Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vzrastajúca popularita metalu

Vzrastajúca popularita metalu

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Brighter v Piatok Január 23, 2009 12:47 am

jason46 píše:radšej nech nezvrastá...nemám rád nejakých ľudí ktorí hodia IM na seba, pudlo pri kolenách, poznajú iba FOTD a nevedia ani koľko je členov v kapele :P taký/ích ( :D ) stretávam často..a bohužiaľ pár aj poznám :|


sakra tak by som chcel žiť v 80tych rokoch ked to vtedy tak žilo... z vyprávania starých vyslúžilých metalistov mi vždy tečú sliny :)
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Crusader v Piatok Január 23, 2009 12:51 am

Brighter píše:
jason46 píše:radšej nech nezvrastá...nemám rád nejakých ľudí ktorí hodia IM na seba, pudlo pri kolenách, poznajú iba FOTD a nevedia ani koľko je členov v kapele :P taký/ích ( :D ) stretávam často..a bohužiaľ pár aj poznám :|


sakra tak by som chcel žiť v 80tych rokoch ked to vtedy tak žilo... z vyprávania starých vyslúžilých metalistov mi vždy tečú sliny :)


ja bych si to zopakoval, ale rozhodne ne v ceskoslovensku, tady to stalo za pekny hovno ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod jason46 v Piatok Január 23, 2009 10:29 am

Crusader píše:
Brighter píše:
jason46 píše:radšej nech nezvrastá...nemám rád nejakých ľudí ktorí hodia IM na seba, pudlo pri kolenách, poznajú iba FOTD a nevedia ani koľko je členov v kapele :P taký/ích ( :D ) stretávam často..a bohužiaľ pár aj poznám :|


sakra tak by som chcel žiť v 80tych rokoch ked to vtedy tak žilo... z vyprávania starých vyslúžilých metalistov mi vždy tečú sliny :)


ja bych si to zopakoval, ale rozhodne ne v ceskoslovensku, tady to stalo za pekny hovno ...


to by sa ptm asi zišlo žiť kdesi v anglicku ked sa to rozbiehalo :P
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Halloweed10 v Sobota Január 31, 2009 12:37 pm

Mna to štve že sa metal rozvíja,dúfam že nepríde do mody ,nechcel by som sa dožiť toho aby nejaký kktovia nosili tričká,dlhe vlasy na vonok hovorili že majú radi Iron,Morbid Angel...a v MP3 samé techno a hip-hop
Obrázok užívateľa
Halloweed10
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Nedeľa Január 11, 2009 7:19 pm
Bydlisko: Strange Land

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Crusader v Sobota Január 31, 2009 1:17 pm

Halloweed10 píše:Mna to štve že sa metal rozvíja,dúfam že nepríde do mody ,nechcel by som sa dožiť toho aby nejaký kktovia nosili tričká,dlhe vlasy na vonok hovorili že majú radi Iron,Morbid Angel...a v MP3 samé techno a hip-hop


Nejak jsem si teda nevsim, ze popularita stoupa :D ... porad potkavam EMO dementy ... a k pobaveni me staci ti zoufalci, co si hraji na upiry :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Halloweed10 v Sobota Január 31, 2009 1:57 pm

no aspon u nás hocikto v tričku Children of Bodom,Iron Maiden,Slipknot,Metallica,Ac/Dc každý den niekoho u vidím v meste bud s našivkou alebo trikom
Obrázok užívateľa
Halloweed10
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Nedeľa Január 11, 2009 7:19 pm
Bydlisko: Strange Land

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod 666Balu666 v Nedeľa Február 01, 2009 1:36 pm

ja prilis nestretavam v meste vela ludi, co nosi tricko IM, alebo inej metalovej kapely....mozno 3 som videl s trikom a tak, ale inak neee....na Slovensku skor stupa popularitaHip Hopu....a newim preco....co na tom vidia
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod jason46 v Nedeľa Február 01, 2009 2:25 pm

666Balu666 píše:ja prilis nestretavam v meste vela ludi, co nosi tricko IM, alebo inej metalovej kapely....mozno 3 som videl s trikom a tak, ale inak neee....na Slovensku skor stupa popularitaHip Hopu....a newim preco....co na tom vidia


a čo ty vidíš na metale ?
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod peko20 v Nedeľa Február 01, 2009 2:37 pm

jason46 píše:
666Balu666 píše:ja prilis nestretavam v meste vela ludi, co nosi tricko IM, alebo inej metalovej kapely....mozno 3 som videl s trikom a tak, ale inak neee....na Slovensku skor stupa popularitaHip Hopu....a newim preco....co na tom vidia


a čo ty vidíš na metale ?


dobra otazka owned :P ja si myslim ze v Trencine je dost ludi co som predtym teda nevidel s trikom im alebo inej metalovej skupiny
dost sa to rozrasta...
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod 666Balu666 v Streda Február 04, 2009 6:51 pm

jason46 píše:
666Balu666 píše:ja prilis nestretavam v meste vela ludi, co nosi tricko IM, alebo inej metalovej kapely....mozno 3 som videl s trikom a tak, ale inak neee....na Slovensku skor stupa popularitaHip Hopu....a newim preco....co na tom vidia


a čo ty vidíš na metale ?

Jaa?...takto ti to povim...pre mna je metal taky citovy zazitok, obdivujem tych ludii, co vedia na niecom hrat alebo paradne spievat....obdivujem tu umeleckost a kus prace, co podla mna hip hopu chyba....metal je vlastne dost velky kus umenia, uz len podla toho, ze niektore pesnicky aj od IM su dost take na zahratie....mne proste ta hudba lahodi
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Oniiicek v Streda Február 04, 2009 7:05 pm

jason46 píše:
666Balu666 píše:ja prilis nestretavam v meste vela ludi, co nosi tricko IM, alebo inej metalovej kapely....mozno 3 som videl s trikom a tak, ale inak neee....na Slovensku skor stupa popularitaHip Hopu....a newim preco....co na tom vidia


a čo ty vidíš na metale ?


Proste metal mi dost dava do zivota mozno aj dalo by sa povedat odvahy a chuti :!: ... Uvolnim sa pri tej hudbe a paci sa mi ked niekto hra nazivo a vie to, nenavidim playback...mam rad pohodovych ludi(i ked vsade su vynimky)rad sa zabavim...A paci sa mi aj taky drsny rockersky styl ala Bruce Dickinson roky 90 - 95 :D
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod jason46 v Streda Február 04, 2009 9:43 pm

666Balu666 píše:
jason46 píše:
666Balu666 píše:ja prilis nestretavam v meste vela ludi, co nosi tricko IM, alebo inej metalovej kapely....mozno 3 som videl s trikom a tak, ale inak neee....na Slovensku skor stupa popularitaHip Hopu....a newim preco....co na tom vidia


a čo ty vidíš na metale ?

Jaa?...takto ti to povim...pre mna je metal taky citovy zazitok, obdivujem tych ludii, co vedia na niecom hrat alebo paradne spievat....obdivujem tu umeleckost a kus prace, co podla mna hip hopu chyba....metal je vlastne dost velky kus umenia, uz len podla toho, ze niektore pesnicky aj od IM su dost take na zahratie....mne proste ta hudba lahodi


to máš pravdu to sa asi páči každému..ale ako si napísal čo to pre teba znamená tak to isté znamená aj pre nich Hip-Hop..tam tiež musíš niečo vedieť a mať nápad aby si to kamsi dotiahol..neni to len o tom že zobereš mikrofon a začneš vyprávať čo ťa napadne..
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Február 05, 2009 1:30 pm

jason46 píše:
666Balu666 píše:
jason46 píše:
666Balu666 píše:ja prilis nestretavam v meste vela ludi, co nosi tricko IM, alebo inej metalovej kapely....mozno 3 som videl s trikom a tak, ale inak neee....na Slovensku skor stupa popularitaHip Hopu....a newim preco....co na tom vidia


a čo ty vidíš na metale ?

Jaa?...takto ti to povim...pre mna je metal taky citovy zazitok, obdivujem tych ludii, co vedia na niecom hrat alebo paradne spievat....obdivujem tu umeleckost a kus prace, co podla mna hip hopu chyba....metal je vlastne dost velky kus umenia, uz len podla toho, ze niektore pesnicky aj od IM su dost take na zahratie....mne proste ta hudba lahodi


to máš pravdu to sa asi páči každému..ale ako si napísal čo to pre teba znamená tak to isté znamená aj pre nich Hip-Hop..tam tiež musíš niečo vedieť a mať nápad aby si to kamsi dotiahol..neni to len o tom že zobereš mikrofon a začneš vyprávať čo ťa napadne..


No mne to pride ze ten Hip-hop je o tom istom :D mal som obcas moznost pocut texty...a o to by ani neslo no vacsinou to pocuvaju taky "tipkovia" :P padnutymi nohavicami po kolena siltovkou so siltom nabok s takym svojskym stylom rozpravania a spravania sa :) (vacsinou mi pridu nejaky ako taky poulicny Bossovia :lol: ) Ale tak osobne som nemal s nimi ziadny problem...iba sa mi nelubi ten styl hudby a ani obliekania...a nejak neberem za nejake umenie iba vykecat porpri nejakej "hudbe" svoje emocie a co si myslim...chce to podla mna aj nieco viac...ale tak oni maju nato asi iny nazor :)
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod jason46 v Štvrtok Február 05, 2009 1:56 pm

Oniiicek píše:
jason46 píše:
666Balu666 píše:
jason46 píše:
666Balu666 píše:ja prilis nestretavam v meste vela ludi, co nosi tricko IM, alebo inej metalovej kapely....mozno 3 som videl s trikom a tak, ale inak neee....na Slovensku skor stupa popularitaHip Hopu....a newim preco....co na tom vidia


a čo ty vidíš na metale ?

Jaa?...takto ti to povim...pre mna je metal taky citovy zazitok, obdivujem tych ludii, co vedia na niecom hrat alebo paradne spievat....obdivujem tu umeleckost a kus prace, co podla mna hip hopu chyba....metal je vlastne dost velky kus umenia, uz len podla toho, ze niektore pesnicky aj od IM su dost take na zahratie....mne proste ta hudba lahodi


to máš pravdu to sa asi páči každému..ale ako si napísal čo to pre teba znamená tak to isté znamená aj pre nich Hip-Hop..tam tiež musíš niečo vedieť a mať nápad aby si to kamsi dotiahol..neni to len o tom že zobereš mikrofon a začneš vyprávať čo ťa napadne..


No mne to pride ze ten Hip-hop je o tom istom :D mal som obcas moznost pocut texty...a o to by ani neslo no vacsinou to pocuvaju taky "tipkovia" :P padnutymi nohavicami po kolena siltovkou so siltom nabok s takym svojskym stylom rozpravania a spravania sa :) (vacsinou mi pridu nejaky ako taky :lol: ) Ale tak osobne som nemal s nimi ziadny problem...iba sa mi nelubi ten styl hudby a ani obliekania...a nejak neberem za nejake umenie iba vykecat porpri nejakej "hudbe" svoje emocie a co si myslim...chce to podla mna aj nieco viac...ale tak oni maju nato asi iny nazor :)


samozrejme že porovnávať UMENIE v hip-hope a v metale to sa ani nedá to je blbosť..iba vravím že v hiphope tiež musíš niečo vedieť samozrejme že sa to nemá šancu rovnať metalu (tam musíš ovládať milion vecí) ale rozumieš čo myslím..tak to asi nikto nemá rád takích ktorí si myslia že sú všetko,správajú sa tak a podobne.. ja mám napríklad okolo seba tiež zopár hiphoperov a musím povedať že sú to pomaly najlepší ľudia čo poznám..záleží od toho ako to človek zobere a ako sa k tomu postaví a či má aspoň štipku tolerancie :P väčšinou ked si všimneš tak tí poulicny Bossovia ako si napísal ( :lol: :lol: ) majú možno tak 15 možno 16 čiže je to aj vekom väčšinou aspoň tuto u nás čo som zaregistroval..
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod tiffani v Štvrtok Február 05, 2009 8:19 pm

Oniiicek píše:No mne to pride ze ten Hip-hop je o tom istom :D mal som obcas moznost pocut texty...a o to by ani neslo no vacsinou to pocuvaju taky "tipkovia" :P padnutymi nohavicami po kolena siltovkou so siltom nabok s takym svojskym stylom rozpravania a spravania sa :) (vacsinou mi pridu nejaky ako taky poulicny Bossovia :lol: ) Ale tak osobne som nemal s nimi ziadny problem...iba sa mi nelubi ten styl hudby a ani obliekania...a nejak neberem za nejake umenie iba vykecat porpri nejakej "hudbe" svoje emocie a co si myslim...chce to podla mna aj nieco viac...ale tak oni maju nato asi iny nazor :)


nie cely hip-hop je o tom istom a nie vsetky texty su o tom istom. Ale to sa autor nesmie volat Rytmus alebo 50haliernik a pod.
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Predchádzajúci

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron