Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Prodej nosicu

Prodej nosicu

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Prodej nosicu

Poslaťod IMS v Utorok Január 20, 2009 11:28 am

Podla mna jedinou meratelnou hodnotou uspechu a kvality hudby kazdej skupiny su fanusikovia a predaj ich nosicov. Vsetky ostatne rebricky "odbornikov" su vzdy len subjektivne nazory uzkej skupiny ludi, ktore pre mna nemaju ziadnu vypovednu hodnotu.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Dragontears v Utorok Január 20, 2009 5:30 pm

IMS píše:Podla mna jedinou meratelnou hodnotou uspechu a kvality hudby kazdej skupiny su fanusikovia a predaj ich nosicov. Vsetky ostatne rebricky "odbornikov" su vzdy len subjektivne nazory uzkej skupiny ludi, ktore pre mna nemaju ziadnu vypovednu hodnotu.

neda mi to si nerejpnout ( do tematu, ne do tebe :D )
fanouskove ano, to je jakasi mira uspechu, ale prodej nosicu ? co ten fanousek, ktery hudbu svych oblibencu stahuje na netu ? ten taky vytvari tu meritelnou hodnotu uspechu a kvalit ? nebo kam je vlastne zaradit, bok po boku mezi ty "odborniky" nebo mezi ty fans, podle kterych muzeme posuzovat jakysi uspech jednotlivych kapel ? jinak receno kapela ma mnoho fans, ale malo prodanych nosicu .... je nebo neni "uspesna" ? :wink: jasne videt, ze subjektivni je v podstate jakekoliv meritko ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Crusader v Utorok Január 20, 2009 7:13 pm

trosku lepsi ukazatel nez ty nosice jsou prodane vstupenky na koncerty, tam to proste "neukradnou" :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod powerslave90 v Utorok Január 20, 2009 7:53 pm

a kde je KISS???? :twisted:
powerslave90
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štvrtok Január 01, 2009 7:36 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod IMS v Štvrtok Január 22, 2009 2:07 pm

Dragontears píše:
IMS píše:Podla mna jedinou meratelnou hodnotou uspechu a kvality hudby kazdej skupiny su fanusikovia a predaj ich nosicov. Vsetky ostatne rebricky "odbornikov" su vzdy len subjektivne nazory uzkej skupiny ludi, ktore pre mna nemaju ziadnu vypovednu hodnotu.

neda mi to si nerejpnout ( do tematu, ne do tebe :D )
fanouskove ano, to je jakasi mira uspechu, ale prodej nosicu ? co ten fanousek, ktery hudbu svych oblibencu stahuje na netu ? ten taky vytvari tu meritelnou hodnotu uspechu a kvalit ? nebo kam je vlastne zaradit, bok po boku mezi ty "odborniky" nebo mezi ty fans, podle kterych muzeme posuzovat jakysi uspech jednotlivych kapel ? jinak receno kapela ma mnoho fans, ale malo prodanych nosicu .... je nebo neni "uspesna" ? :wink: jasne videt, ze subjektivni je v podstate jakekoliv meritko ...


No podla mna skupina, ktora nepredava nosice uspesna nie je. Cielom kazdej kapely je vytvorit dielo, ktore preda co najviac ludom. Za fanusika by som oznacil cloveka, ktory si tvorbu kapely ceni tak, ze je ochotny zaplatit za jej tvorbu, ci uz koncert alebo nosic alebo audio subor.

Zlodeji ktori kradnu hudbu podla mna nevytvaraju ziadnu hodnotu pre danu kapelu. Predaj nosicov by som rozhodne neoznacoval za subjektivne meranie uspesnosti kapely. Proste cisla predajnosti nosicov, vstupeniek atd. znacia o uspechu alebo neuspechu skupiny a to podla mna objektivne a nie subjektivne. Aspon takto to vnimam ja.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Január 22, 2009 4:00 pm

IMS píše: No podla mna skupina, ktora nepredava nosice uspesna nie je. Cielom kazdej kapely je vytvorit dielo, ktore preda co najviac ludom. Za fanusika by som oznacil cloveka, ktory si tvorbu kapely ceni tak, ze je ochotny zaplatit za jej tvorbu, ci uz koncert alebo nosic alebo audio subor.

Zlodeji ktori kradnu hudbu podla mna nevytvaraju ziadnu hodnotu pre danu kapelu. Predaj nosicov by som rozhodne neoznacoval za subjektivne meranie uspesnosti kapely. Proste cisla predajnosti nosicov, vstupeniek atd. znacia o uspechu alebo neuspechu skupiny a to podla mna objektivne a nie subjektivne. Aspon takto to vnimam ja.

Maiden maji spoustu fans, kteri jdou na koncert, ale hudbu na cd a dvd si nekoupi - proto je podle mne prodej nosicu v dnesni dobe subjektivni ukazatel.
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Crusader v Štvrtok Január 22, 2009 4:11 pm

Ja to vidim jako IMS, protoze uspesnym oznacujeme nekoho, kdo VYDELAVA penize :D Jestli si nekdo mysli, ze to vsechno delaji jen tak z legrace, je dost naivni ... ano bavi je to, to je nejdulezitejsi ... ale NIKDO z vas by nechodil do prace, ktera by ho sebevic bavila, aniz by za to dostal zaplaceno. I uspesny pravnik je takovy, ktery ma nejvetsi prijmy ... nebo jak jinak chcete merit uspech ? Placani po ramenou a slova jste dobri jsou sice fajn, ale .... kapela co proste neprodava neni uspesna, protoze i to, kam oni pojedou se odviji podle poctu prodanych nosicu, zadnej promoter si nekoupi kapelu, ktera neprodava ... Driv jsem vzdycky cetl dotazy novinaru na kapely ve stylu - a kdy prijedete co CZ ? A odpoved - U vas se nase desky moc neprodavaji, takze to zatim v planu neni. Obchod, kam chodi hodne lidi, kde by vetsina KRADLA se povazovat za uspesny proste moc neda ...
Naposledy upravil Crusader dňa Štvrtok Január 22, 2009 4:14 pm, celkovo upravené 1
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Január 22, 2009 4:13 pm

Ani ja som donedavna nemal prave cd a pocuval mp3...to je to ze ludia maju radi danu kapelu len ked maju moznost tak si to stiahnu...ved aspon nieco nech ma clovek zadara si povie no nie?...no na druhej strane ja si viac vazim ked si kupim prave cd...aj tu hudbu nejak inak vnimam nez z mp3 :lol:...Ja som toho nazoru ze podpora kupovania cd pomoze skor novym kapelam nez tym starsim co maju uz svoje odzite a mozno to ani tak uz nepotrebuju...No mam osobne lepsi pocit ked mam to prave...ved clovek casto da peniaze za chlast cigarety a staci trosku obcas odlozit a da sa nasetrit aj na prave cd... !-!
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Crusader v Štvrtok Január 22, 2009 4:22 pm

Oniiicek píše:maju uz svoje odzite a mozno to ani tak uz nepotrebuju



ver tomu, ze kazdej potrebuje prachy ... a to i kdyz jich ma dost, vetsinou chce jeste vic ... neco jineho je to u amatera co si hraje na kytaru pred kostelem, nebo u kapely, ktera zivi armadu lidi v showbussinesu ... Porad to funguje tak, ze firma vrazi prachy do nataceni nove desky, to zadara neni a samozrejme nejen proto, aby se ji prachy vratili, ale hlavne aby vydelala balik ... z hlediska bussinesu kapela co nevydelava je NEUSPESNA.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Január 22, 2009 4:32 pm

Crusader píše:
Oniiicek píše:maju uz svoje odzite a mozno to ani tak uz nepotrebuju



ver tomu, ze kazdej potrebuje prachy ... a to i kdyz jich ma dost, vetsinou chce jeste vic ... neco jineho je to u amatera co si hraje na kytaru pred kostelem, nebo u kapely, ktera zivi armadu lidi v showbussinesu ... Porad to funguje tak, ze firma vrazi prachy do nataceni nove desky, to zadara neni a samozrejme nejen proto, aby se ji prachy vratili, ale hlavne aby vydelala balik ... z hlediska bussinesu kapela co nevydelava je NEUSPESNA.


Ved jasne...to chapem, ze peniaze su dolezite...no myslim ze u Iron Maiden uz ani velmi nezavazi kolko cd sa im preda...ked ich ludia stale zeru...mozno by sa uzvili aj len cisto koncertovanim...casto si mylsim ze ani nevedia z kade im rastie ucet :-)...Ja si mylsim ze uz len slovo Iron Maiden hovori za vsetko a uz len to sa predava :) .... Myslel tym ze horsie je to u zacinajucich kapiel a casto mozu byt aj dobre len nejak to je uz ine nez kedysi...myslim ze teraz uz hudba aj medzi ludmi znamena trochu nieco ine nez pred 30 rokmi...A vidiet ze z novacika sa stane za 3 roky taka skupina ako IM to sa nevidi :) ...alebo ked tak drlhsie im ta slava neostane...Niekedy mam pocit ze po tych 90 rokoch zacal robit hudbu kazdy a aj dobra kapela sa pomaly v tom navale tych kadejakych nazvov a stylov straca...ktovie akoby boli na tom IM keby len teraz vydali prvy album a bol by to ten Brave alebo AMOLAD...??? :wink:
---No u Iron Maiden je to jeasne ze keby chceli tak to uz mozu zabalit...len kolko ludi by prislo tiez o peniaze :lol:...a oni to uz lne robia mozno cisto zo zabavy...no aj ked kazda zabava nieco stoji...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod IMS v Štvrtok Január 22, 2009 4:42 pm

Oniiicek píše:Ved jasne...to chapem, ze peniaze su dolezite...no myslim ze u Iron Maiden uz ani velmi nezavazi kolko cd sa im preda...ked ich ludia stale zeru...mozno by sa uzvili aj len cisto koncertovanim...casto si mylsim ze ani nevedia z kade im rastie ucet :-)


Tak toto vobec nie je pravda. Pozri si obdobie do roku 98, ked bol spevak Blaze, ako to slo s predajnostou nosicov dole a hviezda Iron Maiden zacala teda pekne zapadat. Kazda kapela ma teda poriadne zratane, z coho jej idu v peniaze a v podstate je to normalne fungujuca firma, ktorej cielom je vytvarat zisk. Pretoze je to od predaja existencne zavisla, takze mysliet si naivne, ze nieco robia pre pekne oci a ze nepotrebuje predavat svoju tvorba je poriadne naivne.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod IMS v Štvrtok Január 22, 2009 4:48 pm

Dragontears píše:Maiden maji spoustu fans, kteri jdou na koncert, ale hudbu na cd a dvd si nekoupi - proto je podle mne prodej nosicu v dnesni dobe subjektivni ukazatel.


No netvrdim ze len nosice, doplnil som to v dalsom prispevku. Proste ludia, ktori si nieco od Iron Maiden oficialne kupia ...

A stale nerozumiem tomu, preco to povazujes za subjektivne? Aj tych ludi na koncertoch mozes objektivne zratat...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod IMS v Štvrtok Január 22, 2009 4:54 pm

Oniiicek píše:Ani ja som donedavna nemal prave cd a pocuval mp3...to je to ze ludia maju radi danu kapelu len ked maju moznost tak si to stiahnu...ved aspon nieco nech ma clovek zadara si povie no nie?


Skutocne nerozumiem tomuto primitivnemu zmyslaniu. Preco teda neprides do obchodu, nevezmes si nejaky tovar a bez platenia neodides a nepovies si, sak aspon nieco mam zadarmo? S hudbou je to iste, je to tovar ako kazdy iny. Skutocne nerozumiem zmyslaniu v nasich koncinach. Bol by som zvedavy, ako by sa ludia tvarili, keby im policia zaklopala na dvere a ako by potom vysvetlovali "ved aspon nieco nech ma clovek zadara si povie no nie".

Na druhej strane by som ja osobne privital, keby sa dali bezne stahovat pesnicky, ktory by sa dali prehrat napr. 3krat, tak ako to bolo pouzite naposledy pri Somewhere back in time a potom sa rozhodnut, ci si dane cd kupim alebo nie, ale to uz je debata o niecom inom.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Január 22, 2009 4:55 pm

IMS píše:
Oniiicek píše:Ved jasne...to chapem, ze peniaze su dolezite...no myslim ze u Iron Maiden uz ani velmi nezavazi kolko cd sa im preda...ked ich ludia stale zeru...mozno by sa uzvili aj len cisto koncertovanim...casto si mylsim ze ani nevedia z kade im rastie ucet :-)


Tak toto vobec nie je pravda. Pozri si obdobie do roku 98, ked bol spevak Blaze, ako to slo s predajnostou nosicov dole a hviezda Iron Maiden zacala teda pekne zapadat. Kazda kapela ma teda poriadne zratane, z coho jej idu v peniaze a v podstate je to normalne fungujuca firma, ktorej cielom je vytvarat zisk. Pretoze je to od predaja existencne zavisla, takze mysliet si naivne, ze nieco robia pre pekne oci a ze nepotrebuje predavat svoju tvorba je poriadne naivne.


:D Ano isla dole...lebo ten srac Blaze nato nemal...nikto predsa nebude podporovat spevaka akurat tak hodneho hviezdnu rotu v SR :lol: ...Zisky potrebuju a nerobia to pre pekne oci...lenze u nich hra rolu aj velka minulost a hlavne hlavne hlavne spevak BRUCE!!!!!!!!! Ved je vela fanatikov a mozno aj vela ludi z nas co by kupili alebum kde je Bruce s Iron Maiden aj keby vydali mozno podpriemerny album len preto ze su to IM...Nato treba tiez pozerat...je jasne ze len z minulosti kapela nezije a musi dalej tvorit...to hlavne je to co mas uz za sebou a je len na skupine ci to posuva dalej alebo stoji na mieste a alebo zapada prachom...ja to poviem rovno ja by som IM ani nepocuval a urcite nie keby tam bol iny clovek nez Bruce...lebo on je super spevak a ma podla nieco ako charizmu...proste on to musel mat sudene uz pri narodeni...vie pracovat s publikom...nieje nudny...super frontman ako ma byt a o tej hlasovej kapacite ani reci...Lenze oni to uz robia hlavne pre seba oni nemusia nic dokazovat nikomu a jasne ze dosledkom su prachy, lebo su v tom dobry a nenudia ludi ani po tolkych rokoch ...maju super obaly, podia,suveniri...vsetko vyuzili co sa da lebo len hudba ti nepreda album ale aj reklama co je uz Samotne slovo Iron Maiden...ved ich pozna aj moja stara mama :lol:
Naposledy upravil Oniiicek dňa Štvrtok Január 22, 2009 5:04 pm, celkovo upravené 2
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Január 22, 2009 4:58 pm

IMS píše:
Oniiicek píše:Ani ja som donedavna nemal prave cd a pocuval mp3...to je to ze ludia maju radi danu kapelu len ked maju moznost tak si to stiahnu...ved aspon nieco nech ma clovek zadara si povie no nie?


Skutocne nerozumiem tomuto primitivnemu zmyslaniu.


No to nieje moje primitivne zmyslanie...to je primitivne zmyslanie vacsiny ludi :lol: ja si prave cd kupim ked mam nan prachy...!!! ked nie tak aspon stiahnem vypocujem a ked nasetrim kupim...je to na kazdom z nas...kde daju prachy...to som len chcel napisat ako je to u vacsiny ludi :roll:, ktori nevedia ze skupiny nam nerobia hudbu len pre zabavu ale ze oni z toho ziju...no ale sme sa asi nepochopili
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Ďalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia