Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Rss kanál

Rss kanál

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Rss kanál

Poslaťod IMS v Streda Október 19, 2005 4:12 pm

Tak na www.ironmaiden.sk sme spustili rss kanál, tak?e ti náro?nej?í sa ur?ite tomu pote?ia :lol: A taktie? pripravujeme rss kanál »ahaný z oficiálnej stránky www.ironmaiden.com, tak?e budeme aktuálny 24 h. denne :lol:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Rss kanál

Poslaťod Majusko666 v Streda Október 19, 2005 4:28 pm

IMS píše:Tak na www.ironmaiden.sk sme spustili rss kanál, tak?e ti náro?nej?í sa ur?ite tomu pote?ia :lol: A taktie? pripravujeme rss kanál »ahaný z oficiálnej stránky www.ironmaiden.com, tak?e budeme aktuálny 24 h. denne :lol:


no super... lebo niektore novinky a spravy mi na im.sk chybali... mal by si to trochu aktualizovat castejsie...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Október 20, 2005 7:38 am

no tak ked sa objavi sa im.com sprava napr. o predaji triciek z charitativneho koncertu IM pre zucastnenych a podobne tak to sa mi zda maximalne zbytocne prekladat, to sem dam radsej nejaky rozhovor alebo co ja viem.
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Rss kanál

Poslaťod IMS v Štvrtok Október 20, 2005 7:47 am

majusko666 píše:
IMS píše:Tak na www.ironmaiden.sk sme spustili rss kanál, tak?e ti náro?nej?í sa ur?ite tomu pote?ia :lol: A taktie? pripravujeme rss kanál »ahaný z oficiálnej stránky www.ironmaiden.com, tak?e budeme aktuálny 24 h. denne :lol:


no super... lebo niektore novinky a spravy mi na im.sk chybali... mal by si to trochu aktualizovat castejsie...


Presne tak, ako napisal zdenius. Ved na nasej stranke su ovela ovela castejsie navinky a myslim si, ze castokrat ovela ovela zaujamvejsi, ako na oficialne stranke. To si ma teraz teda prekvapil, ze by sme to mali castejsie aktualizovat. Ked napr. na oficialnej stranke nevyjde ziadna novinka za 10 dni, tak co mame davat my :roll: a ked vyjde a je to blbost ako pise Zdenius :roll: Ale snazime sa a lepsie to uz asi nemoze byt :roll:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Rss kanál

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok Október 20, 2005 10:22 am

IMS píše:
majusko666 píše:
IMS píše:Tak na www.ironmaiden.sk sme spustili rss kanál, tak?e ti náro?nej?í sa ur?ite tomu pote?ia :lol: A taktie? pripravujeme rss kanál »ahaný z oficiálnej stránky www.ironmaiden.com, tak?e budeme aktuálny 24 h. denne :lol:


no super... lebo niektore novinky a spravy mi na im.sk chybali... mal by si to trochu aktualizovat castejsie...


Presne tak, ako napisal zdenius. Ved na nasej stranke su ovela ovela castejsie navinky a myslim si, ze castokrat ovela ovela zaujamvejsi, ako na oficialne stranke. To si ma teraz teda prekvapil, ze by sme to mali castejsie aktualizovat. Ked napr. na oficialnej stranke nevyjde ziadna novinka za 10 dni, tak co mame davat my :roll: a ked vyjde a je to blbost ako pise Zdenius :roll: Ale snazime sa a lepsie to uz asi nemoze byt :roll:


A co tak ta zmienka o tom chodniku slavy? Na im.com o tom bolo info. Nebolo by odveci trochu zagooglovat a nejake obrazky pridat... pani, nevyhovarajte sa zasa az tak... :D

Ja viem, ze to nie je jedina robota, ktoru mate, ale neviem, ci preklad 2-rocneho textu, alebo rozhovoru, povazujete za novinku...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: Rss kanál

Poslaťod IMS v Štvrtok Október 20, 2005 10:59 am

majusko666 píše:
IMS píše:
majusko666 píše:
IMS píše:Tak na www.ironmaiden.sk sme spustili rss kanál, tak?e ti náro?nej?í sa ur?ite tomu pote?ia :lol: A taktie? pripravujeme rss kanál »ahaný z oficiálnej stránky www.ironmaiden.com, tak?e budeme aktuálny 24 h. denne :lol:


no super... lebo niektore novinky a spravy mi na im.sk chybali... mal by si to trochu aktualizovat castejsie...


Presne tak, ako napisal zdenius. Ved na nasej stranke su ovela ovela castejsie navinky a myslim si, ze castokrat ovela ovela zaujamvejsi, ako na oficialne stranke. To si ma teraz teda prekvapil, ze by sme to mali castejsie aktualizovat. Ked napr. na oficialnej stranke nevyjde ziadna novinka za 10 dni, tak co mame davat my :roll: a ked vyjde a je to blbost ako pise Zdenius :roll: Ale snazime sa a lepsie to uz asi nemoze byt :roll:


A co tak ta zmienka o tom chodniku slavy? Na im.com o tom bolo info. Nebolo by odveci trochu zagooglovat a nejake obrazky pridat... pani, nevyhovarajte sa zasa az tak... :D

Ja viem, ze to nie je jedina robota, ktoru mate, ale neviem, ci preklad 2-rocneho textu, alebo rozhovoru, povazujete za novinku...


No podla toho, ako si vylozis slovo novinka. Nebolo to myslene v pravom slovazmysle, ale ako nova informacia na stranke, ktora aj ked ma 2 roky, je podla mna pre dost ludi zaujimava. A uz sa tolko nedrz toho chodnika slavy, no nato sme nejako zabudli :roll:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Rss kanál

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok Október 20, 2005 11:59 am

Ten chodnik slavy, to bol len priklad. Chybalo mi tam viac informacii... viac fotiek. Na nete je toho strasna spusta, keby si 2-3 x do tyzdna po hodinke surfoval, tak tam najdes toho dost na kazdodennu aktualizaciu.

Neber to zle, len som chcel vyjadrit svoj postreh. Drzim palec, nech to ide do buducna aspon tak, ako doteraz.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London


Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron