Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod phoenix v Piatok December 05, 2008 11:56 am

Crusader píše:predstav si, ze mas ten milion a ted si muzes vybrat ... bud 1 koncert AC/DC nebo jet cele tour s Iron Maiden ... co si vyberes ?


to je dobre toto :-D, ale to je predsa jasne -!- maiden :D
Obrázok užívateľa
phoenix
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Štvrtok Marec 15, 2007 12:13 pm

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Oniiicek v Piatok December 05, 2008 12:53 pm

Normalny clovek by za to nedal tolko penazi. Ja by som za to nedal ani keby to bol iron (a to iron mam velmi rad), acdc, ci ina skupina...Je to uz podla mna na uvazeni a charaktere toho cloveka co to predava a chce natom zarobit...a je to uz uplna blbost ked niekto povie ze chce mat za to nahradu ze nemoze ist na ten koncert, alebo ze uz nedostat listky, tak ich da za najvyssiu cenu aku len moze...To podla mna trosku hovori aj o tom cloveku aky je...Ale vsak mate pravdu bohatych treba zdierat, a ten co ma rad tu skupinu len trochu s kupou listko zaspal(a netopi sa v peniazoch) tak nech trci doma a slita :| Takato politika vstupila aj do hudby...proste peniaze svetom lomcuju a treba zarabat aj takto... v-v-v a je to taka retazova reakcia...jeden blbec to raz tak urobil vyslo mu to...tak to vyjde aj mne ved peniazky navyse sa vzdy zidu no nie?... len skoda ze to tak nieje iba v hudbe ale aj v inych zivotnych situaciach(dolezitejsich) a potom vsetci nadavajme na peniaze a tento system ked ho sami taky robime - fuck!!!
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Ruun v Sobota December 06, 2008 1:32 pm

Oniiicek píše:Normalny clovek by za to nedal tolko penazi. Ja by som za to nedal ani keby to bol iron (a to iron mam velmi rad), acdc, ci ina skupina...Je to uz podla mna na uvazeni a charaktere toho cloveka co to predava a chce natom zarobit...a je to uz uplna blbost ked niekto povie ze chce mat za to nahradu ze nemoze ist na ten koncert, alebo ze uz nedostat listky, tak ich da za najvyssiu cenu aku len moze...To podla mna trosku hovori aj o tom cloveku aky je...Ale vsak mate pravdu bohatych treba zdierat, a ten co ma rad tu skupinu len trochu s kupou listko zaspal(a netopi sa v peniazoch) tak nech trci doma a slita :| Takato politika vstupila aj do hudby...proste peniaze svetom lomcuju a treba zarabat aj takto... v-v-v a je to taka retazova reakcia...jeden blbec to raz tak urobil vyslo mu to...tak to vyjde aj mne ved peniazky navyse sa vzdy zidu no nie?... len skoda ze to tak nieje iba v hudbe ale aj v inych zivotnych situaciach(dolezitejsich) a potom vsetci nadavajme na peniaze a tento system ked ho sami taky robime - fuck!!!


Nemáš pravdu. Ak som bral dovolenku v deň prvého predaja cestoval 420km tam a späť minul vlastné love na benzín a nakoniec to mám predať za predajnú cenu? -v- To teda nie a ak sa to tebe nezdá tak nemudruj a neodbavuj sa tu na blbostiach. Voliť chodíš a do kostola tak isto čo? Prečo tu potom plačeš že to je dnes svet? Je každého vecou koľko za čo chce korún ak má kupcov. Aj ja som za IRON dal 3násobok ako pôvodne stál no nevedel som že niekto skupuje lístky na kšeft. Chcel som ísť tak som zaplatil !-!
A ešte raz: najväčšiu blbosť urobil organizátor a to že keď volil takú malú halu :!:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Brighter v Sobota December 06, 2008 2:44 pm

Ruun píše:
Oniiicek píše:Normalny clovek by za to nedal tolko penazi. Ja by som za to nedal ani keby to bol iron (a to iron mam velmi rad), acdc, ci ina skupina...Je to uz podla mna na uvazeni a charaktere toho cloveka co to predava a chce natom zarobit...a je to uz uplna blbost ked niekto povie ze chce mat za to nahradu ze nemoze ist na ten koncert, alebo ze uz nedostat listky, tak ich da za najvyssiu cenu aku len moze...To podla mna trosku hovori aj o tom cloveku aky je...Ale vsak mate pravdu bohatych treba zdierat, a ten co ma rad tu skupinu len trochu s kupou listko zaspal(a netopi sa v peniazoch) tak nech trci doma a slita :| Takato politika vstupila aj do hudby...proste peniaze svetom lomcuju a treba zarabat aj takto... v-v-v a je to taka retazova reakcia...jeden blbec to raz tak urobil vyslo mu to...tak to vyjde aj mne ved peniazky navyse sa vzdy zidu no nie?... len skoda ze to tak nieje iba v hudbe ale aj v inych zivotnych situaciach(dolezitejsich) a potom vsetci nadavajme na peniaze a tento system ked ho sami taky robime - fuck!!!


Nemáš pravdu. Ak som bral dovolenku v deň prvého predaja cestoval 420km tam a späť minul vlastné love na benzín a nakoniec to mám predať za predajnú cenu? -v- To teda nie a ak sa to tebe nezdá tak nemudruj a neodbavuj sa tu na blbostiach. Voliť chodíš a do kostola tak isto čo? Prečo tu potom plačeš že to je dnes svet? Je každého vecou koľko za čo chce korún ak má kupcov. Aj ja som za IRON dal 3násobok ako pôvodne stál no nevedel som že niekto skupuje lístky na kšeft. Chcel som ísť tak som zaplatil !-!
A ešte raz: najväčšiu blbosť urobil organizátor a to že keď volil takú malú halu :!:



Ak sa nemylim O2 arena je največšia hala v strednej europe. Myslel si že to majú dať na štadion?
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Oniiicek v Sobota December 06, 2008 4:12 pm

Ano moj mily Ruun, si dost vedla a dost vedla si aj odbocil od veci ktore som tam napisal ja :lol: , neviem co sem tahas kostol po prve, po druhe je jasne ze ked si dal za to vybavenie naklady, tak ich chces mat k nahrade - ale ja som o tom vobec nepisal, pisal som ze je uplna jebnutost predat vstupenku aby si na nej dobre zarobil a to ak sa ti paci alebo nie je riadna jebnutost a chrapunstvo...a ty pokym som dobre cital si sa vyjadril ako nechcem menovat co...., ze chces mat aspon tie peniaze ako nahradu ze nemozes ist na ten koncert a teraz zrazu ze na pokrytie nakladov, tak tu prosim ta neskatulkuj veci...raz pises tak druhykrat inak tak sa uvedom a rozmysli o com vlastne tocis :lol:. Ano je to tvoja vec ale ako som napisal dost to hovori o charaktere toho cloveka, ked ju predas aj za 1 mil...tak nam vsetkym to moze byt jedno len ide o ten princip... ja osobne nevidim ziadny rozumny dovod ju predat 4 krat viac ako normalne stala (na nej zarobit), ale ak si len pokryl vsetky naklady co si za nu vynalozil, tak v poriadku...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Ruun v Sobota December 06, 2008 4:23 pm

Oniiicek píše: tak v poriadku...


!-! tvoj názor berem ale mám dojem že si chcel útočiť na to že chcem zarobiť za každú cenu na v stupenke a to nie je pravda predal som ich za momentálnu trhovú cenu. Toť vsio.
Nechcel som na tom zarábať - dal som cenu aká bola momentálne na CZ a SK trhu. Ísť pod je blbosť a ak potom ako som písal - preferujem ju podarovať priateľom. !-!
Hold predalo sa a ešte ma stále ludia bombardujú o vstupenky. -v-
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Oniiicek v Sobota December 06, 2008 4:32 pm

Povodne som na teba utocit ani nechcel :D len som reagoval na tie ceny vseobecne...a kupovanie tych listkov, skoda ze sa neda aspon trochu ovplyvnit nejak tym poctom kupenych listkov na jednu asobu, lebo ked ich ma niekto 50 to je uz sila....
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Ruun v Sobota December 06, 2008 4:33 pm

Brighter píše:Ak sa nemylim O2 arena je največšia hala v strednej europe. Myslel si že to majú dať na štadion?


Viem že sa nedá urobiť v marci koncert na strahove no bolo treba potvrdiť aspoň na dva dni koncert ako napríklad vo švedsku. Teda bolo jasné že to zaplnia po okraj. Nemám dojem že O2 je največšia ale je najmodernejšia hala v Európe !-!
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Ruun v Sobota December 06, 2008 4:37 pm

Oniiicek píše:Povodne som na teba utocit ani nechcel :D len som reagoval na tie ceny vseobecne...a kupovanie tych listkov, skoda ze sa neda aspon trochu ovplyvnit nejak tym poctom kupenych listkov na jednu asobu, lebo ked ich ma niekto 50 to je uz sila....


OK tak zakopeme vojnovú sekeru v-v-v

šmelenie je fenomén a je jasné že to nebude lepšie ale horšie a horšie. Ak pôjde na turné Led Zeppelin tak to bude popredané za pár sekúnd. AC DC je legenda a je v európe po rokoch to sa dalo čakať na KISS to bolo podobné. Maiden koncertuje stále tak tam asi problém nebude:D.
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Oniiicek v Sobota December 06, 2008 4:58 pm

NO ved to,ze sa to vyuziva hlavne pri takych skupinach co tak casto nevystupuju...No Acdc by som sa siel pozriet zo zvedavosti, no ale to by som si musel hned kupit vstupenku lebo neskor za take prachy by som to urcite nekupil :D a to zas az taky fanusik niesom... 8) Takze zatial asi len tak na DVD :lol: Tento rok som Iron kupoval asi mesiac pred koncertom :), no uz nie pred podium ale na statie, ale tak v pohodke som bol v predu statia a videl som este lepsie nez v ostrave pred podiom :D Vyhoda bola, ze security mali spraveny ten prechod(neviem aky dat tomu nazov) a tak ludia predmnou boli dost dalej...fakt zainvestovat by som este dokazal za Iron ale nie ak by som vedel ze cena je prehnane vysoka a budem mastit niekomu penazenku...ceny ako 3000Sk to uz je pre mna osobne dost a ked clovek este k tomu pripocita cestu, stravu...ale tak fanatizmus nepozna hranic :lol:
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Holco v Sobota December 06, 2008 5:07 pm

Oniiicek píše:...ale tak fanatizmus nepozna hranic :lol:
Fanatik je aj otec. Siel kvoli koncert do Svajciarska na vikend a na otocku do francuzska, oboje autom... Potom este lietadlom na vikend do Frankfurtu v-v-v Ja by som napr 3000 za tych AC/DC dal ale viac uz nie...
Will we ever know what the answer to life really is?
Can you really tell me what life is?
Obrázok užívateľa
Holco
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 245
Registrovaný: Štvrtok Apríl 05, 2007 9:04 pm
Bydlisko: 665 - Next To Hell

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Oniiicek v Sobota December 06, 2008 5:19 pm

Holco píše:
Oniiicek píše:...ale tak fanatizmus nepozna hranic :lol:
Fanatik je aj otec. Siel kvoli koncert do Svajciarska na vikend a na otocku do francuzska, oboje autom


No tak to musel byt z tej cesty dost unaveny...ja zase cim dalej by som mal ist tak by ma chut prechadzala :D , mne staci tak max. Cesko :D , lebo ked si potom predstavym tu cestu spat bleeeeee, skoda ze k nam malokedy sem nieco zavita...to by bolo premna ako usite...a asi nielen pre mna...ale tak aj ta cesta ma svoje caro...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Holco v Sobota December 06, 2008 5:25 pm

Oniiicek píše:No tak to musel byt z tej cesty dost unaveny...ja zase cim dalej by som mal ist tak by ma chut prechadzala :D , mne staci tak max. Cesko :D , lebo ked si potom predstavym tu cestu spat bleeeeee, skoda ze k nam malokedy sem nieco zavita...to by bolo premna ako usite...a asi nielen pre mna...ale tak aj ta cesta ma svoje caro...
Do toho FR sme sli cela rodina :D a do SUI a DE siel s mamou.. Spali sme cestou spat v Salzburgu. Ako ta kapela mala prist aj do BA, ale organizatori to zrusili asi mesiac pred koncertom a svacli tam Jamiroquai radsej...
Will we ever know what the answer to life really is?
Can you really tell me what life is?
Obrázok užívateľa
Holco
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 245
Registrovaný: Štvrtok Apríl 05, 2007 9:04 pm
Bydlisko: 665 - Next To Hell

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Crusader v Sobota December 06, 2008 7:27 pm

Ruun píše:
Oniiicek píše:A ešte raz: najväčšiu blbosť urobil organizátor a to že keď volil takú malú halu :!:



Znas snad vetsi halu ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Ac/Dc - 17.03.09 - O2 Arena - Praha

Poslaťod Crusader v Sobota December 06, 2008 7:31 pm

Oniiicek píše:Povodne som na teba utocit ani nechcel :D len som reagoval na tie ceny vseobecne...a kupovanie tych listkov, skoda ze sa neda aspon trochu ovplyvnit nejak tym poctom kupenych listkov na jednu asobu, lebo ked ich ma niekto 50 to je uz sila....


To je proste bordel SAZKY, ze to NIJAK neregulovala, treba v anglii u ticketmaster mas na jmeno maximum 10 vstupenek a konec ... a i u nas to jde, ted si nevybavuji o ktery koncert slo, ale managment mel podminku, ze na vstupence musi byt jmeno ... a prekupnici meli po prdeli.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron