Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Iron Maiden alebo Metallica

Iron Maiden alebo Metallica

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod menofwar v Štvrtok Apríl 07, 2005 9:41 am

to kirk

nena?iel som tie info...písal som aj chalanom z www.maidenfans.com a nemajú tieto info k dispozícii, tak?e asi také info nie sú. Hm....smola.
menofwar
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pondelok Január 24, 2005 1:50 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod IMS v Nedeľa Apríl 10, 2005 8:15 pm

No konecne mozem reagovat na vsetky tie prispevky. No myslim si, ze je chybne porovnavat dve skupiny na zaklade nejakych cisel. No musim priznat, ze cisla hovoria pre metallicu, lenze musis aj ty priznat, ze metallica je ovela ovela ovela viac komercna, ako Iron Maiden. Ti nikdy nemali masivnu podporu medii a pozri, co dokazali. Kdezto metallicu podporuje mnozstvo masivnych medii. No neviem, ci je to prave orechove, ked sa niekto chvali, ze je bude v sieni MTV. Ja som napr. velmi rad, ze tam Iron Maiden nefiguruju, pretoze tato stanica, no neviem, radsej pomlcim :roll: Musis takisto priznat, ze samotna metallica sa v podstate ucila od Iron Maiden, ved oni samotni vyhlasili, ze chceli dat fanusikom to, co dali svojim Iron Maiden. No na zaver by som zhrnul, ze aj ked ma Metallica mnozstvo fanusikov, mozno aj viac, ako Iron Maiden, aj predala viac cd, ale nikdy nedokaze a nezanecha po sebe to, co dokazali a zanechaju po sebe Iron Maiden. Hudba Iron Maiden bude zit minimalne 100 rokov....
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Zdenius v Pondelok Apríl 11, 2005 9:34 am

ja sa ospravedlnujem, ja ked pocujem slovo metalika tak sa hned naserem :wink: proste sa musim takymto temam vyhybat, snazim sa aj s kamosmi, ktori ich pocuvaju o tom nebavit a vsetko ide fajn...
proste sa k tomu nemozem vyjadrovat uz, chapete :roll:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod agdabavipain v Utorok Apríl 12, 2005 2:32 pm

no, konecne sa mozem pustit do tej posranej metallicy

- len tazko sa hlada bezcharakternejsia kapela v hudobnom biznise, nemaju chlapci ziadnu chrbtovu kost, teraz im uz ide iba o peniaze

- az do 90. rokov sa neuveritelne pchali do riti Maidenom, svedcia o tom mnohe fotografie, kde sa Ulrich uskrna kdesi vzadu na svadobnych fotografiac h a pod. vela sa naucili. spociatku velmi kopirovali Maiden, nielen po instrumentalnej stranke, ale aj co sa tyka show. napr. podiova podoba "and justice..." bola takmer presnou kopiou powerslave. dokonca este aj figuriny 2 psov po stranach podia tam mali

atd atd

dalo by sa pokracovat do nekonecna.
proti metallice nic osobne nemam a ani voci jej fanusikov, skor je mi ich luto. vadi mi vsak to, ked sa idu porovnavat s niekym, kto dosiahol omnoho viac a bez pomoci komercnych medii. metallica nech sa hraju na piesocku s backstreet boys a die hard fanusikom nech daju pokoj. beztak su to u mna obycany priemerny ludia z davu, ktori nemaju vlastny vkus a nechaju sa ovplyvnovat do neunosnej miery mediami
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Zdenius v Utorok Apríl 12, 2005 2:57 pm

konecne nieco podla mojho gusta :twisted:
mam 2 dobre fotografie Ulricha, ktore musim nascanovat. jedna je super, kde mu trci hlava spoza nafukovacej hlavy eddieho z vystupenia na SIT turne a pozera sa ako to maidenom fi?í :roll:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Streda Apríl 13, 2005 7:21 pm

Zdenius akosi si to tam nepochopil : Naznacovali ti tam ze si ukradol design z ironmaiden.com (podla mna si sa nechal doost inspirovat :wink: ) .
A nemas zrusene konto na metallica.sk iba BAN pretoze si napisal 5 prispvekov kde si dost primitivnym sposobom zautocil na vsetko co ta napadlo - Kapelu , Gitaristu , fanusikov metallici , Autora stranky. . :wink:
Nikdy predtym tam rec o iron Maiden nebola takze neviem co vas stale na nich stve , ale to vyzera ze vy mate dost velke nervy na Metallicu kvoly udajnemu opakovaniu sa po IM - trocha vas nechapem.

agdabavipain: Pekny vystup , skoda ze toto je tema o tom ktora kapela je znamejsia a nie ktora je horsia. :wink:

IMS: Jasne ze porovnavat kvalitu dvoch skupin podla cisel je somarina. Ale pokial ide o to ktora kapela je znamejsia tak myslim ze je to Metallica kedze je o dost komercnejsia ako Iron Maiden na com sme sa tu tusim (az na par jedincov) zhodli,

menofwar: To nic... ono officialne info neexistuje ani o Metallice a nie vsetko co som napisal je 100% pravda ale vacsina veci by mala sediet.

metlacik: Ahoj aj ja ta zdravim ! :)
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod Famine v Streda Apríl 13, 2005 8:38 pm

Neviem pre?o ste vy fanu?ikovia IM tak na?tvaný na Metallicu :twisted: ? ©ak nebudte na?tavany kvoli tomu kto koho kopíruje a tak dalej... Metallica tie? hra dobrý Metal. Budme k sebe ako fanu?ikovia týchto skupín dobrí. Budme k sebe dobrí tak ako Slováci a ?e?i, a vychádzajme spolu bez urá?ok. Ja po?uvam obe tieto kapely a mám ich tak-isto rád. Týmito va?ímy slovami ma raníte :cry: A e?te k tomu "tak zvanému" opakovaniu Metallicy po IM, chápem ka?dá skupina sa rád chce podobat svojej oblubenej kapele. Aj Revivaly skupín IM pravda?e tie? opakujú po IM. Ale na tie cover-verzie od Cradle Of Filth (a dal?ich) nehneváte. Ato je tie? opakovanie!
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Piatok Apríl 15, 2005 7:39 pm

Hej ty vole 3 alebo 4 prispevky po sebe kde sa nikto nikoho neuraza ...
uff zjavne sa niekam dostavame - HURAA! :wink:

BAN je zabranenie prisupu k uctu po nejaky cas.

Ze sa jednoducho neprihlasis ani ked zadas spravne meno aj heslo...
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod Famine v Piatok Apríl 15, 2005 8:20 pm

Prave na chate na Metallica.sk sme aj pisali ?e mame radi aj IM.
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Piatok Apríl 15, 2005 9:01 pm

A to je nejaka historicka udalost?
Samozrejmost nie?
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod menofwar v Utorok Apríl 19, 2005 5:00 pm

podla m?a by sme mali by» k sebe dobrí. V?dy, ke? som bol na koncerte IM alebo na nejakom feste, cítil som sa bezpe?ne a medzi "svojimi súkmenovcami". Je to tak fajn. Hudba je dobrá od oboch kapiel. Tieto rozpory sú zrejme preto, lebo Metallica je známej?ia a komer?nej?ia...ale to by nás Ironvcov nemalo trápi»...IM má svoje kvality. Mo?no je to preto, lebo Metallica sa pohor?ila v tvorbe...ale to nás tie? nemusí trápi». Moje naj kapely sú 1. Iron Maiden, 2. Dream Theater.....chlapci z Dreamu vyhlásili, ?e Ironi by nikdy nezahrali to, ?o oni. Ale to ma netrápi, lebo viem, ?e majú mo?no pravdu...ich technika je dokonalá...pesni?ky tie?, no IM je nie?o viac...je to ?týl, ?ivot, pohodi?ka, uvolnenie. Mám rád obe kapely, aj ke? Dreameri sú mo?no namyslení...ale majú by» na ?o. Aj Yngwie J. Malmsteen je namyslený....tie? má by» na ?o...ale ur?ite nimi neopovrhujem. Robia dobrú hudbu....a to je základ. Je robená pre nás v?etkých. Spojme sa a bojujme proti raperom a technomania?ikom :lol:
menofwar
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pondelok Január 24, 2005 1:50 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod admin v Utorok Apríl 19, 2005 7:46 pm

No ja hlavne pre fanusikov z met.sk ktori tak tvrdili, ze nasa stranka je hrozna a v podstate je to len akasi lacna napodobnenina:

No k tomu, ze som nejako napodobnoval grafiku oficialnej stranky Iron Maiden: priznam, ze niektore prvky ma inspirovali, to je snad normalne, ale ked sa pozriete komplexne na stranku Iron Maiden.sk je znacne odlisna takmer vo vsetkom od oficialnej stranky. Mnozstvo sekcii, napadov, informacii su len nasim dielom a od nikial sme ich neodkukali, pretoze tak komplexnu stranku na internete a tak s mnozstvom informacii je len par a urcite nie v CR alebo SR. Takze niektore prvky su si podobne, ale urcite som nemal pred sebou oficialnu stranku a vsetko robil podla nej. Ku kritike, ako je met.sk skvele naprogramovana poviem len tolko, ze mate pravdu. Ale my adresu www.ironmaiden.sk aj s podporou php mame len kratko a dovtedy sme museli vyuzivat hostingy bez podpory php, takze toto dielo je zatial len vysledkom jednoducheho html a taktiez je potom pochopitelne, ze sme museli vyuzivat externet sluzby ako chat a ankety, pretoze na web poskytovatel to inac nedovoloval. Cez leto pride nova stranka, ktora bude hlavne po profesionalnej a programatorskej stranke ovela kvalitnejsia, takze sa bude na co tesit.

S pozdravom pre vsetkych nasich fanusikov :wink:
admin
Site Admin
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 11:26 am

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Utorok Apríl 19, 2005 8:01 pm

Admin: ".....z met.sk ktori tak tvrdili, ze nasa stranka je hrozna ....."

To snád nie? :wink:
Je to super stránka a v?etci sme ti vda?ní ,?e tu mô?eme debatova» o IM a hudbe nie ?
Neviem kto za?al s porovnávaním met.sk a IM.sk ale nech u? je výsledok akýkoµvek IM.sk rozhodne nie je hrozná!!!!!!!
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

Poslaťod admin v Utorok Apríl 19, 2005 8:06 pm

Kirk_Lee_Hammett píše:Admin: ".....z met.sk ktori tak tvrdili, ze nasa stranka je hrozna ....."

To snád nie? :wink:
Je to super stránka a v?etci sme ti vda?ní ,?e tu mô?eme debatova» o IM a hudbe nie ?
Neviem kto za?al s porovnávaním met.sk a IM.sk ale nech u? je výsledok akýkoµvek IM.sk rozhodne nie je hrozná!!!!!!!


No zacali to ludia z met.sk a to na ich fore, to bol len taky kratky vycuc toho, aka je nasa stranka hrozna. Tak nech si kazdy urobi objektivny pohlad hlavne v informovanosti obidvoch stranoch...
admin
Site Admin
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 11:26 am

Poslaťod Kirk_Lee_Hammett v Utorok Apríl 19, 2005 8:24 pm

Admin:

"No zacali to ludia z met.sk a to na ich fore, to bol len taky kratky vycuc toho, aka je nasa stranka hrozna. Tak nech si kazdy urobi objektivny pohlad hlavne v informovanosti obidvoch stranoch... "

Pozri ja vzhµadom na to ,?e sa tu sna?íme zakopa» vojnovú sekeru nebudem menova» u?íva»eµa ktorý za?al úto?i» na met.sk ,?ím sposobil ,?e sa na met.sk zdvihla vlna odporu vo?i v?etkému ?o s vami súvisí ale myslím ,?e to nie je dole?íté kto za?al.

Myslím,?e ka?dý ?lovek so zmyslom pre objektívnos» musí uzna» ,?e IM.sk je slu?ná stránka a tak neviem o ?om sa tu bavíme :)

Ak má? pocit ,?e sa ti nedostáva dostato?ného uznania z met.sk tak ti nie?o venujem:

" Má? fasa stránku a som rád ,?e tu mô?eme debatova» o IM a o dobrej hudbe v?eobecne a patrí ti za to moja v?aka"
S Pozdravom Kirk Lee Hammett :wink:
Don´t forget that Metallica rullz this fuckin world!
Obrázok užívateľa
Kirk_Lee_Hammett
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pondelok Apríl 04, 2005 3:26 pm
Bydlisko: Ko?ice , Slovensko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia