Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Judas Priest

Judas Priest

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Dr.Drak v Štvrtok Júl 03, 2008 5:45 pm

judas priest je mooooc dobra kapelka, tu recenzi psal nakej technar :-)
Tak toto je teda pekná reakcia na článok . Komu sa nepáči Nostradamus tak je technar :D. Idem si pustiť Tiesta :?
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod mickey.r v Piatok Júl 04, 2008 11:40 pm

Crusader píše:Naprosto PRESNA RECENZE pod kterou se klidne podepisu :D

http://www.novinky.cz/clanek/144062-int ... 0-let.html


:D :D :D :D a jak se to tem "vericim" podle komentaru nelibi, proste kdo nema rad Judas, ma mozek velikosti angrestu ... tomu se rika LOGIKA


Angrešt (egreš) je móóóóc veliký, v tomto prípade. :lol: :P :lol: :P
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Ja si pustim nostradama...

Poslaťod combat v Pondelok Júl 07, 2008 12:18 pm

Ja si pustim nostradama, uvidim...
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod combat v Štvrtok Júl 17, 2008 1:43 pm

Mozem vam povedat, ze ten nostradamus neni zlý, len tam citim dos velke plagiatorstvo, ale celkovo na ukludnenie taky lahky metal da sa...
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod mickey.r v Piatok Júl 18, 2008 10:16 am

combat píše:Mozem vam povedat, ze ten nostradamus neni zlý, len tam citim dos velke plagiatorstvo, ale celkovo na ukludnenie taky lahky metal da sa...


A čo konkrétne myslíš, že je tam okopírované?
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod combat v Piatok Júl 18, 2008 12:05 pm

neviem ti to takto presne opisat, su tam veci ktore asi vznikli inspiraciou od inych skupin, ta struktura skladieb a ich casti, tiez rozne efekty, to u nich nebolo bezne, kamosi ked sme boli nedavno na ich koncerte na to picovali, peklo zacalo az ked zahrali stare veci
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod mickey.r v Piatok Júl 18, 2008 12:31 pm

combat píše:neviem ti to takto presne opisat, su tam veci ktore asi vznikli inspiraciou od inych skupin, ta struktura skladieb a ich casti, tiez rozne efekty, to u nich nebolo bezne, kamosi ked sme boli nedavno na ich koncerte na to picovali, peklo zacalo az ked zahrali stare veci


Ak bude niekto hľadať nejakú podobnosť v nejakých rifoch, tak možno silou mocou sa to či ono bude dať s niečím zrovnať. Najväčšia odlišnosť od klasiky je však v úplne inom. A to v dĺžke skladieb. Niektoré sú pre Judas nezvykle dlhé, navyše ak k tomu prirátame tie rozličné intrá, alebo ako nazvať tých nespočet kratučkých skladieb, tak z toho dostávame fakt obrovskú minutáž, na ktorú sme u Judasov neboli zvyknutí. A možno aj preto v ľuďoch tieto veci evokujú myšlienky o plagiátorstve. Na druhej strane nik z nás nevie ako skladby vznikali a či im sem tam čosi do ucha a potom na papier aj nepadlo. Ja som tam skôr pobadal obnovenú starinu, aj zo 70-tych rokov.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: Judas Priest

Poslaťod Trooper93 v Štvrtok Október 02, 2008 6:44 pm

Judas su metalova legenda a basta!Dzuso napíš dakedy ,si zo zakamenneho?
Trooper93
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pondelok September 22, 2008 7:44 pm
Bydlisko: Rabča

Re: Judas Priest

Poslaťod Crusader v Piatok Október 03, 2008 11:28 pm

boli :D

ale vazne, jestli nekdo chce zit hlavne z toho ze je legenda ... prijde mi to dost zoufale, podle me jen prosvihli tu dobu kdy odejit a ted se v tom placaji a vsude slysim jen kecy o legende (holt kdyz nedokazi presvecit uz hudebne, tak jsou aspon ta legenda - to je jako, stoji to sice ted za hovno, ale oni jsou legenda, tak drzte hubu :D )
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Judas Priest

Poslaťod kamzo v Utorok Október 28, 2008 3:17 pm

No konečne som si vypocul Judas-Nostradamus a mozem len tlieskat!!!!!! Velmi sa mi to pacilo velmi!!!!

Ale vsetkych upozornujem ze som to pocuval prvý krat a komplet cele!! A chapem ze tento album nieje taky ze pustim 2-3 skladby a koniec..Dal som si tu namahu a vypocul som to cele na jeden sup! :twisted: az potom clovek zisti ze je to super album!!!!skuste to aj vy ale cele a naraz!!! :wink:
Na konéé..Nemáme...Tak utekajméé!!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Re: Judas Priest

Poslaťod IMS v Utorok November 11, 2008 1:02 am

Crusader píše:boli :D

ale vazne, jestli nekdo chce zit hlavne z toho ze je legenda ... prijde mi to dost zoufale, podle me jen prosvihli tu dobu kdy odejit a ted se v tom placaji a vsude slysim jen kecy o legende (holt kdyz nedokazi presvecit uz hudebne, tak jsou aspon ta legenda - to je jako, stoji to sice ted za hovno, ale oni jsou legenda, tak drzte hubu :D )


No potom su uz revival sami na sebe a je to dokaz toho, ze uz nemaju ludom co nove ponuknut. Klobuk dole zato co dokazali, ale teraz x rokov sa stale len opakovat dookola to iste, je podla mna dost blbe.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Judas Priest

Poslaťod agdabavipain v Utorok November 11, 2008 2:10 am

no pre mna je naj "defenders...". vraj aj podla clenov kapely. painkiller sa naozaj neda povazovat za standardny album , ale toto je podla mna absolut zaklad. je to judas, ako poznam a co ho definuje. aj ked som ho neznasal do svojej tridsiatky. asi som uz velky hipisak, ale dobra hudba je dobra hudba. pri tomto albume sa mi navyse vdaka halfordovmu odhaleniu z r. 98 paci ta opacna strana mince. to, co znelo tak neohroznene na tomto albume je zrazu uplnym opakom. a tak je zrazu z hroziveho drvica celusti obycajny teply "jawbreaker" ("drvic celusti" pre inostrancov). t.j. v teploskom zargone ten, kto ma taky velky kokot, ze ti polame sanku, ked ti ho nasuka do ust. no sranda. a teraz este gorgoroth k tomu... nemam nic proti teplym bratom, naopak, som ich velkym fanusikom, ale na to, ze zastavaju iba 4% populaciu maju omnoho vacsiu medializaciu. zato vsak mozu media a hlavne vsertci citatelia, teda my vsetci, ktorych zaujima iba to, ze susedom sa narodil potrat. mozeme lutovat, ze maidenisti nie su taky posukovia, aby mali o nich bulvane media dennodenne zaujem. ale to by som vlastme nemal zaujem ja. takze tak.

PS: judas a metallica - to je IMO stara nenavist maiden fans, s tym sa treba vysporiadat. musim ju zdielat s mnohymi, aj ked sa tiez casto musim hanbit, aki sme obmedzeni. ako IM fans, ako muzi, ako ludia. ale fan je proste fan. no ale co sa da robit, ked maiden su najlepsi. a tu bohuzial nie su ziadne kompromisy, v tomto smere nemozem suhlasit s vacsinovym nazorom:
pardon, ale tam tie Vase ubohe pozvdychy nad hulvatmi pocas Lauren (ktora nestoji za nic, nielen za rozculovanie sa - nehovoriac o rodinnom biznise, ktory teda k fans neni nijak setrny) alebo nad tisicmi ozranov rusiacich koncert - co je takmer vzdy 90% publika - nie su nic platne. spekulatni, fanatici a bootlegeri su najhorsi fanusikovia. keby nebolo obvycajnych ludi, tak maiden hrava v pivnici a fear of the dark spievaju radiatory!
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Re: Judas Priest

Poslaťod Crusader v Utorok November 11, 2008 2:24 pm

KAZDA kapela hlavne potrebuje PLATICI FANS ... ti obyc, co si jejich cd prepaluji jim skuecne moc nepomahaji a je jedno jestli si cd prepali obyc. fans nebo nejakej radiator ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Judas Priest

Poslaťod Prowler16 v Piatok December 05, 2008 9:35 pm

Rocka Rolla-7
Sad Wings of Destiny-10
Sin After Sin-7.5
Stained Class-8.5
Killing Machine-9.5
British Steel-8.5
Point Of Entry-6.5
Screaming For Vengeance-9
Defenders of the Faith-10
Turbo-6.5
Ram it Down-8
Painkiller-10
Jugulator-8
Demolition-7.5
Aor-7.5
Nostradamus-9-asi nebudete so mnou suhlsit,lebo nostradamus nie je tipicky Priest ale originalne a najprepracovanejšie, atmosfera,skratka nie je to nuda ako AOR. :mrgreen:
Prowler16
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Nedeľa November 30, 2008 9:46 pm
Bydlisko: 22 ACACIA AVANUE

Re: Judas Priest

Poslaťod Prowler16 v Štvrtok December 18, 2008 6:54 pm

Rocka Rolla-nič
Sad Wings of Deatiny-Victim of Changes,Tyrant,The Ripper!!!!!!
Sin After Sin-Sinner,Diamonds and Rust
Stained Class-Exciter
Killing Machine-Hell bent for Leather,Green Manalishi
British Steel-Breaking the Law,Metal gods-hlavne na živo
Point of Entry-Heading out to Highway,Hot Rockin,Desert Plains
Screaming for Vengeance-Electric Eye,Devils Child
Defenders of the Faith-The Sentinel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Turbo-Out in the Cold,Recless
Ram it Down-Blood red Skies
Painkiller-Painkiller,Touch of Evil
Jugulator-nič
Demolition-nič
Angel of Retribution-Hellrider
Prowler16
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Nedeľa November 30, 2008 9:46 pm
Bydlisko: 22 ACACIA AVANUE

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia

cron