, 2010 4:04 pm

No až na to posledné to s tým "blee" nemôžeš myslieť vážne -v- :D :D :wink:
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod Oniiicek v Utorok Január 19, 2010 5:40 pm

Mustanq píše:No až na to posledné to s tým "blee" nemôžeš myslieť vážne -v- :D :D :wink:


No jedinú skupinu, čo ešte môžem je Scorpions :) ...Inak áno, myslel som to vážne :D Chápem sú ľudia pre ktorých je Gamma Ray a Hammerfall niečo ako pre mňa Iron, ale ja ked už vidim niekde, že tu koncertuju znova a zase tak len krútim hlavou a dávam si otázku prečo :D (a ešte majú aj 3 koncerty u nás) ???...Vedel by som si tu predstavil niečo iné zo Škandinávie než je Hammerfall a obdobné opakujúce sa skupiny :D !-! :wink:...ale ked nič iné tak aspoň vycestovať sa dá :D
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod Mustanq v Utorok Január 19, 2010 5:53 pm

No tak to málo koncertov na Slovensku štve aj mňa. Napríklad W.A.S.P. sú v Česku asi na každom turné, zatiaľ čo neviem, či o Slovensku vôbec vedia :( A zase je pravda že tie power metalové skupiny sú u nás ani najviac, takých Hammerfall ani ja nemusím, ale zase Gammu som začal počúvať len prednedávnom, ale dosť ma tá hudba zobrala :wink: :D
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod Oniiicek v Utorok Január 19, 2010 6:07 pm

Mustanq píše:No tak to málo koncertov na Slovensku štve aj mňa. Napríklad W.A.S.P. sú v Česku asi na každom turné, zatiaľ čo neviem, či o Slovensku vôbec vedia :( A zase je pravda že tie power metalové skupiny sú u nás ani najviac, takých Hammerfall ani ja nemusím, ale zase Gammu som začal počúvať len prednedávnom, ale dosť ma tá hudba zobrala :wink: :D


Ono vies o Slovensku sa dozvedeli určite až teraz vrámci toho problému s bombou v lietadle :D !-!...No veľa krajín nás stále bere ako Česko-slovensko, tak ked koncert tak v Čechách, veď prídu aj zo Slovenska ludia...A asi u nás na usporiadanie niečoho väčšieho nemajú nervy, alebo niečo iné :) ??? No teraz sa chystá Kiss...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod Dragontears v Utorok Január 19, 2010 6:29 pm

Oniiicek píše:...ale ked nič iné tak aspoň vycestovať sa dá :D

no vidis, tim si nas vratil k tematu :wink:
ale kdyz jsme u te hudby, sledujete nekdo serial Vypravej, ktery bezi kazde pondeli na CT1 ? mimo vlastniho serialu mnohe z predsametoveho obdobi dokladaji i dobove dokumenty, ktere jsou tam obcas k dokresleni tehdejsi atmosfery, a ted v poslednim dile hned na uvodu se muzete pobavit u dobovych nazoru na dlouhe vlasy a tzv. prehravky pred komisi :lol:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Vas zivot pred a po "sametove" revoluci

Poslaťod medulka v Streda Január 20, 2010 12:13 am

Oniiicek píše:
Mustanq píše:No tak to málo koncertov na Slovensku štve aj mňa. Napríklad W.A.S.P. sú v Česku asi na každom turné, zatiaľ čo neviem, či o Slovensku vôbec vedia :( A zase je pravda že tie power metalové skupiny sú u nás ani najviac, takých Hammerfall ani ja nemusím, ale zase Gammu som začal počúvať len prednedávnom, ale dosť ma tá hudba zobrala :wink: :D


Ono vies o Slovensku sa dozvedeli určite až teraz vrámci toho problému s bombou v lietadle :D !-!...No veľa krajín nás stále bere ako Česko-slovensko, tak ked koncert tak v Čechách, veď prídu aj zo Slovenska ludia...A asi u nás na usporiadanie niečoho väčšieho nemajú nervy, alebo niečo iné :) ??? No teraz sa chystá Kiss...


No na Kiss už mám vstupenky kúpené aj BA aj W . Strašne sa teším a môžem si dať make-up s ktorým vyzerám nesmrteľne :D
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia