Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Manowar

Manowar

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Manowar

Poslaťod sheryl1 v Sobota Marec 11, 2006 9:12 pm

mam 3 lístky na koncert manowar do Zlína...neviete o niekom kto by ich chcel? som ich dostala ako darcek :roll: a chcem sa ich zbavit...
I will not make any deals with you. I will not be pushed, filed, stamped, indexed, briefed, debriefed or numbered. MY LIFE IS MY OWN!!!
Obrázok užívateľa
sheryl1
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pondelok Október 17, 2005 7:52 pm
Bydlisko: silent planet

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Marec 16, 2006 11:58 pm

no ja som chcel ist, iked so mnou nik nechce ist, mozno 2 by som zobral ak das dobru cenu ale fakt neviem, musim kamosa prehovorit.. oni to furt odkladaju a tak ti Manowar.. :?
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod TheClansman1 v Pondelok Marec 26, 2007 12:57 pm

Pre fanusikov Manowar klip Die For Metal (Live) z Pro7:
http://rapidshare.com/files/18917011/Ma ... l_LIVE.rar

Screenshot:
http://upload6.postimage.org/508092/photo_hosting.html

Neviem ako Vám ale názvy pesniciek ako Die For Metal, King Of Kings mi uz pripadaju dost trapne, ale co uz... kazdopadne po hudobnej stranke to nie je zla kapela

Po otvoreni musite zadat heslo: Henadi
Je to z war-boardu
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod zdenoeddie v Pondelok Marec 26, 2007 3:09 pm

Zdenius píše:no ja som chcel ist, iked so mnou nik nechce ist, mozno 2 by som zobral ak das dobru cenu ale fakt neviem, musim kamosa prehovorit.. oni to furt odkladaju a tak ti Manowar.. :?

ja by som isiel s Tebou ale ma nechces zobrat,takze to s Tebou tak. :lol:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod hellpatrol v Sobota Apríl 07, 2007 7:34 pm

TheClansman1 píše:Neviem ako Vám ale názvy pesniciek ako Die For Metal, King Of Kings mi uz pripadaju dost trapne, ale co uz... kazdopadne po hudobnej stranke to nie je zla kapela


A dalsie "trapne" nazvy pesniciek Metal Warriors, Kings Of Metal (kde spievaju Other Bands Play, Manowar Kill ............. smutne :cry: ) ale musim uznat ze po hudobnej stranke su dost namakani a v ich tvorbe sa najdu aj dobre piesne ...........
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod blaznivymetalista v Piatok Apríl 13, 2007 7:27 pm

No tie nazvy a niektore texty su fakt trochu prehnane. Mne sa paci Brothers of Metal ako nazov a aj po hudobnej stranke, fakt super vec
Obrázok užívateľa
blaznivymetalista
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Utorok December 20, 2005 4:42 pm
Bydlisko: Kendereš

Poslaťod Daan v Streda Máj 02, 2007 4:45 pm

nj, niektore motivy uz mozno prehanaju, ale podla mna su celkom dobri... Zacal som ich v podstate pocuvat len nedavno, ale rataju sa mi tie take pompezne refreny, vyzyvajuce k boju... Nemusi to byt len o vojne, ale trebars o tom ako bojujeme so zivotom, o tom ako bojujeme za svoje sny a podobne.. 8)
Take a look in the pool and what do you see..
In the dark depths there faces beckoning me..
Can't you see them it's plain for all to see..
They were there, oh I know you don't believe me.
Obrázok užívateľa
Daan
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Nedeľa Apríl 29, 2007 7:21 pm
Bydlisko: Brezno

Manowar a ine legendy

Poslaťod jujo v Piatok Jún 08, 2007 1:06 pm

Novy Manowar ma sklamal, mam od nich vsetko od Hail to England , no novy si rozhodne cely nenecham, len par dobrych veci, zvysok su baladicko - orchestralne doplnky, ktore sice vzdy boli , no v ovela mensom a kratsom... Skoda, zda sa mi , ze stracaju dych, no aspon nie tak rychlo a katastrofalne ako napr. Metallica. Aj novy Ozzy je slabsi, zatial ma z posledny ch albumov od " legiend " uspokojil len Iron Maiden - AMOLAD a Megadeth- United abominations, aj Dream Theater vyzera dobre, no este som ho pocul len raz, tak skoro na hodnotenie ...
jujo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Piatok Jún 08, 2007 8:27 am
Bydlisko: Gregorovce

Re: Manowar a ine legendy

Poslaťod Gangland v Piatok Október 12, 2007 8:42 pm

jujo píše:Novy Manowar ma sklamal, mam od nich vsetko od Hail to England , no novy si rozhodne cely nenecham, len par dobrych veci, zvysok su baladicko - orchestralne doplnky, ktore sice vzdy boli , no v ovela mensom a kratsom... Skoda, zda sa mi , ze stracaju dych, no aspon nie tak rychlo a katastrofalne ako napr. Metallica. Aj novy Ozzy je slabsi, zatial ma z posledny ch albumov od " legiend " uspokojil len Iron Maiden - AMOLAD a Megadeth- United abominations, aj Dream Theater vyzera dobre, no este som ho pocul len raz, tak skoro na hodnotenie ...


no ja som tiež čakal od nového albumu trocha viac.......tiež mám ten istý názor na vec, že staršie kapely už nedokážu vytvoriť nový album......jednoducho si už nahrabali a majú svoje meno vo svete hudby, ale Iron Maiden z toho vynechávam, tí sú fakt stále namakaní.........
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod kamzo v Pondelok Jún 23, 2008 5:20 pm

Na konéé..Nemáme...Tak utekajméé!!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Re: Manowar a ine legendy

Poslaťod Dr.Drak v Pondelok Jún 23, 2008 5:29 pm

jujo píše: Aj novy Ozzy je slabsi, zatial ma z posledny ch albumov od " legiend " uspokojil len Iron Maiden - AMOLAD a Megadeth- United abominations, aj Dream Theater vyzera dobre, no este som ho pocul len raz, tak skoro na hodnotenie ...

Mne sa Ozzyho nový album páči veľmi, podľa mňa patrí k jeho najlepším..Down to Earth je ale jeho najslabší....
A posledný album Manowar je skoro samá recitácia...absolútna hrôza.
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod mickey.r v Pondelok Jún 23, 2008 8:01 pm

Kapela, ktorá mala svoj punc v ozaj kovovom prevedení a tá ich basa bola fakt skvelá. V skladbe Sting Of The Bumblebee je ozaj bombová a tak rýchla.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Dr.Drak v Pondelok Jún 23, 2008 8:07 pm

Ak by som už mal vybrať naj songy Manowaru, tak zrejme by to u mňa boli - Battle Hymn a The Power Of Thy Sword
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod clansman88 v Pondelok Jún 23, 2008 8:13 pm

mickey.r píše:Kapela, ktorá mala....
vystihol si to :wink: Manowar uz daavno nie su tym cim boli..
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Dr.Drak v Pondelok Jún 23, 2008 8:33 pm

mickey.r píše:Kapela, ktorá mala svoj punc v ozaj kovovom prevedení a tá ich basa bola fakt skvelá. V skladbe Sting Of The Bumblebee je ozaj bombová a tak rýchla.

JJ, to je...on by mohli terar robiť peknú hudbu, keby mali nejaké kreatívne nápady, podstatne zmenšili sebavedomie, a prestali toľko recitovať tie blbosti...ale keby, keby...teraz sú úplne komickí...a tie homo oblečky by si tiež mohli odpustiť.
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron