Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Prodej nosicu

Prodej nosicu

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Oniiicek v Piatok Február 06, 2009 10:12 pm

Crusader píše:Ono totiz CD/DVD nemusis kupovat za plne ceny v obchodech, ale klidne na aukru nebo ebayi casto za zlomek bezne ceny ... nebo v ruznych cd bazarech.


No ved som si vsimol v obchodoch taky IM nejake cd aj za 800 - 1000 Sk (to uz extremy) no cez net zohnas velakrat aj po 200Sk :) A to je uz pekna cena za cd origos s potlacou a bookletom :D - To ako zadara
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Štvrtok Február 26, 2009 2:20 am

Crusader: Mám na tebe dvě otázky, na něž očekávám přiměřenou odpověď. Upozorňuju, že tohle není podnět k diskuzi!

1. Stáhnul jsi někdy z internetu oficiální produkt výdělečné povahy?

2. Viděl (slyšel) jsi každý ze svých bootlegů od začátku do konce?
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Štvrtok Február 26, 2009 11:54 am

krab píše:Crusader: Mám na tebe dvě otázky, na něž očekávám přiměřenou odpověď. Upozorňuju, že tohle není podnět k diskuzi!

1. Stáhnul jsi někdy z internetu oficiální produkt výdělečné povahy?

2. Viděl (slyšel) jsi každý ze svých bootlegů od začátku do konce?



1) samozrejme, kdyz neni demo, je to jedina moznost jak se presvedcit, jestli stoji za to dat ty prachy, protoze je NESERU ... takze pak si to bud koupim, nebo to SMAZU !!! ale rozhodne nic oficialniho nekreckuju ... pokud jde o muziku mam pres 500 CD ... pokud jde o software, tak pokud ho potrebuju, tak ho koupim, pokud ne tak NE .... tak je to snad jasne ne? Kolik z vas ma LEGALNI windows ? Navic kdo pouziva hlavu davno vi, ze kazdej komercni sw ma i sve free alternativy ... jenze dneska kazdej, kdo ma v prdeli diru, musi mit adobe photoshop a ms office ... ackoli z toho vyuzije tak 5%

2) Ne, kdyz se mi nelibi kvalita nebo atmosfera, obvykle to cele pak uz neposloucham, nemam sadomaso sklony ... taky proc ztracet cas, ktereho nemam nazbyt a muzu si vybirat ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Štvrtok Február 26, 2009 2:59 pm

A priste nemaz kdyz ti odpovidam ... se tu namaham a pak mi to vyhodi prispevek uz neexistuje ... no tak hlavne ze sis rejpnul do mych mozkovych pochodu ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Štvrtok Február 26, 2009 6:12 pm

Crusader píše:A priste nemaz kdyz ti odpovidam ... se tu namaham a pak mi to vyhodi prispevek uz neexistuje ... no tak hlavne ze sis rejpnul do mych mozkovych pochodu ...


Smazal jsem to, poněvadž jsem si zpětně uvědomil, že jsem zmiňoval, že nemíním diskutovat a očekával jsem tvou okamžitou reakci na to, proto jsem se rozhodl pro delete. A řekl bych, že to rejpnutí nikdo jiný mimo tebe nezaregistroval.

Jinak budu si mazat co chci, bolševiku.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Štvrtok Február 26, 2009 6:24 pm

krab píše:
Crusader píše:A priste nemaz kdyz ti odpovidam ... se tu namaham a pak mi to vyhodi prispevek uz neexistuje ... no tak hlavne ze sis rejpnul do mych mozkovych pochodu ...


Smazal jsem to, poněvadž jsem si zpětně uvědomil, že jsem zmiňoval, že nemíním diskutovat a očekával jsem tvou okamžitou reakci na to, proto jsem se rozhodl pro delete. A řekl bych, že to rejpnutí nikdo jiný mimo tebe nezaregistroval.

Jinak budu si mazat co chci, bolševiku.


Vis, mozna bude lepsi, kdyz si me radsi nebudes vubec vsimat, bez tak mam pocit, ze ti jde jen o provokovani ... je vrcholne trapne se nekoho na neco ptat a pak mu upirat diskuzi, jak bolsevicke :D Ono totiz svet neni cernobilej a i kdyz bych ti mohl odpovedet stylem 1) ano/ne 2) ano/ne ... tak tohle proste neni muj styl, protoze zvlast s tebou mam zkusenost, ze to co pisu obcas chapes jinak ... pominu ze tva prvni otazka je vylozene BLBE polozena ... protoze se ptas, jestli jsem nejaky produkt stahnul, ale vubec te nezajima, jestli jsem ho zaplatil nebo ne ... takze tak.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Štvrtok Február 26, 2009 6:44 pm

Crusader píše:
krab píše:
Crusader píše:A priste nemaz kdyz ti odpovidam ... se tu namaham a pak mi to vyhodi prispevek uz neexistuje ... no tak hlavne ze sis rejpnul do mych mozkovych pochodu ...


Smazal jsem to, poněvadž jsem si zpětně uvědomil, že jsem zmiňoval, že nemíním diskutovat a očekával jsem tvou okamžitou reakci na to, proto jsem se rozhodl pro delete. A řekl bych, že to rejpnutí nikdo jiný mimo tebe nezaregistroval.

Jinak budu si mazat co chci, bolševiku.


Vis, mozna bude lepsi, kdyz si me radsi nebudes vubec vsimat, bez tak mam pocit, ze ti jde jen o provokovani ... je vrcholne trapne se nekoho na neco ptat a pak mu upirat diskuzi, jak bolsevicke :D Ono totiz svet neni cernobilej a i kdyz bych ti mohl odpovedet stylem 1) ano/ne 2) ano/ne ... tak tohle proste neni muj styl, protoze zvlast s tebou mam zkusenost, ze to co pisu obcas chapes jinak ... pominu ze tva prvni otazka je vylozene BLBE polozena ... protoze se ptas, jestli jsem nejaky produkt stahnul, ale vubec te nezajima, jestli jsem ho zaplatil nebo ne ... takze tak.


Nechtěl jsem diskutovat, protože obě dvě diskuze, které jsem s tebou doposud vedl byly totálně bezpředmětné (z nichž na tu druhou jsi ani neměl opodstatnitelné argumenty) a nebetyčně dlouhé. Ty otázky jsem položil proto (což ti nepochybně došlo), že jsem si pročítal zdejší diskuzi a našel v ní pár tvých velice zajimávých názorů, např. na křečkování; že si zajišťuješ pouze to, co potřebuješ atp., což mi přišlo velice zajímavé, vzhledem k tomu, že jsi trader. Chtěl jsem se zkrátka jen zeptat, aniž bych měl zájem na tom následně vykřikovat: ale vždyť jsi předtím psal... atd., atd., takže nevím, co je na tom bolševického. Jo a řekl bych, že to s tou první otázkou ti došlo také, vzhledem k tomu, jaké si ve zdejší diskuzi zaujímal stanovisko. Takže ti jistě docvaklo, na co konkrétně narážím, ale neupírám ti to právo rýpnout si také, ačkoli já si to alespoň uvědomil, a proto příspěvek smazal, což už ti nejspíš nedochází.

Ještě bych rád dodal, že já ti neupíral vyjádření, nebo názor, jen jsem odmítal s tebou o čemkoli diskutovat (nemusel jsi vůbec odpovídat, nebo jsi mohl napsal, že odmítáš odpovědět, aniž bys znal důvod otázky... cokoli). To se zkrátka nemůžu na něco zeptat, aniž bych pak nemusel podstoupit tří-denní dohadování? Je neopětování reakce upírání diskuze? Asi ano, pak jsem tedy bolševik.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Štvrtok Február 26, 2009 7:06 pm

ALE JA NEJSEM !!!!!!!! zadny trader ... nevim jak si na tohle prisel, ja jsem SBERATEL !!! Na to, ze se mi rammstein nelibi a nudi me zadne argumenty NEPOTREBUJI ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Štvrtok Február 26, 2009 7:08 pm

Crusader píše:ALE JA NEJSEM !!!!!!!! zadny trader ... nevim jak si na tohle prisel, ja jsem SBERATEL !!!


Dobře, tak sběratel, pardon. To je na každém, jak si to pojmenuje.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Štvrtok Február 26, 2009 7:08 pm

To teda neni, traderi meni a prodavaji ... ja pouze sbiram
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Štvrtok Február 26, 2009 7:09 pm

Crusader píše:To teda neni, traderi meni a prodavaji ... ja pouze sbiram


A jak sbíráš? Teď čistě ze zajímavosti, jak se k těm bootlegům dostáváš, respektive jak si je pořizuješ?


Na to, ze se mi rammstein nelibi a nudi me zadne argumenty NEPOTREBUJI ...
- Nejhezčí na tom je, že ty jsi zdaleka nemluvil jen o tom, že tě nudí, to je ta krása :)
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Štvrtok Február 26, 2009 7:16 pm

krab píše:
Crusader píše:To teda neni, traderi meni a prodavaji ... ja pouze sbiram


A jak sbíráš? Teď čistě ze zajímavosti, jak se k těm bootlegům dostáváš, respektive jak si je pořizuješ?


Na to, ze se mi rammstein nelibi a nudi me zadne argumenty NEPOTREBUJI ...
- Nejhezčí na tom je, že ty jsi zdaleka nemluvil jen o tom, že tě nudí, to je ta krása :)


Stahuji si je, pripadne je dostavam od dobrych lidi zdarma prip. za jine protisluzby. Lisovane kupuji na ebayi ...

Mas pravdu, skutecne jsem nemluvil, ale psal jsem spoustu SVYCH nazoru na jejich chovani ... a ty si proste uvedom, co je to nazor ... ja netvrdil ze TO JSOU NACKOVE, coz mi bylo podsouvano, ani ze STOJI za HOVNO, ale pouze to co padlo ... mezi napsanim nazoru a obecnym tvrzeni je sakra rozdil ... pokud ho tam nevidis, je mi lito ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Štvrtok Február 26, 2009 7:26 pm

"Stahuji si je"
- Ou...

"pripadne je dostavam od dobrych lidi zdarma prip. za jine protisluzby"
- Protislužby?

"Mas pravdu, skutecne jsem nemluvil, ale psal"
- K tomu zatím nemám slov.

"a ty si proste uvedom, co je to nazor"
- Já si uvědomím, co je názor, pokud bude inteligentní a alespoň částečně sdělný, jinými slovy bude k něčemu... hned tvůj první tzv. "názor" takový zdaleka nebyl.

"ja netvrdil ze TO JSOU NACKOVE, coz mi bylo podsouvano"
- Dobře, to uznávám, jednou jsem to napsal, protože se mi nechtělo pořád citovat tvé "nízké nacistické pudy" a mimochodem skupina útočící na nízké nacistické pudy a sama nacisticky neorientovaná - hodně chytrá myšlenka...

"mezi napsanim nazoru a obecnym tvrzeni je sakra rozdil"
- Ani jeden z tvých příspěvků do té inkriminované diskuze nepovažuju za názor na úrovni průměrně inteligentních diskutantů, v tom možná bude problém.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Štvrtok Február 26, 2009 7:44 pm

ty mas dost ooo a jaka arogance ... nevim jestli si tak omezeny, ale booty proste se na forech vyskytuji ... dokonce existuji i specialni huby, nicmene tohle se vse az na prodej toleruje, pokud se ti to nezda je to tvuj problem ... do toho jake poskytuju protisluzby ti vazne NIC neni a ty si vazne ten pravy, kdo je kompetentni hodnotit me nazory ... s temi nazi pudy opet vidim snahu o nejakou manipulaci, o co ti KURVA jde? Ani ja nepovazuji ty tve kydy za prumerne inteligentni, ale za demagogicke kydy jednoho zneuznaneho intelektuala, ktery je frustrovan z toho, ze ostatni nezerou jeho SUPER kapelu ... a co jako ? Urcite se z toho neposeru a tebe NIKDO nenuti mi odepisovat, kdyz se ti to nelibi, nebo si nejak sadomaso orientovan ? Sorry, ale na tebe uz vazne SERU ty namyslenej chytraku ... prudit umis skvele, uz se opakuji, ale skoda ze se od tebe nedozvim zadne veci K VECI, tj na tema Iron Maiden ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Štvrtok Február 26, 2009 7:48 pm

krab píše: mimochodem skupina útočící na nízké nacistické pudy a sama nacisticky neorientovaná - hodně chytrá myšlenka...




proste protoze to nechapes, neb si asi blby, urazis myslenky jinych ? Tak mi vysvetli, proc by skupina, ktera neceho vyuziva (nazi pudu) zakonite musela byt presne takova (nazi) ... Je to stejna debilita, jako bys tvrdil ze majitel pivovaru MUSI byt alkoholik ....
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron