Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Prodej nosicu

Prodej nosicu

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Štvrtok Február 26, 2009 8:08 pm

"nicmene tohle se vse az na prodej toleruje"
- Je paradoxní, že samotné pořizování bootlegů je zakázano.


"do toho jake poskytuju protisluzby ti vazne NIC neni"
- A já už začínal pochybovat, že se něčeho takového od tak otevřeného člověka jak ty, nedočkám.

"a ty si vazne ten pravy, kdo je kompetentni hodnotit me nazory"
- A ty si myslíš, že jsi kompatibilní k hodnocení toho co umím a neumím rozlišit?

"s temi nazi pudy opet vidim snahu o nejakou manipulaci, o co ti KURVA jde?"
- Nejde mi o nic, než říct, že s nazi pudama si mlel pičovinu (zmiňoval jsem to jako komentář k tvým názorům).

"ale za demagogicke kydy jednoho zneuznaneho intelektuala"
- Demagogické - stále to slovo opakuješ (a opakoval), ale ještě jsi mi narozdíl ode mě nedal jediný příklad; to ty jsi demagog, protože jen převracíš, s ničím nepřicházíš.

"a tebe NIKDO nenuti mi odepisovat, kdyz se ti to nelibi"
- To už je zase problém mé vznětlivé povahy, že mám potřebu reagovat na každou pičovinu. Zároveň si myslím, že mi to NIKDO (ještě větším to nejde?) nemůže zakazovat, jelikož jsme na VEŘEJNÉM FÓRU.

"frustrovan z toho, ze ostatni nezerou jeho SUPER kapelu"
- Ne, jsem flustrován z toho, že fanoušci mé nejoblíbenější skupiny (IM) jsou tak kurevsky konzervativní.

"nebo si nejak sadomaso orientovan"
- Ne.

"uz se opakuji"
- Zdaleka ne poprvé, ani podruhé.

"skoda ze se od tebe nedozvim zadne veci K VECI, tj na tema Iron Maiden ..."
- Co chceš vědět?
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Štvrtok Február 26, 2009 8:12 pm

Crusader píše:
krab píše: mimochodem skupina útočící na nízké nacistické pudy a sama nacisticky neorientovaná - hodně chytrá myšlenka...




proste protoze to nechapes, neb si asi blby, urazis myslenky jinych ? Tak mi vysvetli, proc by skupina, ktera neceho vyuziva (nazi pudu) zakonite musela byt presne takova (nazi) ... Je to stejna debilita, jako bys tvrdil ze majitel pivovaru MUSI byt alkoholik ....


Protože by to skupině Rammstein bylo po obchodní stránce (předpokládám, že to bereš takhle, tuším, že jsi to už i říkal) zcela k ničemu. Navíc říkat, že skupina, která využívá nazi pudy a sama není nacisticky orientovaná je stejná blbost jako říct, že horolezci bude vadit adrenalin. Jo, ještě bych chtěl poprosit o definici nazi pudu.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Február 26, 2009 9:01 pm

krab píše: ... - To už je zase problém mé vznětlivé povahy, že mám potřebu reagovat na každou pičovinu. Zároveň si myslím, že mi to NIKDO (ještě větším to nejde?) nemůže zakazovat, jelikož jsme na VEŘEJNÉM FÓRU ....

to se asi budes muset realizovat nekde jinde, jsme sice verejne forum, presto mame nejaka pravidla. Vzajemne napadani a vytvareni nesmyslnych OT k nim rozhodne nepatri !! a cist si o Rammsteinech v nekolika threadech nikoho nebavi :roll:
tohle forum je PREDEVSIM venovane IM, myslim ze je v soucasne dobe dostatek neutralnich temat k probirani ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Štvrtok Február 26, 2009 9:22 pm

krab píše:"nicmene tohle se vse az na prodej toleruje"
- Je paradoxní, že samotné pořizování bootlegů je zakázano.

"skoda ze se od tebe nedozvim zadne veci K VECI, tj na tema Iron Maiden ..."
- Co chceš vědět?


Jestli znas nazor Steva Harrise na tohle tema (bootlegy) ... on jeho nazor je pro me rozhodne smerodatnejsi, nez tve dojmy a MOUDRA .... a tohle je definitivni tecka.

Prosim nasi milou moderatorku Dragontears, aby me v pripade ze se neudrzim a tomuhle provokaterovi jeste nekdy odepisu, nemilosrdne smazala s krute zprudila, dekuji.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Štvrtok Február 26, 2009 10:29 pm

Žádné dojmy, nebo moudra ohledně booltegů jsem tady nikdy neprezentoval, takže nechápu, co si vymýšlíš. Názor je názor a zákon je zkrátka zákon.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Štvrtok Február 26, 2009 10:39 pm

Dragontears píše:
krab píše: ... - To už je zase problém mé vznětlivé povahy, že mám potřebu reagovat na každou pičovinu. Zároveň si myslím, že mi to NIKDO (ještě větším to nejde?) nemůže zakazovat, jelikož jsme na VEŘEJNÉM FÓRU ....

to se asi budes muset realizovat nekde jinde, jsme sice verejne forum, presto mame nejaka pravidla. Vzajemne napadani a vytvareni nesmyslnych OT k nim rozhodne nepatri !! a cist si o Rammsteinech v nekolika threadech nikoho nebavi :roll:
tohle forum je PREDEVSIM venovane IM, myslim ze je v soucasne dobe dostatek neutralnich temat k probirani ...


Tohle byla citace, proto ten Caps-lock. Když jsem říkal Crusaderovi, že o Rammsteinech neví nic, seřval mě, že jsem bolševik, protože mu nemůžu upírat názor, ať už je jakýkoli. Nevím proč teď ty činíš to samé v mém případě... A přečti si prosím celou tu diskuzi "Rammstein", kdy bylo každé mé vyjádření (ač nijak negativně mířené) sníženo a zesměšněno a navíc jsem byl označen za bolševika, poté mluv o napadání.

Ale dobře, chápu, že zde máte určitou hyrarchii, že jsou určité "osobnosti" tohoto fóra respektovány a jejich názory jsou považováný za rozhodné a nezvratné, dobře, budu to od nynějška akceptovat.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Február 26, 2009 11:00 pm

Crusader píše: ... Prosim nasi milou moderatorku Dragontears, aby me v pripade ze se neudrzim a tomuhle provokaterovi jeste nekdy odepisu, nemilosrdne smazala s krute zprudila, dekuji.

neboj ja si te srovnam jak bude treba :D

krab píše: ... Ale dobře, chápu, že zde máte určitou hyrarchii, že jsou určité "osobnosti" tohoto fóra respektovány a jejich názory jsou považováný za rozhodné a nezvratné, dobře, budu to od nynějška akceptovat.

jedine "osobnosti" tohoto fora, ktere budes muset respektovat, jsou moderatori popr admin a mas pravdu, nas nazor je v jistych pripadech rozhodujici :lol:
pokud te jeste stale bavi zde vychvalovat Rammsteiny, delej to nadale slusnou formou a v threadu k tomu urcenem, vice neni treba dodavat
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Štvrtok Február 26, 2009 11:07 pm

Dragontears píše:
Crusader píše: ... Prosim nasi milou moderatorku Dragontears, aby me v pripade ze se neudrzim a tomuhle provokaterovi jeste nekdy odepisu, nemilosrdne smazala s krute zprudila, dekuji.

neboj ja si te srovnam jak bude treba :D

krab píše: ... Ale dobře, chápu, že zde máte určitou hyrarchii, že jsou určité "osobnosti" tohoto fóra respektovány a jejich názory jsou považováný za rozhodné a nezvratné, dobře, budu to od nynějška akceptovat.

jedine "osobnosti" tohoto fora, ktere budes muset respektovat, jsou moderatori popr admin a mas pravdu, nas nazor je v jistych pripadech rozhodujici :lol:
pokud te jeste stale bavi zde vychvalovat Rammsteiny, delej to nadale slusnou formou a v threadu k tomu urcenem, vice neni treba dodavat


Snad tímhle nechceš říct, že Crusader co se týče Rammsteinů vyjadřoval svůj názor slušnou formou...
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod tiffani v Štvrtok Február 26, 2009 11:42 pm

krab píše:"a ty si vazne ten pravy, kdo je kompetentni hodnotit me nazory"
- A ty si myslíš, že jsi kompatibilní k hodnocení toho co umím a neumím rozlišit?


kompatibilní
Význam:
snášenlivé, slučitelné

kompetentní
Význam:
• pravomocný
• zodpovědný
• způsobilý

nic v zlom, ale uz tieto vypady zacinaju byt vazne nudne. Na 5 minut to vyzera, ze je konecne SVATY POKOJ a potom zase zacnes. Mozes mi vysvetlit (a ano, som si vedoma, ze som OT) NACO je toto dobre donekonecna premielat a vytahovat somariny krizom cez cele forum?

Crusader - viem, ze ti obcas neda zareagovat, ale prekonaj sa
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Piatok Február 27, 2009 12:20 am

tiffani píše:
krab píše:"a ty si vazne ten pravy, kdo je kompetentni hodnotit me nazory"
- A ty si myslíš, že jsi kompatibilní k hodnocení toho co umím a neumím rozlišit?


kompatibilní
Význam:
snášenlivé, slučitelné

kompetentní
Význam:
• pravomocný
• zodpovědný
• způsobilý

nic v zlom, ale uz tieto vypady zacinaju byt vazne nudne. Na 5 minut to vyzera, ze je konecne SVATY POKOJ a potom zase zacnes. Mozes mi vysvetlit (a ano, som si vedoma, ze som OT) NACO je toto dobre donekonecna premielat a vytahovat somariny krizom cez cele forum?

Crusader - viem, ze ti obcas neda zareagovat, ale prekonaj sa


kompatibilní
Význam:
snášenlivé, slučitelné

kompetentní
Význam:
• pravomocný
• zodpovědný
• způsobilý

- No a?


nic v zlom, ale uz tieto vypady zacinaju byt vazne nudne. Na 5 minut to vyzera, ze je konecne SVATY POKOJ a potom zase zacnes. Mozes mi vysvetlit (a ano, som si vedoma, ze som OT) NACO je toto dobre donekonecna premielat a vytahovat somariny krizom cez cele forum?
- Můžeš mi říct jediný důvod, proč bych já měl být tím, kdo ustoupí?

Dej mi jedinou, jedinou příkladnou odpověď a já tedy ustoupím. Pokud budeš chtít říct, že jsem já tím neustálým rozvíječem, dej mi příklad, nechci neurčitou odpověď (příklad to může být i v rámci tohoto tématu). Už jenom ten začátek; jen jsem položil dvě srozumitelné otázky, chtěl jsem reagovat, ale nakonec jsem raději v zájmu všech tu reakci smazal, ale okamžitě jsem byl atakován... Dej mi prostím s odpovědí i ten příklad.
Naposledy upravil krab dňa Piatok Február 27, 2009 12:25 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod tiffani v Piatok Február 27, 2009 12:24 am

krab píše:

kompatibilní
Význam:
snášenlivé, slučitelné

kompetentní
Význam:
• pravomocný
• zodpovědný
• způsobilý

- No a?


nic v zlom, ale uz tieto vypady zacinaju byt vazne nudne. Na 5 minut to vyzera, ze je konecne SVATY POKOJ a potom zase zacnes. Mozes mi vysvetlit (a ano, som si vedoma, ze som OT) NACO je toto dobre donekonecna premielat a vytahovat somariny krizom cez cele forum?
- Můžeš mi říct jediný důvod, proč bych já měl být tím, kdo ustoupí?



ad no a -> ak neovladas vyznam slova, radsej ho nepouzivaj, alebo pouzi ceske slovo, nebudes za blbca.

ad dovod -> kto hovori o ustupovani? Co to ma s ustupovanim? Ide len o to, aby si tu ZBYTOCNE negeneroval flame krizom cez cele forum a neotravoval s tym, ze ti niekto stupol na kurie oko. Toto nie je o ustupovani alebo neustupovani. Ty uz hladas zadrapky a snazis sa za kazdu cenu vydobit si pozornost a vyvolat hadku.
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Pilgrim v Piatok Február 27, 2009 12:25 am

kua kaslite na to... z toho co som cital na tomto fore usudzujem ze crusader je manik v obraze o vsetkom co sa toci okolo IM a zrejme ma pravdu :DD
to krab-s crusaderom nema cenu sa hadat je to chlapik ktory sa nehada ak si nieje isty svojou pravdou!!
crusader- nic v zlom!!
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Piatok Február 27, 2009 12:36 am

"To je vsechno krasne, ale rammstein je hlavne velka NUDA sice hezke show, ale je to takove porad dokola stejne a rychle to omrzi a za svetla jsou uplne v prdeli, jak nemaji ohne tak jsou doslova impotentni ... tak to vidim ja, u maiden ocenuju ze to s tema hovadinama neprehani, protoze je to predne o hudbe a ne jestli nekomu hori prdel ... Navic rammstain hrajou na nizke "nazi" pudy nemeckeho naroda ... ohne a bubinky, podezrele ZNAMEJ rytmus ... ada hitler by mel radost ... proste nejsem pyroman, z ohne na rozdil od sousedu z reichu erekci nemam ..."

Tohle je názor?! Tohle je normální slušný názor??? Jste už sakra úplně zmagoření z té své legendy, nebo co?

Teď mi, tiffani, řekneš proč vytahuju tohle, a já ti řeknu, že proto, abych ukázal, co tady (nejspíš) považujete za běžný projev názoru.

A tohle není, že bych si v tom liboval, to už mě vyloženě sere váš jednostranný přístup.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod tiffani v Piatok Február 27, 2009 12:47 am

krab píše:"To je vsechno krasne, ale rammstein je hlavne velka NUDA sice hezke show, ale je to takove porad dokola stejne a rychle to omrzi a za svetla jsou uplne v prdeli, jak nemaji ohne tak jsou doslova impotentni ... tak to vidim ja, u maiden ocenuju ze to s tema hovadinama neprehani, protoze je to predne o hudbe a ne jestli nekomu hori prdel ... Navic rammstain hrajou na nizke "nazi" pudy nemeckeho naroda ... ohne a bubinky, podezrele ZNAMEJ rytmus ... ada hitler by mel radost ... proste nejsem pyroman, z ohne na rozdil od sousedu z reichu erekci nemam ..."

Tohle je názor?! Tohle je normální slušný názor??? Jste už sakra úplně zmagoření z té své legendy, nebo co?

Teď mi, tiffani, řekneš proč vytahuju tohle, a já ti řeknu, že proto, abych ukázal, co tady (nejspíš) považujete za běžný projev názoru.


Crusader moj nazor na tieto jeho vyroky pozna.

Ak sa chces dalej hrabat v teme Rammstein, tak sa v nej hrab v threade na tom urcenom, pripadne si vymienajte s Crusaderom zamilovane pmky. Ale unika mi opodstatnenie vytahovania tejto temy opakovane v roznych threadoch s tym ani omylom nesuvisiacich. Unika mi, PRECO potrebujes vyrabat hadky a skor ci neskor to stacat na jednu a tu istu problematiku. Uz je to skratka unavne. Ty uz nediskutujes, ty hladas zadrapky a potom velmi rychlo preklenies zase k Rammsteinu. Co ma toto s normalnou, slusnou a plodnou diskusiou?
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Beast34 v Piatok Február 27, 2009 12:50 am

som podla teba konzervativny preto lebo sa mi nepaci ked niekto zo skupiny na niekoho vytasí péro a ští?
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron