Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Hip Hop

Hip Hop

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod SPAJDY666 v Utorok December 04, 2007 3:10 pm

at si kazdy posloucha co chce.od toho mame x stylu,ze si kazdy najde to svoje.nevidim duvod proc odsuzovat hiphopery,kdyz je to uspokojuje,tak at si to poslouchaji,pokud to netlaci jinym do hlavy. :twisted:
Obrázok užívateľa
SPAJDY666
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 201
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 5:15 pm
Bydlisko: Frenštat

Poslaťod Dr.Drak v Utorok December 04, 2007 3:28 pm

Mne už zakázali nosiť do školy aj reťaz na nohaviciach, lebo s tým vraj môžem niekomu ublížiť :roll:
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod dzuso v Utorok December 04, 2007 5:34 pm

Práve sa dvom spolužiakom začína dosť páčiť metal! Tak už ma pýtali že im mám dačo dobré požičať, tak hneď že im number of the beast požičiam! Myslím jeden už dosť tak počúva gitarovejšiu hudbu Evanescence,Nightwish tak ako v pohode! Druhý no neviem ten počúva tak akurát kabát a ostatné všetko sračky,ale celkom milé že mi povedal že začína sa mi páčiť metal :lol:
Tak uvidíme či ich zmotám!
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod TheClansman1 v Utorok December 04, 2007 5:58 pm

dzuso píše:Práve sa dvom spolužiakom začína dosť páčiť metal! Tak už ma pýtali že im mám dačo dobré požičať, tak hneď že im number of the beast požičiam! Myslím jeden už dosť tak počúva gitarovejšiu hudbu Evanescence,Nightwish tak ako v pohode! Druhý no neviem ten počúva tak akurát kabát a ostatné všetko sračky,ale celkom milé že mi povedal že začína sa mi páčiť metal :lol:
Tak uvidíme či ich zmotám!


no mne na pesnicku wickerman povedalo asi desat spoluziakov kormercnakov ze je to perfektna pesnicka a pritom pocuvaju disco hudbu... jednoducho neviedia o co prichadzaju... a to maiden maju stokrat lepsie pesnicky niektore
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod The Andrew v Utorok December 04, 2007 6:10 pm

TheClansman1 píše:
dzuso píše:Práve sa dvom spolužiakom začína dosť páčiť metal! Tak už ma pýtali že im mám dačo dobré požičať, tak hneď že im number of the beast požičiam! Myslím jeden už dosť tak počúva gitarovejšiu hudbu Evanescence,Nightwish tak ako v pohode! Druhý no neviem ten počúva tak akurát kabát a ostatné všetko sračky,ale celkom milé že mi povedal že začína sa mi páčiť metal :lol:
Tak uvidíme či ich zmotám!


no mne na pesnicku wickerman povedalo asi desat spoluziakov kormercnakov ze je to perfektna pesnicka a pritom pocuvaju disco hudbu... jednoducho neviedia o co prichadzaju... a to maiden maju stokrat lepsie pesnicky niektore


Wickerman je nějak profláklej, taky už mě ho asi dva "hopeři" vpálili a já na ně čuměl s otevřenou pusou 8)
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod TheClansman1 v Utorok December 04, 2007 6:17 pm

The Andrew píše:
TheClansman1 píše:
dzuso píše:Práve sa dvom spolužiakom začína dosť páčiť metal! Tak už ma pýtali že im mám dačo dobré požičať, tak hneď že im number of the beast požičiam! Myslím jeden už dosť tak počúva gitarovejšiu hudbu Evanescence,Nightwish tak ako v pohode! Druhý no neviem ten počúva tak akurát kabát a ostatné všetko sračky,ale celkom milé že mi povedal že začína sa mi páčiť metal :lol:
Tak uvidíme či ich zmotám!


no mne na pesnicku wickerman povedalo asi desat spoluziakov kormercnakov ze je to perfektna pesnicka a pritom pocuvaju disco hudbu... jednoducho neviedia o co prichadzaju... a to maiden maju stokrat lepsie pesnicky niektore


Wickerman je nějak profláklej, taky už mě ho asi dva "hopeři" vpálili a já na ně čuměl s otevřenou pusou 8)


tiez i no more lies, journeyman a dalsie balady sa im pacili... i fear of the dark jednej spoluziacke sa pacil... no wickerman chytil asi najviac ludi... to na konci ooo oo oo o to dostalo vacsinu spoluziakov mojej triedy :D
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Jevo v Pondelok December 10, 2007 8:48 pm

jj, Wicker Man sa sem-tam pusti aj v mojej triede... bohuzial ale len z môjho mobilu :D
Ked som im pustil od Brucea Killing Floor, tak sa zhrozili ze ako nieco take môzem pocuvat :roll: :lol:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Re: Hip Hop

Poslaťod peko20 v Utorok December 18, 2007 11:53 pm

Zdenius píše:hip hop je viac ako metal, chapete??!!

http://youtube.com/watch?v=ZSoUTK-Lqi8

najviac ma nasrala veta Rock a Metal .. to neni take ako H-H... :D:D to je ina krava... by som jej dal po tej jej smradlavej hube kua :DD
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Poslaťod Gagne v Streda December 19, 2007 12:12 am

Jevo píše:jj, Wicker Man sa sem-tam pusti aj v mojej triede... bohuzial ale len z môjho mobilu :D
Ked som im pustil od Brucea Killing Floor, tak sa zhrozili ze ako nieco take môzem pocuvat :roll: :lol:


tak to u me ve tride jsem aspo 3 kdo poslouchaj metal takze se tam taky obcas ozyvaj poradny metalovy sola, ale zbytek by nas nejradsi vykopal ven
Naposledy upravil Gagne dňa Streda December 19, 2007 12:57 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Gagne
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 248
Registrovaný: Nedeľa Máj 06, 2007 4:23 pm
Bydlisko: Isle Of Avalon

Poslaťod Gagne v Streda December 19, 2007 12:54 am

zdenoeddie píše:
TheClansman1 píše:citujem: "hip hop je viac ako rock a metal" tak tento vyrok by sa mal zaradit do siene slavy medzi najtrapnejsie vyroky vsetkych cias... fajn nikomu neberiem ak ma rad hip hop tak nech ho pocuva ale pindy na metal ako hip hop je viac nez metal ma nenechaju chladnym... keby som dostal prilezitost ju asi zabijem...p*ca jedna

zabit,sfotit a foto pouzit na novy obal albumu maiden :lol:


to neni spatnej napad :lol: ........ten obal by vypadal asi podobne jako obal k Sanctuary, akorta by tam lezela ona
Obrázok užívateľa
Gagne
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 248
Registrovaný: Nedeľa Máj 06, 2007 4:23 pm
Bydlisko: Isle Of Avalon

Re: Hip Hop

Poslaťod Rio v Sobota Október 04, 2008 10:23 pm

Nedá mi, a nedá...
vykastrovat!zasit dieru!zakopat!obesit!dat zozrat vlkom!

takovýhle případy bud topit nebo pověsit za nohy a dát nad mraveniště

zabit,sfotit a foto pouzit na novy obal albumu maiden

ten skurveny hip hop by som zakazal ved sa to neda pocuvat a pozerat a tu suku by som nakopal do pici :evil: :evil: :evil:

by som jej dal po tej jej smradlavej hube kua :DD

Vždy som mal metalistov za inteligentných ľudí, ďakujem, že ste ma vyviedli z omylu. Možno sa niektorí z vás nikdy nezamýšľali nad podstatou hudby. Prečo vznikla? Aby umelecky dojala; slovo dojať sa pritom spája s vyvolaním silného emočného zážitku.

Emočný zážitok nemá nič spoločné s inteligenciou, ale vôbec. Poznám nesmierne inteligentných hip-hoperov, poznám primitívnych hlupákov s tričkami Slayer. Zo všetkých sú takí aj takí. Hudba hraje človeku na city, nie na rozum.

Samozrejme, nemá s vami zmysel začať sa baviť na tému historického vývoja, kde má hip hop dokázateľne ekvivalentnú historickú hodnotu, ako metal. Ak nie väčšiu.

Ešte som začul niečo o tŕnistej ceste od metalu k hip-hopu. Prečo? Ľudia sú veľmi premenlivé tvory. Veď si to len skúste. Koľkí z vás ako malí žrali kartón čokolády na posedenie, a teraz vám po dvoch M-Joy príde zle? Ja osobne som počúval metal celý život, až kým som nezistil, že to proste nie je hudba pre mňa.

Dlhé roky som fičal aj na Iron Maiden, mám od nich napočúvané de facto všetko. Stále je to moja naj metalová skupina, a je mi nesmierne ľúto, akí ľudia sa tu bavia akým tónom. Ak je toto najväčšie fórum o IM v ČR/SR, dúfam v nesmiernu náhodu (že všetci barbari muziky sa schádzajú tu).

Na záver len veľmi pekná myšlienka istého slovenského hudobného magazínu: "Hudba má poslucháčom život spríjemňovať, nie nahrádzať."

P.S.: K tým hip-hopovým textom, odporúčam si nájsť nejaké texty Slayer alebo Manowar, prípadne Metal Gods a prehodnotiť svoje názory. A samozrejme, to dievča z Reflexu je brutálne trápne.
"If you wanna find out what's behind these cold eyes,
You'll just have to claw your way through this disguise."
Obrázok užívateľa
Rio
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Utorok September 09, 2008 4:15 pm
Bydlisko: Košice

Re: Hip Hop

Poslaťod Crusader v Sobota Október 04, 2008 10:34 pm

To ja uz davno NE, rekl bych ze naopak je to banda vypatlanych jednoduchych ozralcu :D o to vetsi cest vyjimkam - protoze normalni lide nemaji potrebu nekam patrit ...

Oni proste jen nechapou, ze tohle prece poslouchat nemusi ... a nemusis se bat, dost barbaru jsem vystval :D Pokud jde o texty manowar a JP, tak jsou k smichu a trapne ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Hip Hop

Poslaťod Dr.Drak v Sobota Október 04, 2008 10:58 pm

Rio píše:odporúčam si nájsť nejaké texty Slayer


Áno, Manowar majú hrozné texty, ale nie Slayer.Ich texty majú pointu - Jihad, Angel of Death , alebo taký Cult....Slayer rozhodne nepatria do úrovne Manowar :!: :!: :!:
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Re: Hip Hop

Poslaťod Rio v Sobota Október 04, 2008 11:26 pm

Nejde o to, že majú pointu, ale o to, akým štýlom sú napísané. Nie sú na rovnakej úrovni, to súhlasím.
"If you wanna find out what's behind these cold eyes,
You'll just have to claw your way through this disguise."
Obrázok užívateľa
Rio
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Utorok September 09, 2008 4:15 pm
Bydlisko: Košice

Re: Hip Hop

Poslaťod Dragontears v Sobota Október 04, 2008 11:37 pm

Rio píše:
Vždy som mal metalistov za inteligentných ľudí, ďakujem, že ste ma vyviedli z omylu... Ja osobne som počúval metal celý život, až kým som nezistil, že to proste nie je hudba pre mňa ... Ak je toto najväčšie fórum o IM v ČR/SR, dúfam v nesmiernu náhodu (že všetci barbari muziky sa schádzajú tu)...

V tom pripade co te vedlo k registraci na toto forum ?
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron