Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Problém s vkládáním příspěvků

Problém s vkládáním příspěvků

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Majo v Štvrtok September 27, 2007 9:46 pm

Demonaz píše:Mne to tiez robi tie iste problemy, odoslem to a vypise mi to blbosti, prispevok sa mi sice zobrazi, ale tiez sa vobec nepripocita.


Skopiruj tu, prosim ta, ake chybove hlasenie ti vypise.

Vela problemov nastalo, ked sme menili providera, vieme, ze vela veci nefunguje. Ale snad sa to skoro vyriesi...
Obrázok užívateľa
Majo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Piatok Jún 23, 2006 9:33 am

Poslaťod Dragontears v Štvrtok September 27, 2007 10:20 pm

jo dela mi to taky, kdyz odeslu prispevek, tak to napise nejaky debug mode ( ale prispevek je odeslan a posleze normalne nacten ) po tom chybnem hlaseni se vratim na hlavni stranu a hlavne neposilam jej znova ( to je totiz pricinou dvojenych a nekdy i zpetinasobenych prispevku, no alespon mam co mazat :) )
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Dragontears v Štvrtok September 27, 2007 10:22 pm

tohle je ono

Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 1053 Server shutdown in progress

SELECT m.word_id FROM phpbb_search_wordmatch m, phpbb_search_wordlist w WHERE w.word_text IN ('ale', 'alespon', 'chybnem', 'debug', 'dela', 'dvojenych', 'hlaseni', 'hlavne', 'hlavni', 'je', 'jej', 'kdyz', 'mam', 'mazat', 'mode', 'nacten', 'napise', 'nejaky', 'nekdy', 'neposilam', 'normalne', 'odeslan', 'odeslu', 'posleze', 'pricinou', 'prispevek', 'prispevku', 'stranu', 'tak', 'taky', 'to', 'tom', 'totiz', 'vratim', 'znova', 'zpetinasobenych') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 6779

Line : 309
File : functions_search.php
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Majo v Štvrtok September 27, 2007 10:30 pm

Dragontears píše:tohle je ono

Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 1053 Server shutdown in progress

SELECT m.word_id FROM phpbb_search_wordmatch m, phpbb_search_wordlist w WHERE w.word_text IN ('ale', 'alespon', 'chybnem', 'debug', 'dela', 'dvojenych', 'hlaseni', 'hlavne', 'hlavni', 'je', 'jej', 'kdyz', 'mam', 'mazat', 'mode', 'nacten', 'napise', 'nejaky', 'nekdy', 'neposilam', 'normalne', 'odeslan', 'odeslu', 'posleze', 'pricinou', 'prispevek', 'prispevku', 'stranu', 'tak', 'taky', 'to', 'tom', 'totiz', 'vratim', 'znova', 'zpetinasobenych') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 6779

Line : 309
File : functions_search.php


toto suvisi s indexovanim textu pre funkciu vyhladavania... Preto nam to vyhladavanie nefunguje... skusim sa preluskat dokumentaciou k phpbb...
Obrázok užívateľa
Majo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Piatok Jún 23, 2006 9:33 am

Poslaťod Dragontears v Štvrtok September 27, 2007 10:34 pm

Majo píše:
toto suvisi s indexovanim textu pre funkciu vyhladavania... Preto nam to vyhladavanie nefunguje... skusim sa preluskat dokumentaciou k phpbb...

nj takovouhle chybu mi v posledni vyhodi po odeslani prispevku v kterekoliv sekci ... ale nesledovala jsem, jestli je ta chyba vzdy stejna, takze to budu delat od ted :)
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Majo v Štvrtok September 27, 2007 10:38 pm

Dragontears píše:
Majo píše:
toto suvisi s indexovanim textu pre funkciu vyhladavania... Preto nam to vyhladavanie nefunguje... skusim sa preluskat dokumentaciou k phpbb...

nj takovouhle chybu mi v posledni vyhodi po odeslani prispevku v kterekoliv sekci ... ale nesledovala jsem, jestli je ta chyba vzdy stejna, takze to budu delat od ted :)


Pri tomto sa este nakoniec aj programovat naucim... tuto chybu mi uz davno nevyhadzovalo...
Obrázok užívateľa
Majo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Piatok Jún 23, 2006 9:33 am

Poslaťod Michael v Sobota September 29, 2007 8:36 pm

no mě to opravdu fakt často nepřipočítává počet příspěvků.. ale není to věc díky které bych nemohl spát :wink:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod strevo v Sobota September 29, 2007 9:52 pm

Michael píše:no mě to opravdu fakt často nepřipočítává počet příspěvků.. ale není to věc díky které bych nemohl spát :wink:


To chapem lebo ty nemas pri mene woman in uniform :D ale co my?
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Irons heart v Sobota September 29, 2007 10:19 pm

strevo píše:
Michael píše:no mě to opravdu fakt často nepřipočítává počet příspěvků.. ale není to věc díky které bych nemohl spát :wink:


To chapem lebo ty nemas pri mene woman in uniform :D ale co my?


tak se koukněte na mě , má tu někdo víc nepřičtených přízpěvků než já ? !?! :D :lol: ne že bych kvuli tomu upadal do depresí , nemohl spát , nejedl , zvracel ..... ale tak , ta nepřičtená stovka je docela nepříjemná..... :twisted: :lol: ale víte co je zajímavé ? Vždycky když si mažu nějaký příspěvek , odečte se ..... :lol: :D
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod The Andrew v Sobota September 29, 2007 10:38 pm

Irons heart píše:
strevo píše:
Michael píše:no mě to opravdu fakt často nepřipočítává počet příspěvků.. ale není to věc díky které bych nemohl spát :wink:


To chapem lebo ty nemas pri mene woman in uniform :D ale co my?


tak se koukněte na mě , má tu někdo víc nepřičtených přízpěvků než já ? !?! :D :lol: ne že bych kvuli tomu upadal do depresí , nemohl spát , nejedl , zvracel ..... ale tak , ta nepřičtená stovka je docela nepříjemná..... :twisted: :lol: ale víte co je zajímavé ? Vždycky když si mažu nějaký příspěvek , odečte se ..... :lol: :D


Kde to zistuješ ty počty neodeslanejch zpráv?
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod Irons heart v Sobota September 29, 2007 10:46 pm

The Andrew píše:Kde to zistuješ ty počty neodeslanejch zpráv?



Vždycky když klikneš na profil je tam možnost vyhledat všechny přízpěvky uživatele , tak na to klikni a nahoře máš pak ten správnej počet :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Painkiller03 v Nedeľa September 30, 2007 9:23 pm

hehe mne to nevadi ze mi nepripocitava prispevky :) ved uz som zaplavil forum hodne :D
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Irons heart v Nedeľa Október 07, 2007 10:21 pm

Nevím jak vy ale mě se to s těma přízpěvkama začíná srát pořád víc a víc .... teda takhle , když sem se zaregistroval poprvé , tak s tím nebyly žádné problémy .... každej se v pohodě poslal, přičetl ...... takhle to šlo nějakou dobu a pak to sem tam začalo vyhazovat tu chybu ale doopravdy jen jednou za čas .... pak to tak nějak začalo narůstat ale pořád se to dalo .... ale teď , se mi neodešle skoro vůbec žádnej .... maximálně jeden z 20 a to když mám štěstí :wink: Docela mě zajímá kde je chyba když to před tím běželo bez problému a teď tohle ....
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Október 07, 2007 11:15 pm

proboha a v cem ti to tak vadi ze to nepripocitava ? pises sem snad na rekord ? nebo co ziskas, kdyz budes mit treba 1000 prispevku misto 156 nebo kolik jich mas ? chapu, ze nekoho stve, kdyz mu nejde prispevek odeslat, ale tohle ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Irons heart v Nedeľa Október 07, 2007 11:50 pm

Dragontears píše:proboha a v cem ti to tak vadi ze to nepripocitava ? pises sem snad na rekord ? nebo co ziskas, kdyz budes mit treba 1000 prispevku misto 156 nebo kolik jich mas ? chapu, ze nekoho stve, kdyz mu nejde prispevek odeslat, ale tohle ...


No ježiš ani nevíš jak mě to žere !! Každou noc se budím spocený v depresích s hysterickým pláčem a celí se třesu !!! nevim co mám dělat , už nemůžu dál !!! už vím s čeho mi padají ty vlasy !!! pomoz mi !!! přes den se schovávám v temné vlhké místnosti pod stolem ,okousávám si nechty, jen já sám a představa nepřičtených přízpěvků .... protože CHCI BÝT NEJLEPŠÍ , TO JÁ , NE ZDENIUS , NE PESZ , ALE JÁÁ , JÁÁ BUDU NA VRCHOLU !!! VŠECHNY TADY PORAZÍM !!! BUDU NEJLEPŠÍ !!!!!

Co je na tom že mě zajímá proč to šlo a najednou ne , jestli nááhodou nění chybka někde u mě ... ja nejsem nějak chytrej co se týče počítačů , proto se ptám .... fakt v tom není nic zákeřného ...
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron