Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vzrastajúca popularita metalu

Vzrastajúca popularita metalu

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod PesZ v Streda Október 17, 2007 1:47 pm

Bel> Až budou prudit příště, tak dej vědět :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Belenor v Streda Október 17, 2007 2:18 pm

Irons: Hehe, jo, rádo se stalo :-) Hlavně musíš nahlas a falešně :-)

PesZ: no, já se mezitím přestěhoval do jiného zvukově lépe odizolovaného bytu :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Jevo v Nedeľa Október 21, 2007 5:38 pm

Najviac ma ale na hoperoch seru tie ich onicom texty. Sak kazdy prvy imbecil by dokazal vymysliet text o tom ako bol na party kde boli caje, kde do neho podjeboval nejaky typek a ze mu potom s partiou rozkopali zadok... a k tomu prihodit par nezmyselnych dookola opakujucich sa tonov a je na svete nova "pesnicka"
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod PesZ v Nedeľa Október 21, 2007 6:24 pm

Jevo> mno, ono mnohé metalové kapely nemají o moc lepší texty. Tuhle jsem někde slyšel, že Manowar vytváří texty pomocí generátoru slov, kam občas přihodí nebo uberou slovo (to je samozřejmě nadsázka, ale ty texty tak znějí :-)).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Október 21, 2007 7:05 pm

Jevo píše:Najviac ma ale na hoperoch seru tie ich onicom texty. Sak kazdy prvy imbecil by dokazal vymysliet text o tom ako bol na party kde boli caje, kde do neho podjeboval nejaky typek a ze mu potom s partiou rozkopali zadok... a k tomu prihodit par nezmyselnych dookola opakujucich sa tonov a je na svete nova "pesnicka"

a proc tohle nenapises do tematu o Hip-hopu ?! jak tohle souvisi se vzrustajici popularitou metalu, to mi teda vysvetli ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Michael v Nedeľa Október 21, 2007 9:10 pm

PesZ píše:Jevo> mno, ono mnohé metalové kapely nemají o moc lepší texty. Tuhle jsem někde slyšel, že Manowar vytváří texty pomocí generátoru slov, kam občas přihodí nebo uberou slovo (to je samozřejmě nadsázka, ale ty texty tak znějí :-)).


no po těch letech mají Manowar už někdy hodně okatě se opakující fráze a smysly v písních.. svět, metal .. tyhle dvě slova jsou snad na každém kroku, písni a skladbě .. ale proti Manowar jinak nic nemám :twisted:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Jevo v Pondelok Október 22, 2007 5:33 pm

Dragontears píše:
Jevo píše:Najviac ma ale na hoperoch seru tie ich onicom texty. Sak kazdy prvy imbecil by dokazal vymysliet text o tom ako bol na party kde boli caje, kde do neho podjeboval nejaky typek a ze mu potom s partiou rozkopali zadok... a k tomu prihodit par nezmyselnych dookola opakujucich sa tonov a je na svete nova "pesnicka"

a proc tohle nenapises do tematu o Hip-hopu ?! jak tohle souvisi se vzrustajici popularitou metalu, to mi teda vysvetli ...


Vela ludi tu o tom pise... asi :D... ale inak pardon ak to bolo az tak velmi OT Obrázok
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Rick v Utorok Október 23, 2007 2:01 pm

Famine píše:no tie heavymetalove trika pomenej nosíte asi preto lebo ste už z toho vyrástli a vediete už dospelý život :wink:
Ale ja tiež vídavam dosť heavymetalovych fanúšikov, dokonca mladších odo mňa. A myslím že heavy metal nezačínajú metalisti počˇuvať kvôli tomu že to je in alebo videli v telke, v mnoho prípadoch sa dostali k heavy metalu pozičianou paskou alebo platnou od kamaráta alebo brata, takto treba šírit tuto skvelu hudbu. Trickom tazko navnadis niekoho aby objavil tuto hudbu, to si musi clovek vypocut tu hudbu a nie pozriet obrazok na tricku aby to zacal pocuvat



toto robi heavy metal heavy metalom.....v dnesnych casoch je na svete najviac hudobnych analfabetov v historii ludstva a preto vacsina ludi nezaujima umelecka ci vobec nejaka hodnota piesne.proste jeden povie ja idem pocuvat toto lebo je to nove a interpret je mlady a ked sa takto k nemu pridaju dalsi,je z toho novy hit...o tomto je dnesna muzika vacsinou,lebo co ja vela ludi poznam a nerozumeju hudbe tak pocuvaju ten svoj hip hop len preto,lebo je to in a kamosi by ich zmlatili v skole,ze su iny nez vsetci ostatni....ale takto to nema byt lebo hudba nie je len o tom,ze bud je alebo nie je in,ale dneska vacsina ludi na hudbu kasle.proste si tu skladbu hodi do mp3jky bez toho,aby si ju co i len raz celu vypocul.....ja to robim vzdy,lebo tzv.odrhovacky nepocuvam a ked sa najde sem tam nejaka s dobrym rytmom(nikdy to nebol hip-hop)tak ju tam mam tak 2-3 tyzdne.ak som niekoho tymto urazil a nesuhlasi so mnou,tak ho prosim,nech si to nepripusta ku telu a v ziadnom pripade nech si to neberie osobne.je to len moj nazor,pretoze si myslim ako asi kazdy,ze pocuvam dobru hudbu,ktoru ja povazujem za najlepsiu aku mozem pocuvat............................................................................to je moj nazor a kazdy nech si to vysvetli po svojom!!!!!!!!!!!!! :git: v-v-v :git:
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Trooper93 v Sobota Október 04, 2008 11:29 am

u nas hlavne Slipknot,Korn,System of down a podobne sračky,dufam že som nikoho nenahneval,ale stale je to bieda ale som rad že som sam nechcel by som aby dajaky poloreperi nosili trička Children,iron,judas,slayer...je to dobre tak jak to je -!-
Trooper93
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pondelok September 22, 2008 7:44 pm
Bydlisko: Rabča

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Dr.Drak v Sobota Október 04, 2008 9:03 pm

Rick má pravdu. Teraz už v" hudbe nejde o hudbu" ale štýl...
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod gog&magog v Štvrtok Október 09, 2008 1:17 pm

Rick píše:...v dnesnych casoch je na svete najviac hudobnych analfabetov v historii ludstva a preto vacsina ludi nezaujima umelecka ci vobec nejaka hodnota piesne.


S pomenovanim "analfabet" suhlasim - ono to totiz nie je o kvalite samotnej "hudobnej produkcie" - som metalistka kvoli tomu, ze (podotykam: nie som zatazena len na metale) ze metal "ma dusu" - ked si vypocujem to, co je dnes tzv. IN. chyba mi tam ta uzasna vasen.

Prave nedavno som mala s jednym znamym rozhovor na temu umenie - on je zastancom nazoru, ze umenie=zabava. A to je myslim sucasny pohlad vacsiny. Bohuzial tato vacsina nikdy nezazije ten genialny pocit, ked vas pri nejakej skladbe mrazi v chrbte, ked mate chut parit, alebo ked zo skladby citite strasny hnev, alebo... alebo akykolvek silny pocit. U mna umenie=silne emocie+velke myslienky.

Bohuzial tato situacia sposobuje, ze clovek, kt. patra po skutocnom UMENI sa dnes musi prehrabavat tonami odpadu az natrafi - ak ma stastie - na nieco, co ma hodnotu.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Brighter v Štvrtok Október 09, 2008 9:53 pm

gog&magog píše:
Rick píše:...v dnesnych casoch je na svete najviac hudobnych analfabetov v historii ludstva a preto vacsina ludi nezaujima umelecka ci vobec nejaka hodnota piesne.


S pomenovanim "analfabet" suhlasim - ono to totiz nie je o kvalite samotnej "hudobnej produkcie" - som metalistka kvoli tomu, ze (podotykam: nie som zatazena len na metale) ze metal "ma dusu" - ked si vypocujem to, co je dnes tzv. IN. chyba mi tam ta uzasna vasen.

Prave nedavno som mala s jednym znamym rozhovor na temu umenie - on je zastancom nazoru, ze umenie=zabava. A to je myslim sucasny pohlad vacsiny. Bohuzial tato vacsina nikdy nezazije ten genialny pocit, ked vas pri nejakej skladbe mrazi v chrbte, ked mate chut parit, alebo ked zo skladby citite strasny hnev, alebo... alebo akykolvek silny pocit. U mna umenie=silne emocie+velke myslienky.

Bohuzial tato situacia sposobuje, ze clovek, kt. patra po skutocnom UMENI sa dnes musi prehrabavat tonami odpadu az natrafi - ak ma stastie - na nieco, co ma hodnotu.


dobre si to napísala. nemám čo dodať :P
ked si napísala umenie napadlo mi ako som včera blúdil po youtube a pozeral videá ktoré robia amatéri k pesničkám IM, konkretne k pesničkám brighter than thousand suns, paschendale a longest day. tu sú
http://www.youtube.com/watch?v=xXiSNWImhw0
http://www.youtube.com/watch?v=c20-fm_W ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=BSJ8rDlBZ_I
Toto je umenie !!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod zdenoeddie v Piatok Október 10, 2008 10:06 pm

nj su to frajeri, aj ked samo o sebe to neni tazke spravit,ide len o to vymysliet a vystihnut tu tematiku v-v-v
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Prowler16 v Piatok December 05, 2008 6:11 pm

nenavidím to TERAZ JEDEN SO SUSEDNEJ TRIEDY BYVALY RAPER,NO ESTE PRED MESIACOM BOL RAPER ZAčAL POCUVAT iron A KUPIL SI TRIKO,KEBY TO VIDEL harris tak ho zajebe -!-
Prowler16
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Nedeľa November 30, 2008 9:46 pm
Bydlisko: 22 ACACIA AVANUE

Re: Vzrastajúca popularita metalu

Poslaťod Dragontears v Piatok December 05, 2008 7:34 pm

chlapec konecne pochopil kde hledat tu spravnou muziku :wink:
a pokud mu laska k maiden zustane, je to jen dobre a Steve by mel radost :)
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron