Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Objednávka z USA

Objednávka z USA

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Objednávka z USA

Poslaťod Brousitch v Streda December 05, 2007 9:20 pm

Prosím všechny co mají aspoň nějaké zkušenosti s objednáváním ze zahraničí o radu.

Jelikož v ČR je ZZ TOP oblečení nedostatkovým zbožím musim objednávat z USA přímo přes jejich internetový obchod. Rozhodně očekávám seriozní jednání ale je to moje první objednávka takže jak na to..

Zatim mi to vychází na X dolarů + Y dolarů za "shipping" přes službu DHL + očekávám asi také nějaké to CLO. Největší problém je s platbou protože asi na všech obchodech tohoto typu vyžadují platbu kartou (VISA,Mastercar,Discovery, atd.) což je pro mě jako chudého studenta ze zapadlého města ve střední evropě docela problém. Na jak hodně můžu věřit této platbě a co můžu od té objednávky ještě očekávat? Máte někdo nějaké zkušenosti?
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod Prisoner v Streda December 05, 2007 10:48 pm

tak já jsem nad tím samím už několikrát dumal a nebyly to věci jenom z Ameriky, třeba některý věci od IM z toho shopu co maj na stránkách, ale pokaždý mě odradilo to placení, protože se v tom vůbec nevyznám
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod agdabavipain v Štvrtok December 06, 2007 12:01 pm

na to potrebujes mat kreditnu kartu. tu ti da banka, ak mas dobre prijmy. platenie s kartou je bezproblemove. ja fungujem vyhradne na tom
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod phoenix v Štvrtok December 06, 2007 1:10 pm

jj nie je v tom problem napises tam par cisel a mas to. podla mna je to v pohode a je to skvele :D
Obrázok užívateľa
phoenix
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Štvrtok Marec 15, 2007 12:13 pm

Poslaťod Crusader v Utorok December 11, 2007 8:16 pm

a spis nez se clem pocitej s 19% DPH ... protoze jak celnici najdou v baliku nejakou fakturu, mas to spocitane
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Objednávka z USA

Poslaťod Majusko666 v Utorok December 11, 2007 11:17 pm

Brousitch píše:Prosím všechny co mají aspoň nějaké zkušenosti s objednáváním ze zahraničí o radu.

Jelikož v ČR je ZZ TOP oblečení nedostatkovým zbožím musim objednávat z USA přímo přes jejich internetový obchod. Rozhodně očekávám seriozní jednání ale je to moje první objednávka takže jak na to..

Zatim mi to vychází na X dolarů + Y dolarů za "shipping" přes službu DHL + očekávám asi také nějaké to CLO. Největší problém je s platbou protože asi na všech obchodech tohoto typu vyžadují platbu kartou (VISA,Mastercar,Discovery, atd.) což je pro mě jako chudého studenta ze zapadlého města ve střední evropě docela problém. Na jak hodně můžu věřit této platbě a co můžu od té objednávky ještě očekávat? Máte někdo nějaké zkušenosti?


Skor by si mohol skusit eBay, vyjde ta to asi lacnejsie - hlavne doprava.

Co sa tyka platieb kartou, z obchodov na oficialnych strankach by som velmi strach nemal. Pri nakupoch zo stranok, o ktorych nemas po ruke ziaden "feedback", alebo odporucanie, by som skor odporucal platit kreditnou kartou - vacsina poskytovatelov kreditiek totiz ponuka specialne poistenie, ze v pripade, ze ti predavajuci neposkytne sluzbu, alebo produkt, za ktory si si zaplatil, tak ti peniaze vratia. Pri platbe debetnou kartou tuto zaruku nemas.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Crusader v Pondelok December 17, 2007 10:34 pm

spis jde o to, abys udaje ze sve karty nezadaval primo na strance shopu kde nakupujes .... i edd megastore funguje tak, ze te pri platbe presmeruji na BANKU (netxbank), ta si to z karty stahne a pripise obchodnikovi na ucet, takze ten zadne ve udaje nedostane ... pravdepodobnost ze nekdo vykrade tve udaje z deraveho webshopu je minimalni ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm


Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron